Ücretsiz Kargo 

Çok Satanlar

Seagate Expansion 2TB 2.5" Usb 3.0 STEA2000400 Taşınabilir Harddisk Siyah

Ürün Kodu: 125420669
  • 36 Ay’a varan ING, YKB ve Akbank
  • En geç 27 Ocak Perşembe günü kargoda
Satıcı TEKNOSA
Ek Garanti İster misiniz?
949 TL
949 TL
Ürün Açıklaması

Seagate Expansion 2TB 2.5" Usb 3.0 STEA2000400 Taşınabilir Harddisk Siyah

Yüksek veri depolama kapasitesine ve oldukça pratik bir kullanıma sahip olan Seagate Expansion taşınabilir harddisk, tüm verilerinizi hızlı bir şekilde depolamanızı sağlar. Küçük boyutunun yanı sıra son derece şık olan siyah rengi bulunan ürün, kullanıcı dostu özellikleri ve yüksek veri aktarım hızı ile dikkat çeken bir harddisktir.

Seagate Expansion 2 TB Taşınabilir Harddisk Modelini Neden Almalıyım?

2 TB veri depolama kapasitesine sahip olan Seagate Expansion ile video, müzik, resim, program ve proje dosyaları gibi tüm dijital verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Tak/çalıştır özellikteki ürünün yüksek veri kapasitesine sahip olması, büyük boyutlu dosyaları bilgisayarda saklama probleminden sizi kurtarır. Böylelikle bilgisayarınızın daha verimli çalışmasına katkı sağlamış olursunuz. 2,5 inç boyutu ile taşınması çok kolay olan Seagate Expansion'ı, dilediğiniz her yere götürebilir ve hemen kullanabilirsiniz. Yüksek hızlı veri aktarım sistemi USB 3.0'ı destekleyen cihaz ile bilgisayar ve harddisk arasındaki dosya aktarımları oldukça performanslı bir şekilde yapılır. USB 3.0 standardına ek olarak geriye yönelik USB 2.0 desteği de bulunan ürünü, USB 3.0 veya USB 2.0 portu olan birçok farklı bilgisayarda kullanabilirsiniz. Seagate Expansion'ın 5000 Mbit/s veri aktarım hızı, bütün veri yedekleme işlemlerinin vakit kaybetmeden gerçekleştirilmesini sağlar. Ürünün içinde, Seagate'in kullanıcı dostu otomatik veri yedekleme yazılımı da yüklüdür. Otomatik veri yedekleme yazılımı ile belirlediğiniz saatlerde bilgisayar ve harddisk arasında aktarımları otomatik olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede büyük boyutlu dosya aktarımları sırasında boş yere bilgisayar başında bekleme durumunuz ortadan kalkar. Otomatik veri yedekleme yazılımı, dosya arşivleme işlemlerinizi fonksiyonel ve düzenli bir şekilde yapmanızı sağlar.

Seagate Expansion Taşınabilir Harddisk Modelini Nasıl Kullanırım?

Tak/çalıştır özelliği sayesinde standart kullanımlar için herhangi bir yazılım kurulumu gerektirmeyen Seagate Expansion'ı, sadece paket içeriğindeki USB kablo ile bilgisayara takmanız yeterlidir. Windows işletim sistemlerini destekleyen ürün, USB kablo takılır takılmaz bilgisayar tarafından algılanır ve hemen kullanıma hazır hale gelir. Enerjisini bağlı olduğu bilgisayardan alan Seagate Expansion'ı, herhangi bir harici besleme adaptörü zorunluluğu olmadan pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. USB 3.0 ile dosya aktarımlarını hızlı bir şekilde yapabilmeniz için bilgisayarda USB kabloyu taktığınız portun USB 3.0'ı desteklediğinden emin olmalısınız. Bilgisayarlarda, USB 3.0 destekli USB soketlerinin plastik iç kısmı genellikle mavi renklidir. Bunun yanı sıra bilgisayar markasına göre değişmekle birlikte, USB 3.0 destekli soketlerin yanında "super speed" anlamına gelen "SS" harfleri de bulunabilir. Seagate 2 TB taşınabilir harddisk modelini USB 2.0 soketlerinde de sorunsuz kullanabilirsiniz ancak yüksek hızlı veri aktarımı için ürünü mutlaka USB 3.0 soketlerine takmalısınız. Otomatik yedekleme yapacaksanız basit kurulum adımlarını takip edebilir ve harddisk içinde yüklü gelen Seagate yedekleme yazılımını kolayca bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Yazılımın bilgisayara kurulmasının ardından, ilgili program menülerinden otomatik yedekleme fonksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Seagate Expansion 2 TB Harddisk Kimler İçin Uygun?

