Asus Modem ve Ağ Ürünü Fiyatları ve Modelleri

14 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Asus Usb-Ac58 Dualband Ac1300 Çift Antenli Yüksek Çekim Kablosuz Usb Adaptör
  4.0 (2 Değerlendirme)

  Asus Usb-Ac58 Dualband Ac1300 Çift Antenli Yüksek Çekim Kablosuz Usb Adaptör

  1.026,47 TL
 • Asus Rp-N12 Harici Antenli Menzil Arttırıcı Access Point Roaming Özellikli Medya Köprüsü
  Kredi Fırsatı
  Web'e Özel
  Fiyat
  5.0 (25 Değerlendirme)

  Asus Rp-N12 Harici Antenli Menzil Arttırıcı Access Point Roaming Özellikli Medya Köprüsü

  699 TL
 • Asus DSL-AX82U Wifi6 DualBand Gaming AI Mesh AI Protection Torrent Bulut PS5 Uyumlu DLNA-4G-VPN ADSL VDSL Fiber Modem Router
  4.4 (19 Değerlendirme)

  Asus DSL-AX82U Wifi6 DualBand Gaming AI Mesh AI Protection Torrent Bulut PS5 Uyumlu DLNA-4G-VPN ADSL VDSL Fiber Modem Router

  6.929 TL
 • Asus Usb-N10Nano 150Mbps Nano Usb Adaptör
  4.9 (17 Değerlendirme)

  Asus Usb-N10Nano 150Mbps Nano Usb Adaptör

  419 TL
 • Asus USB-BT400 Bluetooth Adaptör

  Asus USB-BT400 Bluetooth Adaptör

  499 TL
 • Asus Rt-Ac1200 Wifi 5 Dual-Band Ac1200 Router
  Kredi Fırsatı
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Asus Rt-Ac1200 Wifi 5 Dual-Band Ac1200 Router

  999 TL
 • Asus TUF-AX3000 Router
  Kredi Fırsatı
  4.7 (23 Değerlendirme)

  Asus TUF-AX3000 Router

  6.099 TL
 • Asus ROG Rapture GT-AX6000 6000 Mbps Router
  4.8 (13 Değerlendirme)

  Asus ROG Rapture GT-AX6000 6000 Mbps Router

  9.299 TL
 • Asus USB-BT400 Bluetooth Usb Adaptor
  3.0 (5 Değerlendirme)

  Asus USB-BT400 Bluetooth Usb Adaptor

  369 TL
 • Asus ROG Strix-AX3000 Wi-Fi 6 3000 Mbps Menzil Genişletici Router
  4.5 (4 Değerlendirme)

  Asus ROG Strix-AX3000 Wi-Fi 6 3000 Mbps Menzil Genişletici Router

  6.029 TL
 • Asus RT-AX1800U 1800 Mbps Router
  4.4 (9 Değerlendirme)

  Asus RT-AX1800U 1800 Mbps Router

  2.589 TL
 • Asus ZenWifi XD5-3W 3000 Mbps Wi-Fi 6 Üçlü Beyaz Mesh Sistemi
  Kredi Fırsatı

  Asus ZenWifi XD5-3W 3000 Mbps Wi-Fi 6 Üçlü Beyaz Mesh Sistemi

  13.799 TL
 • Asus PCE-AXE59BT Wi-Fi 6E PCIe Bluetooth Adaptör
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Asus PCE-AXE59BT Wi-Fi 6E PCIe Bluetooth Adaptör

  2.409 TL
 • Asus RP-AX58 3000 Mbps Wi-Fi 6 Menzil Genişletici
  5.0 (5 Değerlendirme)

  Asus RP-AX58 3000 Mbps Wi-Fi 6 Menzil Genişletici

  4.489 TL

İnternet çağının gerekliliklerinden biri olan modemler taşıdığı üstün teknolojik özelliklerle kullanıcılarının internet bağlantısını hızlı ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmesini sağlar. Teknosa'da yer alan Asus modem modelleri ile güvenli, hızlı ve kesintisiz internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Asus Modem Nasıl Kurulur?

Sorunsuz bir şekilde modem kurulumu için verilen yönergeler eksiksiz ve sırasıyla uygulanmalıdır. Asus modem kurulumu için aşağıdaki adımlar izlenmelidir. Başarılı bir şekilde modem kurulumu yapmak için öncelikle kablo bağlantılarının doğru bir şekilde sağlanması gerekir. Bunun için modemin yanında yer alan kullanıcı kılavuzlarından ayrıntılı bağlantı grafiğini inceleyebilirsiniz.

