Ücretsiz Kargo 

Samsung RT46K6000WW A+ Enerji Sınıfı 468 Lt No Frost Buzdolabı

4.399 TL

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Samsung RT46K6000WW A+ Enerji Sınıfı 468 Lt No Frost Buzdolabı

Samsung RT46K6000WW A+ enerji sınıfı 468 lt no frost buzdolabı; tasarımı, kullanışlı özellikelri ve yiyeceklerinizi uzun süre taze tutmak için tasarlanan teknolojisi ile burada! Siz de böyle bir beyaz eşyaya sahip olmak isterseniz, ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Samsung RT46K60000WW Buzdolabını Neden Almalıyım?

Samsung RT46K6000WW buzdolabı, içerisindeki malzemeleri kurutmadan daha uzun süre taze tutmanızı sağlıyor. Twin Cooling PlusTM sistemi sayesinde buzdolabı içerisinde beklenmedik kokular oluştuğunda, kokunun yayılması engelleniyor. Twin CoolingTM sistem, dondurucuda oluşan kokunun yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutuyor. Bu sayede donmuş yiyeceklerin orijinal tatları daha uzun süre boyunca korunmuş oluyor. Bunların yanı sıra 5 dönüşüm modu ile de saklama konusunda üstün bir esneklik sağlayan Samsung RT46K6000WW, farklı sebeplerden ya da özel durumlardan dolayı taze tutulması gereken tüm yiyecekler için dondurucunuzu da buzdolabına dönüştürüyor. Bütün bunların dışında Samsung buzdolabı modelinin kapalı modu bulunuyor. Cihazın kapalı modu sayesinde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Samsung RT46K6000WW, buz oluşturabiliyor ve içecekleri de hızlıca soğutuyor. Hızlı dondurma ve soğutma için güçlü soğuk havayı hızlı bir şekilde ileten Samsung RT46K6000WW, tek bir dokunuş ile Power Cool yani güçlü soğutma özelliğini kullanıcılarına sunuyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Samsung RT46K6000WW buzdolabının kullanımında öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken unsurların başında litre kapasitesine uygun olarak ürün yerleştirmek geliyor. Raflara taşıyabileceğinden daha fazla yük bindirilmemesi daha uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlıyor. Bunların yanı sıra daha sağlıklı bir buzdolabı kullanımı için ürünün kapağını uzun süre açık bırakmamalısınız ve dolabın kapağını kapattıktan sonra tekrar açmak istediğinizde en az 5 saniye bekleyerek açmalısınız. Geniş kullanım kapasitesine sahip olan Samsung buzdolabı modeli sayesinde pratik bir kullanım deneyimini yaşayabilirsiniz. Gıdaların tazeliğini korumanın en sağlıklı yolları arasında soğutucu kullanmak yer alıyor. Çeşitli sebze, meyve, yiyecek ve içecekleri soğutucularda saklayarak tüketim ömrünü daha fazla uzatabilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli mutfağınızın vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Çift kapılı olarak tasarlanan Samsung buzdolabı modeli A+ sınıfı enerjisi ile kullanıcıların bütçesini korumanın yanı sıra çevre dostu olarak da tercih ediliyor. Samsung RT46K6000 kullanıcı yorumlarını incelediğinizde kullanıcıların memnuniyetini görebilirsiniz.

Samsung RT46K60000WW Kimler için Uygun?

Samsung RT46K60000WW özellikleri ile kullanıcısını büyülüyor. Geniş aileye sahip olan kullanıcıların tercihi olan Samsung buzdolabı modelinin 468 litre kapasitesi bulunuyor. Aynı zamanda ürün sessiz çalışıyor ve bu sayede ev içerisinde kuru gürültü oluşumu engelleniyor. Yazlık yerlerde ve ofislerde de kolaylıkla tercih edilebilecek ürün, Twin Cooling PlusTM geleneksel bir TMF^de %30 olan nemliliği %70 oranıyla koruyor. Bu sayede buzdolabındaki yiyecekler kullanışa elverişli bir ortamda saklanıyor. Pratik ve sağlıklı bir kullanımın kapılarını aralayan Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli tek dokunuşla güçlü soğutma ve güçlü dondurma yapılmasını sağlıyor. Power Freeze güçlü dondurma özelliği ile dondurma ya da donmuş yiyeceği katılaştırmak için kullanıcılarına büyük avantaj sağlıyor. Bunların yanı sıra buz yapmak isteyen kullanıcılar için de Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli büyük avantajlar sağlıyor. Samsung RT46K6000WW fiyatı performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor. Samsung RT46K6000WW yorumlarına göz atıldığında kullanıcıların memnuniyetini rahatlıkla görebilirsiniz.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Kore Teknoloji devi Samsung imzası taşıyan bu buzdolabı, tasarımı ve teknik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Çift kapılı bir buzdolabı modeli olan Samsung RT46K6000WW, kullanıcılarına pek çok avantaj seçeneği sağlıyor. Çevre dostu olan Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli A+ enerji sınıfında yer alıyor. Sağladığı enerji tasarrufuyla hem çevreyi hem de bütçenizi korumanızı sağlayan bu buzdolabı modelinin 468 litrelik kapasitesi sayesinde yiyeceklerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Hızlı soğutma özelliğiyle yiyecek ve içeceklerinizi soğutmanın yanı sıra buz yapmak için de harika ortam yaratan Samsung RT46K60000WW buzdolabı modeli beyaz rengiyle de göz kamaştırıyor. Samsung RT46K6000WW, kolay kayan raf ile tasarlanıyor. Arkadaki yiyeceklere pratik biçimde erişebilmeyi sağlayan kayan raflar, yiyecek ve içeceklerinizi etkili bir şekilde saklamanızı, düzenlemenizi ve ürünlere rahat erişebilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede arkada ve köşede kalan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Diğer buzdolabı modellerine göre daha sessiz ve daha az enerjiyle daha uzun süre çalışabilen Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli dijital inverter teknolojisi ile donatılmış. Dijital inverter teknolojisi, soğutma talebine karşılık kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlıyor. A+ enerji sınıfı ile daha az enerji tüketerek hem çevreyi hem de bütçenizi koruyan Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli, daha uzun ömürlü performans sergilemek amacıyla eskime ve yıpranma oranını da düşürüyor. Üstelik cihazın yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi ile tasarlanıyor. LED aydınlatma sistemi geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince daha şık ve daha tasarruflu olarak üretiliyor. Samsung RT46K6000W buzdolabı modelinin üst ve yan taraflarına yerleştirilen lambalar, her alanı güzel ve parlak bir şekilde aydınlatıyor. Bu sayede günün her saatinde rahat bir görüş alanı sağlıyor. Cihazın dondurucusu 2 raflı olarak tasarlanıyor. Üstelik herhangi bir elektrik kesintisinde yaklaşık 16 saat depolama süresi sağlıyor. Samsung RT46K6000WW incelemelerine bakıldığında ürünün hem teknik hem de tasarımsal özellikleriyle dikkat çektiğini görebilirsiniz. Siz de böyle kullanışlı ve şık bir buzdolabına sahip olmak isterseniz, ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolayca satın alabilir, yiyeceklerinizi sağlıkla saklayabilirsiniz.


