Bosch Fırın Fiyatları ve Modelleri

47 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Bosch Bfl623mb3 800 W 20 Lt Siyah Ankastre Mikrodalga
  Kredi Fırsatı

  Bosch Bfl623mb3 800 W 20 Lt Siyah Ankastre Mikrodalga

  9.699 TL
 • Bosch HBF514BW1T 66 L Beyaz Ankastre Fırın

  Bosch HBF514BW1T 66 L Beyaz Ankastre Fırın

  10.999 TL
 • Bosch HBF514BS1T Inox Ankastre Fırın

  Bosch HBF514BS1T Inox Ankastre Fırın

  10.999 TL
 • Bosch HBF514BH1T Antrasit Ankastre Fırın

  Bosch HBF514BH1T Antrasit Ankastre Fırın

  10.999 TL
 • Bosch HBF534EW3T Beyaz Ankastre Fırın

  Bosch HBF534EW3T Beyaz Ankastre Fırın

  12.999 TL
 • Bosch FFL023MW0 Mikrodalga Fırın
  Kredi Fırsatı

  Bosch FFL023MW0 Mikrodalga Fırın

  4.799 TL
 • Bosch HBF534EB3T Siyah Ankastre Fırın

  Bosch HBF534EB3T Siyah Ankastre Fırın

  12.999 TL
 • Bosch HBF514BB1T Siyah Ankastre Fırın

  Bosch HBF514BB1T Siyah Ankastre Fırın

  10.999 TL
 • Bosch HBJ558YH5T 66 L Antrasit Gri Ankastre Fırın

  Bosch HBJ558YH5T 66 L Antrasit Gri Ankastre Fırın

  15.999 TL
 • Bosch HBF534ES3T 66 L Inox Ankastre Fırın

  Bosch HBF534ES3T 66 L Inox Ankastre Fırın

  12.999 TL
 • Bosch HBF534EH3T Antrasit Ankastre Fırın

  Bosch HBF534EH3T Antrasit Ankastre Fırın

  13.999 TL
 • Bosch HIF534EW3T 66 L Beyaz Ankastre Fırın

  Bosch HIF534EW3T 66 L Beyaz Ankastre Fırın

  16.999 TL
 • Bosch HBG7563B1 Serie 8 71 L Siyah Ankastre Fırın

  Bosch HBG7563B1 Serie 8 71 L Siyah Ankastre Fırın

  45.999 TL
 • Bosch FFL023MS1 Mikrodalga Fırın Siyah
  Kredi Fırsatı

  Bosch FFL023MS1 Mikrodalga Fırın Siyah

  4.999 TL
 • Bosch HBJ558YS5T 66 L Inox Ankastre Fırın

  Bosch HBJ558YS5T 66 L Inox Ankastre Fırın

  16.299 TL
 • Bosch HBF537EG5T 66 L Black Inox Ankastre Fırın

  Bosch HBF537EG5T 66 L Black Inox Ankastre Fırın

  16.999 TL
 • Bosch BFL524MW0 20 L Beyaz Mikrodalga Fırın

  Bosch BFL524MW0 20 L Beyaz Mikrodalga Fırın

  13.099 TL
 • Bosch FFL020MW0 Mikrodalga Fırın
  Kredi Fırsatı

  Bosch FFL020MW0 Mikrodalga Fırın

  3.999 TL
 • Bosch HBF534EB0T 66 L Siyah Ankastre Fırın

  Bosch HBF534EB0T 66 L Siyah Ankastre Fırın

  14.499 TL
 • Bosch BEL524MS0 20 L Siyah Ankastre Mikrodalga Fırın

  Bosch BEL524MS0 20 L Siyah Ankastre Mikrodalga Fırın

  19.999 TL
47 üründen  ürün görüntülediniz

Yenilikçi teknoloji anlayışı ile tasarlanan Bosch fırın modelleri pek çok kişi tarafından tercih edilen beyaz eşya çeşitlerinden biridir. Her mutfağın ihtiyacı Bosch fırınlar yiyeceklerin sağlıklı bir şekilde pişmesini ya da kızarmasını sağlar. Geniş ürün yelpazesi ile öne çıkan Bosch sahip olduğu fırın çeşitlerinde kullanıcıların hem istek hem ihtiyaçlarına cevap veren programlara ve ayarlara yer verir. Son teknolojik gelişmelerle üretilen Bosch fırınlar farklı modellere ayrılır. 3D Fry özelliği ile daha az miktarda yağ kullanarak yiyeceklerin daha sağlıklı bir şekilde kızarması sağlanır. Kızartma işlemi yağ ile değil daha çok hava yolu ile sağlanmış olur. Buhar destekli pişirme fonksiyonu içeren Bosch fırın çeşitleri özel yiyeceklerin kurumadan pişmesine imkan verir. Özellikle dışı sert içi yumuşak kalması gereken yemek türlerinde kullanımı idealdir.

