Şarj Cihazları

  için 17 ürün bulundu
Tükenmek Üzere
SAMSUNG
79,90 TL
SADECE MAĞAZADA
79,90 TL
SAMSUNG
79,90 TL
SADECE MAĞAZADA
79,90 TL
SAMSUNG
99,90 TL
SADECE MAĞAZADA
99,90 TL

1980 yılından bu yana cep telefonu ve aksesuarlarının üretimini sürdüren Samsung, adını sağlam ve dayanıklı ürünleri ile duyurmuş durumdadır. Sağlamlığı ile dikkat çeken ürünlerinin en başında şarj aleti çeşitleri gelir. Samsung markası bünyesinde üretilen Samsung orijinal şarj aleti çeşitleri, adaptör kısmı ve kablosu birbirinden ayrılır şekilde kullanılabilir. Ürünler hakkında bilinen diğer bir detay ise her birinin çevre ve doğa dostu olmasıdır. Şarj aletleri sadece cep telefonlarında değil aynı zamanda bilgisayar, tablet ya da fotoğraf makinesi gibi farklı cihazların şarj edilmesinde de kullanılabilir. Samsung, tüm üretim aşamalarını ilgili kalite standartlarına uygun şekilde sürdürür. Türü ne olursa olsun, cihazın modeline uygun olan orijinal bir ürün bulunur. Samsung her zaman kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğu için bu ürünler kullanıcılarını her zaman tatmin eder.

Samsung Şarj Aleti

Markanın ürettiği tüm Samsung şarj aleti çeşitleri farklı ürünlerde kullanılmak üzere üretilir. Ürün gamı içerisinde cihazların modelleri için uygun olan adaptör modelleri de bulunur. Adaptörün dışında, kablo kısımları da farklı marka ve model ürünlerde kullanılabilir şekilde üretilir. Bunlar içerisinde Samsung hızlı şarj cihazı modelleri de en sık rastlanan ürünlerdir. Olağan zamandan çok daha kısa sürede şarj edebilme özelliğine sahip olan bu aletler, zaman kaybetmek istemeyen kullanıcılar için oldukça güzel alternatiflerdir. Bu ürünler özellikler sık seyahat eden kullanıcılar için önemli seçeneklerdir. Hızlı şarj özelliği gösteren ürünler, standart şarj aletleri ile aynı görünüme sahiptir. Kablo ve adaptörden oluşan bu ürünler birbirinden ayrılarak farklı amaçlar için kullanılabilir. Kablo kısmı bilgisayar ya da tablet ile dosya transferi yapılması için oldukça sık şekilde tercih edilir. Bluetooth ya da diğer teknolojiler ile aktarımın daha yavaş ilerlemesi kullanıcıları bu yönde bir tercih yapmaya iter.

Marka kendi bünyesinde yer alan bazı seriler için ise özel aksesuar çeşitleri ortaya koyar. Bunlar standart ürünlerde yer alan genel kullanımı sağlayamaz. Özel ürünler oldukları için sadece belirli aksesuar çeşitleri ile kullanılabilir. Şarj aletleri ile kullanılabilen ürünleri seçebilmek için watt olarak güç birimine bakılmalıdır. Bu ürünlerin, uygun güce sahip aksesuarlar ile kullanılması mümkün olur. Samsung şarj aletleri aynı zamanda dış ve iç tasarımlarında sağladığı kalite ile de adından söz ettirir. Marka, her işinde olduğu gibi öncelik olarak müşteri memnuniyetini belirlediği için kullanıcılarına rahat ve konforlu bir kullanım sunar. Bu amaçla marka, tüm ürünlerinde ergonomik ve rahat kullanımı ön planda tutarak üretimini sürdürür. Kullanıcılarının istek ve ihtiyaçlarını iyi analiz eden marka, yeni çıkardığı her ürününde bir basamak daha atlamayı başarır.

