Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Seagate Expansion 2TB 2.5" Usb 3.0 STEA2000400 Taşınabilir Harddisk Siyah

699 TL
4 x 174,75 TL = 699 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 109,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 149,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 199,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Seagate Expansion 2TB 2.5" Usb 3.0 STEA2000400 Taşınabilir Harddisk Siyah

Yüksek veri depolama kapasitesine ve oldukça pratik bir kullanıma sahip olan Seagate Expansion taşınabilir harddisk, tüm verilerinizi hızlı bir şekilde depolamanızı sağlar. Küçük boyutunun yanı sıra son derece şık olan siyah rengi bulunan ürün, kullanıcı dostu özellikleri ve yüksek veri aktarım hızı ile dikkat çeken bir harddisktir.

Seagate Expansion 2 TB Taşınabilir Harddisk Modelini Neden Almalıyım?

2 TB veri depolama kapasitesine sahip olan Seagate Expansion ile video, müzik, resim, program ve proje dosyaları gibi tüm dijital verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Tak/çalıştır özellikteki ürünün yüksek veri kapasitesine sahip olması, büyük boyutlu dosyaları bilgisayarda saklama probleminden sizi kurtarır. Böylelikle bilgisayarınızın daha verimli çalışmasına katkı sağlamış olursunuz. 2,5 inç boyutu ile taşınması çok kolay olan Seagate Expansion'ı, dilediğiniz her yere götürebilir ve hemen kullanabilirsiniz. Yüksek hızlı veri aktarım sistemi USB 3.0'ı destekleyen cihaz ile bilgisayar ve harddisk arasındaki dosya aktarımları oldukça performanslı bir şekilde yapılır. USB 3.0 standardına ek olarak geriye yönelik USB 2.0 desteği de bulunan ürünü, USB 3.0 veya USB 2.0 portu olan birçok farklı bilgisayarda kullanabilirsiniz. Seagate Expansion'ın 5000 Mbit/s veri aktarım hızı, bütün veri yedekleme işlemlerinin vakit kaybetmeden gerçekleştirilmesini sağlar. Ürünün içinde, Seagate'in kullanıcı dostu otomatik veri yedekleme yazılımı da yüklüdür. Otomatik veri yedekleme yazılımı ile belirlediğiniz saatlerde bilgisayar ve harddisk arasında aktarımları otomatik olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede büyük boyutlu dosya aktarımları sırasında boş yere bilgisayar başında bekleme durumunuz ortadan kalkar. Otomatik veri yedekleme yazılımı, dosya arşivleme işlemlerinizi fonksiyonel ve düzenli bir şekilde yapmanızı sağlar.

Seagate Expansion Taşınabilir Harddisk Modelini Nasıl Kullanırım?

Tak/çalıştır özelliği sayesinde standart kullanımlar için herhangi bir yazılım kurulumu gerektirmeyen Seagate Expansion'ı, sadece paket içeriğindeki USB kablo ile bilgisayara takmanız yeterlidir. Windows işletim sistemlerini destekleyen ürün, USB kablo takılır takılmaz bilgisayar tarafından algılanır ve hemen kullanıma hazır hale gelir. Enerjisini bağlı olduğu bilgisayardan alan Seagate Expansion'ı, herhangi bir harici besleme adaptörü zorunluluğu olmadan pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. USB 3.0 ile dosya aktarımlarını hızlı bir şekilde yapabilmeniz için bilgisayarda USB kabloyu taktığınız portun USB 3.0'ı desteklediğinden emin olmalısınız. Bilgisayarlarda, USB 3.0 destekli USB soketlerinin plastik iç kısmı genellikle mavi renklidir. Bunun yanı sıra bilgisayar markasına göre değişmekle birlikte, USB 3.0 destekli soketlerin yanında "super speed" anlamına gelen "SS" harfleri de bulunabilir. Seagate 2 TB taşınabilir harddisk modelini USB 2.0 soketlerinde de sorunsuz kullanabilirsiniz ancak yüksek hızlı veri aktarımı için ürünü mutlaka USB 3.0 soketlerine takmalısınız. Otomatik yedekleme yapacaksanız basit kurulum adımlarını takip edebilir ve harddisk içinde yüklü gelen Seagate yedekleme yazılımını kolayca bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Yazılımın bilgisayara kurulmasının ardından, ilgili program menülerinden otomatik yedekleme fonksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Seagate Expansion 2 TB Harddisk Kimler İçin Uygun?

