Arzum Tost Makinesi Fiyatları ve Modelleri

27 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Arzum AR2001 Tostçu Deluxe Izgara ve Tost Makinesi
  4.8 (60 Değerlendirme)

  Arzum AR2001 Tostçu Deluxe Izgara ve Tost Makinesi

  %11
  4.499 TL
  3.998 TL
 • Arzum AR2025 Kantintost Izgara ve Tost Makinesi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Arzum AR2025 Kantintost Izgara ve Tost Makinesi

  3.999 TL
 • Arzum AR2007O Sultane Izgara ve Tost Makinesi Okyanus

  Arzum AR2007O Sultane Izgara ve Tost Makinesi Okyanus

  2.399 TL
 • Çok Satanlar
  Arzum AR2007 Sultane Izgara ve Tost Makinesi
  Kredi Fırsatı
  4.7 (23 Değerlendirme)

  Arzum AR2007 Sultane Izgara ve Tost Makinesi

  1.399 TL
 • Arzum AR2044 Kantintost Pro 2000 W Inox Izgara Ve Tost Makinesi

  Arzum AR2044 Kantintost Pro 2000 W Inox Izgara Ve Tost Makinesi

  3.783,15 TL
 • Arzum AR2037 Mistost 1800 W Inox Tost Makinesi

  Arzum AR2037 Mistost 1800 W Inox Tost Makinesi

  2.799 TL
 • Arzum AR2009 Sultane Granite Izgara ve Tost Makinesi
  Kredi Fırsatı
  4.9 (15 Değerlendirme)

  Arzum AR2009 Sultane Granite Izgara ve Tost Makinesi

  1.499 TL
 • Arzum AR2044-G Kantintost Pro Izgara Ve Tost Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Arzum AR2044-G Kantintost Pro Izgara Ve Tost Makinesi

  4.999 TL
 • Arzum AR2005 Eco Panini Izgara ve Tost Makinesi
  4.8 (28 Değerlendirme)

  Arzum AR2005 Eco Panini Izgara ve Tost Makinesi

  3.099 TL
 • Arzum AR2025 Kantintost 2000 W Inox Tost Makinesi

  Arzum AR2025 Kantintost 2000 W Inox Tost Makinesi

  4.899 TL
 • Arzum AR2027 Tostçu Delux Nar Izgara ve Tost Makinesi

  Arzum AR2027 Tostçu Delux Nar Izgara ve Tost Makinesi

  2.799 TL
 • Arzum AR2036 Tostçu Neo 1800 W Inox Tost Makinesi

  Arzum AR2036 Tostçu Neo 1800 W Inox Tost Makinesi

  3.999 TL
 • Arzum AR2053-O Tostçu Fit 2400 W Okyanus Izgara ve Tost Makinesi

  Arzum AR2053-O Tostçu Fit 2400 W Okyanus Izgara ve Tost Makinesi

  4.499 TL
 • Arzum AR2052-S Tostçu Siyah Mini Tost Makinesi

  Arzum AR2052-S Tostçu Siyah Mini Tost Makinesi

  1.779 TL
 • Arzum AR2052 Akşam Güneşi Tostçu Mini Rose Gold Tost Makinesi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Arzum AR2052 Akşam Güneşi Tostçu Mini Rose Gold Tost Makinesi

