0.0 (0 Değerlendirme)

Winex 20 W Type-C PD + USBA Quick Charger 3.0 Beyaz Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı

Ürün Kodu: 780575342
 • En geç 05 Nisan Çarşamba günü kargoda
Satıcı Winex
304 TL
304 TL
Ürün Açıklaması

Winex 20 W Type-C PD + USBA Quick Charger 3.0 Beyaz Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı

Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı

 Akıllı telefonlar, tabletler ve cihazlar için aksesuarda son nesil teknolojileri kullanıcılara sunan Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı , hayatı kolaylaştıran inovasyonları sayesinde kaliteyi temsil ediyor. Ürün gamında sunduğu geniş yelpaze ile beğeni toplayan modeller arasında bulunan Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı Type-C,  duvar tipi adaptör özelliği göstererek hızlı bir şarj imkânı sağlıyor.

Anlık batarya gücünde 20W üzeri değerlerini görebilen duvar adaptörü, gün içerisinde daha çok online kalmanızı sağlayarak kesintisiz güç olanağı tanıyor. Kısa Sürede Şarj Olanağı Akıllı cihaza daha seri enerji yükleyebilmek için amperajı değiştirilmiş ve voltajı artırılmış Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı, bağlı olduğu cihazın şarj entegresinin teknolojisini ürüne entegre ederek başarılı oluyor. Şarj inovasyonunda son nesil teknolojiyi temsil eden iPhone, iPad ve Android, HarmonyOS tabanlı ürünler için şarj sürelerini bir saatten daha az dakikalara çekiyor.

Anlık güçte 20W  üzerine çıkarak enerji toplayabilen adaptör; iPhone 11 modelini 30 dakikada yüzde 65, iPhone 11 Pro modelinde ise yine 30 dakikada yüzde 51’lik bir şarj oranına ulaştırıyor. iPhone 8 üstü modellerin hepsi için uygun olan adaptör, gelişmiş akıllı cihazlarınızın batarya teknolojilerine ayak uydurarak kısa sürelerde şarj olanağı sağlıyor.

Şarj teknolojisi ve kablolu entegrasyonlarda devrim yapan USB-C çıkışlı adaptörler, daha hızlı veri aktarım olanağı tanıyarak akıllı cihaz deneyiminizde üst düzey performans ortaya koyuyor. Tüm çevre bilimi ürünleri için markaların sağladığı Type-C, 5 Gbps değerlerine yakın veri aktarımı sağlıyor.

Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı ile Güvenli Adaptör ısınma ve patlama sorunları karşı ekstra çözümler sunan Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı, üç farklı güvenlik teknolojisiyle kusursuz bir kullanım sunuyor. Güvenlik modlarının ilki olan Akıllı Güç Teknolojisi, adaptörün kaldırabileceğinden fazla bir yük bindiğinde otomatik olarak devreyi keserek sorun oluşmasını engelliyor. Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı, bu teknoloji sayesinde bağlı olan akıllı cihazın güç ihtiyacına ayak uydurarak en optimum enerji akışını sağlıyor. Cihaz dolumu tamamlandıktan sonra cihaza enerji gönderimini otomatik olarak keser.

Bütünleştirilen güvenlik teknolojilerinden bir diğeri olan Akıllı Çip Koruması, entegre devre özelliğiyle fonksiyonları tek potadan yönetiyor. Donma ve bozulmaları engelleyen teknoloji, adaptörün kullanım ömrünü artırıyor. Adaptörler için ise en önemli güvenlik aracı olan Isı Kontrol Teknolojisini de donanıma ekleyen Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı, elektrikten çipe iletilen enerjiyi yöneterek ekstra ısıların önüne geçiyor. Performans ve kullanım ömrünü düşüren ısınma sorununa da çözüm sağlayan adaptör, güvenli bir şarj deneyimine olanak tanıyor.Taşınabilir ve Ergonomik Adaptör Günlük kullanım ve kolay taşıma için ergonomik tasarıma sahip Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı, küçük boyutlarıyla ceplere sığacak şekilde kullanıcılara sunuluyor. Prizlere takıldığında oldukça modern görünüme de sahip adaptör, yassı yan yüzler ve oldukça hafif olması sebebiyle gün boyu yanınızdan ayırmayacağınız bir enerji aksesuarı görevi görüyor. Adaptörün ağırlığında olması, taşınırken zorluk çıkarmayarak akıllı aygıtlarınızı sürekli açık tutuyor.

Bünyesinde birçok teknolojiyi barındıran Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı, USB-A çıkış ve Power Delivery gibi niş özellikleri sayesinde en üstün performansı sunuyor. Taşınabilir boyutları ile günlük hayatınızda akıllı cihazların daha uzun batarya ömre sahip olmasını sağlayan Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı ile interaktif hayatın akışına kendinizi bırakabilir, ısınma sorunları yaşamadan adaptörü kullanabilirsiniz.Winex Compact 20W PD Type-C Çıkışlı QC3.0 Hızlı Şarj Başlığı Şarj Aleti 20W hızı PD Type-C  ve UsbA bağlantı noktalarına sahiptir.
Telefon, Tablet ve Type-C port girişli tüm cihazları hızlı ve güvenli şekilde şarj edebilmenize olanak sunar.
Şarj cihazı bir dizi güvenlik ile akım koruma özelliğine sahiptir.
Akıllı çip, bağlı olduğu cihazın şarj entegresi ile eşleşerek, şarj performansını otomatik şekilde ayarlar.
Küçük boyutu sayesinde her yere mükemmel uyum sağlar ve duvar prizlerine rahatça oturur. 
Dayanıklı PVC materyalden üretilen Winex 20W Type-C PD + UsbA Quick Charger 3.0 Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı, uzun ömürlüdür.

Android, HarmonyOS ve İos işletim sistemlerini desteklemektedir.

Winex ev tipi şarj adaptörleri 120-240 W ile çalışır şarj süresi telefonun pilinin kapasitesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir, şarj işlemi sırasında telefonunuzu kullanabilirsiniz.Ancak bu durumda şarj süresi biraz uzayacaktır. Sadece ürünün üzerinde belirtilen uygun güç kaynaklarına bağlayın minimum enerji tüketimi için şarj bittiğinde ürünü enerji kaynağından çıkartın.Winex şarj cihazları periyodik bakım gerektirmez ürünü sadece kuru bez ile temizleyebilirsiniz cihazınızın kullanım ömrü 7 yıldır.

Volt: 120V -240V 

Amper: 3A   

Çıkış Sayısı: Çift Çıkış     

Kullanım Alanı: Ev tipi Şarj Aleti

Port Çıkışıı : PD Type-C + UsbA

Çıkış Voltajı

5V=3A, 3.5A

9V=2A, 2.3A

12V=1.5A, 1.8A

Çalışma sıcaklık : -10 Derece ile 50 Derece

Kutu içeriği Şarj Adaptörüdür ve içerisinden kablo çıkmaz


Bağlantı Tipi 1 Garanti Süresi (Yıl) Ürün Rengi Garanti Tipi
USB Type-C 1 Beyaz Resmi Distribütör Garantili

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Winex 20 W Type-C PD + USBA Quick Charger 3.0 Beyaz Ultra Hızlı Çift Çıkışlı Şarj Aleti Başlığı
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.