Samsung TV Hediye Kahve Makinesi Kampanyası Fiyatları ve Modelleri

5 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Samsung 65S95B 65" 163 Ekran 4K OLED TV

Samsung 65S95B 65" 163 Ekran 4K OLED TV

50.699 TL
Samsung 55S95B 55" 138 Ekran 4K OLED TV

Samsung 55S95B 55" 138 Ekran 4K OLED TV

39.199 TL
Samsung 65QN700B 65" 163 Ekran 8K Neo Qled TV

Samsung 65QN700B 65" 163 Ekran 8K Neo Qled TV

46.999 TL
Samsung 85QN900B 85" 214 Ekran 8K Neo Qled TV

Samsung 85QN900B 85" 214 Ekran 8K Neo Qled TV

199.900 TL
Samsung 75QN800B 75" 189 Ekran 8K Neo Qled TV

Samsung 75QN800B 75" 189 Ekran 8K Neo Qled TV

119.900 TL

SEÇİLİ SAMSUNG TV SATIN ALIMINA DELONGHI KAHVE MAKİNESİ VEYA PARA YÜKLÜ KART HEDİYE KAMPANYA KOŞULLARI

 • Kampanya, 03.2023 – 24.04.2023 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olup stoğu bulunan Samsung marka seçili Televizyonlar için geçerli olup; bu ürünlerden satın alan tüketicilere, kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda, aşağıdaki tabloda belirtilen model bazında değişen miktarlarda TL yüklü Para Yüklü Kart ya da Delonghi Markalı kahve makinesi almaya hak kazanacaklardır.
 • Tv Kurulum Aşamasında; katılımcılar'ın 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayarak satın aldıkları Ürünler'in kurulumunu en geç 05.05.2023 tarihine kadar Samsung yetkili servisleri aracılığıyla yaptırması gerekmektedir.
 • Samsung 85QN900B 214 Ekran 8K, Samsung 75QN900B 189 Ekran 8K, Samsung 65QN900B 163 Ekran 8K televizyon modelleri ile Delonghi ESAM 460.80.MB model kahve makinesi veya 20.000 TL para yüklü kart hediyedir.
 • Samsung 75QN800B 189 Ekran 8K, Samsung 65QN800B 163 Ekran 8K televizyon modelleri ile Delonghi EVO ECAM290.81.TB model kahve makinesi veya 12.500 TL para yüklü kart hediyedir.
 • Samsung 65QN700B 163 Ekran 8K, Samsung 55QN700B 138 Ekran 8K televizyon modelleri ile Delonghi EVO ECAM290.81.TB model kahve makinesi veya 8.000 TL para yüklü kart hediyedir.
 • SAMSUNG 65S95B 163 EKRAN 4K OLED , SAMSUNG 55S95B 55" 138 EKRAN 4K OLED televizyon modelleri ile birlikte Deleonghi MAGNIFICA EVO ECAM 290.61.B model kahve makinesi veya 6.000 TL para yüklü kart hediyedir.
 • Kampanya Hediyesi Olarak; PARA YÜKLÜ KART TERCİHİNDE BULUNAN TÜKETİCİLERİN:

A)BAŞVURU AŞAMASI:

 • Katılımcıların kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya sayfası üzerinden 12.05.2023 tarihine kadar kampanya başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Kampanya sayfasına https://www.samsung.com/tr/offer/tv-premium-hediye-kampanyasi-mart-2023 adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Adına fatura düzenlenen kişinin kampanyaya katılım için belirtilen web adresine başvuruda bulunması (kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurması, ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını yine aynı formdaki ilgili alana yüklemesi) gerekmektedir. Aksi taktirde, Katılımcı'nın başvurusu kabul edilmeyecektir. Formda istenen bilgiler; isim, soyisim, ve açık adres bilgileridir. Para Yüklü Kart, Katılımcı'nın bu formda bildirdiği adrese gönderilecektir.
 • Kampanya katılımında sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı Katılımcı'nın sorumluluğundadır. Girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve koşullara uygun olması durumunda, tüketiciler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Bu şekilde formu dolduran Katılımcılara, başvurularının incelemeye alındığına ilişkin bir SMS bilgilendirmesi yapılacaktır. Katılımcı'nın eksik veya yanlış bilgi girdiği durumlarda, yine bir SMS bilgilendirmesi yapılarak, düzeltmenin nasıl yapılacağı belirtilecektir.
 • İncelemenin tamamlanmasının ardından, tüm Koşulları yerine getirdiği tespit edilen Katılımcıya “PARA YÜKLÜ KARTININ ADRESİNE TESLİM EDİLMEK ÜZERE KARGOYA VERİLDİĞİNİ” belirten 2. bir SMS gönderilecektir. Koşullar'ı yerine getirmediği tespit edilen Katılımcılara ise, ilgili para yüklü kartına hak kazanamadıkları bilgisi SMS ile iletilecektir.
 • Bu koşulların yerine getirilmemesi durumunda, Katılımcı Para yüklü karta hak kazanamayacaktır.
 • Kampanya Hediyesi Olarak; DELONGHI KAHVE MAKİNESİ TERCİHİNDE BULUNAN TÜKETİCİLERİN:

