Sony Ps4 Pro 1TB B Chassis Konsol

Sony Ps4 Pro 1TB B Chassis Konsol

 

Oyun konsolları içerisinde en çok tercih edilenlerden biri şüphesiz Sony’nin Ps4 Pro’dur. Telefon ve internet çağında internet; sayısız içerikte, çeşitte, şekilde oyunları içeriğinde barındırıyor. Teknolojinin oyunla ilgili yeniliklerinde biri oyun konsolları. Oyun konsolları küçükten büyüğe oynayabilen herkesin ilgi alanına girmiş durumda. Barındırdığı özellikler ile çoklu oynamaya veya tekli oynamaya elverişli durumda olan oyun konsolları özellikle genç yetişkin ve yetişkin grubunun tercihleri arasında. Ps4 Pro’nun tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri ise içeriğinde popüler oyunları oynayabilecek donanımlar olmasıdır.

 

Sony Ps4 Pro 1TB B Chassis Konsol Özellikleri

Ps4 Pro ilk çıktığı yılardan beri sürekli değişikliğe uğraması ve her yıl yeni bir özellikle yeni bir model sunması kullanıcılar açısından heyecan verici. Her yıl eklenen yeni özellikler ve geliştirilen kalitesiyle adından söz ettiriyor. Ps4 Pro hem Wifi hem de Bluetooth özellikleri ile internete kolay bağlanma ve cihazlar arasında bağlantı kurma özelliğine sahip. Ps4 Pro bu ürünü ile daha gerçekçi grafikler ve resimler oluşturmuş. Oyun oynarken oluşturulan bu gerçekçilik kullanıcıların kendilerine oyunun içinde hissetmesine ve keyif almalarına yardımcı oluyor. Ayrıca geliştirilen ses sistemleri de aynı şekilde oyunda oluşturulan gerçeklik düzeyini arttırmada bir etken oluyor.

AMD Radeon grafik işlemcisi geliştirilen görüntü kalitesi ile Ps4 Pro’nun dikkat çeken özellikleri arasında. HD bir televizyon, 1080p ve 1440p arasında olan oyun çözünürlüğünün canlı renklerde olmasına ve daha keyif veren oyun deneyimi sunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca Ps4 Pro, 4K ile çözünürlük yükseltme teknikleri sayesinde oyun çözünürlüğü 4K’ya yaklaşmış oluyor. Ps4 Pro, 4K Pro özelliği ile seçili oyunların da doğal 2160p de görüntülenmesini sağlıyor.

Ps4 Pro, oynanan oyunların arka plandaki nesneleri ve öndeki nesneleri ayırt ederek daha iyi yakınlık mesafesi sağlıyor. Öndeki nesneler iyileştirilmiş odaklanma sayesinde daha ayrıntılı ve daha iyi bir oyun deneyimi yaşatıyor. Ps4 Pro ayrıca kenar yumuşatma özelliği ile oyundaki karakterin veya başka yuvarlar kenarlara ve hatlara sahip olan nesnelerin daha iyi bir görüntüde görüntülenmesini sağlıyor. Görsel efektler de Ps4 Pro’da daha detaylı ve dikkat çekici görünüme sahip. Oyunlarda olan buhar, duman, sis gibi belirgin olmayan ögeler Ps4 Pro’nun görsel efektleri sayesinde daha yoğun ve gerçekçi bir görünüme kavuşuyor.

Ps4 Pro’da canlı dokular sayesinde oyun karakteri üzerindeki dokular daha canlı ve olduğu gibi görünüyor. Uzak mesafedeki nesneler Ps4 Pro’nun özelliğiyle daha gölgeli ve ayrıntılı bir görünüme kavuşuyor. Ps4 Pro’nun HDR özelliği sayesinde oyunlardaki ışık seviyeleri insan gözünün gördüğü gerçekliğe yakın bir şekilde kullanıcılara aktarılıyor.

Ps4 Pro, Teknosa’da satılan paket içeriğinde ise bir adet oyun pedi, AC, HDMI, Micro-USB bağlantı kabloları, kulaklık ve bir adet adaptör bulunuyor. Ayrıca siyah rengi ile de şık ve tasarım olarak kullanışlı bir görünüme sahip.

