Arzum Türk Kahvesi Makinesi Fiyatları ve Modelleri

21 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Arzum OK001 Okka Türk Kahve Makinesi Bakır
  4.8 (10 Değerlendirme)

  Arzum OK001 Okka Türk Kahve Makinesi Bakır

  10.399 TL
 • Arzum OK0010 Okka Minio Pro Türk Kahve Makinesi (Krom)
  4.9 (12 Değerlendirme)

  Arzum OK0010 Okka Minio Pro Türk Kahve Makinesi (Krom)

  2.899 TL
 • Arzum Ok0024 Okka Minio Milko Bakır Türk Kahvesi Makinesi

  Arzum Ok0024 Okka Minio Milko Bakır Türk Kahvesi Makinesi

  2.599 TL
 • Çok Satanlar
  Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahve Makinesi Bakır
  Kredi Fırsatı
  4.8 (87 Değerlendirme)

  Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahve Makinesi Bakır

  1.299 TL
 • Çok Satanlar
  Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahve Makinesi Krom
  Kredi Fırsatı
  4.9 (34 Değerlendirme)

  Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahve Makinesi Krom

  1.299 TL
 • Arzum OK0010 Okka Minio Pro Türk Kahve Makinesi (Bakır)
  4.7 (3 Değerlendirme)

  Arzum OK0010 Okka Minio Pro Türk Kahve Makinesi (Bakır)

  2.095 TL
 • Arzum OK006 Okka Minio Duo Türk Kahve Makinesi (Krom)
  5.0 (9 Değerlendirme)

  Arzum OK006 Okka Minio Duo Türk Kahve Makinesi (Krom)

  2.999 TL
 • Çok Satanlar
  Arzum OK006 Okka Minio Duo Türk Kahve Makinesi Bakır
  4.9 (12 Değerlendirme)

  Arzum OK006 Okka Minio Duo Türk Kahve Makinesi Bakır

  2.990 TL
 • Arzum OK0012-K Okka Rich Spin M Krom Türk Kahvesi Makinesi

  Arzum OK0012-K Okka Rich Spin M Krom Türk Kahvesi Makinesi

  6.999 TL
 • Arzum OK0012 Okka Rich Spin M Türk Kahvesi Makinesi
  4.0 (2 Değerlendirme)

  Arzum OK0012 Okka Rich Spin M Türk Kahvesi Makinesi

  6.499 TL
 • Arzum OK004-T OKKA Minio Toprak Türk Kahvesi Makinesi

  Arzum OK004-T OKKA Minio Toprak Türk Kahvesi Makinesi

  2.199 TL
 • Arzum Ok0024-K Okka Minio Milko Krom Türk Kahvesi Makinesi

  Arzum Ok0024-K Okka Minio Milko Krom Türk Kahvesi Makinesi

  2.299 TL
 • Arzum OK004-O OKKA Minio Okyanus Türk Kahvesi Makinesi

  Arzum OK004-O OKKA Minio Okyanus Türk Kahvesi Makinesi

  2.099 TL
 • Arzum OK004-G OKKA Minio Gün Batımı Türk Kahvesi Makinesi

  Arzum OK004-G OKKA Minio Gün Batımı Türk Kahvesi Makinesi

  2.199 TL
 • Arzum Ok0018 Okka Rich Spin M Bakır Türk Kahvesi Makinesi
  Kredi Fırsatı
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Arzum Ok0018 Okka Rich Spin M Bakır Türk Kahvesi Makinesi

  4.599 TL
 • Arzum Ok0018-K Okka Rich Spin M Krom Türk Kahvesi Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Arzum Ok0018-K Okka Rich Spin M Krom Türk Kahvesi Makinesi