A)BAŞVURU AŞAMASI:

 • Katılımcıların kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya sayfası üzerinden 12.05.2023 tarihine kadar kampanya başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. https://www.samsung.com/tr/offer/tv-premium-hediye-kampanyasi-mart-2023.
 • Adına fatura düzenlenen kişinin kampanyaya katılım için belirtilen web adresine başvuruda bulunması (kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurması, Ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını yine aynı formdaki ilgili alana yüklemesi) gerekmektedir. Aksi taktirde, katılımcı'nın başvurusu kabul edilmeyecektir. Formda istenen bilgiler; isim, soyisim, ve açık adres bilgileridir. Hediye kahve makinası, katılımcının bu formda bildirdiği adrese kargo ile gönderilecektir.
 • Kampanya katılımında sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve koşullara uygun olması durumunda, tüketiciler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Bu şekilde formu dolduran Katılımcılara, başvurularının incelemeye alındığına ilişkin bir SMS bilgilendirmesi yapılacaktır. Katılımcı'nın eksik veya yanlış bilgi girdiği durumlarda, yine bir SMS bilgilendirmesi yapılarak, düzeltmenin nasıl yapılacağı belirtilecektir.
 • İncelemenin tamamlanmasının ardından, tüm Kampanya Koşulları'nı yerine getirdiği tespit edilen katılımcıya hediye cihazın Katılımcı adresine teslim edilmek üzere 60 iş günü içerisinde (onaylanan başvuru tarihinden itibaren) 3. taraf kargo şirketine teslim edileceğini belirten katılımcının başvuru sırasında bildirdiği adresine bir e-mail gönderilecektir. Kampanya koşullarını yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili hediye cihaz kampanyasından faydalanamadığı bilgisi e-mail ile iletilecektir.
 • Hediye cihazın gönderileceğine ilişkin bildirimin e-mail ile yapılmış olmasına rağmen, 60 iş günü içinde (onaylanan başvuru tarihinden itibaren) cihazı teslim edilmeyen Katılımcılar, Samsung'un çağrı merkezini (444 77 11) arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapmaları tavsiye edilmektedir.
 • Genel Koşullar:
 • Katılımcı`nın hediye ürünün parasal karşılığını veya farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.
 • Tavsiye edilen satış fiyatları, indirimli satış fiyatları ve stok adetleri değişiklik gösterebilir. Satış kanalları ürünlerin satış fiyatlarını belirlemede tek yetkili olup, bu konuda Samsung'un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Kampanya kapsamındaki ürün adetleri ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Delonghi kahve makinesi için stok 2800 adettir.
 • Para Yüklü Kart bedeline tüm vergiler dahildir. Para Yüklü Kart'ın vergilendirilebilir kazanç oluşturduğu durumlarda tüm vergi yükümlülükleri münhasıran katılımcının sorumluluğundadır.
 • Para Yüklü Kart/lar ATM'lerden nakit çekim işlemine kapalıdır.
 • Para Yüklü Kart içerisindeki tutar, kartın aktifleştirildiği tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılabilir. 31. gün kartın içerisindeki tüm bakiye sıfırlanacaktır. Kart içerisindeki bakiyenin kullanım tarihinin sona ermesine 5 gün kala katılımcıya SMS ile bir hatırlatma gönderilecektir.
 • Her bir Para Yüklü Kart'ın içerisine yüklenebilecek maksimum tutar 2.750 TL'dir. Bir katılımcının 2.750TL'den daha fazla bir tutarda hediye kazanması halinde, çoklu kart teslimi organize edilecektir. Örneğin 6.000TL değerinde hediyeye hak kazanan tüketicilere 2 adet 2.750 TL, 1 adet 500 TL değerinde Para Yüklü Kart teslim edilecektir. Tutarın bölünmesi halinde tüm kartlar aynı zarf içerisinde Katılımcı'ya teslim edilecektir.
 • Para Yüklü Kart bedelinin indirim veya nakdi olarak verilmesi talep edilemez.
 • Para Yüklü Kart şifresi kart numarasının son 4 hanesidir.
 • Kampanya'ya dahil olan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'dan doğan istisnalar hariçtir). Ürün'ün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda, Katılımcı'ya teslim edilen cihazın iade edilmesi ya da Para Yüklü Kartlar'ın bakiyesi eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. (Para Yüklü Kart içerisinde yer alan bakiyenin kısmen veya tamamen Katılımcı tarafından kullanılmış olması durumunda; ilgili tutar TV bedelinden mahsup edilerek kalan tutar iade edilecektir.)
 • Kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı veya veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemleri geri çevirme yetkisine sahiptir. Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve koşullara uygun olması durumunda, kampanyadan faydalanabilecektir.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek