text.skipToContent text.skipToNavigation

Akıllı Saat Modelleri ve Fiyatları

Akıllı Saatler
MARKALAR

Akıllı Saatler için 0 ürün bulundu

Wiky Akıllı Saat

Günümüz koşulları ebeveynlerin çocuklarıyla ilgili anlık bilgi alma ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu açıdan akıllı çocuk saatleri ve akıllı çocuk telefonları öne çıkmakta ve ihtiyaç karşılamaktadır. Wiky akıllı çocuk saatleri sahip oldukları özellikler ile her anne babanın çocuğu için isteyeceği ürünlerin başında gelmektedir. Wiky watch 3 özellikleri çocuğunuzu anbean takip edebilme imkanı sunuyor.

Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu

Akıllı çocuk telefonu ürünlerinden Wiky watch 3 ürününde yer alan "Çocuğum nerede" özelliği sayesinde çocuğunuzun anlık konumunu görebilir, onun için güvenli bölge oluşturabilir ve bu güvenli bölgenin dışına çıktığında haberdar olabilirsiniz. Hızlı arama özelliğiyle sizin belirleyeceğiniz kişiler dışında kimse çocuğunuzu arayamaz bu sayede kimlerle iletişim kurduğunu da takip etmiş olursunuz. Sesli mesajlaşma özelliğiyle uygulama üzerinden sesi mesaj atabilir ya da onun mesajını dinleyebilirsiniz. Olabilecek herhangi bir acil durumda ulaşabilmek için eklenen SOS özelliği sayesinde çocuğunuz bu tuşa belirli bir süre basılı tuttuğunda belirlediğiniz 3 kişiyi sırasıyla arar ve çocuğunuza ulaşmanızı sağlar. Wiky watch 3 fiyat ve özelliklerine Teknosa mağazaları ve teknosa.com'dan ulaşabilirsiniz.

Wiky Watch S

Wiky Watch S modelinde de yer alan SOS acil durum özelliği, rehber belirleme özelliği sayesinde çocuğunuzun güvenliğiyle ilgili içiniz daha rahat edecek. Üründeki dokunmatik ekran özelliği kullanım kolaylığı da sunuyor. Wiky Watch S özellikleri bakımından oldukça gelişmiş ürünlerden biri. Konum gönderme, sesli mesaj göndermek gibi özellikler gün içinde bir çok kullanım alanı oluşturuyor. Wiky Watch S fiyatı ve özellikleri Teknosa mağazaları ve teknosa.com'da!