  2.099 TL
 • Arzum AR2053-T Tostçu Fit Kahverengi Izgara Ve Tost Makinesi

  Arzum AR2053-T Tostçu Fit Kahverengi Izgara Ve Tost Makinesi

  5.999 TL
 • Arzum AR2006 Panini Granite Kahverengi Izgara ve Tost Makinesi

  Arzum AR2006 Panini Granite Kahverengi Izgara ve Tost Makinesi

  2.199 TL
 • Arzum AR2045-K Tutto Granite Kırmızı Izgara ve Tost Makinesi

  Arzum AR2045-K Tutto Granite Kırmızı Izgara ve Tost Makinesi

  3.399 TL
 • Arzum Tostçu Delux AR2047 1800 W Toprak Tost Makinesi

  Arzum Tostçu Delux AR2047 1800 W Toprak Tost Makinesi

  3.449 TL
 • Arzum AR2006-O Panini Granite Okyanus Izgara ve Tost Makinesi

  Arzum AR2006-O Panini Granite Okyanus Izgara ve Tost Makinesi

  2.199 TL
27 üründen  ürün görüntülediniz

Kahvaltı ve ara öğünlerde tercih edilen lezzetli ve doyurucu tostları yapabilmek için kaliteli, kullanışlı ve pratik tost makinelerine ihtiyaç duyulur. Arzum tost makinesi, lezzetli ve pratik tostlar yapılabilmesine imkan veren güvenilir ve kaliteli bir üründür. Arzum tost makinesi, birbirinden farklı modelleri, özellikleri ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile sizin için en uygun alternatifleri sunar.

Arzum Tost Makinesi Modelleri!

Pratik kullanımlarıyla elektrikli mutfak aletleri kategorisinin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan tost makinesinin farklı özelliklere ve tasarımlara sahip çok sayıda seçeneği bulunur. Bu seçeneklerden biri olan Arzum tost makinesi, farklı ihtiyaçlara ve zevklere hitap eden çeşitli modellere sahiptir. Sizin için en uygun Arzum tost makinesi modelini seçmek için Teknosa'nın zengin kataloğunu inceleyebilirsiniz. Arzum, tost makinesi kategorisinde Delux, Mini, Granit ve AR2005 Eco Panini gibi farklı modeller sunar. Bu modeller bazı teknik özellikler bakımından birbirinden ayrılır.

Arzum Delux tost makinesi, 1800 watt güce, 4 dilim ekmek için uygun kapasiteye, granit kaplama ızgaraya, ayarlanabilir termostata, ısıya dayanıklı gövdeye, kilitlenebilir kapağa, ışıklı göstergeye ve kablo sarma bölmesine sahiptir. Arzum Delux tost makinesi, hem tost hem de ızgara yapılmasına uygun bir model olduğundan mutfakta pratiklik sağlayan bir ürün olarak öne çıkar. Granit kaplaması sayesinde dayanıklılık konusunda güvenilir bir modeldir.

Arzum Mini tost makinesi, 750 watt güce, 2 dilim ekmek için uygun kapasiteye, yapışmaz kaplama ızgaraya, ısıya dayanıklı gövdeye, kilitlenebilir kapağa, ışıklı göstergeye ve kablo sarma bölmesine sahiptir. Küçük ve kompakt bir tasarıma sahip olan Arzum Mini tost makinesi, mutfakta yer kaplamayan bir üründür ve küçük aileler için kullanıma oldukça uygundur.

Arzum Granit tost makinesi, 1800 watt güce, 4 dilim ekmek için uygun kapasiteye, granit kaplama ızgaraya, ayarlanabilir termostata, ısıya dayanıklı gövdeye, kilitlenebilir kapağa, ışıklı göstergeye ve kablo sarma bölmesine sahiptir. Hem tost hem de ızgara yapımına elverişli olan Arzum Granit tost makinesi yüksek dayanıklılığıyla ve mutfakta pratiklik sağlamasıyla tercih edilen modellerden biri olarak öne çıkar.

Arzum AR2005 Eco Panini Izgara ve tost makinesi ise 2000 watt güce, 4 dilim ekmek için uygun kapasiteye, yapışmaz kaplama ızgaraya, ayarlanabilir termostata, ısıya dayanıklı gövdeye, kilitlenebilir kapağa, ışıklı göstergeye ve kablo sarma bölmesine sahiptir. Tost ve ızgara yapmak için kullanılabilen Arzum AR2005 Eco Panini Izgara ve tost makinesi, enerji tasarrufu sağlayan bir model olduğundan mutfakta verimliliği artırmasıyla ve ekolojik duyarlılığıyla öne çıkar.

Neden Arzum Tost Makinesini Tercih Etmelisiniz?

