0.0 (0 Değerlendirme)

Vestel Siyah Ankastre Set (AF-5661 YS + AO-6104 YS + AD-6031 S)

Ürün Kodu: 782470127
 • En geç 03 Haziran Cumartesi günü kargoda
12.944 TL
12.944 TL

Ürün Açıklaması

Vestel siyah ankastre set (AF-5661 YS + AO-6104 YS + AD-6031 S) ile mutfağınıza ışıltı ve kolaylık geliyor. Bu set sayesinde bir adet eğik davlumbaz, çok fonksiyonlu fırın ve dört gözlü gazlı ocak tek bir pakette toplanıyor. Siz de harika özelliklere sahip, kaliteli ve şık bir ankastre set kullanmak isterseniz ürünü sayfamız üzerinden inceleyebilir, birkaç tıkla anında satın alabilirsiniz.

Neden Vestel Siyah Ankastre Set Almalıyım?

AF-5661 YS + AO-6104 YS + AD-6031 S Vestel siyah ankastre seti satın almak için birden fazla sebebiniz var. Bunlardan ilki sette yer alan fırınla alakalı. AF-5661 YS Vestel ankastre fırın, ideal boyutu ve çoklu fonksiyonlarıyla kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden. Bu fırını kullanarak leziz yemekler pişirebileceğiniz gibi ekmek ve yoğurt da yapabilirsiniz. Sevdikleriniz için sağlıklı ve ev yapımı ekmekler ve tam kıvamında yoğurtlar için Vestel ankastre fırın gibisi yok. Üstelik ürünün temizliği de son derece pratik. Kolay temizlenebilen emaye iç yüzeyi sayesinde yumuşak bir bez veya sünger kullanarak fırınınızı dakikalar içinde tertemiz yapmanız mümkün. Buna ek olarak setteki bir diğer kullanışlı ürün olan ocak da favorilerden. AO-6104 YS ankastre ocak, Vestel'in en sevilen ürünlerinden. Kullanım kolaylığı ve yandan yer alan düğmeleriyle dikkat çeken bu ankastre ocakta cezvelik gözü de mevcut. Düğmeden ateşleme ve gaz sönme emniyeti bulunan AO-6104 YS Vestel ankastre ocakta sevdikleriniz için lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Son olarak AD-6031 S siyah ankastre davlumbaz da bu paketin içinde yer almakta. Duvar tipi bu davlumbaz, 59,5 cm genişliği ve cam yüzeyiyle tam aradığınız türden. Bulaşık makinesinde yıkanabilen alüminyum kaset filtresiyle gelen bu ürün, yüksek emiş gücü, bacalı ve bacasız kullanım imkanı ve üç adet hız ayarıyla burada sizi bekliyor. Kısacası bu Vestel siyah ankastre set, üç adet harika ürünüyle mutfaktaki işinizi kolaylaştırmak için geliyor.

Seti Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Vestel siyah ankastre 3'lü set AF-5661 YS + AO-6104 YS + AD-6031 S içindeki ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı konular yer almakta. Bunlar içinde ilk sırada ocağın kullanımıyla ilgili göz önünde bulundurulması gerekenler var. Ocağa tencere ve tavalarınızı yerleştirirken ocak gözlerinin merkezinde olduklarından emin olun. Tencerelerin tutamaklarını ise devrilmelere ve çarpmalara karşı güvende tutmaya özen gösterin. Eğer ocağınızı uzun süre kullanmayacaksanız cihazın elektrik ve gaz bağlantısını kesin. Ayrıca ocak kullanımdayken ortamın iyice havalandığından emin olmanız da herhangi bir yangın riskini minimuma indirmek açısında önemli. Son olarak ocağın temizliğini yaparken cihazın düğmelerinin kapalı konumda olması gerekiyor. Eğer kontrol düğmelerinin temizliğini yapmak istiyorsanız bu düğmeleri yerinden sökmeden işleme devam edebilirsiniz. Buna ek olarak AF-5661 YS Vestel siyah ankastre fırını ilk kez kullanırken cihazdan hafif bir koku gelebilir. Bu, ısıtıcı elemanlarının üzerindeki yalıtım malzemeleri nedeniyle oluşan son derece normal bir durumdur. Dolayısıyla fırını ilk kez kullanmadan önce içi boş olarak 45 dakika en yüksek sıcaklık ayarında çalıştırmanız önerilir. Fırın çalışır durumdayken kapağını açtığınızda içinden sıcak buhar çıkacağı için son derece dikkatli davranmanızda yarar var. Ayrıca fırını hiçbir suretle alüminyum folyo ile kaplamayın. Bu durum, fırının aşırı ısınmasına ve sıcaklıkla alakalı olumsuzluklara sebebiyet verebileceği için tehlikelidir. Tüm bu ipuçlarına ve ürünün kullanma kılavuzundaki yönergelere dikkat ederek Vestel marka bu üçlü siyah ankastre seti uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Vestel Siyah Ankastre Set Kimler için Uygun?

