Baymak Klima Fiyatları ve Modelleri

7 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Baymak Elegant Plus UV 09 A++ 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima
5.0 (1 Değerlendirme)

Baymak Elegant Plus UV 09 A++ 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

15.299 TL
Çok Satanlar
Baymak Elegant Prime 12 R32 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
4.8 (6 Değerlendirme)

Baymak Elegant Prime 12 R32 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

18.798 TL
Çok Satanlar
Baymak Elegant Plus UV 12 A++ 12000 BTU/h Duvar Tipi Inverter Klima (Montaj Dahil)
4.7 (6 Değerlendirme)

Baymak Elegant Plus UV 12 A++ 12000 BTU/h Duvar Tipi Inverter Klima (Montaj Dahil)

20.499 TL
Çok Satanlar
Baymak Elegant Prime 09 (Md) A++ 9000 BTU Klima

Baymak Elegant Prime 09 (Md) A++ 9000 BTU Klima

14.999 TL
Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
5.0 (1 Değerlendirme)

Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

27.999 TL
Baymak Elegant Prime 24 (Md) Klima

Baymak Elegant Prime 24 (Md) Klima

32.999 TL
Çok Satanlar
Baymak Elegant Prime 12 (Md) A++ 12000 BTU Klima
5.0 (5 Değerlendirme)

Baymak Elegant Prime 12 (Md) A++ 12000 BTU Klima

18.999 TL

Baymak klima çeşitleri, tüm mevsim şartlarına uyum sağlayan fonksiyonel tasarımları ile yalnızca ortamınızı iklimlendirmekle kalmaz; soluduğunuz ortam havasını da kötü kokulara neden olan bakterilerden ve gözle görülmeyen tozlardan temizleyerek derin ve temiz bir nefes almanızı sağlar. Havanın nem dengesini en ideal seviyeye ulaştıran Baymak klimalar, yatak odası ve çocuk odası gibi bireysel kullanım alanlarının yanı sıra mutfak, salon, misafir odası ve oturma odası gibi toplu kullanım alanlarında da güvenle kullanılabilir.

Baymak Klima Modelleri

Duvar tipi, salon tipi, Multi ‌Split klima gibi çeşitlere ayrılan modeller evlerin yanı sıra alışveriş merkezi, büro, ofis, okul, hastane, havaalanı, otel, restoran, kafe gibi işletmelerde de tercih edilir. Klimalar, doğru konumlandırılmaları hâlinde hem ortamın hava kalitesini yükseltir hem de daha az güç tüketimi ile çalışarak bütçenize katkı sağlar. Kullanım alanının farklılığına ve ortamın genişliğine bağlı olarak teknik özellikleri ve büyüklükleri değişse de bu klimalar her zaman yüksek konfor sunar ve çevre dostu ‌R32 gazı ile doğaya zarar vermez. Baymak klimalarla dört mevsimin tadını gönlünüzce çıkarabilirsiniz.

Duvar tipi klimalar; şık ve sade tasarım, soğutmada A++, ısıtmada A+ enerji verimliliği, opsiyonel Wi-Fi özelliği, Eco Mod, 4 yöne hava salınımı sistemi, Silence Mod ile sessiz çalışma, I Feel teknolojisi, Auto Restart, ortam sıcaklığını okuyabilen LCD Baymak klima kumandası, akıllı temizleme fonksiyonu, gümüş iyon ve aktif karbon filtreleme sistemi, kısa yol tuşları, Timer özelliği, uyku modu, buz çözme (Defrost), yüksek ısıtma performansı, otomatik çalıştırma modu ve 3 dakika güvenlik koruması gibi zengin fonksiyonlarla donatılmıştır.

Baymak klima çeşitleri arasında yer alan salon tipi klima modelleri, daha geniş ölçekli alanların etkili bir biçimde iklimlendirilmesi için tercih edilir. Bu klimalar zeminde kullanılırlar. Tasarruflu ve güçlü kompresörleriyle geniş alanlarda kullanmak için son derece uygundur. 48.000 BTU kapasiteye sahip salon tipi klima modelleri, büyüklüğü 100 ila 110 m2 arasında değişen alanları rahatlıkla soğutabilecek yapıda tasarlanmıştır. Salon tipi klima modelleri; soğutma ve ısıtmada A enerji verimliliği, yüksek verimli R410A soğutucu akışkan, 4 yöne otomatik hava salınımı, LED ekran, şık ve estetik tasarım, ayarlanabilen 5 farklı fan hızı (sessiz, düşük, orta, yüksek, turbo), Silence Mod ile sessiz çalışma, I Clean ve Anti-Fungus ile akıllı temizleme fonksiyonu, ortam sıcaklığını okuyan LCD kumanda, Timer özelliği ve uyku modu fonksiyonlarına sahiptir.

Multi Split klima modelleri, tek bir dış üniteye bağlanmış olan birden fazla klima demektir. İç ünitelerin hepsi tek bir dış üniteye bağlandığı için her bir dış ünite için doğabilecek alan sıkıntısı ortadan kalkmış olur. Düşük enerji tüketiminin yanı sıra R32 gazıyla da çalışan bu klimalar doğa dostudur. Multi Split klimalar; kolay kurulum, uygun çözüm, uzun ömürlü kullanım ve dış cephede alandan tasarruf sunar. Ergonomik ve kompakt tasarımları sayesinde evinizdeki sınırları kaldırır. Multi Split klimalarla aynı anda salon, mutfak veya yatak odanızı iklimlendirebilirsiniz.

Klima Nasıl Seçilir?

Klima seçerken alanınızın büyüklüğünü ve klimayı ne sıklıkta kullanacağınızı önceden belirlemek doğru bir klima seçimi yapmanız ve klimanızdan beklediğiniz verimi alabilmeniz açısından son derece önemlidir. Baymak'ın sunduğu duvar tipi klima modelleri, genellikle ev ve ofis gibi çok büyük boyutlu olmayan orta ölçekli alanlar için tercih edilir. Duvar tipi klimaların kapasiteleri 9.000 BTU ile 24.000 BTU arasında değişiklik gösterir. Ortalama olarak büyüklüğü 18 ila 23 m2 arasında değişen alanlarda Baymak klima 9000 BTU modeli ideal bir iklimlendirme çözümü sunar. Baymak klima 12000 fiyat ve performans bakımından son derece avantajlıdır. 23 ila 35 m2 arasında değişen boyutlara sahip mekanlarda Baymak Elegant Plus 12000 BTU modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

35 ila 48 m2'lik mekanlarda 18.000 BTU, 48 ila 57 m2'lik alanlar içinse 24.000 BTU kapasiteli klima çeşitlerini seçebilirsiniz. Bu modeller, gelişmiş filtre sistemleriyle kokuları ve tozları hapsederken son derece hızlı bir biçimde istenen sıcaklık ya da serinlik seviyesine ulaşır. Nem oranının yüksek olduğu günlerde klimanızın nem alma fonksiyonunu çalıştırabilirsiniz. LED ekranlarla donatılan modeller, kullanıcı dostu arayüzleri ile ortam sıcaklığını ya da serinliğini kolayca takip ve kontrol edebilmenizi sağlar.

Baymak Klima Fiyatları

Baymak klimalar, tüketicilerin en çok tercih ettiği klima markaları arasında yer alır. Kullanıcıların deneyimlerini ifade ettiği olumlu Baymak klima yorumları da tüketici memnuniyetinin bir yansıması olarak kabul edilebilir. Baymak'ın enerji tasarruflu ve fonksiyonel özellikli tüm klima modelleri şimdi bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile Teknosa'da sizlerle buluşuyor. Siz de bu klimalara hemen göz atabilir ve tek tıkla istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 8 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
8'e Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.