text.skipToContent text.skipToNavigation

Xbox One X 1 TB Konsol + Battlefield 5 + Battlefield 1943

 • Ürün iadelerini ister mağazalarımızdan isterseniz depomuza kargolayarak yapabilirsiniz!
 • Faturanız ile birlikte paketinizi en yakın Teknosa mağazasına teslim edebilir veya
 • UPS Kargo ile EY6521 kargo kodunu kullanarak bize ücretsiz gönderebilirsiniz .

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Xbox One X 1 TB Konsol + Battlefield 5 + Battlefield 1943

Xbox One X Battlefield V Gold Rush Special Edition Paketi'ni edinin ve Battlefield köklerine dönerken kendinizi insanoğlunun gördüğü en büyük çatışma olan 2. Dünya Savaşı'nın içinde bulun. Battlefield V Deluxe Edition'ın tam sürüm indirmesiyle savaş saflarına katılın ve Battlefield 1943 ile Battlefield 1 Revolution oyunlarının tam sürümlerini indirip harika Battlefield deneyiminin tadını çıkarın. Xbox One X için iyileştirilerek 4K çözünürlüğü ve HDR kalitesinde grafikleri destekleyen Deluxe Edition sürümünde paraşütçü asker kıyafeti, becerilerinizi sınayacak Özel Görevler ve her hafta havadan ikmalle gönderilen oyun içi eşyalar bulunur. Dünyanın en hızlı ve en güvenilir oyun ağında çok oyunculu savaşa katılın ve Grand Operations gibi görkemli ve yeni deneyimlerde Ekibinize liderlik edin. Ayrıca bir aylık EA Access'in tadını çıkarın. Koyu griden altın rengine dönen benzersiz tasarımıyla bu Xbox One X; 4K Ultra HD Blu-rayÔ, 4K Video Akışı ve Uzamsal Ses özelliklerine ve uyumlu renklerde bir kablosuz oyun kumandasına sahiptir. 1.300'ü aşkın harika oyun, sürükleyici gerçek 4K oyun deneyimi ve diğer konsollardan %40 daha fazla gücüyle, Xbox One X'te oyun deneyimi hiçbir zaman bu kadar iyi olmamıştı. (Battlefield V'i 15 Kasım 2018 tarihinde indirip tam sürüm, birlikte verilen 1 aylık EA Access ile de 9 Kasım 2018 tarihinde deneme sürümü olarak oynayabilirsiniz. Tüm oyunlar için Xbox Live Gold (ayrı olarak satılır) gereklidir. Battlefield 1943 yalnızca çevrimiçi olarak oynanabilir.)

Xbox One X 1 TB Konsol - Gold Rush Special Edition Battlefield V Paketi içeriği*:

Koyu griden altın rengine dönen benzersiz tasarımıyla Xbox One X Gold Rush Special Edition konsol, uyumlu renklere sahip kablosuz oyun kumandası, Battlefield V Deluxe Edition, Battlefield 1943 ve Battlefield 1 Revolution oyunlarının tam sürümlerini indirme olanağı, 1 aylık Xbox Game Pass denemesi, 14 günlük Xbox Live Gold denemesi ve 1 aylık EA Access.

Xbox Live Gold, Xbox Game Pass ve EA Access

İçerik: 14 Günlük Xbox Live Gold Denemesi - Dünyanın en gelişmiş çok oyunculu ağı olan Xbox Live'da arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurun ve oyun oynayın. 1 aylık Xbox Game Pass denemesi - 100'den fazla oyunun anında tadını çıkarın. 1 aylık EA Access denemesi – EA'nın Xbox One'daki en iyi oyunlarını oynayın ve yeni oyunları henüz piyasaya sürülmeden deneme fırsatı elde edin.

Battlefield™ V

Battlefield köklerine dönerken kendinizi insanoğlunun gördüğü en büyük çatışma olan 2. Dünya Savaşı'nın içinde bulun. Xbox One X için iyileştirilerek 4K çözünürlüğü ve HDR kalitesinde grafikleri destekleyen Deluxe Edition sürümünde paraşütçü asker kıyafeti, becerilerinizi sınayacak Özel Görevler ve her hafta havadan ikmalle gönderilen oyun içi eşyalar bulunur.

