Ücretsiz Kargo 

Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge

Ürün Kodu: 115041520
Ürünün Kampanyaları (3)
Satıcı TEKNOSA
4.799 TL
4.799 TL
Ürün Açıklaması

Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge

Önde gelen markalardan Xiaomi, son dönemde oldukça popüler hale gelen son teknolojik robot süpürge ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Siz diğer işleriniz ile ilgilenirken evinizin süpürülmesi hayal olmaktan çıkıyor. Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop akıllı robot süpürge güçlü algıları, kusursuz hafızası ve birbirinden avantajlı özellikleri ile adeta teknolojiye yön veriyor. Kolay ve pratik kullanımına ek olarak kaliteli fonksiyonları ile vazgeçmek istemeyeceğiniz üstün bir konfor alanı oluşturuyor. İşe gittiğinizde evinizin temizlenmesini sağlayarak modern yaşamın yoğunluğunu azaltıyor. Peki hangi fonksiyonları ile işinizi kolaylaştırıyor?

Mi Mijia Robot Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop akıllı robot süpürge özellikleri ve üstün kalitesi sayesinde uzun yıllar severek kullanabilmenize olanak veriyor. Üst segment kaliteye sahip parçalardan meydana gelmesi kolay deforme olmasının önüne geçiyor. Yüksek dereceli ısı seviyelerine karşı üstün koruma sağlayan sert plastik malzemesi uzun süreli kullanımda bile ilk günkü görüntüsünü ve performansını kaybetmesine engel oluyor. Darbelere, kir ve toza karşı dayanıklılık gösteren sağlıklı içeriği antibakteriyel özelliği ile yüzünüzü güldürüyor. Bakteri oluşumu ve birikimine engel olarak gönül rahatlığı ile kullanabilmenize imkan tanıyor. Su ve toz haznesi nemden etkilenmeyen yapısı sayesinde rutubet ve küf oluşumuna asla izin vermiyor. Formunu kolay kaybetmeyen birinci kalite fırça uçları ise uzun ömürlü bir robot süpürge edinmenizi kolaylaştırıyor. Yüksek kalitesinin yanı sıra şıklıktan da ödün vermeyen Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop göze de hitap ediyor. Sade ve zarif görünümü profesyonel çalışma mekanizmasını tescilliyor. En güncel fikirler ile meydana getirilen modern görüntüsü en son trendleri yakalamanızı sağlıyor. Çok işlevli yapısına karşın portatif formu ile fazla yer kaplamıyor. Ferah ve temiz alanlar elde etmek Mi Mijia 1C süpürge ile mümkün hale geliyor. 2500 pa yüksek emiş gücü temizlenmesi en zor kir ve tozları bile çekebilmesine ortam oluşturuyor. Derinlemesine temizlik sağlayarak çocuklarınıza güvenli yaşam alanları sunabilmenize imkan sunuyor. Yerlerde hiçbir leke bırakmadan kusursuz görünümlü zeminler elde etmenize fırsat veriyor. Fırça uçları ulaşılması en zor yerlere ulaşarak detaylı bir temizlik sağlaması ile üstün konforun tadını çıkarmanıza imkan sunuyor. 3,5 kg ağırlığı ile kolaylıkla dilediğiniz yere taşıyabilmenize ve rahatlıkla muhafaza edebilmenize olanak veriyor. En dar alanlarda bile severek kullanabilmenizi mümkün hale getiriyor.