  4.599 TL
 • Okka Minio OK0013-XS Jet Siyah Türk Kahvesi Makinesi

  Okka Minio OK0013-XS Jet Siyah Türk Kahvesi Makinesi

  1.495 TL
 • Yeni
  Arzum Okka Minio Duo OK006-N Nar İkili Türk Kahve Makinesi

  Arzum Okka Minio Duo OK006-N Nar İkili Türk Kahve Makinesi

  2.549 TL
 • Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahve Makinesi (Nar)
  4.5 (2 Değerlendirme)

  Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahve Makinesi (Nar)

  1.998 TL
 • Çok Satanlar
  Arzum OK0013-K Okka Minio Jet Türk Kahvesi Makinesi Krom

  Arzum OK0013-K Okka Minio Jet Türk Kahvesi Makinesi Krom

  2.799 TL
21 üründen  ürün görüntülediniz

Arzum Türk Kahvesi Makinesi

Bazen güne başlarken enerji yükseltmek bazen de keyifli sohbetlerin dozunu artırmak için tercih edilen Türk kahvesi, vazgeçilmez geleneksel bir içecektir. Teknolojiye paralel olarak geliştirilen Türk kahvesi makineleri hazırlık sürecini kısaltarak zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Bu sayede keyifli sohbetlere daha fazla vakit kalabilir. Siz de kahvenin geleneksel lezzetine teknoloji pratikliği ile birlikte sahip olmak istiyorsanız, Arzum Türk kahvesi makinesi modellerine göz atabilirsiniz.

Arzum Türk Kahvesi Makinesi Modelleri

Arzum kalitesi ile buluşturulan Türk kahvesi makine çeşitleri, farklı özellikler ve tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. OKKA serisinde yer alan bu makineler fincan kapasiteleri, teknik özellikleri ve ebat olarak birbirinden ayrılır. Her ihtiyaca uygun makinenin kolaylıkla bulunabileceği seri sayesinde kahve pişirme süreci çok daha pratik bir hale gelir. Aynı zamanda kolay çalıştırma sistemleri ile herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Makinelerin üzerinde yer alan tuş ve simgelerin anlaşılabilir olması pratik kullanımı destekler.

Güçlü donanımlarının yanı sıra dekoratif görünümleriyle de dikkat çeken Türk kahvesi makineleri farklı renk opsiyonları ile sunulur. Bu sayede mutfak dekoruna uyum sağlayabilecek bir seçim yapabilmeniz kolaylaşır. Dar bir kullanım alanına sahipseniz Arzum OKKA Minio modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ev kullanımına uygun cihazların yanı sıra geniş kapasiteye sahip modelleri de bulunur. Bu modeller ofis ya da profesyonel işletmelerde kullanım için tercih edilebilir. Kahve makinesini seyahatlerinde, hafta sonu gezilerinde ya da ofiste yanında bulundurmak isteyenler için ise katlanabilir kulp tasarımına sahip olan cezveli Türk kahvesi makinesi ideal olur.

Arzum Türk Kahvesi Makinesi Nasıl Kullanılır?

Arzum Türk kahvesi makineleri oldukça pratik bir çalışma sistemine sahiptir. Haznesine damak zevkinize uygun miktarda kahve ve şeker koyarak pişirme sürecini başlatabilirsiniz. Üzerinde yer alan su göstergesi sayesinde sürekli su ekleme zahmetini ortadan kaldırır. Ayrıca taşma önleme emniyeti olduğu için kahve pişme süresi tamamlanana kadar makinenin başında beklemeniz gerekmez. Kahve hazır olduğunun sesli ve ışıklı olarak sürecin tamamlandığı bildirilir.

Elektrik bağlantısının ayrı bir platformda olduğu modeller kullanım açısından esneklik sunar. Genellikle tek cezveli olan bu modeller kullanım sonrası temizlik sürecini kolaylaştırır. Hem sağ hem de sol el ile tutmaya uygun tasarlanan kulp formları ise kullanımı daha pratik hale getirir. Tek bir tuşa basarak bol köpüklü kahveler hazırlayabileceğiniz portatif kahve makinesi modelleridir.

