text.skipToContent text.skipToNavigation
TEFAL"
0 0

Tefal Travel Cup Frambuaz 0.2 lt

Teknosa

Mağazadan Teslimat ile şimdi sipariş verin, bugün en yakın mağazadan teslim alın.

Tefal Travel Cup Frambuaz 0.2 lt

Spill Proof Kapak
Travel Cup Frambuaz 0.2L Damlatmayan kapak. Kapağın etrafını kaplayan özel yalıtması sayesinde damlatma yapmaz. Çevir aç kapama sistemi ile kullanımı kolaydır. Açma-kapama için kapağı yarım tur çevirin.
 
Kolay İçim
Travel Cup Frambuaz 0.2L 360 derece içebilme imkanıAyrıca dondurma fincanı olarak da kullanılabilir .
 
Çok Fonksiyonlu Termos Bardak
Travel Cup Frambuaz 0.2L Mükemmel boyutu ile Krups kahve makinesine uyumludur. Kahvenizi sıcak tutma özelliğine sahip termos bardağı yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda soğuk tutma özelliği sayesinde dondurma fincanı olarak da kullanılabilir.
 
Kolay Temizleme
Travel Cup Frambuaz 0.2L Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 
Pratik Kullanım
Travel Cup Frambuaz 0.2L Pratik kullanım sağlar. 360 derece içebilme imkanı sunar. Bu sayede rahatlıkla hareket halindeyken taşıyabilirsiniz.


Espressonuzu yanınızda taşımak için mükemmel bir bardak!\n200 ml lezzetli kahvenizi her yere götürebilirsiniz!\n\nEspressonuzu yanınızda götürün ve seyahat bardağı sayesinde onu işe giderken acele etmeden için. Kapsül kahve sistemleri ve otomatik kahve makineleri için ideal. Modern kahve kabartmalı silikon kasa sizi büyüleyecek. Sızdırmaz olması sayesinde espressonuzu her yere götürebileceksiniz.


Tümünü Gör

Teknik Özellikler

Taksitli Satış Detayları

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Yorumlar (8)

Tefal Travel Cup Frambuaz 0.2 lt Yorumları

0 0 Yorum Yapıldı
5
3
2
1