Seagate Expansion STEA2000400 evde, iş yerinde veya seyahatlerinde kullanmak için küçük, hızlı ve yüksek veri depolama kapasitesine sahip taşınabilir bir harddisk arayan herkes için uygundur. Çantaların yanı sıra giysilerin büyük boyutlu ceplerinde de kolayca taşınabilen ürünü, dilediğiniz her yerde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. 2 TB kapasiteli harddiskte; yaklaşık 2000 saat dijital video, 500 adet dört saatlik DVD filmi, 640.000 dijital fotoğraf ve 33.000 saatin üzerinde dijital müzik saklayabilirsiniz. Seagate Expansion, yüksek veri kapasitesi sayesinde grafik tasarım, video düzenleme, mühendislik ve mimari çizim gibi alanlarda çalışanların da beklentilerine cevap verir. Seagate'in otomatik yedekleme yazılımını bilgisayarınıza kurduktan sonra, çalıştığınız dosyaların özelliğine göre otomatik yedeklemeyi de etkinleştirebilirsiniz. Otomatik yedekleme isteğe bağlı bir opsiyondur ve günlük kullanımda veri depolama işlemleri için bilgisayara yazılım yüklemenize gerek kalmaz. Oldukça dayanıklı materyallerden üretilen ve zorlu testlerden başarıyla geçen Seagate 2 TB taşınabilir harddisk, sürekli seyahat zorunluluğu bulunanların ihtiyaçlarını da karşılar. Sadece 170 gram ağırlığında olan ve enerjisini bilgisayardan alan Seagate Expansion'ı, seyahat ettiğiniz her yere kolayca götürebilir ve hemen kullanabilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Yüksek veri depolama kapasitesi, pratik kullanımlı küçük boyutu ve USB 3.0 destekli yüksek hızı Seagate Expansion'ın en çok öne çıkan özellikleridir. Kullanım sırasında verimlilik sağlayan yüksek okuma/yazma hızı, özellikle büyük boyutlu dosyalarla çalışanlar için oldukça konforlu bir kullanım sunar. USB 3.0 standardını destekleyen harddisk’lerin, USB 2.0 destekli harddisk’lere göre çok daha yüksek veri aktarım hızları vardır (teorik olarak 10 kata kadar). Seagate Expansion'ın USB 3.0 standardını desteklemesi ve otomatik yedekleme yazılımı ile birlikte gelmesi sayesinde farklı türden her türlü yedekleme işlemini verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazılım bilgisayara kurulup ayarlar yapıldıktan sonra, otomatik yedekleme için sadece bilgisayarın açık olması ve harddisk’in USB kablo ile bilgisayara takılması yeterlidir. Hangi gün ve saatte yedekleme yapacaksanız programın arayüzünden bunu kolayca girebilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte bilgisayar başında olmadan yedekleme yapabilme özelliği değerli zamanınızı size bırakır. Bu sayede diğer çalışmalarınız için vakit ayırabilirsiniz. Ürünün üzerinde, bilgisayardan harddisk’e ya da harddisk’ten bilgisayara veri aktarımının durumunu gösteren bir LED uyarı lambası da vardır. LED uyarı ışığı ile veri aktarımının durumu hakkında bilgi sahibi olabilir ve aktarım sırasında kesinti yaşanması halinde bunu kolayca fark edebilirsiniz. Yüksek veri depolama kapasiteli, küçük, hızlı ve fonksiyonel bir taşınabilir harddisk arıyorsanız Seagate Expansion'ı tercih edebilirsiniz.


Seagate Expansion portable drive, add-on storage for your PC


The Seagate® Expansion portable drive is compact and perfect for on-the-go


Instantly add more storage space to your computer and take large files with you when you travel


Setup is simple and straightforward; simply connect a single USB cable and you are ready to go. The drive is powered from the USB cable, so there is no need for


an external power supply. Plus, it is automatically recognized by the Windows®


operating system, so there is no software to install and nothing to configure. Saving files is easy—simply drag-and-drop


Take advantage of the fast data transfer speeds with the USB 3.0 interface by connecting to a SuperSpeed USB 3.0 port. USB 3.0 is backwards compatible with


