Ücretsiz Kargo 

Gürültü Seviyesi 78

Tineco iFloor 3 Kendini Temizleyen Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Süpürge

Ürün Kodu: 115049500
Paylaş Kazan
Yeni
  • En geç 07 Ekim Cuma günü kargoda
Satıcı DEY ELEKTRONİK
5.309 TL
5.309 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı TEKNOSA
Ürün Açıklaması

Tineco iFloor 3 Kendini Temizleyen Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Süpürge

Alan tasarrufu sağlayan Tineco iFloor 3 kendini temizleyen ıslak kuru kablosuz şarjlı süpürge, minimum oranda yer kapladığı için evinizde kolayca saklayabileceğiniz ürünler arasındadır. Küçük ebatları ile beğeni toplar ve dar alanlarda rahatça temizlemeyi mümkün hale getirerek kullanıcılarını memnun eder. Öte yandan Tineco iFloor 3 kablosuz süpürge modelinin hafif olması da kullanıcılar için bir başka avantaj oluşturur. Hafif olduğu için taşıma ve yönlendirme gibi konularda kullanıcılarına yardımcı olur ve zaman kazanarak temizlik işlemlerini yerine getirmenizi sağlar. Aynı zamanda ergonomik özellikleri de Tineco iFloor 3 kendini temizleyen ıslak kuru kablosuz şarjlı süpürge modelini ön plana çıkarır. Kolay kavranabilir gövde kısmı, ürünü başarılı bir şekilde kontrol etmeniz için elverişlidir. Motor performansı ile de dikkat çeken Tineco iFloor 3 kendini temizleyen ıslak kuru kablosuz şarjlı süpürge, kullanım esnasında yüksek güç emiş gücü elde etmenizi sağlar. Ürünün gelişmiş motoru farklı performans seviyelerine kolayca ulaşır. Bu sayede kullandığınız yüzeye göre ayarları rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Tineco iFloor 3 Kendini Temizleyen Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Düşük gürültü seviyesine sahip olduğu için tercih edebileceğiniz Tineco iFloor 3 kendini temizleyen ıslak kuru kablosuz şarjlı süpürge, yüksek sese maruz kalmanızı engeller. Gelişmiş motor bölümü minimum oranda çıkarır ve gövde kısmı yalıtım sağlayarak sesin en alt düzeye indirilmesini sağlar. Sadece 78 desibellik bir ses düzeyi ile çalışan ürün, günün dilediğiniz her diliminde temizlik yapabilmenizi mümkün hale getirir. Öte yandan 150 W motor gücü ile de dikkat çeken Tineco iFloor 3, verimli bir temizlik için elverişli ürünler arasında bulunur. Yüksek motor gücü desteği sağlar ve tozlarla kirleri kolayca ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Kullanıcılarına sunduğu avantajlı özellikleri nedeniyle bu şarjlı süpürge modelini eviniz için tercih edebilirsiniz. HEPA filtre özelliği de bu önemli avantajlar arasında ön plana çıkar. HEPA filtre desteği alerjilere neden olabilecek tozların ve partiküllerin en iyi şekilde temizlenmesini sağlar ve hijyenik bir ortam oluşturur. Güçlü HEPA filtre desteği, maksimum oranda hijyen oluşturmak isteyen kullanıcılardan tam not alır.

Tineco iFloor 3 Kendini Temizleyen Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Kısa bir sürede şarj olduğu için Tineco iFloor 3 kendini temizleyen ıslak kuru kablosuz süpürge modelini oldukça verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Şarjlı çalışma özelliği, süpürgeyi evinizdeki farklı noktalar arasında kablo sorunu yaşamadan uzun süreli şekilde rahatça hareket ettirmenizi sağlar. Aralıksız çalışmaya uygun olduğu için evinizi tek bir şarj üzerinden detaylı şekilde temizlemenize imkân tanır. Böylece tüm odaların aynı oranda temizlenmesi ve evinizde hijyen oluşturmanız kolaylaşır. Isınmaya karşı dayanıklı şekilde tasarlanan Tineco iFloor 3 kendini temizleyen ıslak kuru kablosuz şarjlı süpürge, dakikalar boyunca evinizin hijyeni için gerekli olan temizlik işlemlerini yerine getirmenize yardımcı olur. Emiş gücü ayarı özelliği de kullanıcı dostu detaylar arasında önemli bir yere sahiptir. Ürünün emiş gücü seviyesini dilediğiniz şekilde değiştirip odalarınızdaki kirlere en uygun çözümler elde edebilirsiniz. Öte yandan ürünün tasarımını tamamlayan su haznesi bölümü de kullanım esnasında işlerinizi kolaylaştırır. Su haznesi yardımıyla kirleri hijyenik bir biçimde temizleyip tozların çevreye dağılmasını engleleyebilirsiniz. Su desteğiyle beraber süpürme işleminin yanı sıra zemine yıkama işlemini de yerine getirebilirsiniz.

