Kulaklıklar için 12 ürün bulundu

Mağazadan Al Seçeneği İle 302,68 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 302,68 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 302,68 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 578,68 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 569,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 505,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 505,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.277,88 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.277,88 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.553,88 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.553,88 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.553,88 TL

Teknolojik gelişmelerin insan yaşamına etki ettiği en önemli alanlardan biri de ses. Hem işitme hem de konuşma açısından ses deneyimini daha iyi hâle getiren teknolojiler, birçok farklı gereksinimi karşılama konusunda oldukça başarılı. Kulaklıklar ise ses teknolojilerinin geldiği seviyeyi en iyi şekilde gösteren ürünler arasında yer alıyor. Beats tarafından üretilen kulaklık modelleri de inovasyon ve Ar-Ge odaklı çalışmaların iyi örneklerinden birini temsil ediyor. Hem kablolu hem de kablosuz çeşitleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Beats, ses kalitesini bambaşka bir noktaya taşıyor. Üstelik uzun süreli kullanım avantajı da cihazlardan elde edeceğiniz verimliliği artırıyor.

Beats Kulaklık Modelleri

Beats kulaklık modelleri kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor. Markanın ürün grubu içerisinde yer alan cihazlar çeşitli işlevsel özellikleri ve şık tasarımlarıyla bir kulaklıktan bekleyeceğiniz her şeyi rahatlıkla karşılıyor. Örneğin Beats kulaklık ailesinin önemli üyelerinden biri olan Beats Kulaklık Solo 3 müziği kalbinizde hissetmenizi sağlıyor. Yüksek kalite ortaya koyan ses teknolojilerinin yardımıyla netlik, aralık ve dengeyi en üst seviyeye çıkaran cihaz, ince ayarlı akustik fonksiyonları sayesinde sizinle son derece başarılı bir çalma deneyimi paylaşıyor. Ayrıca ürünün konforlu yastıklara sahip olan kulaklık uçları dışarıdaki sesi engelliyor. Apple W1 çipin sağladığı verimlilikle 40 saate kadar pil ömrü sunan Solo 3, Beats Bluetooth kulaklık modellerinin temel işlevlerini rahatlıkla yerine getiriyor. Tüm bunlara ek olarak üründe yer alan kulak üstü kontroller ve hüzmeleme özellikli çift mikrofon, hareket hâlindeyken de gelen aramaları yanıtlamanıza imkân tanıyor. Öte yandan cihazın şarjı bittiğinde müzik keyfiniz ya da görüşmeniz bölünmesin istiyorsanız Fast Fuel aracılığıyla yapacağınız 5 dakikalık hızlı şarj 3 saate kadar dinleme süresi sunuyor.

Pratik kullanım avantajı ve yüksek ses kalitesiyle öne çıkan Beats kulaklık çeşitleri arasında Beats Studio Buds da yer alıyor. Yüksek performanslı antrenman kulaklığı olarak da bilinen ve sporcuların sıkça tercih ettiği ürünlerden biri olan Powerbeats Pro, en zorlu antrenmanlara bile ayak uydurabilecek kalitede ses deneyiminin kapılarını aralıyor. Tere ve suya dayanıklılık sağlayacak şekilde üretilen cihaz, akustik pakedinin yardımıyla güçlü ve dengeli bir ses sağlıyor. Çift veya tek taraflı kontrol tercihini kullanıcıya bırakan üründe her kulaklık 9 saat dinleme süresi sunuyor. Böylelikle maraton koşsanız bile kendinizi yalnız hissetmiyorsunuz.

Beats kulaklık modelleri arasında kulak üstü cihazlar da epey beğeni topluyor. Beats MQD02EE/A Studio3 bir kulaklıktan beklentisi profesyonel ses performansı olan kullanıcıların yardımına koşuyor. Herhangi bir dijital aygıtınıza tüm gün bağlı olarak kullanıldığında 40 saate kadar şarj süresi sunan cihaz, teknik özelliklerinin ortaya koyduğu kaliteyi sürdürülebilir bir deneyimle destekliyor. Aramaları ve müzik keyfinizi kontrol etmenize olanak sağlayan kulaklık Beats üretim anlayışından izler taşıyor.