 

 

Sony Ps4 Pro 1TB B Chassis Konsol Fiyatı

Ps4 Pro fiyatı, bu özellikler ve sağladığı oyun deneyimleri ile hak ettiği değerde. Rakiplerini geçer nitelikte sağladığı özellikleri ile fiyat olarak fazla olduğu söylenemez. Sağladığı gerçeklik görüntüleri, oyun oynama kalitesi, paket içeriği ile fiyatını fazlasıyla hak ediyor. Alanında rakip tanımayan Sony, Ps4 Pro ile kendine güvenini tam olarak sağlamış durumda. Kullanıcılardan alınan dönütler sayesinde ve kendini sürekli geliştiren performansı sayesinde fiyatı uygun bulunuyor. Kendini geliştirerek çıkardığı modeller, her oyuna sağladığı uyum ve kullanıcılara sunduğu kalite ile büyük beğeni topluyor. Playstation 4 Pro fiyatı, Teknosa.com’dan en uygun fırsatlarla takip edilebiliyor.

Sony Ps4 Pro Chassis Ps4 Arasındaki Farklar

Sony, beğeni toplayan birçok firma gibi kullanıcılardan gelen dönütler veya piyasaya sunduğu ürünün devamını takip etme konusuna önem veriyor. Piyasaya ürünü sunduktan sonra bir sorun çıkması dâhilinde gereken her düzeltmeyi yaparak kullanıcıları memnun ediyor. Ps4 Pro’da da durum aslında aynı. Birçok dev marka gibi Sony’de piyasaya ürününü sunduktan sonra tekrar düzeltilmesi veya değiştirilmesi gereken bir özellik olduysa bunu yeni bir ürün ve kod ile piyasaya sunarak yapıyor.

Sony oluşan sorunların takibini yaparak bir ileri çıkardığı modelde aynı durumla karşılaşılmaması için uğraşıyor. Ps4 Pro Chassis aslında teknik özellik bakımından Ps4 ile büyük farklara sahip bir ürün değil. Ps4 Pro; A Chassis ve B Chassis aralarındaki tek fark minik geliştirilmiş özelliklerdir. Eğer çıkarılan ilk modelde yani A’da ufak bir sorun varsa bu çıkarılan B modelinde düzeltilmiş ve birkaç geliştirilmiş özellik eklenmiş şekilde piyasaya sürülüyor.

Bu özelliklerden bir tanesi bir önceki modelde bulunan fan siteminin bir sonraki modelde yani B Chassis modelinde değiştirilmesi. B Chassis modelinde fan sistemi çok daha sessiz bir şekilde çalışıyor ve kullanıcılara daha kaliteli bir kullanım sunuluyor.

Bunlarında dışında Ps4 ile Ps4 Pro arasındaki farklardan bir tanesi de Ps4’te iki tane USB girişi bulunurken Sony; Ps4 Pro’da bunu üçe çıkarılmış olması. Başka bir fark ise Ps4 Pro’da HDMI 2.0 bağlantısı bulunuyor. Bu sayede görüntü 4K ya kadar çıkartılıp daha kaliteli bir oyun deneyimi sağlanıyor.

 


