text.skipToContent text.skipToNavigation

Taşınabilir Şarj Cihazları

Taşınabilir Şarj Cihazları
MARKALAR
FİYAT

Taşınabilir Şarj Cihazları için 1 ürün bulundu

Taşınabilir şarj cihazları

Günümüzde elektronik aletlerimize güç sağlayan aygıtlar olan taşınabilir şarj cihazları vazgeçilmez bir hal almış durumdadır. İsmi powerbank olarak da geçen taşınabilir şarj cihazları birçok markada ve özellikte çeşitlilik gösterir. Teknosa mağazalarında en çok kullanılan powerbank çeşitlerinin hemen hemen hepsi mevcuttur. Gerek fiyat gerekse özellik açısından her kesime uygun çeşitleri bulunur.

En çok tercih edilen powerbank markaları

Preo Taşınabilir Şarj Cihazları

Taşınabilir şarj cihazları üretiminde öne çıkan markalardandır. 2800 ile 10400 mAh arasında pil gücü kapasitesine sahip olan powerbank çeşitlerine sahiptir. Gücü yanı sıra dış görünüşü de göze hitap eden Preo powerbank çeşitleri Düşük pil gücüne sahip olan bir telefon da yüksek pil gücüne sahip bir laptop da bu marka tarafından üretilmiş bir powerbank ile en az bir kez şarj edilebilir.

Ttec Taşınabilir Şarj Cihazları

5000 mAh ile 20800 mAh arasında kapasiteye sahip taşınabilir şarj cihazları üreten firmadır. Ttec powerbank, telefon gibi küçük parçalardan ziyade bilgisayar gibi büyük parçaları şarj etmek için kullanılır. Güçlü olması sebebiyle telefon şarj etmek amaçlı da çok tercih edilmektedir.

Huawei Taşınabilir Şarj Cihazları

Huawei aslında bir telefon markasıdır. Zamanla üretilen ürünler çeşitlendirilmiştir. Taşınabilir şarj cihazları da son yıllarda üretmeye başladığı cihazlardandır. Huawei powerbank, gündelik hayatta telefon şarj etmek için uygundur ve bir telefonun şarjını bir kez tam, bir kez yarım doldurabilecek kapasitededir.

Sony Taşınabilir Şarj Cihazları

Sony ince, kompakt, yüksek pil gücü ve şık tasarıma sahip taşınabilir şarj cihazlarıyla bir kullanıcının beklediği tüm özelliklere sahip. Sony Powerbank modelleri yüksek pil gücüne sahip kapasiteleri ile Teknosa mağazaları ve teknosa.com'da.

En uygun fiyatlı taşınabilir şarj cihazları

Taşınabilir şarj cihazının fiyatını belirleyen genel özellikler vardır. Akım hızı, pil gücü kapasitesi, ekranının olup olmaması gibi özellikler ana özelliklerdir. En uygun fiyatlı powerbank arayan kullanıcılar Teknosa mağazalarında ve teknosa.com'da aradığını bulabilir. Preo, çıkardığı farklı ürün kategorilerinde olduğu gibi taşınabilir şarj cihazlarında da oldukça başarılıdır ve çok tercih edilen bir markadır.

Powerbank çeşitleri

Powerbank çeşitleri tüketicinin ne istediğine göre çeşitlilik gösterir. Powerbank fiyatlarına, pil gücüne ve buna bağlı olarak tam şarj olduğunda hangi tür cihazı kaç kez şarj ettiğine ve bunlar gibi birçok özelliğe bağlı olarak başlıklar altında toplanır.

Pil gücüne göre en güçlü taşınabilir şarj cihazları

Pil gücünün önemi powerbank bağlayacağınız cihaza göre değişir. Örneğin bir bilgisayar için kullanılan powerbankin pil gücü bir cep telefon için kullanılandan çok daha güçlü olmalıdır. Bu konuda akla gelen ilk marka yine Preo oluyor. 2800 ile 10400 mAh arasında kapasiteye sahip olan pil gücüne ait powerbank üreticisi olan Preo, bu çeşitliliğinin yanı sıra fiyat olarak en uygun taşınabilir şarj cihazları listesinde de ilk başlarda yer alır. 2000 mAh olan bir cep telefonu baz alınırsa 4000 mAh olan bir powerbank yüzde yüz şarj olduğunda bu tip bir cep telefonunu tam iki kez şarj eder.

Telefonu iki kez şarj eden taşınabilir şarj cihazları

Bir powerbank edinilirken en çok merak edilen özelliklerden biridir. Bu özellik hangi tip telefon için kullanılacağına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Buna cevap verebilmek adına 2000 mAh kapasiteli bir cep telefonu ele alındığında tercih edilen powerbank iki kez şarj edebilmesi için en az 4000 mAh pil gücü kapasitesine sahip olması gerekir. Marka olarak bakılmak istenilirse Preo ve Çrea 4000 mAh kapasiteli bulunabilecek en uygun fiyatlı markalardandır. Tüm Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com'da tercihe uygun taşınabilir şarj cihazları bulunabilir.