Ücretsiz Kargo 

Çok Satanlar

TP-Link Archer VR300 AC 1200 Mbps Wireless Fiber/VDSL/ADSL Modem Router

Ürün Kodu: 125430744
Ürünün Kampanyaları (1)
 • En geç 23 Mayıs Pazartesi günü kargoda
Satıcı TEKNOSA
Ek Garanti İster misiniz?
829 TL
829 TL

 • Mağazadan almak istediğiniz ürün sayfasında “Mağazadan Teslim  Al” butonuna tıklayın,
 • Paketinizi teslim almak istediğiniz mağazayı seçin ve sipariş adımlarını tamamlayın,
 • Sipariş verdikten 1 saat içerisinde seçtiğiniz mağaza tarafından siparişiniz hazırlansın,
 • Mail ile bilgilendirildikten sonra mağazamıza giderek ürününüzü teslim alın.
 • 3 gün içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal olmaktadır.
   

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı GpnTeknoloji
Ürün Açıklaması

TP-Link Archer VR300 AC 1200 Mbps Wireless Fiber/VDSL/ADSL Modem Router

Modem söz konusu olunca en iyi fiyat performans sağlayan ürünleriyle ünlü TP-Link markasının Archer VR300 modemi kaliteli ve güçlü bir modeldir. İnternet erişim hızınızda düşüş yaşamadan bağlantı sağlayabilecek olan modem ile ağınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. Siz de güçlü, menzili geniş ve hızlı bir modem router arayışı içindeyseniz Teknosa’da TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL modem router modelini inceleyebilirsiniz.

TP-Link Archer VR300 Modem Router Ürününü Neden Almalıyım?

Tp-Link Archer modeli hem VDSL hem de ADSL bağlantılarını destekler. Evinizin ya da iş yerinizin bulunduğu konum VDSL bağlantıyı destekliyorsa bu cihaz ile ekstra olarak hızlı bir kullanım alabilirsiniz. TP-Link Archer VR300 Ac1200 Mbps wireless fiber/vdsl/adsl modem ile internetinizi yükselterek eğlencenizi katlayabilirsiniz. TP-Link Archer VR300 ebeveyn kontrolünün yanı sıra konuk ağı gibi özellikleriyle öne çıkar. Çocuklar için güvenli internet erişimini yönetebilmenizi sağlayan modem router ile evinizdeki cihazları kısıtlayabilir ya da engelleyebilirsiniz. Güvenli ve aile dostu ebeveyn kontrolü özelliği sayesinde TP-Link modem router modeli ile seçtiğiniz cihazların internete erişim zaman aralığını da yönetebilirsiniz. Misafir ağı ile ev ağında ayrı bir kullanım açarak ziyaretçilere şifre belirleyebilir ve böylece güvenli bir kullanım sağlarsınız. Güvenlik duvarı bulunan Archer modem router Windows, Mac, Macintosh ve Linux işletim sistemleriyle çalışabilir. Ayrıca cihazlara öncelik atayarak aygıta ya da uygulamaya göre ağ trafiğinizin yönetimi elinizde olur. Bunun yanında Archer modem router IPTV uygulamasını problemsiz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. İnternet Protokolü sürüm 6 ile uyumlu modem router ile kaliteli ve güçlü bir bağlantıya sahip olursunuz. Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Rusça dillerini destekleyen modem router sayesinde arabirimi bu dillerde yönetebilirsiniz. Uzaktan denetim imkânı sunan Archer modemin TP-Link Tether uygulaması ve DDNS özelliği sayesinde ev ya da iş yerinizde nerede olursanız olun internet ağının kontrolü daima kontrolünüz altında olur. Yıldırımdan kaynaklanabilecek elektrik hasarlarını önleyen 6KV koruma ile olumsuz hava şartları yaşanırken de internet eğlencenizi kesmek zorunda kalmazsınız.

TP-Link Archer VR300 Modem Router Ürününü Nasıl Kullanırım?