Samsung Şarj Kablosu

Samsung tüm ürünlerinde olduğu gibi şarj aleti çeşitlerinde de teknolojik gelişmeleri üretim süreçlerine dahil eder. Bu sayede tüm ürünlerinde teknolojik gelişmelerin etkisini kullanıcılarına sunar. Ürün gamı içerisinde bulunan sabit ya da ultra güçlü şarj aleti çeşitlerinden cep telefonu başta olmak üzere pek çok cihaz faydalanabilir. Diğer cihazların da şarj edilebilmesine olanak sağlayan Samsung şarj kablosu çeşitleri de birbirinden farklılık gösterebilir. Ürünlerin gösterdiği farklılıklar, fiziksel olabildiği gibi aktarım hızı bakımından da olabilir. Aktarım hızı bakımından farklılık gösteren şarj kabloları şarj aktarımı ya da veri aktarımı olarak değerlendirilebilir. Bunun için ürün seçiminde cihaz özellikleri ile uyumlu olan şarj ya da data kablosu çeşitleri tercih edilmelidir. Gerek adaptör gerekse kablonun, kullanılan cihazın elektronik aksamları ve giriş tipleri ile uyumlu seçilmesi gerekir. Kablo girişleri; Type C, USB ya da Micro USB kablo şeklinde tasarlanmış olabilir. Aksi takdirde ürünü çalıştırmak mümkün olmaz. Şarj özelliğinin dışında veri için de kullanılan bu kablolar doğru seçilmediği takdirde veri aktarımı da sağlanamaz. Hızlı şarj seçenekleri de cihazların modellerine göre ayrılır. Her bir cihaz için hızlı şarj özelliği gösteren şarj kablosu bulmak mümkündür. Özel bir serinin parçası olarak tasarlanan Samsung Type C şarj aleti çeşitleri de hızlı şarj sunan modeller barındırır. Kablo ile uğraşmak istemeyenler için ise Samsung'un son teknoloji ürünü kablosuz şarj aletleri piyasaya sunulmuş durumdadır. Bu ürünler kabloların zamanla yarattığı dağınıklıktan kurtulmak isteyenler için oldukça uygun ürünlerdir. Şarj aletlerinde alternatif olarak beyaz ve siyah renkli ürünleri görmek mümkündür. Bu alternatif kablosuz şarj aletlerinde de bulunur. Ayrıca bu ürünler göze çarpan oval bir yapıda üretilir. Ürünün yanında kullanılan farklı aparatlar ile Samsung dışındaki marka cihazlar ile de kullanılabilir. Seçim sırasında yine uyumlu olan güç miktarına dikkat edilmesi önemli bir noktadır.

Samsung Şarj Aleti Fiyatları

Samsung' un kullanıcılarına sunduğu şarj aleti kategorisi içerisinde; şarj kablosu, şarj adaptörü, kablosuz şarj aleti, araç içi ya da seyahat şarj aleti gibi farklı ürünler bulunur. Şarj kablosu girişleri USB, Mikro USB ya da Type C şeklinde tasarlanır. Tüm ürünlerinde kolay taşınabilir özellik bulunması ile daha çok ilgiyi üstünde toplamayı başarır. Ürünleri doğaya ve çevreye dost oluşları ile her zaman dikkat çeker. Kabloları ile şarjın dışında veri aktarımı yapmak da mümkündür. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillenen ürünlerin kısa ya da uzun kablolara sahip olan türleri de bulunur. Araçlarda kullanım söz konusu olduğunda ise ekstra uzama imkanı bulunan modeller seçilebilir. Aynı kablo farklı marka ve modeldeki birçok cihazda kullanılabilir. Bu noktada önemli olan şarj aleti ile cihazın özellik bakımından birbiriyle uyumlu olmasıdır.

Ürünlerin çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesinde temel kriter her zaman kullanıcı istek, ihtiyaç ve beklentileri olur. Bu istek ve ihtiyaçların karşılanabilmesi adında farklı özelliklere sahip ürünler kullanıcıları ile buluşur.

Samsung şarj aletlerinde gözlenen bu farklılıklar Samsung şarj aleti fiyatları üzerinde de etkilidir. Her bir ürün sahip olduğu özellikler gereğince fiyatlandırılır. Ürünlerin tasarımlarında kullanılan teknoloji, üretiminde kullanılan malzemenin türü, miktar olarak ne kadar malzeme gerektiği gibi konular fiyatların birbirinden ayrılmasına neden olur. Bu kriterlerden herhangi birinin değişimi ürün fiyatını da değiştirir. Bu noktada kişinin kendi ihtiyaç ve istekleri işin içine girer. Öncelikli olarak yapılması gereken hareket ihtiyacın doğru belirlenmesi olmalıdır. Ürünün hangi cihazda, hangi aralıklarla, hangi ortamda kullanılacağı gibi konular netleştirilmelidir. Ayrıca ürünler birden fazla parçadan oluştuğu için bu set içerisinden herhangi birine de ihtiyaç duyulabilir. Tüm bu farklılıklar içerisinden gerçek manada ihtiyaç duyulan ürünün seçilmesi hem maddi açıdan hem de ihtiyacın karşılanması açısından en uygun davranış olur. Asıl ihtiyaç belirlendikten sonra Samsung ürünleri arasından en uygun ürün hızlı bir şekilde belirlenebilir. İstenilen ürünün yanlış belirlenmesi ile satın alma işlemi beklenen verimi asla sağlamaz. Ürün istenen performansı gösteremediği gibi ilerleyen zamanda ikinci bir alışveriş durumu ile karşı karşıya kalınabilir. Ürün çeşitliliği kullanıcıların belirlediği bütçeler açısından da önemlidir. Fiyatlar, ürün çeşitliliğine bağlı olarak değiştiği için farklı bütçeler ile bu alandan rahatlıkla alışveriş yapılabilir. Siz de şarj aleti ihtiyacınız ne olursa olsun Samsung ürünleri içerisinden istediğiniz ürünü hemen bulabilirsiniz.