Apple Laptop ve Bilgisayar Aksesuarı Fiyatları ve Modelleri

10 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Apple MJ1M2ZM/A Usb-C To Usb Adaptör
  Kredi Fırsatı
  4.7 (21 Değerlendirme)

  Apple MJ1M2ZM/A Usb-C To Usb Adaptör

  719 TL
 • Apple MNWP3TU/A 35 W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Laptop Güç Adaptörü
  Kredi Fırsatı

  Apple MNWP3TU/A 35 W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Laptop Güç Adaptörü

  2.279 TL
 • Çok Satanlar
  Apple MUF82ZM/A USB-C Dijital AV Çoklu Bağlantı Adaptörü
  Kredi Fırsatı
  Web'e Özel
  Fiyat
  4.0 (4 Değerlendirme)

  Apple MUF82ZM/A USB-C Dijital AV Çoklu Bağlantı Adaptörü

  2.599 TL
 • Apple MD565TU/A 60W Magsafe 2 13" Retina Ekranlı Macbook Pro Uyumlu Güç Adaptörü

  Apple MD565TU/A 60W Magsafe 2 13" Retina Ekranlı Macbook Pro Uyumlu Güç Adaptörü

  3.599 TL
 • Apple 67 W USB-C Beyaz Güç Adaptörü MKU63TU/A

  Apple 67 W USB-C Beyaz Güç Adaptörü MKU63TU/A

  2.899 TL
 • Apple MD825ZM/A Lightning To VGA Adaptör
  4.5 (2 Değerlendirme)

  Apple MD825ZM/A Lightning To VGA Adaptör

  399,50 TL
 • Apple MD826ZM/A Lightning Dijital Av Adaptörü
  Kredi Fırsatı
  4.5 (52 Değerlendirme)

  Apple MD826ZM/A Lightning Dijital Av Adaptörü

  1.669 TL
 • Apple MD820ZM/A Lightning To Micro USB Adaptör
  4.8 (5 Değerlendirme)

  Apple MD820ZM/A Lightning To Micro USB Adaptör

  199,99 TL
 • Apple MR2A2TU/A 30W Usb-C Güç Adaptörü

  Apple MR2A2TU/A 30W Usb-C Güç Adaptörü

  2.099 TL
 • Apple MD824ZM/A Lightning To 30 Pin Adaptör (0.2 M)
  4.3 (15 Değerlendirme)

  Apple MD824ZM/A Lightning To 30 Pin Adaptör (0.2 M)

  841 TL

Apple Laptop ve Bilgisayar Aksesuarı

Apple aksesuarları ile laptop ve bilgisayarlarınızdaki eksik bileşenleri tamamlayın! Adaptörden kablosuz şarj aygıtına, çoklu bağlantıdan seyahat için uygun kitlere kadar zengin bir ürün çeşitliliğine sahip Apple aksesuar modelleri, aynı zamanda bilgisayarınızı da özelleştirmenize yarıyor. Siz de Teknosa'da Apple'ın laptop ve bilgisayar aksesuarlarını inceleyebilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Apple Bağlantı Adaptörleri

Apple çoklu bağlantıya izin veren adaptörleri sayesinde bilgisayarınız ile farklı cihazlar arasındaki veri aktarımını gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bu açıdan çoklu bağlantı adaptörleri ile USB-C özellikli Mac veya iPad’inizi bir HDMI ekrana, standart bir USB aygıtına ve USB-C şarj kablosuna aynı anda bağlamanıza izin veriliyor. Örneğin, dijital ortamda yoğun tempo ile çalışan profesyoneller Apple laptop ekranını monitöre bağlayarak daha konforlu bir çalışma deneyimine ulaşabiliyor. Benzer şekilde; USB aygıtınızı da bu çoklu bağlantı adaptörleri sayesinde Apple bilgisayarınıza bağlayabilir ve USB'de depoladığınız içerikleri masaüstüne aktarabilir, bilgisayarınızdaki içerik ve verileri de USB aygıtınıza ekleyebilirsiniz. Dev ekranda film, dizi, maç ve daha sayısız video içeriğinizi izlemek için de adaptörünüzü HDMI özellikli bir televizyona bağlayabilirsiniz. Ardından ekran paylaşımına izin verebilir ve sesin de TV'nizden çıkması için de gereken ayarları yapabilirsiniz. Apple aksesuarları içerisinde popülerliğini her zaman koruyan bu çoklu bağlantı adaptörleri, 60 Hz’te 3840x2160 gibi çözünürlüklere ulaşarak da görsel kaliteyi korumanızı sağlıyor. Adaptörü Apple aygıtınızı şarj etmek için de kullanabilir, HDMI, USB ve USB-C bağlantı seçeneklerinin zenginliğinden yararlanabilirsiniz.

Apple Bilgisayarınıza Uygun Güç Adaptörleri

Macbook güç adaptörü farklı Watt güçlerine ve tasarımlarına sahip. Örneğin, öne çıkanlar arasında yer alan 35 W gücünde, çift USB-C bağlantılı güç adaptörleri tercihiniz olabilir. Ev, ofis ya da yoldayken fark etmeksizin iki aygıtı aynı anda şarj etmenizi sağlayan bu modeller, MacBook Air ile birlikte kullanılabiliyor. Ek olarak iPhone, iPad, Apple Watch ve AirPods ile de kullanmanız mümkün. Farklı MacBook Air modelleri ile uyumlu olan bu güç adaptörleri aynı zamanda iPhone 14 Pro, iPhone 14, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11, iPhone X ve pek çok iPad modeli ile de uyumlu. 30 W USB-C güç adaptörü de USB-C özellikli tüm aygıtlarla uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Belirli iPhone ve iPad Pro modelleriyle kullandığınız zamanda da hızlı şarj özelliğinden yararlanmanız mümkün. Mac modellerinin yanı sıra sayısız iPhone ve iPad modeli ile de uyumlu olması bu güç adaptörlerini de geniş bir kitleye hitap edilebilir kılıyor. Bir diğer ise 60 Watt MagSafe güç adaptörü modelleri. MacBook ve 13 inç MacBook Pro uyumlu bir şekilde çalışan bu adaptörler sahip olduğu DC konektörü sayesinde kabloların zaman içinde aşınmasını veya incelmesini önleyebiliyor. Ayrıca sistem kapalıyken, açıkken veya uyku modundayken lityum polimer pil de şarj edilebiliyor.

Apple Dünya Seyahati Kiti

Apple adaptör kiti, yani dünya seyahati adaptör kiti de markanın farkını ortaya koyuyor. Bu kitler dünya genelindeki farklı elektrik prizlerine uyan ve her birinin üzerinde hangi bölgeye uyumlu olduğunu gösteren lazerle yazılmış bir ibare bulunan yedi AC fişten meydana geliyor. Bu sayede dünya seyahatlerinizde de gittiğiniz ülkeye, bölgeye göre adaptör kullanımınızı özelleştirebilirsiniz. iPod, iPhone, iPad ve Mac dizüstü bilgisayarlar ile çalışacak şekilde dizayn edilen bu seyahat kitleri, aynı zamanda Apple USB-C güç adaptörleri, MagSafe ve MagSafe 2 güç adaptörleri, 10 W ve 12 W USB güç adaptörleri ve taşınabilir güç adaptörleri ile uyumlu. Kit içerisinde bulunan AC fişler de resmi tanıtıma göre Kuzey Amerika, Japonya, Çin, Birleşik Krallık, Avrupa Kıtası, Kore, Avustralya, Hong Kong ve Brezilya’daki elektrik prizlerini doğrudan destekleyebiliyor. Böylece gittiğiniz her yere kendi adaptörlerinizi götürebilir, harici bir başka adaptör ihtiyacına da elveda diyebilirsiniz. Dilerseniz, Laptop ve Bilgisayar Aksesuarı sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.