TP-Link Archer modem router ürününü kullanmadan önce kablosuz ağ bağlantı kurulumunun gerçekleştirilmesi gerekir. Bu modem router modelini dilerseniz bir uzmandan yardım alarak ya da arzu ederseniz sıralanacak olan adımları takip ederek kolaylıkla kurabilirsiniz. Öncelikle kurulumu yapmadan önce Ethernet kablosuyla ya da kablosuz ağla bilgisayarınızı bağlamalısınız. Ardından bilgisayarda bir web tarayıcı açın ve adresi silerek IP numarasını girin ve enter tuşuna basın. Bundan sonra ekrana TP-Link arayüzü çıkacaktır. Çıkacak olan bu ekran üstünden şifre tanımlaması yapmanız gerekir. Yeni şifreyi çıkan kısma yazarak kaydedin. Bundan sonra ekranda açılacak olan bölüme IP adresi ve şifreyi yazarak oturum açabilirsiniz. Ekranda belirecek menüler arasından Hızlı Kurulum butonunu tıklayarak daha pratik bir şekilde kurulum yapabilirsiniz. ISS listesi ekranda belirince servis sağlayıcınızı seçin ve ileri tuşuna basın. Ardından servis sağlayıcınızdan aldığınız ADSL ya da VDSL bilgilerini girin. Şifre doğrulama yapmak için PPPoE diye adlandırılan şifreyi yazmalısınız. Ancak ADSL kullanıcı adı yazılırken arkaya uzantı eklemelisiniz. Gelecek olan menüden kablosuz ayarları yapılandırabilirsiniz. 2.4 GHz ya da 5 GHz kablosuz frekans için farklı bir isim ve şifre kullanabileceğiniz ekranda kablosuz ağ kısmını etkin olarak işaretleyin. Kablosuz ağınızın adında Türkçe karakter kullanmayın. Bu kısımda şifreyi belirleyerek kolay bir kurulum sağlarsınız. Eğer kablolu olarak bağlanmayı düşünüyorsunuz en son çıkmış olan menü üstünde kablolu bağlantıyı tıklayın. Bunun ardından açılacak olan kısımda ise kurulumun özeti belirecektir. Burada ‘Bitir’ butonunu işaretleyerek modeminizin kurulumunu tamamlayabilirsiniz. Bağlandı uyarısını alarak internet erişiminizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit web arayüzü ve Tether uygulamasıyla modemi 5 dakika gibi kısa zamanda kurabilirsiniz. Ayrıca ebeveyn kontrol özelliğini Android ya da iOS ile uygulama üzerinden kullanabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra modemin tether uygulaması ağa yüksek performans sağlamak ve güvenliği artırmak için yazılım güncellemeleri de sunar.

TP-Link Archer VR300 Modem Router Ürünü Kimler İçin Uygun?

Hızlı ve güvenli bir bağlantı arayanlara yönelik TP-Link Archer modem router ayrıca ebeveyn kontrolü sağlayan bir modem arayan kullanıcılara yöneliktir. Ziyaretçiler için özel bir ağ oluşturabileceğiniz modemi güvenli kullanım için tercih edebilirsiniz. TP-Link Archer VR300 modem router ürünü, menzili geniş bir modem arayanlara hitap eder. Ayrıca modem arayüzünü farklı dillerde kullanmak isteyen kullanıcılar için de ürün kolaylık sağlar.

TP-Link Archer VR300 Modem Router Ürününün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

TP-Link Archer VR300 modemin en çok öne çıkan özelliği hızı ve gücüdür. Birleşik çift bantlı hızıyla öne çıkan modem router ürününün kablosuz becerisi oldukça gelişmiştir. 2.4 GHz 300 Mbps hız internet kullanımınız için mükemmel bir güç sağlar. Bunun yanı sıra 5 GHz 800 Mbps hıza da erişebilen modem router kesinti yaşatmadan mükemmel bir akış sunar. En son sürüm ve en yeni VDSL2 teknolojisiyle modem router ayrıca ADSL2 + özelliğine sahiptir. VDSL özelliği normal kullanıma göre 5 kat daha hızlıdır. Modem router ile iki cihazı tek bir yerde birleştirip DSL ya da kablosuz yönlendirici olarak kullanabilirsiniz. Gelişmiş bağlantı sunan teknolojiye sahip modemin 4 anteni mevcuttur. Bu 4 adet anten sayesinde uzak mesafeden bile mükemmel hız alabilirsiniz. Sağlanan menzil mesafesi ile geniş bir ofiste ya da evde her noktaya internet bağlantısı götürebilirsiniz. Uygun fiyatıyla ve gelişmiş teknolojileriyle öne çıkan TP-Link Archer VR300 modem router modelini Teknosa farkıyla hemen şimdi sipariş ederek ürüne sahip olabilirsiniz.