 1. Kablo bağlantılarının ardından ASUS kablosuz ağına bağlayınız. Diğer bir seçenek olarak modemi bilgisayara ethernet kablosu ile bağlayabilirsiniz.
 2. Web tarayıcısı üzerinden yeni bir sekme açıp arama çubuğuna 192.168.1.1 veya 192.168.1.254 yazarak Enter'a basın.
 3. Karşınıza çıkan Asus modem arayüz şifresi kısmında yer alan kullanıcı adı ve parola kısmına “admin” yazın. Bu sürecin ardından giriş sağlamış olması gerekir. Eğer giriş sağlanmıyorsa modemin arkasında yer alan reset düğmesine basarak işlemi tekrarlayın.
 4. Açılan ekranda kullanıcının şifre değişikliği yapması istenebilir. Burada yeni bir şifre belirlemeniz gerekir.
 5. Şifre değişiminin ardından Ülke/Bölge alanından “Türkiye” seçimini yapın.
 6. ISP alanında ise kullanacağınız veya kullanmakta olduğunuz internet sağlayıcısını seçmelisiniz. Liste içerisinde servis sağlayıcınızın adı görünmüyor ise “Listede olmayan” seçeneğini işaretleyerek ilerleyin.
 7. Listede olmayan seçeneğini işaretlediğinizde karşınıza bir menü çıkacaktır. Burada WAN Bağlantı Türü "PPPOE" olarak VLAN ID ise “35” şeklinde ayarlamalısınız.
 8. Bu aşamada karşınıza çıkan menüde servis sağlayıcınızın size sunduğu kullanıcı adı ve şifreyi kullanmalısınız. Kullanıcı adı Turknet için [email protected] , TTNET için xxxxx@ttnet olarak yazılmalıdır. Kullanıcı adında Türkçe karakterler olmaması gerekir.
 9. Karşınıza çıkan menüde modemin kablosuz ağ ayarları yapılmalıdır. Burada ağ adı ve ağ anahtarını belirleyin. Belirlemiş olduğunuz ağ adı ve ağ anahtarı ile yakın çevredeki bilgisayar ve telefon gibi diğer akıllı cihazlarla da internet bağlantısı sağlayabilirsiniz.
 10. Son olarak açılan menüde yapılan işlemlerin özeti niteliğinde bilgiler yer alır. Burada “Tamamlandı” butonunu işaretleyerek işlemi sonlandırabilirsiniz.
 11. Asus dsl n-16 modem kurulumu ve diğer modem modellerinin kurulumu benzer şekilde sağlanır.

Asus Modem Arayüz Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Asus modem arayüz şifresi değişimi için akıllı telefon veya masaüstü bilgisayar gibi cihazlardan Asus Router uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaparak sırasıyla Ayarlar > Wi-Fi > Kablosuz Ayarları > Ağ Ayarları yönergelerini izleyebilirsiniz. Bu bölümde SSID (ağ adı) ve şifre alanında değişiklik yaparak Uygula butonunu tıklayarak arayüz şifresini değiştirebilirsiniz.

Asus Modem Modelleri!

Günümüzde yaygın bir kullanıma sahip olan internet, beraberinde pek çok özellikte ve kalitede modem seçenekleri sunar. Güvenilir ve hızlı internet kullanım deneyimi sağlayan Asus modem modelleri, kurulumu basit cihazlardır. Kullanıcılar, anlaşılır bir şekilde tasarlanan arayüz sayesinde yönergeleri izleyerek kolaylıkla modem kurulumunu sağlayabilirler. Asus modemleri sunduğu kaliteli teknik özelliklerinin yanı sıra dış tasarım olarak da kaliteli bir kullanım ve görünüme sahiplerdir. Hem evde hem iş yerlerinde kullanılabilir özellikler sunan Asus modem modellerinde televizyon, telefon, bilgisayar ve internet bağlantısı isteyen diğer çevre birimleri rahatlıkla modem arayüzü tarafından kontrol edilebilir. Bu bakımdan Asus modem, sahip olduğu basit yazılımlı kullanıcı arayüzü ile de öne çıkar.

Artan internet hızı ile birlikte Asus modem çeşitleri de sürekli yenilenmektedir. İnternet hızını destekleyen altyapı özelliklerinin yanı sıra modemlerin de gelişmiş altyapı bağlantısına ayak uydurması gerekir. Bu sebeple kullanıcılarına daha hızlı, güvenli ve kesintisiz internet bağlantısı sunmayı hedefleyen Asus her geçen gün modem çeşitlerini geliştirir ve günceller. Asus modemler görünümleriyle de sıradanlıktan uzak olmayı hedefler. Asus RGB modem modeli tasarımında yer alan ışıklandırmalar sayesinde bulunduğu ortamın aurasını değiştirir. İnternet bağlantı türleri ADSL, VDSL ve fiber olarak üçe ayrılır. Bazı Asus modem modelleri çoklu bağlantı seçeneği sunarken bazı modelleri ise bir tanesini sağlayabilir. Fiber altyapısına sahip olan bölgeler Asus fiber modem modellerini tercih etmelidir. Fiber özelliği üstün hızlı internet bağlantısı sunar. Bunların dışında Asus vdsl modem modelleri de yer alır.

Asus modem modelleri kablolu ve kablosuz bağlantı seçenekleri sunar. Kablosuz bağlantı için üç antenli veya dört antenli modem çeşitleri yer alır. Asus ac750 modem üç antenli modem çeşitlerinden biridir. Anten sayısı çoğaldıkça internetin etki alanı güçlenirken kapsama alanı genişler. Özellikle işyerleri için çoklu antenli modem çeşitleri önerilebilir. Böylece internet kullanımı sırasında yavaşlama, kesinti veya çekmeme gibi problemler engellenir. Asus 4.5G modem modelleri 4.5G bağlantı teknolojisini kullanabilir. Daha hızlı bağlantı için Asus 5GHZ modem modelleri tercih edilebilir. Router özelliği taşıyan Asus modem çeşitleri sayesinde ağa bağlanan diğer cihazların kontrolü sağlanır. Kontrol içerisinde cihazlara sunulan internet bağlantısının hızı artırılıp azaltılabilir.

Asus Modem Fiyatları Teknosa'da

Geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Asus modemleri avantajlı fiyatlara sahiptir. Kaliteli tasarım ve teknik fonksiyonlar sunan Asus modem çeşitleri taşıdıkları özelliklere göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Basit çalışma prensibi gösteren modem çeşitleri daha uygun fiyata sahipken farklı özellikleri bir arada sunan ve bağlantı hızını en üst seviyeye taşıyan modem çeşitlerinin fiyatları artma eğilimindedir. Asus modem seçimi konusunda kararsızlık yaşamanız halinde Teknosa'nın sizler için listelediği birbirinden kullanışlı Asus modem modellerini inceleyerek değerlendirme yapabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.