iPhone Şarj Aleti Fiyatları ve Modelleri

5 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Apple MHJE3TU/A 20W USB-C Güç Adaptörü
  4.6 (71 Değerlendirme)

  Apple MHJE3TU/A 20W USB-C Güç Adaptörü

  619,99 TL
 • Çok Satanlar
  Apple MHXH3TU/A MagSafe Charger Kablosuz Şarj Cihazı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Apple MHXH3TU/A MagSafe Charger Kablosuz Şarj Cihazı

  1.189 TL
 • Apple MagSafe Duo Charger MHXF3TU/A Apple Watch iPhone Ve AirPods Uyumlu Kablosuz Şarj Aygıtı

  Apple MagSafe Duo Charger MHXF3TU/A Apple Watch iPhone Ve AirPods Uyumlu Kablosuz Şarj Aygıtı

  4.990 TL
 • Apple MY1W2TU/A 30W USB-C Güç Adaptörü

  Apple MY1W2TU/A 30W USB-C Güç Adaptörü

  1.495 TL
 • Apple Mqln3tu/A 70w Usb-C Güç Adaptörü
  Kredi Fırsatı
  3.0 (2 Değerlendirme)

  Apple Mqln3tu/A 70w Usb-C Güç Adaptörü

  1.939 TL

Akıllı cihaz teknolojileri, dünya üzerinde her yerde, her yaştan yetişkinler ve belirli yaş gruplarındaki çocuklar tarafından kullanılır durumdadır. Telefon, tablet ve bilgisayar gibi ürünleri bulunan akıllı cihaz kategorisinde en ses getiren markalardan biri ise Apple'dır. Cihazlarında kullandığı ileri teknoloji ile farkını herkese gösteren Apple, ürünlerini her geçen gün daha iyi seviyeye taşır. Sunduğu teknolojilerde temel amaç, her zaman kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak olur. Sürekli olarak kullanıcılarına sunulan yeni özellikler, cihazlar ile yapılabilecek işlemleri sınırsızlaştırırken, kullanıcıların yaşamlarına yeni kolaylıklar getirir. Ana ürünün yanında geliştirilen aksesuar çeşitleri de kaliteleri ve tasarımları ile bu amaca katkıda bulunur. Apple şarj aleti çeşitleri bu aksesuarlardan sadece biridir. Apple düzenli olarak sürdürdüğü teknolojik gelişmelerine şarj aleti çeşitlerini de dahil eder. Son teknoloji ürünü şarj aletleri, akıllı cihazlar ile birlikte kullanılmak üzere kullanıcıları ile buluşur.

iPhone Şarj Aleti

Apple, sunduğu ürünlerde kullandığı teknolojisi sayesinde dünyanın her yerinde kabul görmüş bir markadır. Markanın farklı kategorilere ait birçok ürününü görmek mümkündür. Bu ürünler sayesinde insan hayatında pek çok noktada varlığını sürdürür. Sağladığı teknolojiler ile hayatı kolaylaştırması da kullanıcılar arasında vazgeçilmez hale gelmesini sağlar. Hayatın içinde kendine bu kadar fazla yer bulan bu ürünler, uzun süreli kullanımlarında bazı aksesuarlar tarafından desteklenmeye ihtiyaç duyarlar. Akıllı cihazlar için en kritik aksesuarların başında şarj aleti çeşitleri gelir. Ürünlerin şarjlarının belirli sürelerde yeterli olması, uzun süreli kullanımlarda şarj aleti ihtiyacını doğurur. Akıllı cihazların artık her alanda kullanılması şarj aletine olan ihtiyacı daha da fazla şekilde arttırır. Cihazların kullanım sürelerinin ve pil ömürlerinin uzun olması için ise orijinal olmayan ürünler kaçınmak gerekir.

iPhone orijinal şarj aleti tüm Apple cihazlarda uzun pil ömürleri sağlar. Pil ömrünün dışında ürünler doğru aksesuar kullanımları ile yüksek performans gösterir. Orijinal olmayan aksesuarların kullanımı ileriye dönük olarak cihazlara zarar verirken aynı zamanda cihazların istenen performansı karşılayamamasına sebep olur. Orijinal ürün kullanımı zamanla, cihazın yazılımında problemler yaşanmasına, pil ömrünün giderek azalmasına hatta tamamen bitmesine, şarj kablosunun ya da adaptörünün işlevini yitirmesine sebep olabilir. Bu nedenle ürün seçiminde orijinalliğe dikkat etmek oldukça önemlidir.

iPhone Şarj Kablosu

Şarj kabloları oldukça işlevsel ürünlerdir. iPhone şarj kablosu çeşitlerini aynı zamanda veri aktarımı için de rahatlıkla kullanmak mümkündür. Şarj aletleri içerisinde bu kablolu türler dışında kablosuz ürünlere de rastlanabilir. Akıllı telefonlar hayatın her alanında kullanıldığı için etkili ve pratik çözümler de kullanıcılara sunulur. Kullanıcı ihtiyaçlarını analiz ederek, bu ihtiyaçları karşılamak adına çalışmalarını sürdüren marka kablosuz şarj özelliğini de piyasaya sunmuştur. Kablolu ürünler ise her zaman en favori şarj aletleri olmaya devam eder. Apple şarj aletleri konusunda da geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Şarj kablolarına bakıldığında 0,5, 1, 2 metre uzunluğunda ürünler görülür. Bu seçenekler tamamen kullanıcı istek ve doğrultusunda şekillenmiştir. Kullanıcılar, istekleri doğrultusunda bu ürünler arasından gerekli seçimi yapabilirler. Bu ürünler arasından en sık tercih edileni ise 2 metre uzunluğundaki ürünlerdir. Uzunluğun fazla olması, kısa kablo çeşitlerinin kullanım alanlarında da rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. Aynı şarj kablolarını iPhone, iPad, iPod ve diğer bilgisayar ürünlerinde veri aktarımı için de kullanmak mümkündür.