Xiaomi Mi Mijia Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Xiaomi Mijia 1C Robot Vacuum Mop Pro güçlü performansı ile maksimum verimi almanıza yardımcı oluyor. Kuvvetli ve hızlı bir şekilde şarj edilen lityum İon tipli bataryası sayesinde yalnızca 60 dakika gibi kısa bir sürede çalışmaya hazır hale geliyor. 120 dakika aralıksız olarak süpürüp silme işlevini yerine getirebiliyor. Bu sayede geniş yüzey alanına sahip ortamları tek şarj ile temizleyebiliyor. Sadece yapması gereken işlem için enerji harcayarak fazlasını israf etmiyor. Böylelikle zamandan tasarruf etmenizi sağladığı gibi bütçenizi de koruma altına alıyor. Çevre dostu çalışma mekanizması ile doğaya zarar vermiyor. 3 kademeli ayarlayabilen hızı ve 40 W enerji gücü, temizlenmesini istediğiniz ortama en ideal performansı elde etmenizi tek dokunuşunuz ile mümkün hale getiriyor. Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop, oldukça kolay ve pratik kullanımı ile yüksek bir ergonomi sunuyor. Oda algılama sensörü bulunduğu ortamın krokisini anında algılayabilmesini ve en uygun temizliği sağlayabilmesine yardımcı oluyor. Yüzey algılama fonksiyonu ise bulunduğu zeminin yapısına en ideal temizlik fonksiyonunu uygulayabilmesine ortam hazırlıyor. Zaman ayarı ise modunuza ve keyfinize göre temizliğin rahatlığına kavuşmanıza imkan veriyor. Teknolojik uygulamalar ile uyumlu olma avantajı ile her zaman istediğiniz şekilde kontrol sağlayabilmenize yardımcı oluyor. Çektiği tozları biriktirdiği hazne 0,6 litre; su haznesi kapasitesi ise 0,2 litrelik geniş hacmi ile temizlikte sınır tanımıyor. Tek hareketle kolaylıkla temizleyebileceğiniz hazneleri fazla vakit harcamanıza gerek duymuyor. Akıllı süpürgenizi kısa sürede şarj ettikten sonra uygulama üzerinden kolaylıkla aktif hale getirebilirsiniz. Çizdiği krokiye uygun olarak tüm zemini süpürdükten ve sildikten sonra toz haznesini küçük bir klips yardımı ile rahatlıkla çıkarabilir, tek hareketle kir ve tozu boşaltabilirsiniz. Özel mikrofiber silme bezini ise kolaylıkla yıkayabilir, çıtçıtlı mekanizması sayesinde tekrar takabilirsiniz. Çalışma esnasında 3 ayrı ayarlanabilen hız ve ıslaklık fonksiyonu ile en ideal temizlik derecesini ayarlayabilirsiniz. Yüksek seviyede biraz daha nemli bir yüzey bırakırken en düşük seviyede daha kuru bir zemin bırakır. Yüksekten düşüğe ayarlayabileceğiniz hız seviyesiyle ise keyifli ve tam olması gereken seviyede bir temizlik elde edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Mijia Hangi Alanlar İçin Uygun?

Ev, ofis ve iş yerlerinde kullanıma son derece uygunluk gösteren Robot Vacuum Mop akıllı robot süpürge, Xiaomi markası güvencesini gözler önüne seriyor. Özel EPA/HEPA filtresi alerjik reaksiyonların oluşmasına izin vermiyor. Toz alerjisi veya alerjik astım gibi rahatsızlıkları olanlar için son derece kolay bir süpürme işlemi ortaya çıkarıyor. Evcil hayvanlarınız için geliştirilen güçlü fırçası tüyleri anında yok ediyor. Derinleme çekiş gücü ile bebeklerinizin emekleme, oyun çağı gibi geçiş dönemlerinde temiz zeminler elde etmenize olanak veriyor. Geniş kullanım alanı sayesinde işinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop akıllı robot süpürge yorum ve kullanıcı memnuniyeti ile kalitesini kanıtlıyor. Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop çok işlevli tasarımı sayesinde hem halı hem de sert zeminlerde kullanabilmenize imkan sağlıyor. Fonksiyonel kolaylık sağlayan dizaynı her alanda sınırlama ile karşılaşmadan detaylı bir şekilde temizlik yapmaya olanak tanıyor. Kendine özgü tekerlekleri ile kolay ve hızlı bir şekilde ilerleyebiliyor. Şarj yuvası kusursuz bir denge sağlayarak emniyetli kullanım olanağı sunuyor. 8,2 c ince gövdesi ile koltuk ve masa altlarına zorluk yaşamadan girebiliyor ve ulaşılması en zor köşelere ile erişebiliyor. Yorulmadan detaylı bir temizlik yapabilmenin rahatlığına kavuşabilmek Xiaomi Mi Mijia sayesinde oldukça kolay hale geliyor.

Xiaomi Süpürgenin En Çok Öne Çıkan Özelliği Neler?

