Baymak Şofben Fiyatları ve Modelleri

5 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
Baymak BT-8000 Banyo Tipi 8 KW Su Isıtıcı

Baymak BT-8000 Banyo Tipi 8 KW Su Isıtıcı

890 TL
Baymak BH 12 Hermetik Şofben

Baymak BH 12 Hermetik Şofben

6.150 TL
Baymak Aqua Konfor 65 L Termoboyler
5.0 (1 Değerlendirme)

Baymak Aqua Konfor 65 L Termoboyler

3.949 TL
Baymak Aqua Konfor 100 L Termoboyler

Baymak Aqua Konfor 100 L Termoboyler

5.775 TL
Baymak Aqua Konfor 80 L Termoboyler

Baymak Aqua Konfor 80 L Termoboyler

5.250 TL

Baymak Şofben

Isıtma ve soğutma sektörünün demirbaş markalarından Baymak şofbenleri ile de etkili sıcak su çözümleri sunmayı başarıyor. Markanın çevreci yaklaşımı ile tasarlanan şofbenler, verimliliğinden uzun ömürlülüğüne kadar da kullanıcı memnuniyetini kazanıyor. Siz de Baymak şofben modellerini keşfedebileceğiniz sayfamızda hemen sepetinizi doldurabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Teknik Özelliklerine Göre Baymak Şofben

Baymak şofben modelleri, hermetik şofben grubunda yer alıyor. Yanma için gerekli havayı dışarıdan alan hermetik şofbenler, bu açıdan normal şofbenlere kıyasla daha güvenli kabul ediliyor. Gaz kaçağı ya da boru bağlantısında herhangi bir problem yoksa hermetik şofbenler risksiz oluşu ile öne çıkıyor. Bunun yanı sıra markanın sunduğu şofben çeşitleri elektronik ateşleme tipinde çalışıyor. Bu yönüyle de kullanışlılığı artıran Baymak şofbenlerinde ek olarak maksimum çalışma basıncı ise 8 bar seviyesinde. Sıcak su üretiminde ise modellere bağlı olarak değişkenlik var. Buna göre sıcak su üretimi 12 lt / dk. ve 13,5 lt / dk. olarak ikiye ayrılıyor. Su ısıtma noktasında ise Baymak şofbenleri A enerji verimliliği sınıfına sahip. Bu sayede enerjiden tasarruf ve bütçe dostu sonuçlarla sıcak suya erişim de kolaylaşıyor. Propan ve doğalgaz olmak üzere 2 farklı gaz giriş basıncına sahip Baymak şofben modellerinde kapasiteler de değişkenlik gösteriyor. Buna göre, Baymak 12 lt şofben ve 13 lt şofben seçenekleri arasından bir tercihte bulunarak yüksek konfor elde edebilirsiniz. 6 farklı emniyet sistemi ile donatılan bu cihazlar böylece kullanıcının güvenlik noktasındaki beklentilerini yanıtsız bırakmıyor. Kompakt boyutları sayesinde yerden tasarruf edebileceğiniz şofbenler 316 x 266 x 646 mm gibi genişlik, derinlik ve yükseklik ölçüleri sunuyor. Satın alma ve montaj öncesinde ölçülere de dikkat etmenizde yarar var.

Baymak Şofben Modelleri

Sunulan farklı modeller sayesinde Baymak şofbenler arasından ihtiyacınıza uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Ölçülerden kapasiteye kadar inceleyebileceğiniz kriterlere ek olarak düşük ses seviyesi de bu noktada avantaj sunuyor. 48 ve 49 desibel ses güç seviyelerinde görebileceğiniz bu şofbenler, böylece ortamda rahatsızlık uyandıracak düzeyde ses üretmiyor. 4 metreye kadar yatay ve dikey baca montajı imkânı da büyük kolaylık sunuyor. Böylece belirlenen üst limit neticesinde baca montajında da ortamınıza uygun sonuçlar elde edebilirsiniz. Markanın sunduğu şofben çeşitlerinde ek olarak dayanıklı eşanjör de büyük avantaj. Uzun ömürlü bu parçalar sayesinde de şofbeninizi uzun zaman ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde panelinden rahatlıkla kontrol ve takip edilen bu ürünler, kolay yönetim sunuyor. LCD ekran üzerinden göstergeleri takip ederek de şofbeninizin güncel durumunu anbean öğrenebilirsiniz. Sade ve kompakt tasarımı sayesinde kullanımda büyük avantaja sahip olan Baymak şofben yorumları ve geri bildirimlerinde de bu yönüyle övgüleri topluyor. On - Off düğmesi ile açma kapamayı kolayca gerçekleştirebilir, MIN - MAX aralığında sıcaklığı belirleyebilirsiniz.

Baymak Şofben Kullanımı

Montaj sonrası Baymak şofben kullanımında bilmeniz gereken önemli detaylar da var. Buna göre; cihazın ilk çalıştırılma işleminin yetkili servisçe yapılması önemli. Sonrasında ise enerji beslemesinin sağlanması, gaz vanasının açılması ile beraber ilk kullanıma başlamak mümkün. Açma - kapama düğmesi fonksiyonu ile On - Off düğmelerini kullanabilirsiniz. Sıcaklık ayar düğmesini de MIN - MAX aralığında istenen seviyeye getirmeniz mümkün. Sıcaklık ayar düğmesini çevirdikçe de LCD ekran üzerinde çıkış suyu sıcaklığını görüntüleyebilirsiniz. Kullanım suyu musluğu açıldığında ise şofbeniniz otomatikman devreye girebiliyor. Bu aşamada LCD ekran üzerinde ortaya çıkan ve brülörün devrede olduğunu ifade eden alev sembolü görüntülenebilir. Periyodik bakım noktasında ise en az yılda 1 defa cihazın bakım ve kontrollerini gerçekleştirmenizde yarar var. Baymak şofben fiyatları ise ürün çeşitliliği, özellikler ve kapasite gibi faktörlere göre değişkenlik gösteriyor. Dilerseniz, sayfamızda ürünleri keşfedebilir ve size uygun şofbeni hemen satın alabilirsiniz. Arzu ederseniz, Isıtma, Soğutma sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Baymak şofben nasıl kullanılır?

Baymak şofbenler açma - kapama fonksiyonuna sahip On - Off düğmeleri ile kullanılabiliyor. MIN - MAX aralığında hareket ettirebileceğiniz sıcaklık ayarını da LCD ekran üzerinde takip edebilirsiniz.

Baymak şofben arızaları neler?

Şofben arızalarından bazıları şu şekilde: A01 ateşleme hatasına geliyor olup bunu çözmek için açma - kapama düğmesini RESET konumuna getirmek ve 3 saniye beklemek gerekiyor. E03 ise hava basınç anahtarı arızası anlamına geliyor ve bu arıza durumunda yetkili servise ulaşmanız öneriliyor. A03 ise emniyet termostatı arızası olup açma - kapama düğmesinin RESET konumuna getirilerek 3 saniye beklenmesi ile çözülebiliyor.

Baymak şofben ölçüleri ne kadar?

Modeline göre; 316 x 266 x 646 mm ya da 355 x 266 x 687 mm gibi ölçülerde Baymak şofbenleri bulunuyor. Ayrıca 4 metreye kadar yatay ve dikey baca montajı imkânı da sunuluyor.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.