Kablolu Beats Kulaklıklar

Beats kulaklık kablolu çeşitlerinin kullanıcı deneyimini geliştiren en önemli özelliklerinden biri uzun süreli kullanım ömrü. Kablolu olmaları itibarıyla şarj konusunu sorun olmaktan çıkaran cihazlar, ergonomik kullanım ortaya koyuyor. Markanın genelde kulak içi ürün sınıfında ürettiği kablolu modeller, değiştirilebilir Beats kulaklık süngeri çeşitlerinin yardımıyla da herhangi bir sorunu kolayca telafi etme şansı yaratıyor. Kulak üstü cihazlarda da yer alan süngerler ses kalitesinin korunmasında oldukça etkili bir rol oynuyor. Ürün grubunun kablo kısmının üzerinde bulunan düğme aracılığıyla da gelen aramalarınızı yanıtlayabilir, dinlediğiniz müziği durdurulabilir veya yeniden başlatabilirsiniz.

Kablosuz Beats Kulaklıklar

Ses teknolojilerinin lider markalarından biri konumundaki Beats, kablosuz kulaklık modellerinde yaptığı iyileştirmelerle yenilikçi adımlar atma istikrarını sürdürüyor. Beats kulaklık kablosuz çeşitlerinin tamamı Bluetooth ve Wireless teknolojilerini bir araya getirerek kablo gereksinimini ortadan kaldırıyor. Günden güne gelişen şarj teknolojileriyle de uzun süreli kullanımı desteklemeye çalışan marka, kullanıcıların arzu ettiği üstün ses kalitesini ise hiçbir zaman ikinci plana atmıyor. Akustik denge, profesyonel ses gücü, kontrol kolaylığı, ergonomik kullanım ve şık tasarımı tek potada eritmeyi başaran Beats, kablosuz kulaklıklarıyla internet erişiminin keyfini önemli ölçüde pekiştirmeyi başarıyor.

Beats Kulaklık Kullanıcı Yorumları

Beats kulaklık kullanıcı yorumlarında üzerinde durulan birkaç farklı başlık söz konusu. Cihazların dışarıdan gelen sesi engelleme kapasiteleri, ses performansı, sağ ve sol kulaklıklar arasında denge, şarj süresi ve akustik kaliteye bağlı olarak ortaya çıkan ses netliği gibi konular kullanıcı değerlendirmelerinde dikkat çekiyor. Özellikle ses performansı ve gürültü engelleme özellikleriyle büyük övgü toplayan Beats kulaklıklar, şarj süresi ve hareket hâlindeyken sunduğu kontrol imkânıyla da kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Ayrıca Beats kulaklık tamiri ve servis dönüş süreleri de dile getirilen yorumlar arasında bulunuyor. Kullanıcılar herhangi bir teknik sorunda veya donanımla ilgili bir arızada markadan kısa süre içerisinde cevap aldıklarını belirtiyor.

Beats Fiyatları

Beats kulaklık fiyatları modelden modele değişkenlik gösteriyor. Kablolu ve kablosuz cihazlar arasında fiyat farkı bulunabildiği gibi, çeşitli teknik özellikler nedeniyle kablosuz ürün grubu kendi içerisinde de birtakım fiyat aralıklarıyla satışa sunuluyor. Keza aynı durum kablolu kulaklıklar için de geçerli. Öte yandan Beats kulaklık ucuz fiyat seçeneklerinin de ses teknolojilerine meraklı kullanıcılar için erişilebilir olduğunu söylemek mümkün.

Siz de Beats'in ürettiği kulaklıklarla üst seviye bir ses deneyimi yaşamak istiyorsanız teknoloji alışverişinin güvenilir adresi Teknosa'yı ziyaret edebilir ve keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.