Seagate Expansion STEA2000400 evde, iş yerinde veya seyahatlerinde kullanmak için küçük, hızlı ve yüksek veri depolama kapasitesine sahip taşınabilir bir harddisk arayan herkes için uygundur. Çantaların yanı sıra giysilerin büyük boyutlu ceplerinde de kolayca taşınabilen ürünü, dilediğiniz her yerde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. 2 TB kapasiteli harddiskte; yaklaşık 2000 saat dijital video, 500 adet dört saatlik DVD filmi, 640.000 dijital fotoğraf ve 33.000 saatin üzerinde dijital müzik saklayabilirsiniz. Seagate Expansion, yüksek veri kapasitesi sayesinde grafik tasarım, video düzenleme, mühendislik ve mimari çizim gibi alanlarda çalışanların da beklentilerine cevap verir. Seagate'in otomatik yedekleme yazılımını bilgisayarınıza kurduktan sonra, çalıştığınız dosyaların özelliğine göre otomatik yedeklemeyi de etkinleştirebilirsiniz. Otomatik yedekleme isteğe bağlı bir opsiyondur ve günlük kullanımda veri depolama işlemleri için bilgisayara yazılım yüklemenize gerek kalmaz. Oldukça dayanıklı materyallerden üretilen ve zorlu testlerden başarıyla geçen Seagate 2 TB taşınabilir harddisk, sürekli seyahat zorunluluğu bulunanların ihtiyaçlarını da karşılar. Sadece 170 gram ağırlığında olan ve enerjisini bilgisayardan alan Seagate Expansion'ı, seyahat ettiğiniz her yere kolayca götürebilir ve hemen kullanabilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Yüksek veri depolama kapasitesi, pratik kullanımlı küçük boyutu ve USB 3.0 destekli yüksek hızı Seagate Expansion'ın en çok öne çıkan özellikleridir. Kullanım sırasında verimlilik sağlayan yüksek okuma/yazma hızı, özellikle büyük boyutlu dosyalarla çalışanlar için oldukça konforlu bir kullanım sunar. USB 3.0 standardını destekleyen harddisk’lerin, USB 2.0 destekli harddisk’lere göre çok daha yüksek veri aktarım hızları vardır (teorik olarak 10 kata kadar). Seagate Expansion'ın USB 3.0 standardını desteklemesi ve otomatik yedekleme yazılımı ile birlikte gelmesi sayesinde farklı türden her türlü yedekleme işlemini verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazılım bilgisayara kurulup ayarlar yapıldıktan sonra, otomatik yedekleme için sadece bilgisayarın açık olması ve harddisk’in USB kablo ile bilgisayara takılması yeterlidir. Hangi gün ve saatte yedekleme yapacaksanız programın arayüzünden bunu kolayca girebilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte bilgisayar başında olmadan yedekleme yapabilme özelliği değerli zamanınızı size bırakır. Bu sayede diğer çalışmalarınız için vakit ayırabilirsiniz. Ürünün üzerinde, bilgisayardan harddisk’e ya da harddisk’ten bilgisayara veri aktarımının durumunu gösteren bir LED uyarı lambası da vardır. LED uyarı ışığı ile veri aktarımının durumu hakkında bilgi sahibi olabilir ve aktarım sırasında kesinti yaşanması halinde bunu kolayca fark edebilirsiniz. Yüksek veri depolama kapasiteli, küçük, hızlı ve fonksiyonel bir taşınabilir harddisk arıyorsanız Seagate Expansion'ı tercih edebilirsiniz.


