text.skipToContent text.skipToNavigation

APPLE Akıllı Saatler Fiyatları ve Modelleri

Akıllı Saatler
MARKALAR

Akıllı Saatler için 0 ürün bulundu

Apple Watch

Piyasadaki Apple Watch fiyatları kordonundan kasa ölçülerine kadar çeşitli özelliklerine göre farklılık gösterir. En uygun fiyatlılar, Apple Watch 3 serisidir. Bu seriyi Apple Watch Nike+ 3, Apple Watch 4 ve Apple Watch Nike+ 4 serileri izlemektedir. Bu serilerin yanı sıra üretilen kayışlar da farklı fiyatlara sahiptir. Kasa ölçülerine göre özel olarak üretilen bu kayışlar farklı renklerle ve spor loop, spor kordon, milano loop ve deri olmak üzere dört farklı türde kullanıcıların karşısına çıkar.

Apple Watch modelleri

Şu an piyasada Apple'ın üretimine devam ettiği farklı seriler bulunmaktadır. Bu seriler Apple Watch 4, Apple Watch 3 ve Apple Watch Nike+ serileridir. Apple Watch'ların kordonları verilen ilk kordon dışında kişinin seçimine göre farklı renklerde, farklı stillerde ve farklı kalınlıklarda ek olarak satın alınabilir. Örneğin Apple Watch 3 42mm öne çıkan modellerden birisidir. Bu serilerin piyasadaki bütün model ve çeşitleri Teknosa mağazalarında ve teknosa.com'da incelenebilir. Apple Watch sahibi olmak isteyen kullanıcılar, Teknosa sayesinde bu isteklerine kolayca ve hızlıca ulaşabilirler.

Apple Watch 4 özellikleri

Apple Watch'ların 4. serisi olan Apple Watch 4 suya dayanıklılık özelliğiyle karşımıza çıkar. Alüminyum kasaya sahip bu seride kasa renkleri gümüş, altın, uzay grisi olarak kullanıcının seçimine sunulur. Kasa boyutu 40 ve 44 mm olarak iki farklı boyuttadır. Bu sayede kullanıcıların kendi bileklerine uyacak kasa boyutunu seçmeleri sağlanmış olur. Apple Watch 4 serisi kordon olarak spor kordon, Nike spor kordon veya spor loop seçimleri ile kullanıcısı için üç farklı kordon çeşidi sunar. Apple Watch 4, yanında gelen kordonlar dışında yeni bir kordon satın alınarak başka renklerle kullanılabilir. Bu da kullanıcının kendine ait bir Apple Watch tarzı yaratabilmesine olanak sağlar.

Apple Watch Series 4, şu ana kadar çıkan Apple Watch'lar arasında en geniş ekrana sahip olandır. Özellikleri arasında elektriksel kalp sensörü ve digital crown bulunur. Kullanıcısının sağlığını sürekli takip eden Apple Watch 4 düşük ve yüksek kalp atışlarında kullanıcısını uyarır. Sağlığın yanı sıra kullanıcısının antrenmanlarını da takip eden Apple Watch 4, antrenmanları otomatik olarak algılar. Bunun yanında koşucular için geliştirilmiş özellikleri de vardır. Arkadaşlarla paylaşıma önem veren Apple Watch 4 motivasyonunuz için gereken her desteği sağlar. Arkadaşlarla aktivite paylaşımları yapar ve kişisel koç desteği verir. Bunların yanında kullanıcısına aylık görevler vererek motivasyonu üst seviyede tutmayı amaçlar. Apple Watch 4 fiyat kordon ve kasasına göre farklılık göstermektedir. Apple Watch 4 44mm serinin en dikkat çeken modelidir.