text.skipToContent text.skipToNavigation

Telsiz ve Masaüstü Telefonlar

KATEGORÄ°LER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Telsiz ve Masaüstü Telefonlar kategorisinde 28 adet ürün bulundu.

Telsiz telefon markaları

Panasonic markası, bilinen en eski telefon markalarından biridir. Telsiz telefonların ortaya çıkması ile birlikte Panasonic telsiz telefonlar da üretilmeye başlanmıştır. Marka tarihinin eskiye kadar uzaması sebebi ile de geniş müşteri kitlesine sahiptir. Ürün çeşitliliği ile müşterilerine çok sayıda seçenek sunarak müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaç edinmiştir. Panasonic telsiz telefonlar, kullanıcılar tarafından da olumlu puan alır.

Bir diğer telsiz telefon markası da Philips’tir. Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek en iyi ürünleri piyasaya sunmaya çalışır. Philips, telsiz telefon kullanımına geçilmesi ile beraber çok sayıda model piyasaya sürmüştür. Her ürününde olduğu gibi telsiz telefon üretiminde de oldukça başarılı bir marka olmuştur.

Gigaset telsiz telefon modelleri, diğer markalara oran ile pazar hayatı daha yeni olan markalar arasında yer alır. Genel üretimi telsiz telefonlar olan bu markanın da pazarda payı bulunur. Geniş müşteri kitlesi ile kaliteli ürünler üretmeye devam etmektedir. Satış sonrası hizmeti ile de müşteri memnuniyetini kazanır.

Telsiz telefon modelleri

Kullanılmaya başlandığı dönemden bugüne kadar pek çok sayıda telsiz telefon üretilmiştir. İlk piyasaya sürüldüğü günden beri satış oranları oldukça yüksektir. Her geçen gün eklenen yeni özellikler ile cep telefonlarını aratmayacak boyuta gelmişlerdir. Çoğu cep telefonu markası telsiz telefon üretimi de yapar. Ancak telsiz telefon satışında ağırlıklı olarak birkaç markanın satışı yoğundur. Her fiyatta her bütçeye ve her müşteriye uygun ürünler üretilir. Müşterinin marka ve model seçeneğinin oldukça geniş olması, ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasını kolaylaştırır.

Gigaset Dect Telefon SL400 modeli, Gigaset telsiz telefonlarının içinde en pahalı ürünler arasında yer alır. Ürünün pahalı olma sebebi sahip olduğu teknik özellikler ve ekstra donanımlardır. Neredeyse cep telefonu özelliklerine sahip olan bu ürüne ilgi oldukça yüksektir. Diğer telsiz telefonlar ile kıyaslama yapıldığında ekstra pek çok özelliğe sahiptir. Dikkat çeken en büyük özelliği bu modelde SMS gönderimi ve alımının mevcut olmasıdır. Üstelik oda dinleme özelliği ve Bluetooth bağlantısı da vardır. Çoklu konferans özelliği ve yaklaşık 21 farklı dili desteklemesi de sahip olduğu ekstra özelliklerden birkaçıdır. Renkli ekran ve tuş takımı ile göz dolduran bu modelde son arayan numaraları kaydetme özelliği de mevcuttur. Ürünün 24 ay garanti süresi vardır.

En ucuz telsiz telefonlar

Telsiz telefon üreten bütün firmalar düşük bütçeli tüketiciler için de uygun fiyatlı ürünler üretirler. Teknosa.com üzerinden tüm telsiz telefon modellerinin güncel fiyatlarına ulaşmak mümkündür. Ürün fiyatları model, marka ve özelliklerine göre belirlenir. Ayrıca yıl içerisinde de dönem dönem fiyat değişikliği olma ihtimali bulunur. Teknosa mağazalarında pek çok markaya ait telsiz telefon modellerine ulaşmak mümkündür. Teknosa, müşteriye sunduğu çeşitli satış seçenekleri ile büyük kolaylıklar sağlar. Üstelik isteğe bağlı beğenilen ürünün Teknosa.com adresi üzerinden sipariş edilip ücretsiz kargo ile gönderimi de mevcuttur. Cihazların garanti sürelerini isteğe bağlı olarak artırma imkanı bulunur. Teknosa, çalışanları müşterilerine en kaliteli hizmeti en kısa sürede vermeyi amaç edinmiş bir firmadır. Müşteri düşünceleri ve ihtiyaçları oldukça önemlidir. Dilek ve öneriler için de Teknosa.com adresi üzerinden mail atma imkanı bulunur. En uygun telsiz telefon fiyatlarına, Teknosa.com ve Teknosa mağazalarından ulaşmak mümkündür.