Şarj aletlerinde de ileri teknolojiye imza atan Apple, Apple Watch ürünlerinin kolay şarjı için de yeni modeller geliştirmiştir. Apple Watch çeşitlerinin şarj edilmesi için ortaya konulan manyetik şarj aletleri teknolojinin gelişmesine gösterilebilen en önemli kanıtlardan biridir. Bu özellikteki şarj aleti çeşitleri manyetik alan ile çalışır. Cihazı şarj etmek için alet ile temas ettirmeye gerek yoktur. Manyetik alan içerisinde herhangi bir noktada bulunan cihaz şarj olmaya başlar. Kablosuz şarj aleti teknolojisi sadece saatler için değil diğer akıllı cihazlar için de kullanılabilir niteliktedir.

iPhone Şarj Kablosu Renkleri

Apple, yaptığı çalışmalarda, kullanıcıların teknolojik gelişmeleri en verimli şekilde kullanabilmesini amaçlar. Uzun süreli Apple kullanıcısı olan herkes, teknolojinin hayatı ne derece olumlu etkilediğini anlayabilir. Marka öncelikli olarak kolay taşınabilir ürünleri kullanıcılarına sunar. Aksesuarlar için de kolay taşınabilmesi ve pratik kullanıma sahip olması oldukça önemlidir. Hayatın yoğun temposunda bu detaylar ile çok fazla vakit kaybetmek istemeyenler için kolay kullanım önemlidir. Apple hem kullanıcılarına kolaylık sağlamak hem de tüm kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına farklı şarj aleti türleri ortaya koymuştur. iPhone hızlı şarj ürünleri de kullanıcılarına sunulan aksesuarlar arasında bulunur. İlk ayrım kablolu ve kablosuz olması bakımından yapılır. Kablosuz şarj aletleri kullanım açısından çok daha pratik ürünlerdir. Kablolu olanlar ise kablosuz olanlara göre daha yüksek performanslı ürünlerdir. Kablo uzunluğu bakımından da farklı alternatifleri bulunur. Boyutların değişiklik göstermesi farklı cihazların şarj edilebilmesi için önemlidir. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak, farklı uzunluklarda çeşitler tercih edilebilir. Şarj aletleri arasında diğer bir ayrım da şarj kablosu renkleri olur. Apple farklı zevk ve beğenilere yönelik olarak sunduğu renk çeşitliliğini şarj kablosu çeşitlerine de yansıtır. Apple şarj kablosu renklerine bakıldığında gül, pembe, siyah, siyah-beyaz, beyaz gibi farklı seçenekler göze çarpar. Bu noktada aynı özellikteki ürünlerin farklı renklerinin bulunması ile seçim sadece kullanıcı tercihlerine bağlı olarak yapılır. Her kullanıcı kendi tarz ve beğenisine göre olan ürünü bu ürün yelpazesi içerisinden kolaylıkla bulabilir.

iPhone Şarj Cihazı Fiyatları

Apple sektör içerisine girdiği ilk günden bu yana kalite ve gelişim açısından çizgisini hep yukarıya taşımaya devam eder. Ürünlerin meydana gelmesi sırasında kullandığı teknoloji ve ürün kalitesi markanın başarı basamaklarını hızlı bir biçimde çıkmasına olanak sağlar. Marka, kullanıcılarına sunduğu kaliteli ve teknolojik ürünleri ile dünyanın her yerinde en çok tercih edilenler arasına girmeyi başarmıştır. Apple ürünlerinin daha fazla tercih edilmesinin önemli nedenlerinden biri de sadece kendi ürünlerinde kullanılmak üzere geliştirdiği yazılımlardır. Bu yazılımları kullanan kişiler, kendilerini her zaman daha fazla güvende hisseder. Ayrıca işletim sisteminin farklılık, kullanıcı kitlesinin her geçen gün artmasını sağlar. İşletim sisteminde kullanıcıların beğenisi ve güvenini kazanmasını sağlayacak uygulamalara yer verilmesi de markanın tercih edilmesine katkı sağlar. Pratik kullanımı sayesinde, ilk kez iOS kullanan kişiler bile bu cihazlara hızlı bir şekilde adapte olabilir. Bu temel özellikleri tüm farklı türdeki cihazlarda kullanılır. Böylece marka, sadece belirli ürünleri ile değil tüm ürünleri ile dünya üzerinde kullanım ağını genişletmeye devam eder. Bu özelliklerin tamamı, ürün fiyatlarını da etkileyen kriterlerdir. Ürünlerde ve özelliklerde değişen her bir nokta fiyatlarda da değişiklik olması anlamına gelir.

Ürün çeşitliliğine bakıldığında akıllı cihazlardan, cihazlarda kullanılan aksesuarlara ve ek ürünlere kadar ana kategoriler bulunur. Bu kategoriler içerisinde yer alan tüm ürünlerin farklı çeşitleri de bulunur. Ürünlerin çeşitlere ayrılması kullanılan malzeme ya da teknolojinin değişmesi anlamına gelir. Bu da fiyatın değişkenlik göstermesine neden olur. Bu durumda aynı ürünün farklı versiyonlarının aynı fiyatlar ile piyasaya sunulması beklenen bir durum değildir. Ancak, Apple ürünlerinin tamamı, performans fiyat dengesini yakalamış ve kullanıcılarını hem sağladığı fayda hem de fiyatları ile mutlu eder durumdadır.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.