Bir tost makinesi tercih edilirken dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Bu hususlardan ilki, tost makinesinin üretildiği malzemenin kalitesidir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş tost makinesi, uzun yıllar mutfağınıza eşlik edebilir. Arzum tost makinesi, yanmaz, yapışmaz ve oldukça dayanıklı bir malzeme olan granit kullanılarak üretilir. Tost makinesi tercihinde dikkat edilebilecek bir başka nokta da temizliğinin kolay olup olmadığıdır. Arzum tost makinesi ızgarası üretiminde kullanılan malzemeler sebebiyle kolaylıkla temizlenebilir. Tost makinesi tercihinde dikkate değer noktalardan biri de tost makinesinin kullanıldığı alanda ne kadar yer kaplayacağıdır. Kilitlenebilir kapak seçenekleriyle güvenli bir kullanım imkanı veren Arzum tost makinesi, kablo sarma bölmesi ve ergonomik tasarımlarıyla da mutfak tezgahında büyük ölçüde yer kaplamaz ve rahat bir kullanım sağlar. Mutfak tasarımına özen gösteren kullanıcılar, farklı renk seçenekleri de sunan Arzum tost makinesinin mutfakta yer alan beyaz eşya ürünleri ile uyumlu olabilecek bir rengini seçme avantajına sahiptir.

Arzum Tost Makinesi Özellikleri!

Arzum tost makinesinin, onu öne çıkaran ve kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmesini sağlayan pek çok özelliği vardır. Bu özelliklerin başında performansı etkileyen güç miktarı gelir. Kullanılan güç miktarı, Arzum tost makinesinin farklı modellerinde 750 watt ile 2000 watt arasında değişiklik gösterir. Tost makinesinin güç miktarı arttıkça makinenin ısınma hızı ve performansı da artış gösterir. Arzum tost makinesi, 2 dilim ile 4 dilim arasında değişiklik gösteren kapasitelere sahiptir. 4 dilim kapasiteli modeller daha büyük tasarımlara sahipken, 2 dilim kapasiteye sahip modeller daha küçük ve kompakt tasarımlara sahiptir. Arzum tost makinesi, yanmaz, yapışmaz, çizilmez ve oldukça dayanıklı bir malzeme olan granit kaplamalı ızgaralara sahiptir. Bu malzeme, tost makinesinin pişirme kalitesini etkilediği gibi temizliğinin daha kolay yapılmasına imkan verir. Granit malzeme, ısıyı her yere eşit dağıttığı için tostlar hem daha lezzetli olur hem de daha hızlı pişer. Ayarlanabilir termostata sahip Arzum tost makinesi, tostun istediğiniz sıcaklıkta pişmesine yardımcı olur. Ayrıca Arzum tost makinesi, makine kapağının açılmasını önleyen kilitli kapak sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Işıklı göstergeleri sayesinde makinenin istenilen sıcaklığa ulaştığını ve hazır olduğunu size bildirir. Arzum tost makinesinin bir başka özelliği de kablo sarma bölmesi sayesinde kolay saklamaya ve mutfaklarda düzenli bir görüntüye imkan vermesidir.

Arzum Tost Makinesi Fiyatları!

Arzum tost makinesi fiyatları, kapasite ve kullanılan güç miktarı gibi birtakım teknik özelliklere göre değişiklik gösterir. Arzum, tost makinesi kategorisinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kapasitesi daha düşük olan ve kompakt tasarımlı tost makineleri genellikle daha uygun fiyatlı olurken, daha büyük tasarımlı ve hem tost hem ızgara için kullanılabilen modellerde fiyatlar artabilir. Arzum tost makinesinin üretiminde kullanılan malzemeler de fiyat belirlenirken dikkate alınan noktalardan biridir. Yüksek kaliteye sahip malzemelerle üretilen tost makineleri, uzun bir kullanım ömrüne sahiptir ve bu da tost makinelerinin fiyatlarının belirlenmesinde bir kriterdir. Arzum tost makinesi elektrikli ev aletleri arasında çokça tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Arzum markasının tost makinesi kategorisinde sunduğu ürün yelpazesinden bütçeniz için en uygun modele karar verebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.