text.skipToContent text.skipToNavigation

BEATS Kulaklıklar Fiyatları ve Modelleri

Kulaklıklar
MARKALAR
FİYAT
Renk
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Kulaklıklar için 38 ürün bulundu

%14 1.399 TL 1.199 TL
%10 499 TL 449 TL

Beats kulaklık

Beats aslen bir ses çipi firması olarak üretime başlamıştır. Beats markasının kurucusu Dr. Dre.'dir. Dr. Dre., bir rap müzik şarkıcısı aynı zamanda da prodüktördür. Monster firması ile 2006 yılında ortak olarak kurulan Beats zamanla ondan kopup tek başına üretim yapmaya devam etmiştir.

Beats kulaklıkların çok tercih edilmesinin sebebi içerisinde ses çipleri yani ses kartları bulunmasıdır. Bu ses çipleri sayesinde kulaklıkla dinlenen bas sesler gümbür gümbür duyulmaktayken tiz sesler ise tertemiz çıkmaktadır. Ayrıca kulaklıklarda bulunan izolasyon sayesinde dışarı hiçbir ses vermemekte ve gürültü yaratmamaktadır.

Beats sadece kulaklık üretmekle kalmayıp aynı zamanda hoparlörler de üretmekte ve piyasadaki birçok büyük markaya ses çipleri yapmaktadır.

Beats kulaklık modelleri


Beats Powerbeats3 MNLY2ZE/A Kablosuz Kulak İçi Kulaklık: Apple ile uyumlu olarak üretilen kulaklık 12 saatlik pil ömrüne sahiptir. Sahip olduğu Fast Fuel şarj teknolojisi ile birlikte 5 dakikalık şarj ile yaklaşık 1 saat kesintisiz müzik dinleme imkanı sunmaktadır. Suya dayanıklı malzemeden üretilen Beats Powerbeats3 MNLY2ZE/A kablosuz kulak içi kulaklık uzun süre boyunca dayanıklılığını korumakta ve kullanıcısına verimli bir kullanım ömrü sunmaktadır. Dört farklı boyutta kulak ucu ile kullanıcısının beğenisine sunulan Beats kulaklık esnek ve tam yerine oturan kulak uçları ve kulaklığın etrafında bulunan kulak çengeli ile kulaklara tam sabitlenme sağlamaktadır. Sahip olduğu çift sürücülü akustik sistemi ile dinamik bir sese sahip olan cihaz wireless olarak çalışmakta ve cihazlar arası kablolu bağlantıya sahip olmamaktadır. Apple ürünleri ile uyumlu üretilmesi sebebiyle MacBook, iPhone, Apple Watch ve iPad'lere yaklaştırıldığı an bu cihazlar ile uyumluluk sağlamakta, bağlantı için herhangi bir ek işleme gerek duymamaktadır.
Beats Solo3 Wireless Kulak Üstü Kulaklık: Ödüllü ses kalitesine sahip olan Beats Solo3 40 saat pil ömrüne sahiptir. Kendi ses çipi ile birlikte Apple üretimi W1 çipi de kullanan cihaz Fast Fuel teknolojisini kullanarak 5 dakika şarj ile kullanıcısına yaklaşık olarak 3 saat müzik çalma imkanı vermektedir.
Class 1 Bluetooth bağlantıya sahip olan Beats Solo3 diğer birçok Beats modeli gibi sınıfının en iyi menziline ve sinyal gücüne sahiptir. Bu sayede kullanıcısına bağlı olduğu cihazdan uzaklaşsa bile kesintisiz müzik dinleme imkanı sunmaktadır.
Beats Solo3 netlik, aralık ve dengeyi en yüksek düzeye çıkartan çok dikkatli ayarlanmış akustik özelliklerine sahiptir. Bu üstün çalma deneyimi, ses kalitesine ödül kazandırmıştır.
Üst düzey konforlu kulak uçları ile Beats Solo3 dışarıdan gelen bütün sesleri engeller ve kullanıcısının tamamen müziğe odaklanabilmesini sağlar.


Beats kulaklık fiyatları


Beats kulaklıklar yüksek kalite ses deneyimi isteyen ve profesyonel olarak müzikle ilgilenen kullanıcıların tercihleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Üst düzey kalite cihazlar ürettiği ve cihazların ömrünün uzunluğu sebebiyle rakiplerine göre daha yüksek fiyatlarda ürünlere sahip olmaktadır. Beats kulaklık fiyatları geniş bir yelpazeye yayılmakta ve Beats kulaklıklar Teknosa mağazalarında kolayca bulunabilmektedir.
En uygun fiyatlı Beats kulaklıklar genelde kablolu ve kulak içi olan modeller olmaktayken, özellikleri ve kullanışlı oluşları sebebiyle wireless ve kafa üstü kulaklık modellerinde fiyatların daha yüksek olduğu görülmektedir.

En iyi Beats kulaklık modelleri


Neredeyse bütün Beats kulaklıklar piyasadaki en iyi kulaklıklar arasında yer almaktadır. Birçok kullanıcının ses kalitesi, malzeme kalitesi ve daha birçok opsiyonu sebebiyle tercih ettiği Beats kulaklıklarda en çok tercih edilen modeller Beats Studio3 wireless ve Beats BeatsX olmaktadır.