Seagate Expansion portable drive, add-on storage for your PC


The Seagate® Expansion portable drive is compact and perfect for on-the-go


Instantly add more storage space to your computer and take large files with you when you travel


Setup is simple and straightforward; simply connect a single USB cable and you are ready to go. The drive is powered from the USB cable, so there is no need for


an external power supply. Plus, it is automatically recognized by the Windows®


operating system, so there is no software to install and nothing to configure. Saving files is easy—simply drag-and-drop


Take advantage of the fast data transfer speeds with the USB 3.0 interface by connecting to a SuperSpeed USB 3.0 port. USB 3.0 is backwards compatible with


USB 2.0 for additional system compatibility


Yanınızda taşıyabileceğiniz basit eklenti depolaması Seagate Expansion Taşınabilir sabit diski, bilgisayarınıza anında depolama alanı eklemeniz ve dosyalarınızı yanınızda götürmeniz gerektiğinde kullanımı kolay bir çözüm sunar. Kutusundan çıktığı andan itibaren sürükle ve bırak dosya kaydetme desteği Gücünü USB üzerinden alır USB 3.0 bağlantısı ile hızlı veri aktarma Kullanımı kolay depolama çözümü Expansion taşınabilir sabit diski, tek bir USB kablosunun takılmasıyla kolayca kurulur. Kutusundan çıkardıktan sonra birkaç saniye içinde dijital dosyalarınızı bu harici sabit diske kaydetmeye başlayabilirsiniz. Anında depolama kapasitesi ekler Dijital fotoğraflar, video ve müzik dosyaları, bilgisayarınızın kapasitesini sonuna kadar doldurup dahili sabit disk performansının düşmesine neden olabilir. Expansion taşınabilir sabit diskin 1 TB modeli, aşağıdaki kullanım alanları için yeterli depolama kapasitesine sahiptir: Maksimum 1000 saat dijital video Maksimum 250 adet iki saatlik DVD filmi Maksimum 320.000 dijital fotoğraf Maksimum 16.660 saat dijital müzik Birkaç saniye içinde kurulur Seagate® Expansion™ taşınabilir sabit diskinin özellikleri, diski kutusundan çıkar çıkmaz kolayca kullanmanızı sağlar. Kutuya dahil olan USB kablosunu bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir; ek bir güç kayağı kullanmanız gerekmez. Disk, Windows işletim sistemi tarafından otomatik olarak tanınır; herhangi bir yazılım kurmak veya yapılandırmak gerekmez. Dosyaları Expansion taşınabilir diskine kaydetmek için sürükleyin ve bırakın. Tümleşik güç yönetimi, otomatik olarak enerji tasarrufu sağlayan bir çalışma garanti eder Dosyalarınızı kolayca yedekleyin Expansion+ sürümü bilgisayarınızdaki dijital fotoğraflar, videolar ve müzik dosyalarını isteğe bağlı veya programlanabilir yedeklemelerle kolayca yedeklemenizi sağlayan indirilebilir Seagate Dashboard yazılımını içerir.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 14, 8 mm
Genişlik 80 mm
Derinlik 117 mm
Tasarım
Parmak izi okuyucu Hayir
Tip HDD
Performans
Aktarım hızı (Mb/sn) 5000 Mbit/s
Bağlantı
USB Bağlantısı Evet
USB konnektörü Micro-USB B
USB bağlayıcı A tipi USB
USB versiyonu 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Bağlantı teknolojisi Kablolu
Enerji yönetimi
USB güç destekli Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 699 TL 699 TL
2 349,50 TL 699 TL
3 233 TL 699 TL
4 174,70 TL 699 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 699 TL 699 TL
2 349,50 TL 699 TL
3 233 TL 699 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 699 TL 699 TL
2 349,50 TL 699 TL
3 233 TL 699 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 699 TL 699 TL
2 349,50 TL 699 TL
3 233 TL 699 TL
4 174,70 TL 699 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 699 TL 699 TL
2 349,50 TL 699 TL
3 233 TL 699 TL
4 174,70 TL 699 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 699 TL 699 TL
2 349,50 TL 699 TL
3 233 TL 699 TL
4 174,70 TL 699 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 699 TL 699 TL
2 349,50 TL 699 TL
3 233 TL 699 TL
4 174,70 TL 699 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Seagate Expansion 2TB 2.5" Usb 3.0 STEA2000400 Taşınabilir Harddisk Siyah Yorumları