Güçlü algılara ve yüksek emiş gücüne sahip, aynı zamanda paspas işlevini de yerine getirebilen son trend bir akıllı süpürgeye sahip olmak istiyorsanız Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop tam size göre. Teknolojinin avantajlarından yararlanabileceğiniz tasarımı ve usta işçiliği ile evlerinizin havasını değiştirecek Xiaomi robot süpürge yeni kullanıcılarını sabırsızlıkla bekliyor. Detaylı temizlikten vazgeçemeyenler için özenle bir araya getirilen fonksiyonel özellikleri ve üstün kalitesi bir süpürgeden beklediğiniz tüm işlevleri karşılıyor. Sadece süpürmek ile kalmayan akıllı bir süpürge ile temizlik yapmak zevkli bir hal alıyor. Aynı zamanda üzerinde bulunduğu zemini silebilmesi ile olması gereken temizliği kusursuz bir şekilde sağlıyor. Emme, vakum ve süpürme özellikleri ile tek bir cihaz ile birden fazla işinizi görebilmenize yardımcı oluyor. Ek olarak uygulama üzerinden kolaylıkla takip edebilmenizi sağlayarak sağladığı konforu katbekat artırıyor.


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop - Akıllı Robot Süpürge Ürün açıklaması: *166 geniş açılı, hızlı, konum yakalayan ve hassas bir temizlik harita yolu oluşturabilen, tamamen yeni görüş navigasyon sistemi. *Güçlü çip: VSLAM algoritması + CortexTM-A7 dört çekirdekli profesör *Görsel Dinamik Navigasyon Sistemi:Koordinat bilgilerini hızla çıkarır.Karmaşık mekansal özellikleri çıkarabilir. Seyahat ederken dinamik anketleri sürdürür ve daha doğru ve verimli bir şekilde haritalandırır. *VSLAM + 4 çekirdekli işlemci:Daha hesaplamalı, robotun tam konumunu gerçek zamanlı olarak tespit edebilme ve çalışma yolunu akıllıca çizebilme özelliği vardır. *2500Pa Güçlü Emiş: Toz parçacıklarını kolayca emer. *Süspansiyon Emiş + Güçlü Ana Fırça:Zemine yakın büyük çaplı süspansiyon emme portu. *Yüksek Hassasiyet Sensör:Çeşitli karmaşık ortamlara duyarlı engelleri önlemek için 15 çeşit çok yönlü sensör *20mm Geçiş Engel, 8.2cm İnce Gövde:Bu özelliği sayesinde halı, yatağın dibine,dolap ve kanepe altlarına kolay erişim. *Otomatik Şarj:Batarya gücünün% 15'inden az olduğunda otomatik olarak şarj olur. Batarya% 80'e şarj olduğunda, kapalı konuma geri dönün ve taramaya devam edin. *200ml Su Deposu:Hassas su kontrolü, ıslak sürtünme temizleyicidir. *Detaylı Temizleme: Yüzer Emme Memesi + Güçlü Ana Fırça + Yüksek Hassasiyetli Filtreleme Teknik Özellikler Marka: Xiaomi Mijia Model: 1C Tip: Robot Süpürge (Çince Versiyonu) Renk:Beyaz Malzeme: ABS + Metal Süpürge Çeşitleri: Elektrikli Süpürge Fonksiyon: emme, süpürme, vakum Toz Kutu Kapasite: 600ml Su tankı Kapasite: 200ml Emme: 2500Pa Güç: 40W Gerilim: 110-240V 50 / 60Hz Şarj Süresi: 3 - 4 saat Şarj tabanı taban boyutu: 130*126*93 mm Çalışma Süresi: 80 - 90 dakika Batarya: 2400mAh Batarya Güç: 40W Nominal Giriş: 100-240V 50 / 60Hz 0.5A Nominal Çıkış: 19.8V / 1A Not: Gerçek pil ömrü, farklı kullanım frekansı sayesinde değişebilir. Wifi: 2.4 GHz IEEE 802.11b / g / n Ürün Boyutu: 353mm x 350mm x 81.5mm Ürün Ağırlığı: Yaklaşık 3.6kg Paket ağırlığı: yaklaşık 5kg Paket Boyutu: 40 * 40 * 13cm Paket İçeriği: *1 x Süpürme Robotu *1 x Şarj Tabanı *1 x Şarj