Arzum Türk Kahvesi Makinesi Özellikleri

Köpüklü ve lezzetli Türk kahvesi hazırlamayı kolaylaştıran Arzum kahve makineleri teknolojik özelliklerle donatılır. Özellikleri arasında aynı anda birden fazla sayıda kahve fincanı sunması dikkat çeker. 2,4,6 ve 8 olmak üzere farklı kapasitelere sahip olan makine modelleri sayesinde kalabalık misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Ayrıca 3 kademeli tasarımı ile fincan büyüklüğü seçimini de dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Arzum Türk kahvesi makinelerinde iki ayrı bölme bulunur. Bu sayede sade, orta şekerli ve şekerli kahveleri bir arada pişirmek mümkün olur. Her damak zevkine uygun kahve hazırlayabilmeyi daha pratik hale getiren bu makineler, sesli ikaz sistemleri sayesinde kahveleri soğumadan servis edebilmenizi sağlar. Otomatik kapanma özelliği de olası mutfak kazalarının önüne geçebilir.

Auto Boiling Altitude Detection teknolojisi ile fark yaratan modeller en sık tercih edilenler arasında yer alır. Bu üstün teknoloji sayesinde cihaz deniz seviyesini algılayarak suyun kaynama noktasını da bu seviyeye göre otomatik belirler. Bu sayede nereye giderseniz gidin aynı lezzeti yanınızda taşıyabilirsiniz.

Tek tuşa basarak lezzetli kahveler pişirmeyi mümkün kılan Arzum Türk kahvesi makinelerinin bazı modellerinde közde kahve modu bulunur. Siz de közde kahve keyfini ev konforunda deneyimlemek istiyorsanız bu makine sayesinde kahvenizin lezzetini taçlandırabilirsiniz.

Arzum Türk Kahvesi Makinesi Fiyatları

Arzum Türk kahvesi makinesi fiyatları, özellikler ve tasarım detaylarına bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Minimal bir tasarım sunan elektrikli cezve serisi daha uygun fiyatlarla kullanıcıya sunulurken kendi kendini temizleme gibi teknolojik özellikleri bulunan makinelerin fiyatı bir miktar daha yüksek olabilir. Isıtma gücüne bağlı olarak kahve hazırlama süresini kısaltan makineler de fiyat açısından diğerlerine kıyasla daha yüksek olabilir.

Teknik özelliklerinin yanı sıra renk ve boyut gibi tasarım farklılıkları da Türk kahvesi makine fiyatları üzerinde belirleyici role sahiptir. Mutfaklara dekoratif bir görünüm kazandıran canlı renkli makinelerin fiyatı standart renklere göre farklı olabilir. Bu unsurları göz önünde bulundurarak farklı seçenekler arasından bütçenize en uygun olan Arzum Türk kahvesi makinesini tercih edebilirsiniz.

Arzum Türk Kahvesi Makinesi avantajlarla Teknosa'da

Kahve içme geleneğini getirdiği yeniliklerle yeniden tanımlayan Arzum, üstün teknolojiye sahip makineleri ile eşsiz bir Türk kahvesi deneyimi yaşatır. Doğrudan fincana servis özelliği bulunan makine modelleri ile her fincanda aynı lezzeti bulabilmeyi mümkün kılar. Köpüklerin fincanlara eşit dağılımını sağlayan bu cihaz sayesinde sevdiklerinize unutulmaz bir tat servis edebilirsiniz.Bol köpüklü Türk kahvesi lezzetini keyifli sohbetlerinize taşıyan Arzum Türk kahvesi makine modelleri Teknosa avantajı ile sizlere sunulur. Tek cezveli modellerden ortama göre sıcaklık ayarlayarak dünyanın her yerinde aynı lezzete ulaşmayı sağlayan yüksek teknolojili makinelere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun Türk kahvesi makinesi seçeneklerine Teknosa güvencesi ile ulaşabilir, avantajlı alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

<

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.