Bosch Elektrikli Süpürge Fiyatları ve Modelleri

22 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Bosch BGC41Q69 Yıkanabilir Hijyenik Hepa H13 Filtre Kırmızı Toz Torbasız Süpürge
  4.8 (8 Değerlendirme)

  Bosch BGC41Q69 Yıkanabilir Hijyenik Hepa H13 Filtre Kırmızı Toz Torbasız Süpürge

  6.899 TL
 • Bosch BBS712A 2 Bataryalı Şarjlı Dik Süpürge

  Bosch BBS712A 2 Bataryalı Şarjlı Dik Süpürge

  14.399 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch BBS711W Unlimited 7 Şarjlı Beyaz Dik Süpürge
  Kredi Fırsatı
  4.8 (4 Değerlendirme)

  Bosch BBS711W Unlimited 7 Şarjlı Beyaz Dik Süpürge

  11.999 TL
 • Bosch BCS712XXL 18 V Siyah Şarjlı Dikey Süpürge

  Bosch BCS712XXL 18 V Siyah Şarjlı Dikey Süpürge

  17.999 TL
 • Bosch BCS61113 Kablosuz 18V Power For All Dik Şarjlı Beyaz Süpürge
  4.8 (11 Değerlendirme)

  Bosch BCS61113 Kablosuz 18V Power For All Dik Şarjlı Beyaz Süpürge

  8.999 TL
 • Bosch BCS611P4A Unlimited Serie 6 Şarjlı Mavi Dik Süpürge
  Kredi Fırsatı

  Bosch BCS611P4A Unlimited Serie 6 Şarjlı Mavi Dik Süpürge

  9.299 TL
 • Bosch BGS7POW1 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  Bosch BGS7POW1 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  14.599 TL
 • Bosch Bgs41hyg1 Toz Torbasız Süpürge

  Bosch Bgs41hyg1 Toz Torbasız Süpürge

  8.999 TL
 • Bosch BGS41PET1 Hepa H13 FiLtre Proanimal Kırmızı Toz Torbasız Süpürge
  4.9 (10 Değerlendirme)

  Bosch BGS41PET1 Hepa H13 FiLtre Proanimal Kırmızı Toz Torbasız Süpürge

  10.899 TL
 • Bosch BGL6POW1 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
  Kredi Fırsatı

  Bosch BGL6POW1 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  9.199 TL
 • Bosch BGB6SIL1 Toz Torbalı Süpürge

  Bosch BGB6SIL1 Toz Torbalı Süpürge

  8.399 TL
 • Bosch BGC21POW1 Seri 4 ProPower Toz Torbasız Süpürge Siyah
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Bosch BGC21POW1 Seri 4 ProPower Toz Torbasız Süpürge Siyah

  6.599 TL
 • Bosch BBS611LAG Serie 6 Unlimited Mavi Şarjı Dikey Süpürge

  Bosch BBS611LAG Serie 6 Unlimited Mavi Şarjı Dikey Süpürge

  12.999 TL
 • Bosch BBZ41FGALL Elektrikli Süpürgeler için G TipToz Torbası
  Kredi Fırsatı

  Bosch BBZ41FGALL Elektrikli Süpürgeler için G TipToz Torbası

  1.349 TL
 • Bosch BGS41POW2 Serie 6 ProPower Toz Torbasız Süpürge Siyah

  Bosch BGS41POW2 Serie 6 ProPower Toz Torbasız Süpürge Siyah

  7.999 TL
 • Bosch BBS8214 Unlimited Serie 8 Siyah Kablosuz Şarjlı Süpürge

  Bosch BBS8214 Unlimited Serie 8 Siyah Kablosuz Şarjlı Süpürge

  20.999 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch BGBS4HYG1 Typeg All Prohygienic Beyaz Toz Torbalı Süpürge
  4.7 (7 Değerlendirme)

  Bosch BGBS4HYG1 Typeg All Prohygienic Beyaz Toz Torbalı Süpürge

  6.299 TL
 • Bosch BGS7SIL1 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  Bosch BGS7SIL1 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  10.499 TL
 • Bosch BGS41X300 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  Bosch BGS41X300 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  8.999 TL
 • Bosch BGLS4PET2 Hepa H13 Filtre Proanimal Kırmızı Toz Torbalı Süpürge
  4.8 (8 Değerlendirme)

  Bosch BGLS4PET2 Hepa H13 Filtre Proanimal Kırmızı Toz Torbalı Süpürge

  6.299 TL
22 üründen  ürün görüntülediniz

Mükemmel zeminlerin sırrı Bosch elektrikli süpürge modelleri! Temizlik, yaşanılan alanı sağlıklı bir yaşam alanına çevirmek için oldukça önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Temizliğin en temel araçları başında gelen elektrikli süpürgeler küçük ev aletlerinin de temel araçları arasında yer alıyor. Bosch elektrikli süpürge modelleri ile hızlı ve pratik temizliğin sırrını ortaya koyuyor. Birden fazla modele sahip olan Bosch elektrikli süpürgeler her evin ya da ofisin ihtiyacını karşılıyor. Güçlü çekim gücü sayesinde en ufak toz zerresine kadar çeken elektrikli süpürgeler ile temizlik yapmanın keyfiniz çıkarabilirsiniz. Bosch elektrikli süpürge modellerine kategorimiz üzerinden ulaşabilir ve sizin için en uygun olan süpürgeyi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bosch Torbasız Elektrikli Süpürge