Bu Vestel siyah ankastre set, mutfağında harika bir uyum yakalamak isterken kaliteli ankastre ürünler de kullanmayı tercih edenler için ideal bir kombinasyon. Set içinde yer alan eğik davlumbaz, dört gözlü gazlı ocak ve ekmek ile yoğurt yapma fonksiyonlu fırın sayesinde harika yemekler pişirecek, aynı zamanda mutfağınızda yemek kokusu oluşmasını engelleyeceksiniz. Kısacası siz de Vestel siyah ankastre set AF-5661 YS + AO-6104 YS + AD-6031 S satın alın, işinizi kolaylaştırın.

Setin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

AF-5661 YS + AO-6104 YS + AD-6031 S set Vestel'in en sevilen ürünlerinden. Bu setin öne çıkan özellikleri arasında ilk sırada davlumbazın yıkanabilir kaset filtresi geliyor. Mutfakların en çok kirlenen ürünleri arasında yer alan davlumbazların temizliği, bu ürünle zahmet olmaktan çıkıyor. Bulaşık makinesinde yıkanarak temizlenebilen alüminyum kaset filtresi sayesinde AD-6031 S Vestel siyah ankastre davlumbaz, bu sayfada. Buna ek olarak AF-5661 YS Vestel ankastre fırın da kullanıcılardan tam puan alıyor. Bu cihazla harika yemekler pişirebilmenizin yanı sıra tam kıvamında yoğurtlar ve çıtır çıtır ekmekler de yapabilirsiniz. Kolay temizlenebilir emaye iç yüzeyi sayesinde işinizi kolaylaştıran bu fırının boyutu da ideal. 59,5 cm yükseklik ve genişliğe sahip bu ürünün derinliği ise 57 cm olarak ölçülmüş. Bu fırın bir adet derin tepsi, bir adet sığ tepsi ve bir adet iç ızgara ile birlikte geliyor. Öte yandan setteki ocağın öne çıkan özellikleri arasında ise ürünün ideal boyutlardaki dört adet gözü gelmekte. Cezve gözü bile olan bu ocakta, farklı boyutlarda tencere ve tavalar kullanarak yemek pişirmek mümkün. Son derece modern tasarımıyla göz dolduran bu ocaktaki gaz sönme emniyeti ve düğmeden ateşleme işlevleri, kullanıcıların işini kolaylaştıran ve güvenliğini artıran özelliklerden.


Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Ocak Yakıt Tipi Ocak Göz Sayısı
2 Resmi Distribütör Garantili LPG 4
Ocak Yüzey Çeşidi Davlumbaz Genişliği Ücretsiz Kurulum-Montaj Kurulum gerekli mi?
Cam 60 Evet Evet
Davlumbaz Emiş Gücü (m³/s) Ürün Rengi Fırın Program Sayısı
450+ Siyah 6

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Vestel Siyah Ankastre Set (AF-5661 YS + AO-6104 YS + AD-6031 S)
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek