Çok Satanlar

TP-Link Tp-Link Tl-WA850RE 300Mbps N Kablosuz Kompakt Access Point Ve Menzil Genişletici

Ürün Kodu: 125430345
 • En geç 01 Aralık Cuma günü kargoda
Satıcı: Teknopusula
%11
523 TL
468 TL
%11
523 TL
468 TL
Diğer Satıcılar (5)
Satıcı
TEKNOSA
359 TL
Satıcı
449 TL
Satıcı
565 TL
Satıcı
599 TL
Satıcı
650,73 TL

Ürün Açıklaması

TP-Link TL-WA850RE 300Mbps N kablosuz kompakt access point ve menzil genişletici modelinin range extender moduyla kablosuz sinyalleri daha önce modem router cihazınızın erişemediği alanlara ve noktalara kusursuz ve eksiksiz bir şekilde taşıyabilirsiniz. Kablosuz bağlantılarınızın yetersiz kaldığı durumlarda modemin sinyalini daha uzak noktalara taşıyan cihaz, modem denince ilk akla gelen markalardan olan TP-Link güvencesiyle size güçlü kapsam alanı sunar. Kaliteli ve yüksek performanslı bir internet bağlantısı arıyorsanız TP-Link TL-WA850RE genişleticiyi inceleyebilirsiniz.

TP-Link TL-WA850RE Menzil Genişletici Modelini Neden Almalıyım?

Minyatür ve şık yapısıyla dikkat çekici menzil genişletici duvarlara kolaylık monte edilebilir bir tasarıma sahiptir. Modeli esnek olarak konumlandırabilirsiniz üstelik ürünün taşınabilmesi de oldukça kolaydır. Cihazın range extender tuşuna basarak modemden aldığınız kablosuz internet alanını kolaylıkla genişletebilirsiniz. Ethernet bağlantı noktasıyla menzil genişletici, kablolu olarak bağlanabilerek kablosuz adaptör işlevi görür. Tether uygulaması sayesinde modeli mobil cihazlarla bile kullanabilir, ürüne erişim sağlar ve kolay yönetim sağlayabilirsiniz. Oldukça kolay bir kurulumu olan menzil genişleticinin LED yönetim işlevi ile uykunuzda Wi-Fi ağının zararlı etkisinden korunur ve gece moduyla huzurlu bir şekilde uyuyabilirsiniz.

TP-Link TL-WA850RE Menzil Genişletici Modelini Nasıl Kullanırım?

Cihazı kullanabilmek için öncesinde kurulum yapmanız gerekir. Kurulumu yaparken bir ağ uzmanından yardım alabilirsiniz. Ancak menzil genişleticinin en çok öne çıkan özelliklerinden biri hiçbir ağ bilgisine sahip olmayan birinin bile kolay bir şekilde kurulumunu yapabilmesidir. Kurulumdan önce cihazın bağlantısını yapmak için Ethernet kablosu ile bilgisayara genişleticiyi bağlayın. Bilgisayarda bir web tarayıcı açın. Ürünün kutusunun arkasında yazan IP numarasını adres satırına yazıp enter tuşuna basın. Bunun ardından ekranda kullanıcı adı ve parola belirir. Bu kısımdaki kullanıcı adını ve parolayı admin olarak girin. Hızlı kurulum ekranı açıldıktan sonra next tuşuna basın. Hızlı kurulum ekranından sonra kablosuz ayarlarını arayüz otomatik olarak yapar. Kablosuz Wİ-Fi ağlarını tarayan arayüzden kendi ağınızı seçin. Ekranda beliren satırlardan boş olanına kablosuz Wİ-Fi ağınızın şifresini girin ve next tuşuna basın. Daha sonra beliren ekranda finish tuşuna basın ve arayüz ayarları otomatik olarak yapacaktır. Bunun ardından test ekranı çıkar ve çekim gücü maksimum konuma gelir. Cihazın kurulumunun başka bir yöntemi ise cihazı evin her alanını yakalayabilecek bir noktadan prize taktıktan sonra cihaz üzerinde WPS tuşuna basın. Ürün üzerinde kademe ışıkları yanıp sönmeye başladıktan sonra kurulum tamamlanır. Ayrıca bir başka yöntem olarak cihazı Ethernet kablosuyla bilgisayarın Lan portuna takmalısınız. Kablolu bağlantı kurmanız mümkün değilse aygıttan kablosuz bağlantı sağlayabilirsiniz. Cihazı açtıktan sonra kablosuz ağlar içerisinden SSID adını bularak bağlantı kurabilirsiniz. Ardından bir web tarayıcı açmalısınız. Web tarayıcıda adres satırına cihazın arka yüzünde bulunan IP adresini girin ve TP-Link ekranından kullanıcı adı ve parola olarak admin yazın. Girişe bastıktan sonra kullanıcı adını ve parolanızı belirleyeceğiniz bir ekran karşınıza çıkar. Bu ekranda kullanıcı adını ve parolayı değiştirmek isterseniz gerekli işlemleri yaptıktan sonra arayüz, kablosuz ağları taramaya başlayacaktır. Kablosuz sinyalini artırmak istediğinizde SSID adını işaretlemelisiniz. İşaretleme yaptıktan sonra belirlediğiniz şifreyi girebilirsiniz. Bu işlemin ardından pratik bir şekilde kurulum gerçekleşir.