Battlefield™ 1943

Yalnızca çok oyunculu oynanabilen Battlefield 1943 ile Pasifik Okyanusu'nda geçen II. Dünya Savaşı muharebelerinin heyecanına kapılın! Kendi yolunuzu seçin - Tüfeğiyle savaşan bir er, sert bir tank komutanı veya uçuş hattını düşmandan korumaya çalışan bir havacı olun. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla birlik olarak savaşın gidişatını tersine çevirin.

Battlefield™ 1 Revolution

Topyekün savaşın doğuşunu yaşayın. Battlefield 1 Revolution, devasa takım bazlı çok oyunculu savaşlarla 1. Dünya Savaşı'na katılmanızı sağlar. Karada, havada ve suda eşsiz savaş görevleri üstlenin: Hiçbir savaş aynı değildir. Tarihin eşsiz bir bölümünü keşfetmek için tek oyunculu War Stories senaryo modunu oynayın. Ardından Battlefield 1 Premium Pass ile bu büyük savaşın tamamına hakim olun. Dört adet temaya sahip dijital genişleme paketlerinde daha fazla haritada, daha fazla silahla, daha fazla Battlefield 1 oynayın.

Dünyanın en güçlü konsolunda savaş saflarına katılın

Diğer konsollardan %40 daha fazla güce sahip Xbox One X, gerçek 4K grafiklerle oyun deneyiminizi geliştirir.

Geçmişin, bugünün ve geleceğin en iyi oyunlarını oynamak için tasarlanan tek konsol

200'den fazla özel oyun ve 400'ün üzerinde klasik Xbox 360 ve Orijinal Xbox oyunu da dahil olmak üzere 1300'den fazla oyun oynayın.

Xbox One, 4K Blu-ray™ oynatıcı ve 4K video akışı içeren tek konsoldur

4K Blu-ray™ film ve Netflix, Amazon, Hulu gibi uygulamalarda 4K video izleyin. Yüksek Dinamik Aralık teknolojisiyle oyunlarda ve videolarda daha zengin ve daha parlak renkleri deneyimlerin.

Dünyanın en hızlı ve en güvenilir oyun ağı olan Xbox Live'da arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurun ve oyun oynayın

Dünyanın en iyi global oyun topluluğuyla arkadaş, rakip ve ekip arkadaşı edinin. Dünyanın en gelişmiş çok oyunculu ağı olan Xbox Live kesintisiz oyun deneyimi ve hızlı indirme olanakları sunar. Xbox One ve Windows 10'daki oyuncularla platformlar arasında yarışın, bağlantı kurun ve paylaşımda bulunun. Xbox Live Gold ile her ay 2 ila 4 ücretsiz oyun edinin*.

Hemen oynayabileceğiniz 100'den fazla oyuna sınırsız erişim gibi özel tekliflerden yararlanın

 • Xbox Game Pass, sürekli yenisi eklenen 100'den fazla yüksek puanlı ve eğlenceli oyuna anında, sınırsız erişim sağlar.
 • Geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde tüm Xbox konsollarından yüzlerce efsanevi oyunu deneyimleyin.
 • Ek ücret ödemeden hem Xbox One'da hem de Windows 10 bilgisayarlarda oynayabileceğiniz Xbox Play Anywhere oyunları ile özgürlüğün tadını çıkarın.
 • Xbox One oyunları ve aksesuarları Xbox One X ile çalışır.

*Önemli Bilgi:

 • Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyuna Erişim: Xbox konsollarda çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynayabilmek için Xbox Live Gold (ayrı olarak satılır) gereklidir.
 • Aksesuarlar: Yalnızca Xbox One S ile çalışan Xbox One S standı hariçtir. Xbox One S ve Xbox One X'de Kinect kullanabilmek için Xbox Kinect Bağdaştırıcısı (ayrı olarak satılır) gerekir.
 • Geriye Dönük Uyumluluk: Belirli Xbox 360 ve Orijinal Xbox oyunlarıyla çalışır; ilk önce oyunun Xbox One konsoluna indirilmesi gerekir (http://www.xbox.com/backcompat).
 • Paketli Oyunlar ve 1 Aylık EA Access: İki oyun için de Xbox Live Gold gereklidir (ayrı olarak satılır). Battlefield 1943 yalnızca çevrimiçi olarak oynanabilir. İndirilen oyunlar çok fazla depolama alanı gerektirir (İSS ücretleri uygulanır). Yaş kısıtlamaları geçerlidir. Oyunları ve EA Access'i 31.12.2019 tarihine kadar kullanın. Battlefield 1943: Xbox 360 oyunu artık Xbox One'da oynanabilir. EA Kullanıcı Sözleşmesi (terms.ea.com) ile Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nı (privacy.ea.com) kabul etmeniz gerekir. İnternet bağlantısı ve EA Hesabı gereklidir. Yazılım, oyun içi reklamlar için veri toplar. EA, ea.com/service-updates adresinde 30 gün önceden bilgi vermek koşuluyla özellikleri kullanımdan kaldırabilir. EA Access: Koşulların tamamını ea.com/ea-access/terms adresinde bulabilirsiniz; kısıtlamalar geçerlidir.
 • İyileştirmeler: Belirli iyileştirmeler oyundan oyuna değişebilir. İyileştirilmiş Xbox One X özellikleri içerik güncelleştirmesinin yayımlanmasına bağlıdır. Oyunlarla ilgili bilgileri xbox.com/xonexenhanced adresinde bulabilirsiniz.
 • 4K video akışını belirli uygulamalar destekler; xbox.com adresine göz atın. Bazı uygulamalarda uygulama sağlayıcısına özel aboneliklerin yapılması ve/veya ek gereksinimlerin karşılanması gerekebilir.
 • Gold ile Ücretsiz Oyunlar: Edindiğiniz ücretsiz oyunları oynamak için aktif Gold üyeliği gerekir; kısıtlamalar geçerlidir.
 • Game Pass: 1 aylık Game Pass denemesi: Mevcut aboneler ve daha önceki deneme kullanıcıları için geçerli değildir; süre sona erdikten sonra oyunları oynamak için abonelik gerekir; oyun kataloğu zamanla değişir (xbox.com/game-pass).
 • Gold: 14 günlük Xbox Live Gold denemesi: Mevcut aboneler için geçerli değildir.
 • HDR işlevi, desteklenen oyunlar ve TV'ler ile kullanılabilir.
 • Ağ üstünlüğü: Bağımsız IHS Markit çalışması, Haziran/Temmuz 2017. Oyuncu eşleştirme bakımından Xbox One S ve PlayStation 4 Pro'da en çok satan 5 oyun ile test edilmiştir. Sonuçlar değişiklik gösterebilir ve garanti edilemez. xbox.com/betternetwork adresini ziyaret edin.
 • Play Anywhere: Windows 10'da oynanacak oyunlarda bilgisayar donanım gereksinimleri değişiklik gösterebilir.


- Xbox One X Gold Rush Special Edition 1 TB konsol
- Xbox Kablosuz oyun kumandası
- Battlefield™ V Deluxe Edition
- Battlefield™ 1
- Battlefield™ 1943

Oyunu Xbox'ta oynamak için Xbox Live Gold aboneliği gerekir (abonelik ayrı olarak satılır).

1 aylık ücretsiz Xbox Game Pass denemesi dahildir

1 aylık Xbox Game Pass edinin. Xbox Game Pass ile Sea of Thieves, State of Decay 2, Crackdown 3 ve 100'ü aşkın diğer harika oyunu uygun bir aylık fiyat karşılığında çıktıkları gün oynayın.**

14 günlük ücretsiz Xbox Live Gold denemesi dahildir

14 günlük Xbox Live Gold denemesini edinin. En gelişmiş çok oyunculu ağda arkadaşlarınızla oynayın, ücretsiz oyunlar edinin ve özel indirimler kazanın.**

Oyunla ilgili ayrıntılar

Serinin köklerine geri dönmesiyle 2. Dünya Savaşı'nı daha önce görülmemiş bir şekilde anlatan Battlefield™ V ile insanlığın en büyük savaşına adım atın. Uçsuz bucaksız Grand Operations ve ortak oynanış sunan Combined Arms gibi deneyimlerle çok oyunculu savaşta hareket etmenin özgürlüğünü yaşayın veya tek oyunculu War Stories'te dünya çapındaki savaşa karşı insanların dramına tanık olun. Dünyanın her köşesinden efsanevi ve beklenmedik bölgelerde savaşırken, şimdiye kadarki en zengin ve etkileyici Battlefield™ oyununun tadını çıkarın.

