Telefon Fiyatları ve Modelleri

0 Sonuç
Sıralama
Filtreler

"

Her yaştan, her ihtiyaçtan kullanıcı için vazgeçilmezlerin başında gelen cep telefonu modelleri, birbirinden şık ve canlı seçenekle karar vermeyi güçleştirebiliyor. Sosyal medya hesaplarına hareket katan canlı ve yüksek kalitede fotoğraflar için kamera özellikleri ön plana çıkarken, giderek daha başarılı grafiklerle desteklenen oyunları keyifle oynamak için ise işletim desteği ve sistem performansı öne çıkıyor. Bazı kullanıcılar için vazgeçilmez bir kriter olan tasarım özellikleri ise klasik modellerden şık spor seçeneklere çok sayıda alternatif içeriyor. Yalnızca günlük hayatta değil, iş hayatında da elinizi güçlendirecek geniş depolama kapasiteli modeller ise aynı zamanda daha geniş arşiv ve uygulama alanını da beraberinde getiriyor. Seçenekler ve ihtiyaçlar bu kadar çokken, karar vermek için model özellikleri daha da önem kazanıyor. İhtiyacınıza en uygun akıllı telefon modeline karar vermeden önce en çok satan ve en yeni modellere göz atabilir, Teknosa ayrıcalığıyla en doğru akıllı telefon modeline kolayca sahip olabilirsiniz.

Telefon Markaları

Her geçen gün özelliklerine yenilerini ekleyerek daha güçlü, daha hızlı ve bir o kadar da şık tasarım özellikleri kazanan telefon modelleri, teknolojik değişimlerin hızla yansıdığı ürünlerin başında geliyor. Giderek kamera ve hafıza donanımlarının yanında işlemci performansı açısından da güçlenen cep telefonu modelleri, her düzeyden kullanıcı için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Kendinize en uygun yeni cep telefonu modeline karar verirken teknik özellikleri ve tasarım detaylarıyla birbirinden şık ve güçlü kullanım alternatifi sunan çok sayıda modelden beklentilerinize en uygun olan seçeneğe karar vererek yeni nesil akıllı telefon modellerinin renkli ve hareketli dünyasına şimdi merhaba diyebilirsiniz.

Kullanım alışkanlıklarınız ve zevkinize uygun cep telefonunu seçerken farklı markalar tarafından geliştirilen cep telefonu modelleri, teknik özellikleri ve dizayn detaylarıyla da farklılaşıyor. Akıllı telefon dünyasında devrim niteliğinde ilklere imza atarak kişiselleştirilmiş ve herkesçe kullanılabilir kompakt akıllı telefonların öncüsü Apple, birbirinden güçlü ve geniş kullanım özelliği sağlayan iPhone cep telefonu modelleri arasında beklentilerinize en uygun seçeneğe karar verebilirsiniz.

Özellikle fotoğraf tutkunları için, yapay zeka destekli kameraya sahip akıllı telefon teknolojisinin ilk geliştiricisi olan Huawei, güçlü kamera ve fotoğraf desteği sunan modelleriyle bu alanda başarısını sürdürmeye devam ediyor. Dünya çapında en çok tercih edilen akıllı telefon modellerine sahip olan Huawei cep telefonu modelleri de ihtiyaç duyduğunuz donanım özellikleriyle alternatifler içeriyor.

Geliştirdiği yeni nesil teknolojilerle birçok alanda pratik çözümler üreten Xiaomi, güçlü performans ve tasarım özelliklerinin yanında özellikle fiyat noktasında da avantaj sağlayan fiyat - performans seçenekleriyle de ürün yelpazesini genişletiyor. Yeni nesil teknolojiler ve şık tasarım detaylarıyla her düzeyden kullanıcıya uygun Xiaomi cep telefonu modelleri de aklınızdaki cep telefonuna karar verirken göz atmanız gereken telefon markaları arasında yer alıyor.

Beklentilerinizle eşleşen modele karar verirken teknik ve tasarım yönünden farklı avantajlar sunan modelleri dikkate alarak telefon karşılaştırma sürecinin ardından en doğru seçime Teknosa ayrıcalığıyla kolayca erişebilirsiniz.

Samsung Telefonlar

Dünya genelinde en çok tercih edilen akıllı telefon markaları arasında yer alan Samsung, cep telefonu teknolojilerinde sahip olduğu uzun deneyim ve ihtiyaçları yakından takip eden yenilikçi tasarımlarıyla cep telefonu seçenekleri arasında güçlü ürünler sunuyor. Kullanıcı dostu tasarım özellikleri ve model bazında farklılıklar içeren Samsung cep telefonu modelleri arasında birbirinden dikkat çekici modellerle öne çıkan Galaxy serisi her yaştan ve profilden kullanıcı için çok sayıda alternatif içeriyor. Gerek tasarım gerek performans açısından çok çeşitli kullanım seçenekleri içeren Galaxy serisi, kullanım deneyimine yeni boyutlar kazandıracak sonsuz ekran tasarımından, yüksek çözünürlükte canlı fotoğraflar sunan güçlü kamera desteğine uzanan geniş ürün yelpazesi içerisinde her ihtiyaca uygun kullanım seçeneği sağlanıyor.