Tineco iFloor 3 Kendini Temizleyen Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Süpürge Kimler için Uygun?

Ev temizliği yapmak için fazla zamanı olmayan kullanıcıların beğenisini kazanan Tineco iFloor 3 kendini temizleyen ıslak kuru kablosuz şarjlı süpürge, vakitten tasarruf etmenizi sağlar. Farklı zeminleri arındırmak ve dar alanlara rahatlıkla ulaşmak isteyen kişiler de Tineco’nun iFloor 3 modelini kullanabilir. Yetişkin erkek ve kadın kullanıcıların rahatlıkla yararlanabileceği ürün, kolay yönlendirilebilir gövde kısmı sayesinde işlerinizi kolaylaştırır. Dijital gösterge özelliği de bulunur ve bu sayede hangi modun aktif olduğunu, emiş gücünün ne seviyede bulunduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Hem ıslak hem de kuru yüzeylerdeki kir, toz ve lekelere karşı çözüm elde ederek ortak yaşam alanlarının temizliğini kolayca tamamlamak için de bu kablosuz süpürge modelini evinizde kullanabilirsiniz. Fayans, sızdırmaz ahşap zemin, mermer gibi farklı zeminlere başarılı bir şekilde uyum gösterir ve kısa sürede etkili bir hijyen sağlar.

Tineco iFloor 3 Kendini Temizleyen Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Süpürgenin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Kendi kendini temizleme özelliği ile fark yaratmayı başaran Tineco iFloor 3 ıslak kuru kablosuz şarjlı süpürge, hijyen koşullarını kolayca oluşturmanız için geliştirilmiştir. Tek dokunuşla aktifleştirebileceğiniz kendi kendini temizleme özelliği, fırça silindirinin kirlerden arındırılmasını sağlar. Öte yandan süpürgenin borusunu da temizleyebilir, bunu sudan ve temizleme maddelerinden yardım alarak gerçekleştirir. Kullanıcı dostu ekran bölümü de Tineco iFloor 3 kendini temizleyen ıslak kuru kablosuz şarjlı süpürge modelinin önemli özellikleri arasında bulunur. Bu ekran aracılığıyla kalan pil göstergesi üzerinden ürünün şarj durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Maksimum güç göstergesine de yer verilen ekran, ürünün üst düzey performansla çalışıp çalışmadığını kolayca görmenizi sağlar. Fırça silindirinin tıkanması durumunda bunu ekran üzerinden belirten ürün, gerekli aksiyonu almanızı kolaylaştırır. Gerçek zamanlı çalışma performansından anında haberdar olmak için Tineco iFloor 3 kendini temizleyen ıslak kuru kablosuz şarjlı süpürge modelinin ekranından yardım alabilirsiniz. Şimdi süpürgeyi inceleyip sepetinize ekleyerek bu kullanıcı dostu ürünü hemen satın alabilirsiniz.


180W, 78dB(A), 3000 mAh


Şarj Süresi Gürültü Seviyesi
5 78

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 40.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,39% 0 TL 3,3667% 40,4000% 1.763,17 TL 5.289,51 TL
5.000 TL 6 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3970% 918,95 TL 5.513,70 TL
5.000 TL 9 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3975% 638,22 TL 5.743,98 TL
5.000 TL 12 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 498,36 TL 5.980,32 TL
5.000 TL 24 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3963% 291,05 TL 6.985,20 TL
5.000 TL 36 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 224,53 TL 8.083,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

  • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
  • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
  • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz Havale Ödeme yöntemi ile almak çok kolay!
  • 1Akbank Direkt Ödeme - Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır. Anlaşmalı bankanın müşterisi değilseniz, diğer seçenekle devam edebilirsiniz.
  • 2Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.