Bosch fırınlar sadece özel programları ile değil kullanım kolaylıklarıyla da öne çıkarlar. Digital Control Ring özelliği sayesinde tek dokunuşlarla gerekli ısı veya programlama ayarlarının yapılabilmesi sağlanır. Klasik silindir biçimli düğmeler yerine kullanımı kolay kontrol panelleri öne çıkar. Fırın temizliği genel olarak zahmetli ve yorucudur ancak yeni nesil Bosch ankastre fırınlar EcoClean Direct özelliği sunar. Söz konusu özellik fırının kendi kendini temizlemesi işlemidir. Böylece tek dokunuşla fırın zorlu atıklardan arınır. Sizler de elektrikli mutfak aleti ve yeni nesil Bosch fırın çeşitlerini yakından keşfetmek ve değerlendirmek için Teknosa'daki seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Bosch Ankastre Fırın

Mutfak dolaplarına entegre edilerek kullanılan Bosch ankastre fırın çeşitleri yer kaplamaz. Kullanıcılarına yer tasarrufu sunan ankastre ürünler farklı malzeme ve renk seçeneklerine sahip olarak farklı dekorasyon özellikleri taşıyan mutfaklarla uyum sağlayabilir. Bosch ankastre fırınlar klasik tarzda olduğu gibi daha modern görünümlü çeşitlere de sahiptir. Çoğunlukla LED ekran ve dijital kontrol paneli ile öne çıkarlar. Ankastre fırınlarda diğer fırınlardan farklı olarak teleskopik raflara rastlanır. Teleskopik raflar tepsi gibi ögelerin kolaylıkla itilip çekilmesine imkan verir. Bosch ankastre fırınlarının bazı modellerinde ise sensörler yer alır. Sensörler pişirme esnasında yiyeceklerin durumuna göre ısıyı ayarlar.

Bosch Mini Fırın

Bosch mini fırın çeşitleri kullanımı ve taşınması kolay yapıdaki ürünlerdir. Genel olarak tezgah üzerinde ya da mutfak raflarında konumlandırılırlar. Taşınabilirlik açısından kolaylık sağlayan mini fırınlar fanlı ısıtma ve zamanlayıcı gibi özellikler taşır. Özellikle dar veya küçük mutfaklar için son derece uygun olan Bosch mini fırın modelleri mutfakların mobilya ya da dekorasyon tarzına göre farklı seçeneklerde bulunabilir. Bosch mini fırınlar öğrenciler ve sıklıkla taşınma durumu yaşayanlar için de portatif fırın özelliği taşır.

Bosch Mikrodalga Fırın

Bosch solo fırın diğer bir deyişle mikrodalga fırın pişirme, ısıtma, donmuş gıda çözme ve kızartma gibi özellikleriyle öne çıkar. Mutfakların en önemli elektrikli eşyaları arasında yerini alır. Hızlı ve pratik kullanımı sayesinde mutfaklarda zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamanın en iyi yollarından biri sayılabilir.

Bosch Fırın Fiyatları

Bosch fırın fiyatları, modellere ve sahip oldukları özellilere göre değişkenlik gösterir. Yeni nesil Bosch fırın çeşitleri sahip oldukları özellikler sayesinde pişirme işlemlerini son derece kolaylaştırır ve zamandan tasarruf sağlar. Aynı zamanda daha sağlıklı yiyeceklerin hazırlanmasını sağlayan Bosch fırın çeşitleri için fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Bosch Ankastre Setler

Bosch ankastre fırın ile birlikte ankastre ocak ve ankastre davlumbaz olarak set halinde kullanılan ürünlerdir. Ankastre setler tezgaha, dolaba veya duvara entegre edilerek kullanılır. Bu bakımdan mutfaklarda estetik bir görünüm sağlarken aynı zamanda yer tasarrufuna etkili bir çözüm sunar. Bosch ankastre setler farklı renk seçeneklerine ve malzeme yapılarına sahiptir. Mutfakların mobilya ve dekorasyon tarzlarına göre seçenek bulabilmek mümkündür. Bosch ankastre fırın ürünleri diğer set ürün üyeleriyle birlikte kullanılması estetik ve kullanım kolaylığı açısından etki sağlar.

Bosch ankastre setler yenilikçi teknoloji anlayışı ile tasarlanıp üretilirler. Kendi içinde pek çok özellik sunan ürünler ağırlıklı olarak dijital kontrol panellerine sahiptir. Ürünlerine akıllı çözümler getiren Bosch, ürünlerinin üretiminde kaliteli malzeme seçeneklerini tercih ederek kullanım deneyimini en üst seviyeye taşır.

Bosch Ankastre Set Fiyatları

Bosch ankastre set fiyatları, modellerine ve taşıdıkları özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Basit yapıdaki set modelleri daha az fiyata sahip olurken program sayısı, malzeme kalitesi, enerji tasarrufu gibi seçeneklere göre fiyatlarda artma eğilimi gösterir. Bosch ankastre set üyeleri ayrı ayrı satın alınabildiği gibi üçlü veya ikili olarak da tercih edilebilir. Set fiyatları içerisindeki ürünlere bağlıdır.

Bosch Set Üstü Ocaklar

Set üstü ocaklar, ankastre ocakların aksine tezgah üzerine entegre edilmeden sadece tezgah üzerine konumlandırılacak kullanılırlar. Bosch set üstü ocak modelleri geniş ürün yelpazesine sahiptir. Gazlı ve elektrikli olarak farklı seçeneklere ayrıldığı gibi iki gözlü, dört gözlü veya beş gözlü gibi modellere de ayrılabilir. Set üstü ocaklar doğalgaz veya tüp yardımıyla çalışabilir. Bazı set üstü modelleri hem elektrik hem gazlı gözleri bir arada sunar. Malzeme olarak cam, emaye ya da çelik yapılı olabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Fiyatları

Bosch set üstü ocak fiyatları sahip oldukları malzeme yapısına, kalitesine ve diğer özelliklerine göre değişebilir. Basit yapılı set üstü ocak fiyatları daha düşük olurken daha geniş fonksiyonlara sahip set üstü ocaklarda fiyatlar artabilir.

Sizler de uygun fiyatlı ve kaliteli Bosch fırın modellerine ve Bosch ankastre setlerine Teknosa avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.