Bu modeller arasında tam dört adet arka kamera desteğiyle fotoğraf tutkunlarını başarılı sahnelere ulaştıracak olan Samsung A32 cep telefonu, 64 MP çözünürlükte ana arka kamerası ve bunu destekleyen biri 8, diğer ikisi 5 MP 4 kamera desteğiyle en unutulmaz anları yüksek kalitede görsellere dönüştürüyor. Sosyal medya hesaplarınıza profesyonellik katacak, arşivinize kaliteyi taşıyacak yüksek çözünürlükteki kamera desteği, 8 çekirdekle desteklenen yüksek hızda işlemci ile en yeni oyunlarda bile sorunsuz kullanım deneyimi sunuyor. İhtiyacınız ne olursa olsun, size uygun bir Samsung telefon modeli Teknosa'da!

Oppo Telefon

Yeni nesil akıllı telefon modelleri arasında dikkat çeken detaylarla fark yaratan Oppo telefon modelleri, güçlü donanım desteğinin yanında sıra dışı tasarım özellikleriyle de öne çıkıyor. Giriş düzeyinde modellerden, başarılı fiyat - performans modellerine uzanan geniş ürün yelpazesinde birçok seçenek barındıran Oppo cep telefonları arasında pop-up şeklinde açılan ön kamera tasarımı ve her koşulda etkileyici fotoğraflar için geliştirilen güçlü arka kamera ile iddialı performans sunan seçenekler yer alıyor. Oppo ailesinin birbirinden dikkat çekici üyelerine ev sahipliği yapan Reno serisi, her yaştan ve her düzeyden kullanıcıya hitap eden modelleri arasında, özellikle Pro modellerle geniş depolama alanı ve yüksek hızda işletim sistemleriyle de beklentileri başarıya ulaştırıyor.

Reno 4 Pro modeli ile 48 megapiksellik arka kamera çözünürlüğü, 32 megapiksellik ön kamera ile desteklenerek yalnızca mekan ve dış ortam fotoğraflarında değil, birbirinden etkileyici selfieler için de güçlü ve başarılı bir donanım desteği sağlıyor. Ekran deneyimini sonsuza yaklaştıran çerçevesiz panel dizaynı ve darbelere dayanıklı AMOLED ekran desteği ile Oppo Reno modelleri, tüm renklerde daha canlı tonlar yakalarken, detaylarda da daha keskin sonuçlar için geliştiriliyor. Oppo modellerine özgü dış tasarım özellikleri, arka kapak seçeneklerinde yakalanan çarpıcı renk ve tasarım çizgileriyle de kendine özgü bir hava kazanıyor. Şıklığı başarıyla tamamlayan çok sayıda renk seçeneği arasında klasik sade tonlardan, capcanlı ve dinamik pastel renklere çok sayıda seçenek Teknosa'da sizleri bekliyor!

Xiaomi Telefon

Gerek tasarım gerekse performans noktasında rakiplerini zorlayan modellerle akıllı telefon dünyasının güçlü üreticilerinden olan Xiaomi, birbirinden başarılı seçeneklerle ihtiyacınıza uygun telefon modellerini kullanıma sunuyor. Xiaomi telefon ailesinin zengin serileri Redmi Note ve Mi Note serileriyle farklı kaygılara yanıt veren kullanım seçenekleri, yenilikçi Xiaomi teknolojileri ile güç kazanıyor. Geniş depolama kapasiteleri ve başarılı donanım sistemleriyle her işin üstesinden başarıyla gelen Redmi ve Mi Note modelleri, günün her anında hayata kolaylık katıyor. Üstelik Xiaomi akıllı telefonlar, kullanım özelliklerinin yanı sıra güçlü rakiplerine meydan okuyan fiyatlarıyla da avantajlı alternatifler sunuyor.

Xiaomi Redmi ailesinin birbirinden başarılı modelleri arasında farklı ihtiyaçlara uygun özelliklerle geliştirilen giriş düzeyinde başarılı seçeneklerden, dikkat çekici özelliklere sahip daha güçlü modellere birçok ürün yer alıyor. Özellikle yeni nesil telefon modellerine adapte olmakta güçlük çeken daha ileri yaşlarda kullanıcılar için yeterli ve aynı zamanda şık kullanım seçeneği sunan Xiaomi Redmi telefon modellerinin yanında, günümüz teknolojilerinin başarılı birer sentezi niteliğinde kamera özellikleri ve teknik detaylarıyla Redmi Note Serisi modelleri de raflarda kendine yer buluyor. Bunca seçenek arasından size düşense en uygun Xiaomi modeline karar vererek Teknosa ayrıcalığı ile yeniliklerle şimdi tanışmak.