Ebeveyn Kontrolü: Çocuklarınız için güvenilir İnternet erişimini yönetmenizi sağlar


Konuk Ağı/: Ev ağınızın güvenliğini sağlarken konuklar için ayrı erişim sunar


Güvenlik Duvarı Güvenliği: DoS, SPI Güvenlik Duvarı, IP Adresi/Alan Süzgeci, IP/MAC Adres Bağlamasını destekler


Hizmet Kalitesi: Aygıta veya uygulamaya göre ağ trafiğine öncelik tanır


IPTV IGMP Yetkili Sunucu/Snooping özelliği: Sorunsuz IPTV uygulaması için Bridge ve Tag VLAN özelliklerini destekler


IPv6: IPv6 ile uyumludur (İnternet Protokolü sürüm 6)


Birden Çok Dilde Arabirim: 6 dilde sorunsuz yapılandırma sağlar(TR/EN/DE/IT/RU/PO)


Kablosuz Eğlence İçin AC Wi-Fi Teknolojisini Yükseltin Güçlü bir DSL modem yönlendiricisi olarak Archer VR300, 1200 Mb/s'ye varan birleşik çift bantlı kablosuz bağlantı hızları sağlayarak kablosuz yeteneklerinden tam anlamıyla yararlanır. 2.4GHz'de 300 Mb/s, günlük internet kullanımınız ve e-postalarınız için mükemmeldir. Diğer yandan 5GHz'de 867 Mb/s hız, kesintisiz HD akış ve oyun keyfi sunar. Süper Hızlı VDSL Geniş Bant En yeni VDSL2 teknolojisi, Archer VR300 yönlendiricisinin 100 Mb/s'ye varan etkileyici VDSL geniş bant hızı sağlar. Bu hız, ADSL2+ ürününe göre neredeyse 5 kat daha fazladır. Archer VR300 iki aygıtı tek bir yerde birleştirerek hem DSL modem hem de kablosuz yönlendirici işlevi görür. Tümleşik DSL kapısı, VDSL2, ADSL2+, ADSL2 ve ADSL dahil tüm standart DSL bağlantılarını destekler. Harici Antenler İle Çok Daha Geniş Kablosuz Kapsama Alanı Gelişmiş bağlantı teknolojisiyle 4 harici anten, daha uzak mesafelerden bile olağanüstü hızları korumanızı sağlar. Bu da büyük bir ev veya ofisin herhangi bir köşesinde inanılmaz kablosuz kapsama ve güvenilirlik özelliklerinden yararlanabileceğiniz anlamına gelir. Kolay Kurulum ve Yönetim Kullanımı kolay web arabirimi ve güçlü Tether uygulaması sayesinde Archer VR300 ürününü birkaç dakikada kurabilirsiniz. Herhangi bir Android veya iOS aygıtından, Ebeveyn Kontrolü ve Erişim Kontrolü dahil ağ ayarlarını yönetebilirsiniz. Tether aynı zamanda ağınıza en yüksek performansı ve güvenliği sağlamak için Otomatik Sabit Yazılım Güncellemeleri de sunar. Güvenli, Aile Dostu İnternet Kullanımı Ebeveyn Kontrolleri, bağlı aygıtların İnternet’e nasıl ve ne zaman erişebileceğini yönetir. Konuk Ağı, konuklar ve ziyaretçiler için ayrı bir ağ oluştururken ana ağınızın güvenliğini korur. Uzaktan Denetim TP-Link Tether App ve DDNS ile nerede olursanız olun ev ağınızı kontrol edebilirsiniz. 6kV Yıldırım Koruması 6KV Yıldırım Koruması, kötü havalarda da keyfinizi sürdürmeniz için yıldırımların neden olduğu elektrik hasarına karşı koruma sağlar.