TP-Link TL-WA850RE Menzil Genişletici Modeli Kimler İçin Uygun?

İnternet erişimini geniş evlerde ya da iş yerlerinde daha da artırmak isteyenler menzil genişleticinin üstün performansından memnun kalacaktır. Ayrıca cihaz uyurken bebeğini ya da çocuğunu Wi-Fi ağı bağlantısının zararlı etkilerinden korumak isteyenlere yöneliktir. Geniş bir kablosuz ağ alanına ihtiyaç duyulan her yerde menzil genişletici işe yarayacak bir cihazdır. Özellikle çok katlı işletmelerde kullanım için menzil genişletici uygun bir cihazdır. Menzil genişletici en iyi modemlerin bile erişemeyeceği noktalara Wi-Fi ağını genişletmek isteyen kullanıcılara hitap eder. Ayrıca ürün, modem ve genişletici konusunda kurulum için sorun yaşayabileceğini düşünen kullanıcılara hitap eder. Çünkü modelin kurulumu çok kolay bir şekilde yapılabilir.

TP-Link TL-WA850RE Menzil Genişletici Modelinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

5 sinyal ışığına sahip model mevcut yönlendiricilerden alınan sinyali göstererek size bağlantının gücü hakkında fikir verir. Bu özellik sayesinde menzil genişleticiyi hangi noktaya konumlandırmanız gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Cihazı yerleştirmek için en ideal konumu belirmenizi sağlayacak olan bu özellikten en iyi performansı alabilmek için en azından 3 sinyali mavi gösteren bir konuma geçmeniz gerekir. Menzil genişleticinin en çok öne çıkan özelliği geniş evlerde ya da iş yerlerinde ölü noktalardan bıkanlara geniş bir kablosuz bağlantı sağlamasıdır. Modem router ürünlerinin tek başına ulaşamayacağı alanlara kablosuz ağınızı taşıyacak olan menzil genişletici ayrıca evde ya da iş yerinizde güvenli kapsama alanı sağlayarak sinyal parazit seviyesini azaltır. Esnek yerleşim ve kolay kurulum için ideal olan menzil genişletici ile ağa pratik bir şekilde mevcut yönlendiriciden bağlanabilirsiniz. Bağlantı yaptıktan sonra menzil genişleticiyi tekrar yapılandırma ihtiyacı da duymazsınız. Ayrıca cihazı bağladıktan sonra farklı bir noktaya taşısanız bile tekrar yapılandırma yapmaya ihtiyaç duymazsınız. Ayrıca cihazın tüm yönetimi için mobil cihaz uygulamalarını kullanabilirsiniz. Cihazın tüm özelliklerinin yanı sıra dayanıklı ve sağlam bir yapıda olup uzun ömürlü bir kullanım sunması da dikkat çekicidir. Bütçe dostu olması ile cihaz, menzil genişleticiye çok fazla para ödemeden yüksek performans almak isteyenleri memnun eder. Siz de güçlü performansıyla ve geniş kapsama alanıyla kaliteli bir menzil genişletici arıyorsanız TP-Link TL-WA850RE modelini tercih edebilirsiniz.