Cihazı *1 x Su Deposu *1 x Yan Fırça *1 x Islak Paspas Bezi *1 x Temiz Fırça Sıkça Sorulan Sorular: S: Mopping modülünde su yok ya da daha az su var, ne yapmalıyım? C: 1. Su tankında su olup olmadığını kontrol edin. 2. Paspası talimatlara göre doğru şekilde monte edin. 3. Lütfen paspası temizleyin 4. Lütfen filtreyi değiştirin S: Mopping modülünden su çıkışı neden çok büyük? C: 1. Lütfen su deposu kapağının takıldığından emin olun. 2. Lütfen filtrenin yerine oturduğunu onaylayın. S: Ürüne güç sağlayabilmek için ne yapabilirim? C: 1. Pil zayıf. Lütfen şarj etmek için şarj tabanını kullanın. 2. Ortam sıcaklığından emin olun ve lütfen 0-40 ° C'de kullanın. S: Pil yetersiz, şarj edildi ancak önceki temizlik yerine geri dönmüyor, neden? C: 1, Lütfen sunucunun rahatsız etme modunda olmadığını onaylayın, bu modda taramaya devam etmeyecektir. 2, Manüel olarak şarj ediyorsanız veya ana bilgisayarı şarj standına geri koyuyorsanız, ürün süpürmeye devam etmez. S: Konumu kısmen temizledikten veya taşıdıktan sonra şarj standına geri dönemezse ? C: Kısmi temizlik veya uzak hareket konumundan sonra, robot haritayı yeniden düzenleyecektir. Şarj standı uzakta ise, otomatik olarak şarj edilemeyebilir. Lütfen ana motoru tekrar şarj etmek için şarj standına yerleştirin. S: Düzenli temizlik çalışmazsa ne olur? C: Belki pil kapasitesi düşüktür, kalan temizlik% 20'nin üzerinde olduğunda zamanlanmış temizlik çalışacaktır. S: Robot anormal ise ne yapmalıyım? C: Gücü kapatın ve yeniden açın. S: Şarj işleminin başarısız olmasının nedeni nedir? A: 1. Şarj standının yakınında çok fazla engel var. Lütfen şarj ünitesini açık alana yerleştirin. 2. Ev sahibi şarj ünitesinden çok uzakta. Lütfen ana bilgisayarı şarj standının yakınına yerleştirmeyi deneyin. S: Neden temizlik kabiliyeti düşüyor ya da toz kolayca yayılıyor? C: 1. Toz kutusu dolu. Lütfen toz kutusunu temizleyin. 2. Filtre engellendi. Lütfen filtreyi temizleyin. 3. Ana fırça yabancı cisimlerle sarılmış, lütfen ana fırçayı temizleyiniz. S: ürün için şarj edemez, neden? C: 1. Şarj ünitesinin prize takılı olduğu şarj standına güç yok. Lütfen şarj ünitesinin güç kablosunun her iki tarafının takılı olduğundan emin olun. 2. Zayıf temas, lütfen şarj koltuk şarapnelini ve ana şarj temas panelini temizleyin. S: Wi-Fi'ı nasıl sıfırlarım? C: Aynı anda açma / kapama düğmesine basın ve şarj ünitesine geri dönmek için üç saniye süreyle şarj düğmesine basın. İşitildikten sonra Ağ kurulumu bekleniyor, Wi-Fi başarıyla sıfırlandı ve açma / kapama düğmesi göstergesi yanıp sönmeye başlayacaktır. S: Robotun Wi-Fi bağlantısı başarıyla birleştirilemedi ise ne yapabilirim ? C: 1. Lütfen Wi-Fi şifresinin doğru olduğunu onaylayın, şifreyi tekrar girmeyi ve ardından tekrar bağlanmayı deneyebilirsiniz. 2. Süpürme robotu şimdilik yalnızca 2,4GHz bağlantısını destekler, 5GHz'i desteklemez. Yönelticinin güvenlik duvarı veya mac adresi filtresi eklememesi tavsiye edilir. 3. Wi-Fi sinyali iyi olmayabilir. Robotun iyi bir Wi-Fi sinyali kapsama alanında olduğundan emin olun. 4. Yeniden bağlanmayı denemek için Wi-Fi'yi sıfırlayın ve en son mobil sürümü indirin.


