AXEN Fiyatları ve Modelleri

AXEN
FİYAT
Ekran Çözünürlüğü
Ekran Boyutu
Ekran Şekli
Görüntüleme Teknolojisi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

AXEN için 6 ürün bulundu

Axen


Televizyon dünyasının yükselen yıldızı Axen, Türkiye'nin en büyük elektronik üreticilerinden biri. 1979 yılında kurulan marka teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek inovatif çalışmalar yapıyor. Kullanıcı beklentilerine büyük önem veren marka AR-GE çalışmalarını da bu beklentileri karşılayacak şekilde gerçekleştiriyor. Axen Türkiye dahil olmak üzere 78 farklı ülkede kullanıcılarla buluşuyor. Günümüzde neredeyse her evde bulunan akıllı televizyon ve uydu alıcısı modelleri ile fark yaratan marka farklı ihtiyaçlara sahip olan kullanıcılarına geniş bir skalada alternatif yaratıyor. Üst düzey performans gösteren ve yüksek görüntü kalitesine sahip olan televizyon modelleri tasarlayan markanın ürünlerini Teknosa'da bulabilirsiniz.


Farklı Beklentilere Farklı Axen Televizyonlar


Geliştirdiği elektronik ürünlerle her yaştan kullanıcıya hitap eden markanın en bilinen ürün grubunu televizyon modelleri oluşturuyor. Çok aydınlık ya da çok karanlık ortamlarda bile en gerçekçi ayrıntıları yakalamanızı sağlayan Axen TV modelleri farklı ekran genişliklerine sahip. 20 inç ve 65 inç arasındaki televizyon modelleri ev ve ofis gibi farklı kullanım alanları için sıklıkla tercih ediliyor. Smart TV özelliğine de sahip olan akıllı televizyonlar her detayı yakalayabileceğiniz HD görüntü kalitesi ve gerçekçi renklerinin yanı sıra üstün ses kalitesiyle de öne çıkıyor. Markanın televizyon modellerinde teknik özelliklerle birlikte orijinal tasarımlar görmek de mümkün. Ultra ince ekranlı şık tasarımlar kullanım kolaylığı da sunuyor.


Kaliteli Axen Ürünleri Teknosa'da


Kullanıcıların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kendini sürekli geliştiren ve yenileyen Türk markası Axen'in üstün görüntü kalitesine sahip televizyon modelleri Teknosa'da sizleri bekliyor! Özellikle televizyonlarla öne çıkan Axen markalı ürünler şık tasarımları, teknik özellikleri ve her yaşta kullanıcıya hitap etmesi ile ilgi çekiyor. Siz de Axen Teknosa ürünlerini avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile güvenle satın alabilirsiniz.