Bu Ürün Ne Yapar?

TP-LINK'in TL-WA850RE’si, ölü noktaları ortadan kaldırmak için kapsama alanını uygun bir şekilde genişletmek ve var olan bir kablosuz ağın sinyal gücünü artırmak için tasarlanmıştır. 300Mbps kablosuz N hızı, Menzil Genişletici düğmesi, küçük boyutu ve duvara monte edilebilme özelliği ile kablosuz bir ağın genişletilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dahası, Ethernet portu, TL-WA850RE’nin kablolu bir cihazı kablosuz cihaza dönüştürmek için kablosuz bir adaptör gibi davranmasına izin verir.

300Mbps Menzil Genişletici

Ölü noktaları ortadan kaldırmak için kapsama alanını uygun bir şekilde genişletmek ve var olan bir kablosuz ağın sinyal gücünü artırmak için tasarlanmış olan TL-WA850RE, kullanıcıların var olan bir kablosuz ağı korumalarına ve ağın kapsamını daha da artırmalarına yardım eder. 300Mbps kablosuz 802.11n hızı ile, akıcı HD video, müzik streaming ve online oyunlar için idealdir.

Esnek Dağıtım

Cihazın küçük boyutu ve duvara monte edilebilmesi, onun esnek bir şekilde dağıtımını ve taşınmasını kolaylaştırır. Dahası, TL-WA850RE'nin profil fonksiyonu daha önceki eş kablosuz ağları hatırlatır, yani eş router değiştiğinde cihazı reset’lemek gerekmez.

Tak ve Çalıştır

Yeni kablolar kullanmadan, var olan kablosuz ağın menzili içinde kullanıcılar, TL-WA850RE’deki Menzil Genişletici’nin ardından router’daki WPS düğmesine basarak veya tersini yaparak kablosuz kapsama alanını kolaylıkla genişletebilirler. Düğme çiftine tekrar basarak client cihazları ile şifreli bir bağlantı hızla kurulabilir.

Ethernet Köprüsü

TL-WA850RE'nin tek Ethernet portu, Genişleticinin, Blu-ray® player’lar, oyun konsolları, DVR’lar ve Internet TV’leri gibi kablolu cihazları bağlamak için kablosuz bir adaptör olarak çalışmasına izin verir. Cihaz aynı zamanda kablosuz ağı da paylaşabilir.

Akıllı Sinyal Gösterge Işığı

5 sinyal ışığı, TL-WA850RE’nin var olan router’dan o an aldığı sinyalin gücünü gösterir. Bu, menzil genişleticinin yerleştirileceği en uygun yerin bulunmasına yardım edebilir, böylece TL-WA850RE ağdan mümkün olan en iyi menzil ve performansın alınmasını sağlar.

Universal Uyumluluk

Bütün 802.11 b/g/n kablosuz cihazları ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Son Windows 8 işletim sistemi ile uyumludur.


Anten Sayısı Ethernet Port Sayısı Wps Butonu Derinlik
2 1 Evet 66
Genişlik Ürün Rengi Wi-Fi Desteği Yükseklik
110 Beyaz Evet 75

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4,31% 0 TL 5,51% 90,34% 3.713,65 TL 11.140,96 TL
10.000 TL 6 4,31% 0 TL 5,53% 90,78% 2.008,33 TL 12.049,98 TL
10.000 TL 9 4,31% 0 TL 5,53% 90,71% 1.444,92 TL 13.004,34 TL
10.000 TL 12 4,31% 0 TL 5,52% 90,59% 1.166,01 TL 14.003,22 TL
10.000 TL 18 4,31% 0 TL 5,52% 90,56% 896,23 TL 16.132,00 TL
10.000 TL 24 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 767,80 TL 18.427,29 TL
10.000 TL 36 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 651,89 TL 23.467,22 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Tp-Link Tl-WA850RE 300Mbps N Kablosuz Kompakt Access Point Ve Menzil Genişletici
5.0
 • 5
  15
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.