Huawei Telefon

Her geçen gün daha fazla tercih edilen telefon markaları arasında yer alan Huawei cep telefonu modelleri, akıllı telefon modelleri içinde ilklere imza atan yenilikleri ve güçlü özellikleriyle öne çıkıyor. Özellikle fotoğraf tutkunları için mercek ve kamera teknolojilerinde dünya devleriyle iş birlikleri geliştirerek yeniliklere öncülük eden Huawei, bu alandaki başarısına yenilerini eklemeye devam ediyor. Daha yüksek çözünürlük kalitesi ve yetersiz ışık koşullarında da başarılı sonuçlar için etkili çözümler sunan Huawei P Serisi cep telefonu modelleri arasında, tasarımdan donanıma farklı özellikler içeren çok sayıda model sizleri bekliyor.

Arka kamera çözünürlüğünde yeni nesil standartları başarıyla yakalayan yüksek segmentte kalite desteği ve aynı titizliği ön kamera performansında da sergileyen Huawei P serisi modelleri, amiral gemisi niteliğinde Pro modellerin yanında, kaliteden ödün vermeyen Huawei P serisi Lite modelleriyle de farklı beklentilere uygun seçenekler sunuyor. Yapay zeka destekli akıllı telefon kameralarının öncü üreticisi Huawei modelleri arasından sizi yansıtacak en uygun modele karar verip, Teknosa ayrıcalığıyla şimdi sahip olabilirsiniz.

iPhone Telefon

Dünya genelinde en çok tercih edilen akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Apple, her geçen yıl devrim niteliğinde yeniliklerle iPhone ailesine yeni ve güçlü seçenekler kazandırmaya devam ediyor. Kişiselleştirilebilir kompakt akıllı telefon teknolojisiyle günlük hayatımızda kalıcı değişikliklerin mimarlığını üstlenen iPhone akıllı telefon modelleri, marka değeri taşıyan tasarımları ve yüksek verimlilik sunan modelleriyle stabil ve şık model arayışlarına geniş ürün seçeneğiyle rehberlik ediyor. Akıllı telefon dünyasında liderliği elinden bırakmamaya niyetli olan Apple, çentik ekran kullanımı ile başlattığı akımın kazandığı beğeni ile de tasarım konusunda öne çıkıyor.

Kendinden sonraki pek çok model için ilham veren tasarım ve performans özellikleri ile dikkat çeken iPhone modelleri arasında, depolama kapasitesi, donanım desteği, kamera özellikleri ve tasarım detayları açısından farklı alternatifler sunan çok sayıda ürün seçeneği yer alıyor. Bu modeller arasında en zorlu koşullarda dahi canlılık ve netlikte taviz vermeyecek nitelikte güçlü kamera ve en sevdiğiniz oyunların en güncel sürümlerinde akıcılıkla size eşlik edecek işletim desteğiyle şık Pro modeller bulunuyor. Ayrıca günlük kullanımda hiçbir görevde sizi yarı yolda bırakmayacak birbirinden renkli iPhone telefon modelleri yer alıyor. İster kendi arşiviniz isterseniz çevrimiçi platformlarda tüm içeriklere çok daha canlı ve göz alıcı renklerde erişeceğiniz Retina ekranlı en yeni iPhone modeli şimdi Teknosa'da sizi bekliyor.

Telefon Fiyatları

Teknolojinin en dinamik yüzünü yansıtan birbirinden şık ve hızlı akılı telefon modelleri, her yaşa ve her kullanım alışkanlığına uygun modellerle zengin bir dünya sunuyor. Akıllı telefon seçiminde ise önceliği ihtiyaçlarınız belirlese de ürün fiyatları da oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor. Akıllı telefon fiyatları açısından belirleyici olan bazı özellikler ise kullanım süreci boyunca yapabilecekleriniz üzerinde önemli etkileri de beraberinde getiriyor. Özellikle kamera çözünürlüğü ve diyafram genişliği fiyat noktasında belirleyici olurken, depolama kapasitesi ve işlemci performansı da önemli kriterler arasında yer alıyor. Ürün performansını doğrudan etkileyen bu unsurların yanında dış tasarım detayları ve özellikle Pro modellerde tercih edilen kırılmaz arka cam panel tasarımı gibi premium özellikler de fiyat konusunda belirleyici rol oynuyor. Her renk ve özellikte modeli barındıran akıllı telefon dünyasından seçeceğiniz ürünün fiyatı ne olursa olsun, cazip ödeme koşulları ve avantajlı fiyat seçenekleri Teknosa'da sizi bekliyor!

"

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
3 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.