PlayStation 4, bulabileceğiniz en iyi oyun platformu. Bu da PS4 Pro'yu en iyinin de iyisi yapıyor. PS4 oyun deneyimi evrim geçirdi PS4 oyunları çok net grafikler, canlı renkler ve daha kusursuz ve istikrarlı performansla hayat buluyor. PS4 oyunlarının hepsi PS4 Pro'da minimum 1080p çözünürlükte oynanabilir. Bazılarında PS4 Pro özellikleri dahili olarak bulunmaktadır; bazılarındaysa performans ve grafikler iyileştirilir. Dünyanın en güçlü konsolunun tüm avantajlarından yararlanan oyunlar için PS4 Pro Enhanced rozetini arayın. 4K oyun deneyimi En yeni oyunları harika 4K* netlikte oynayın; ten renkleri daha sıcak hale gelir, oyun içi öğeler gerçekçi dokulara sahip olur ve oyun ortamları hiç olmadığı kadar canlanır. Etkileyici grafik ayrıntıları PS4 Pro ile yüzler daha gerçekçi görünür; kenarlar daha yumuşak olur; köşeler keskinleşir; saç, su ve çimen gibi görsel öğeler gerçeğini aratmaz. HDR teknolojisi HDR özellikli TV ile uyumlu PS4 oyunları insan gözünün görebildiği renk spektrumuna daha yakın renkler görüntüler ve bu sayede inanılmaz canlılık ile olağanüstü gerçekçilikte ayrıntılar sunar. Nefes kesici ortamlar PS4 Pro** ile kir ve pas gibi dokular ve yakın plan ayrıntılar daha gerçekçi hale gelir. Daha koyu ve net hale gelen gölgeler ise uzak mesafelerde oyunlara olağanüstü derinlik katar. İskandinav efsanesinden esinlenilerek üretilmiş bu sınırlı sayıdaki PS4 Pro, Kratos'un en yeni God of War oyunundaki heybetli silahı Leviathan Baltasından ince ayrıntılar barındırır. PS4 Pro için etkileyici ayrıntılarla geliştirilen tanrıların ve canavarların bu efsane hikayesini 20 Nisan 2018'den itibaren deneyimleyin. Kare hızı artırma Daha yüksek ve daha istikrarlı kare hızları desteğiyle aksiyonlar daha hızlı, daha akıcı ve daha heyecanlı hale gelir. İnanılmaz eğlence deneyimi Netflix, YouTube ve pek yakında kullanıma sunulacak eğlence uygulamaları üzerinden en iyi filmlerin, en sevilen TV programlarının ve en yeni videoların 4K etkileyici çözünürlükle* akışını gerçekleştirin. Üstelik hepsini mümkün olan en net görüntü kalitesine otomatik yükseltilmiş halde izleyin.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Ağırlık 3300 g
Yükseklik 55 mm
Genişlik 295 mm
Derinlik 327 mm
Özellikler
Wi-Fi standartları 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth Evet
Bluetooth versiyonu 4
Dahili hafıza tipi GDDR5
Platform PlayStation 4 Pro
Wi-Fi Evet
Ürün rengi Siyah
Enerji yönetimi
AC girdi voltajı 100 - 240 V
AC girdi frekansı 50 - 60 Hz
Ağ Bağlantıları
Wi-Fi standartları 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Ethernet LAN veri transfer hızı 10 Mbit/s
Bluetooth versiyonu 4
Wi-Fi Evet
Bluetooth Evet
Paket içeriği
Oyun pedleri dahil 1
Pakete dahil kablolar AC, HDMI, Micro-USB
Pakete dahil kulaklık Evet
Video oyunları dahil Hayir
AC sarma adaptör Evet
Depolama birimi
Optik sürücüler Blu-Ray/DVD
Dahili optik sürücü Evet
Depolama ortamı HDD
Entegre kart okuyucu Hayir
Dahili Hafıza 1000 GB
Bağlantı
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Dijital optik ses çıkışı 1
USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı 3
Bluetooth versiyonu 4
Entegre kart okuyucu Hayir
Wi-Fi Evet
Bluetooth Evet
HDMI port sayısı 1
Performans
Grafik işlemci AMD Radeon
İşlemci AMD Jaguar
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Optik sürücüler Blu-Ray/DVD
Dahili optik sürücü Evet
Wi-Fi Evet
Entegre kart okuyucu Hayir
Grafik adaptörü hafıza tipi GDDR5
Platform PlayStation 4 Pro
Dahili hafıza tipi GDDR5
Tasarım
Ürün rengi Siyah
Teknik detaylar
Bluetooth Evet
Ağırlık 3300 g
Çalışma ısısı aralığı 5 - 35 °C
Dahili hafıza tipi GDDR5
Grafik adaptörü hafıza tipi GDDR5
HDMI port sayısı 1
Wi-Fi Evet
Platform PlayStation 4 Pro
Ürün rengi Siyah

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
101-500 TL için max. 3 taksit,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
501-3000 TL için max. 6 taksit,(Bonus, Axess, Maximum, Bankkart (Ziraat), World),
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.(Maximum, Axess),


Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında bankaların belirledikleri taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,24% 0 TL 175,45 TL 1.052,70 TL
2.000 TL 12 1,24% 0 TL 183,22 TL 2.198,64 TL
5.000 TL 24 1,24% 0 TL 249,27 TL 5.982,48 TL
7.500 TL 36 1,24% 0 TL 270,60 TL 9.741,60 TL
10.000 TL 48 1,24% 0 TL 293,00 TL 14.064,00 TL
15.000 TL 60 1,24% 0 TL 379,73 TL 22.783,80 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Sony Ps4 Pro 1TB B Chassis Konsol Yorumları

4,8 13 Yorum Yapıldı
5
(10)
4
(3)
3
2
1