Küçük ev aletleri için en çok tercih edilen markalardan biri olan Bosch, elektrikli süpürge modelleri ile pek çok kişi tarafından büyük bir ilgi görüyor. Bosch elektrikli süpürge modelleri arasında en çok dikkat çeken Bosch torbasız elektrikli süpürge modelleri oluyor. Toz torbası olmayan bu süpürgeler geniş çöp toplama hazneleri ile toz torbalı makinelere göre daha kullanışlı ve pratik bir temizlik ortamı sunuyor. Bosch toz torbasız süpürge modelleri teknik ve işlevsel özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kolay ve pratik kullanımı ile ünlenen bu süpürgeler kompakt ve ergonomik bir tasarımı ile hafif bir yapıya sahip. Böylece kolay bir tutuşu da bulunan Bosch torbasız elektrikli süpürge sizi yormadan kolaylıkla istediğiniz yeri süpürmenizi sağlıyor. Bosch toz torbasız süpürge filtresi ile en görünmez tozları bile hapsederek alerjik durumların da önüne geçiyor. Bosch toz torbasız süpürge modelleri Easy Celan teknolojisi ile derinlemesine bir hijyen sağlarken temizliğinizin de kısa sürede bitmesini sağlıyor. Easy Clean sistemi temizlik sonrasında toz haznesi tek bir tuş yardımıyla gövdesinden kolay bir şekilde ayrılmasını sağlıyor. Böylece toz haznesi de kolay bir şekilde temizleyebiliyorsunuz. Süpürgenin filtre özelliği HEPA hijyenik filtre olup süpürme sırasında hava kalitesi de koruyor. Daha temiz bir hava akışı sağlayan HEPA hijyenik filtreler tak çıkar kullanımı sayesinde temizlenebilir özelliğe de sahip. Minimum ses seviyesinde çalışan torbasız bu süpürgeler, akşamları da gönül rahatlığıyla çalıştırılabilir nitelikte olup gürültü kirliliğinin de önüne geçiyor. Son model Bosch torbasız elektrikli süpürgeler, fişe takılarak çalışabildiği gibi şarjlı süpürge olarak da kullanılabiliyor ve bu anlamda birden farklı seçenek sunuyor. Otomatik kablo toplama teknoloji ile de oluşan kablo karışıklığının önüne geçiyor. Tüm bunların yanında ister dikey isterseniz yatay kullanabileceğiniz süpürgeler birden fazla şekilde konumlandırılabiliyor. Siz de Bosch toz torbasız elektrikli süpürgeler ile en zor yerlerdeki tozları bile süpürmek istiyorsanız sayfamız üzerinde modelleri inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Bosch Elektrikli Süpürge Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her elektronik alette olduğu gibi Bosch elektrikli süpürgelerde de alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar yer alıyor. Bu unsurların başında bir elektrikli süpürgeden beklenen özellikler yer alıyor. Yani ihtiyaçlarınıza yönelik bir elektrikli süpürge seçmek birinci öncelikler arasında bulunuyor. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra satın almak istediğiniz süpürgenin çekiş gücü ve performansı ikinci dikkat edilmesi gerekenler arasında bulunurken torbalı bir elektrikli süpürge mi yoksa torbasız bir elektrikli süpürge mi seçileceği de önemli bir noktaya değiniyor. Bosch elektrikli süpürge modelleri genel anlamda güçlü bir çekiş gücüne sahip. Dolayısıyla mevcut tüm tozları toz haznesine çekerek toz ve artıklardan arındırıyor. Bu sırada toz toplama kapasitesi de önemli etkenler arasında yer alıyor. Bosch elektrikli süpürgeler toz toplama haznesi seçeneklerine sahip olup ihtiyacınıza uygun olan hazne seçeneğini seçmenize olanak tanıyor. Tüm bunların yanında yüksek Watt özelliğine sahip bir süpürge modeli seçmek kullanım açısından rahat etmenizi sağlıyor. Bosch elektrikli süpürge modelleri enerji tasarrufu sağlayan süpürgeler arasında yer alıyor. Böylece enerji tasarrufu sağlarken bütçenizi koruyabilir aynı zamanda çevre dostu bir ürünü tercih ederek doğaya katkı sağlayabilirsiniz. Bosch elektrikli süpürge almadan önce alacağınız ürünün özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeniniz tavsiye ediliyor. Bosch elektrikli süpürgeler hakkında daha fazla fikir sahibi olmak istiyorsanız kullanıcıların yapmış olduğu Bosch elektrikli süpürge yorumlarına göz atabilir ve aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Bosch Elektrikli Süpürge Fiyatları

Toz torbasız süpürge modelleri ile öne çıkan Bosch elektrikli süpürgeler oldukça fonksiyonel küçük ev aletleri arasında yer alıyor. Birden fazla özelliğe sahip olan elektrikli süpürge modelleri ev ya da iş yeri fark etmeksizin temizlik ihtiyacı olan her yerde kullanılabiliyor. Basit ve anlaşılır bir sisteme sahip olan Bosch elektrikli süpürgeler hafif yapısı sayesinde yorulmadan süpürme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Birçok farklı konumda kullanılabilir özelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Bosch süpürge modelleri fiyat performans açısından da beklentiyi karşılayabiliyor. Her bütçe düşünülerek hazırlanmış olan modeller, mevcut özelliklerine göre farklılaşıyor. Çekim gücü, toz biriktirme kapasitesine fiyat aralığını etkileyen özellikler arasında yer alıyor. Siz de Bosch elektrikli süpürge fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için kategorimizi inceleyebilir ve fiyatlar hakkında fikir sahibi olurken size uygun olan modeli de sepete ekleyebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.