USB 2.0 for additional system compatibility


Yanınızda taşıyabileceğiniz basit eklenti depolaması Seagate Expansion Taşınabilir sabit diski, bilgisayarınıza anında depolama alanı eklemeniz ve dosyalarınızı yanınızda götürmeniz gerektiğinde kullanımı kolay bir çözüm sunar. Kutusundan çıktığı andan itibaren sürükle ve bırak dosya kaydetme desteği Gücünü USB üzerinden alır USB 3.0 bağlantısı ile hızlı veri aktarma Kullanımı kolay depolama çözümü Expansion taşınabilir sabit diski, tek bir USB kablosunun takılmasıyla kolayca kurulur. Kutusundan çıkardıktan sonra birkaç saniye içinde dijital dosyalarınızı bu harici sabit diske kaydetmeye başlayabilirsiniz. Anında depolama kapasitesi ekler Dijital fotoğraflar, video ve müzik dosyaları, bilgisayarınızın kapasitesini sonuna kadar doldurup dahili sabit disk performansının düşmesine neden olabilir. Expansion taşınabilir sabit diskin 1 TB modeli, aşağıdaki kullanım alanları için yeterli depolama kapasitesine sahiptir: Maksimum 1000 saat dijital video Maksimum 250 adet iki saatlik DVD filmi Maksimum 320.000 dijital fotoğraf Maksimum 16.660 saat dijital müzik Birkaç saniye içinde kurulur Seagate® Expansion™ taşınabilir sabit diskinin özellikleri, diski kutusundan çıkar çıkmaz kolayca kullanmanızı sağlar. Kutuya dahil olan USB kablosunu bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir; ek bir güç kayağı kullanmanız gerekmez. Disk, Windows işletim sistemi tarafından otomatik olarak tanınır; herhangi bir yazılım kurmak veya yapılandırmak gerekmez. Dosyaları Expansion taşınabilir diskine kaydetmek için sürükleyin ve bırakın. Tümleşik güç yönetimi, otomatik olarak enerji tasarrufu sağlayan bir çalışma garanti eder Dosyalarınızı kolayca yedekleyin Expansion+ sürümü bilgisayarınızdaki dijital fotoğraflar, videolar ve müzik dosyalarını isteğe bağlı veya programlanabilir yedeklemelerle kolayca yedeklemenizi sağlayan indirilebilir Seagate Dashboard yazılımını içerir.


Ağırlık Derinlik Genişlik Usb Versiyonu
170 117 80 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ürün Rengi Yükseklik Dahili Sabit Disk Sürücüsü Parmak İzi Okuyucu
Siyah 14, 8 2000 Hayir
Teslimat Bilgileri

Standart Adrese Teslimat

Standart teslimat ile oluşturulan siparişler 1-3 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 250 TL ve altı işlemlerde ise 9,90 TL olmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim hizmeti 6 gün boyunca (Pazar günü hariç) İstanbul dahil 31 ilimiz' den saat 12:00’a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan aynı gün teslimat fırsatı Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma 1000 TL üzeri ücretsiz olup, 1000 TL altı 19,90 TL’ dir. Cumartesi ise 1000 TL üzeri 29,90 TL olup, 1000 TL altı ürünlerde ise 49,90 TL’ dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Aynı Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ertesi Gün Teslimat

Ertesi gün teslimat hizmeti 6 gün boyunca (Cumartesi günü hariç) İstanbul dahil 31 ilimiz' den saat 23:59' a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan ertesi gün teslimat fırsatı 12,90 TL' dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Ertesi Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ürün İadesi

Yaptığınız alışverişten herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız ödeme yönteminize göre iade edilir.

İade başvurusu için ‘Siparişlerim’ bölümüne gidip ilgili siparişinizde iade başvurusunu yapabilirsiniz. İşlem sonrasında size özel oluşturulan iade kargo kodunu kullanarak ürünleri ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ürün Değişimi

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. yetkili servis incelemesi sonucunda 'Değişime Uygundur' ibaresi bulunan raporlar için değişim işlemi yapılır.

Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır.Talep edilen ürünün stokta olmaması haline tutar iadesi yapılmaktadır.

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi için başvuru bilgilendirmenizi tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldıktan sonra ING tarafından SMS ile bilgilendirilip bu kapsamda başvuru sürecinizin tamamlanması için; adres ve kimliğinizi teyit ettirmek üzere en yakın Teknosa mağazasına gelin, ardından Teknosa siparişiniz ayağınıza gelsin. Adres ve kimlik teyit işlemlerinde kredi sahibine ait kimlik fotokopisi de alınmaktadır.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,49% 0 TL 3,5312% 42,3749% 1.767,24 TL 5.301,72 TL
5.000 TL 6 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3766% 922,62 TL 5.535,72 TL
5.000 TL 9 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3769% 641,81 TL 5.776,29 TL
5.000 TL 12 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3765% 501,95 TL 6.023,40 TL
5.000 TL 24 2,49% 0 TL 3,5316% 42,3792% 294,86 TL 7.076,64 TL
5.000 TL 36 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3773% 228,61 TL 8.229,96 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

** 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonları ve tabletlerde vade 3 ay ile sınırlıdır.

  • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
  • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
  • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz Havale Ödeme yöntemi ile almak çok kolay!
  • 1Akbank Direkt Ödeme - Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır. Anlaşmalı bankanın müşterisi değilseniz, diğer seçenekle devam edebilirsiniz.
  • 2Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi, ING, veya Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
>
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.