Buzdolabının her tarafında Nem Dolu Tazelik Yalnız Twin Cooling Plus™ geleneksel bir TMF'de 30% olan nemliliği 70% oranıyla sağlayarak buzdolabındaki yiyeceklerin tazeliğini korumak adına elverişli bir ortam yaratır. Böylece içindeki malzemeleri kurumadan, daha uzun süre taze tutar. Lezzetli, kokusuz donmuş yiyecekler Twin Cooling Plus™ sistemi beklenmedik kokuların buzdolabından dondurucu bölmesine yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutur. Böylece donmuş yiyeceklerin orijinal tadı daha uzun süre korunur. Talep üzerine 5 Dönüşüm Modu Saklamada üstün esneklik sağlar. Farklı sebeplerden veya özel durumlardan dolayı taze tutmanız gereken tüm yiyecekler için dondurucunuzu bir buzdolabına dönüştürün. Ya da özelliklere bağlı olarak enerji tasarrufu için kapalı* moduna alın. Buz oluşturur ve içecekleri soğutur Hızlı dondurma veya soğutma için güçlü soğuk havayı hızlı bir şekilde iletir. Tek bir dokunuşla Power Cool (Güçlü Soğutma) özelliği yiyecek ve içecekleri çabucak soğuturken Power Freeze (Güçlü Dondurma) özelliği dondurma veya donmuş yiyeceği katılaştırmak ve buz yapmak için mükemmeldir. Arkadaki yiyeceklere kolaylıkla erişme Buzdolabının içine erişirken genellikle engellere takılırsınız. Kolay Kayan raf yiyeceklerinizi etkili bir biçimde saklamanızı, düzenlemenizi ve bunlara erişmenizi sağlar - arkada ve köşele kalanlara kolaylıkla erişebilirsiniz. Daha sessiz ve az enerjiyle daha uzun süre çalışır Dijital İnverter Teknolojisi soğutma talebine karşılık kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlar. Daha az enerji tüketir, sesi azaltır ve uzun ömürlü performans için eskime ve yıpranma oranını düşürür. İçindeki her şeyi net olarak görün Yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince, daha şık ve daha tasarrufludur. Üst ve yan taraflarda yerleştirilen lambalar her köşeyi güzel ve parlak bir şekilde aydınlatarak daha iyi görünürlük sağlar.


Teknik Özellikler

Dondurucu
Dondurma kapasitesi 6 kg/24saat
No Frost (dondurucu) Evet
Dondurucu net kapasitesi 113 ml
Dondurucu brüt kapasitesi 123 ml
Buzdolabı yeri üste yerleşmiş
Yıldız reytingi 4*
Enerji yönetimi
Güç kaynağı Elektrik
Yıllık enerji tüketimi 300 kWh
Enerji verimlilik sınıfı F
Enerji kullanımı 0, 822 kWh/24saat
Performans
Dondurma kapasitesi 6 kg/24saat
Enerji kesintisinde depolama süresi 16 Saat
Yıldız reytingi 4*
Hava filtresi Evet
İklim sınıfı SN-T
Soğutma ortamı R600a
Toplam brüt kapasite 468 ml
Toplam net kapasite 456 ml
Buzdolabı
Buzdolabı net kapasitesi 343 ml
Buzdolabı brüt kapasitesi 345 ml
Buzdolabı raf sayısı 4
No Frost (buzdolabı) Evet
Sebze çekmecesi sayısı 1
Yumurtalık Evet
Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı) Evet
Buzdolabı iç ışığı Evet
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 1825 mm
Genişlik 700 mm
Derinlik 726 mm
Tasarım
Dondurucu raf sayısı 2
Kapı menteşesi Sağ
Raf malzemesi Temperli cam/Plastik
Su filtresi Hayir
Kasa dizaynı Ayrı duran
Kontrol tipi Rotary
Taze besin bölümü
Taze alan bölümü Evet

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Samsung RT46K6000WW A+ Enerji Sınıfı 468 Lt No Frost Buzdolabı Yorumları