Dahili Ekran Akıllı Telefon Uzaktan Destek Şarj Süresi Toz Kapasitesi
Hayir Evet 4 0, 6
Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge için 3 kampanya mevcut
10.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepette 750 TL İndirim
 • Kampanya 23 - 26 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya seçili ürünlerde geçerlidir.
 • Dyson markalı ürünler, Apple markalı Giyilebilir Teknoloji ürünleri,aksesuar ve telefonlar, Oyun Konsolları, SSD, HDD, Ön Ödemeli Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için; geçerli ürünlerden oluşan sepet tutarının 10.000 TL veya üzeri olması ve sepet adımındaki "Sepetinize Özel Kampanyalar" alanından 10.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepette 750 TL İndirim kampanyasının seçilmesi gerekmektedir; aksi takdirde indirimden yararlanılamaz.
 • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya sadece teknosa.com'dan yapılan alımlarda geçerlidir.
 • Kampanya sadece satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
 • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.
20.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepette 2500 TL İndirim
 • Kampanya 23 - 26 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya seçili ürünlerde geçerlidir.
 • Dyson markalı ürünler, Apple markalı GiyilebilirTeknoloji ürünleri, aksesuar ve telefonlar, Oyun Konsolları, SSD, HDD, Ön Ödemeli Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için; geçerli ürünlerden oluşan sepet tutarının 20.000 TL veya üzeri olması ve sepet adımındaki "Sepetinize Özel Kampanyalar" alanından 20.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepette 2500 TL İndirim kampanyasının seçilmesi gerekmektedir; aksi takdirde indirimden yararlanılamaz.
 • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya sadece teknosa.com'dan yapılan alımlarda geçerlidir.
 • Kampanya sadece satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
 • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.
4.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepette 300 TL İndirim
 • Kampanya 23 - 26 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya seçili ürünlerde geçerlidir.
 • Dyson markalı ürünler, Apple markalı Giyilebilir Teknoloji ürünleri, Aksesuar ve Akıllı Telefonlar, Oyun Konsolları, SSD, HDD, Ön Ödemeli Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için; geçerli ürünlerden oluşan sepet tutarının 4.000 TL veya üzeri olması ve sepet adımındaki "Sepetinize Özel Kampanyalar" alanından 4.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepette 300 TL İndirim kampanyasının seçilmesi gerekmektedir; aksi takdirde indirimden yararlanılamaz.
 • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya sadece teknosa.com'dan yapılan alımlarda geçerlidir.
 • Kampanya sadece satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
 • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.
Teslimat Bilgileri

Standart Adrese Teslimat

Standart teslimat ile hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta içi 14:00'dan sonra , hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 250 TL ve altı işlemlerde ise 9,90 TL olmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim hizmeti 5 gün boyunca (Cumartesi-Pazar hariç) İstanbul dahil 32 ilimiz' den saat 12:00’a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan aynı gün teslimat hizmeti 1000 TL üzeri ücretsiz olup, 1000 TL altı 19,90 TL’ dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Aynı Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ürün İadesi

Yaptığınız alışverişten herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız ödeme yönteminize göre iade edilir.

İade başvurusu için ‘Siparişlerim’ bölümüne gidip ilgili siparişinizde iade başvurusunu yapabilirsiniz. İşlem sonrasında size özel oluşturulan iade kargo kodunu kullanarak ürünleri ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İade ürünün geleceği adres Teknosa Lojistik Merkezi Depo İade Grubu Barış Mah. 1804 sok. No:5 G1 DEPO KAPISI Gebze-Kocaeli’dir.

Horoz Lojistik iade alımları için 0850 222 55 99 numaralı Teknosa müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. UPS Kargo ile göndereceğiniz ürünler için anlaşma kodumuz olan EY6521 ileterek 0850 255 00 66 numaralı telefondan kurye çağırabilir veya https://go.ups.com.tr/kuryecagir üzerinden kurye talep edebilirsiniz.

Ürün Değişimi

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. yetkili servis incelemesi sonucunda 'Değişime Uygundur' ibaresi bulunan raporlar için değişim işlemi yapılır.

Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır.Talep edilen ürünün stokta olmaması haline tutar iadesi yapılmaktadır.

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 40.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,39% 0 TL 3,3667% 40,4000% 1.763,17 TL 5.289,51 TL
5.000 TL 6 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3970% 918,95 TL 5.513,70 TL
5.000 TL 9 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3975% 638,22 TL 5.743,98 TL
5.000 TL 12 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 498,36 TL 5.980,32 TL
5.000 TL 24 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3963% 291,05 TL 6.985,20 TL
5.000 TL 36 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 224,53 TL 8.083,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz Havale Ödeme yöntemi ile almak çok kolay!
 • 1Akbank Direkt Ödeme - Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır. Anlaşmalı bankanın müşterisi değilseniz, diğer seçenekle devam edebilirsiniz.
 • 2Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
3 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.