Xbox One X Gold Rush Special Edition Battlefield™ V Paketi'ni (1 TB) şimdi edinin.

Oyunu Xbox'ta oynamak için Xbox Live Gold aboneliği gerekir (abonelik ayrı olarak satılır).

**İndirilen oyunlar için önemli miktarda depolama alanı gerekir (İSS ücretleri uygulanır). Yaş kısıtlamaları geçerlidir. 1 aylık Xbox Game Pass denemesi: Mevcut aboneler ve önceki deneme kullanıcıları için geçerli değildir. Abonelik gerektiren oyunlar zamanla değişebilir. xbox.com/game-pass adresinden daha fazla bilgi edinin. Deneme süresi sona erdikten sonra aylık abonelik gerekir ve siz iptal edinceye kadar geçerli ücret üzerinden devam eder. Oyunları ve EA Access'i 31.12.2019 tarihine kadar kullanın. Battlefield 1943: Xbox 360 oyunu artık Xbox One'da oynanabilir. EA Kullanıcı Sözleşmesi (terms.ea.com) ile Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nı (privacy.ea.com) kabul etmeniz gerekir. İnternet bağlantısı ve EA Hesabı gereklidir. Yazılım, oyun içi reklamlar için veri toplar. EA, ea.com/service-updates adresinde 30 gün önceden bilgi vermek koşuluyla özellikleri kullanımdan kaldırabilir. EA Access: Koşulların tamamını ea.com/ea-access/terms adresinde bulabilirsiniz; kısıtlamalar geçerlidir. 1 aylık Xbox Game Pass denemesi: Mevcut üyeler ve daha önceki deneme kullanıcıları için geçerli değildir, son kullanma tarihi 31.12.2021. Oyun kataloğu zamanla değişir (xbox.com/game-pass). 1 aylık Xbox Live Gold: Mevcut üyeler için geçerli değildir, son kullanma tarihi 31.12.2021. Xbox: 4K Ultra HD ve HDR işlevi, desteklenen oyunlar ve TV'ler ile kullanılabilir. 4K video akışını belirli uygulamalar destekler; xbox.com adresine göz atın.


Teknik Özellikler

Özellikler
Wi-Fi standartları 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Dahili hafıza tipi GDDR5
Hareket sensörü Evet
Platform Xbox One X
Wi-Fi Evet
Ürün rengi Siyah, Altın
Ağ Bağlantıları
Wi-Fi standartları 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Ethernet LAN veri transfer hızı 10, 100, 1000 Mbit/s
Wi-Fi Evet
Paket içeriği
Oyun pedleri dahil 1
Pakete dahil kablolar AC, HDMI
Video oyunları dahil Evet
Depolama birimi
Optik sürücüler Blu-Ray
Dahili optik sürücü Evet
Depolama ortamı HDD
Dahili Hafıza 1000 GB
Bağlantı
Ethernet LAN bağlantısı Evet
USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı 3
Wi-Fi Evet
HDMI port sayısı 2
Performans
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Optik sürücüler Blu-Ray
Dahili optik sürücü Evet
Wi-Fi Evet
Hareket sensörü Evet
Platform Xbox One X
Dahili hafıza tipi GDDR5
Tasarım
Ürün rengi Siyah, Altın
Teknik detaylar
Dahili hafıza tipi GDDR5
Hareket sensörü Evet
HDMI port sayısı 2
Wi-Fi Evet
Platform Xbox One X
Ürün rengi Siyah, Altın

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
101-500 TL için max. 3 taksit,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
501-3000 TL için max. 6 taksit,(Bonus, Axess, Maximum, Bankkart (Ziraat), World),
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.(Bonus, Axess),


Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında bankaların belirledikleri taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 60 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,25% 0 TL 175,53 TL 1.053,18 TL
2.000 TL 12 1,25% 0 TL 183,36 TL 2.220,32 TL
5.000 TL 24 1,25% 0 TL 249,62 TL 5.990,88 TL
7.500 TL 36 1,25% 0 TL 271,14 TL 9.761,04 TL
10.000 TL 48 1,25% 0 TL 293,75 TL 14.100,00 TL
15.000 TL 60 1,25% 0 TL 380,90 TL 22.854,00 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Xbox One X 1 TB Konsol + Battlefield 5 + Battlefield 1943 Yorumları

5,0 1 Yorum Yapıldı
5
(1)
4
3
2
1