3G Desteği Anten Sayısı Ethernet Port Sayısı Wps Butonu
Hayir 4 4 Evet
Derinlik Ethernet Lan Bağlantısı Genişlik Ürün Rengi
76 Evet 385 Siyah
Yükseklik 4G Desteği
290 Hayir
TP-Link Archer VR300 AC 1200 Mbps Wireless Fiber/VDSL/ADSL Modem Router için 1 kampanya mevcut
Samsung 32T5300 32" 81 Ekran HD Smart TV ile Alımlarında Seçili Ürünlerde Sepette 350 TL İndirim

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 29 Nisan - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Samsung 32T5300 32" 81 Ekran HD Smart TV ile alımlarda seçili ürünlerde sepette 350 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için dahil olan her iki ürünün de sepete eklenmesi ve sepet adımında Sepetinize Özel Kampanyalar alanından "Samsung 32T5300 32" 81 Ekran HD Smart TV ile Alımlarda Seçili Ürünlerde Sepette 350 TL İndirim!" kampanyasının seçilmesi gerekmektedir; aksi takdirde kampanyadan yararlanılamaz.
 • İptal/iade işleminin yapılabilmesi için her iki ürünün de gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. 
 • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
 • Sadece satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.
 • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.
Teslimat Bilgileri

Standart Adrese Teslimat

Standart teslimat ile hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta içi 14:00'dan sonra , hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 250 TL ve altı işlemlerde ise 9,90 TL olmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim hizmeti 5 gün boyunca (Cumartesi-Pazar hariç) İstanbul dahil 32 ilimiz' den saat 12:00’a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan aynı gün teslimat hizmeti 1000 TL üzeri ücretsiz olup, 1000 TL altı 19,90 TL’ dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Aynı Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ürün İadesi

Yaptığınız alışverişten herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız ödeme yönteminize göre iade edilir.

İade başvurusu için ‘Siparişlerim’ bölümüne gidip ilgili siparişinizde iade başvurusunu yapabilirsiniz. İşlem sonrasında size özel oluşturulan iade kargo kodunu kullanarak ürünleri ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İade ürünün geleceği adres Teknosa Lojistik Merkezi Depo İade Grubu Barış Mah. 1804 sok. No:5 G1 DEPO KAPISI Gebze-Kocaeli’dir.

Horoz Lojistik iade alımları için 0850 222 55 99 numaralı Teknosa müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. UPS Kargo ile göndereceğiniz ürünler için anlaşma kodumuz olan EY6521 ileterek 0850 255 00 66 numaralı telefondan kurye çağırabilir veya https://go.ups.com.tr/kuryecagir üzerinden kurye talep edebilirsiniz.

Ürün Değişimi

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. yetkili servis incelemesi sonucunda 'Değişime Uygundur' ibaresi bulunan raporlar için değişim işlemi yapılır.

Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır.Talep edilen ürünün stokta olmaması haline tutar iadesi yapılmaktadır.

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 40.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,39% 0 TL 3,3667% 40,4000% 1.763,17 TL 5.289,51 TL
5.000 TL 6 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3970% 918,95 TL 5.513,70 TL
5.000 TL 9 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3975% 638,22 TL 5.743,98 TL
5.000 TL 12 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 498,36 TL 5.980,32 TL
5.000 TL 24 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3963% 291,05 TL 6.985,20 TL
5.000 TL 36 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 224,53 TL 8.083,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz Havale Ödeme yöntemi ile almak çok kolay!
 • 1Akbank Direkt Ödeme - Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır. Anlaşmalı bankanın müşterisi değilseniz, diğer seçenekle devam edebilirsiniz.
 • 2Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
3 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.