Ücretsiz Kargo 

Samsung Rt46k6000s8 Inox No Frost Buzdolabı

5.399 TL

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Samsung Rt46k6000s8 Inox No Frost Buzdolabı

Mutfağınıza tarz katan Samsung RT46K6000S8 A+ çift kapılı No-Frost buzdolabı, teknik ve görsel özellikleri ile dikkat çeker. Beyaz eşya kategorisinde yer alan ürün, ısı geçirmez ve sıcaklık dengesi sağlayan fonksiyonları ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Görsel tasarımı sayesinde mutfağınıza modern bir hava katar. Samsung markası, teknolojinin gelişim göstermesi ile beraber No Frost özellikli buzdolabını güncel standartlarda oluşturur. Çok sayıda mekanik ve estetik özellikleri sayesinde hem fonksiyonel hem de görsel bir kullanım oluşturur. Ortalama standartlarda üretilen Samsung buzdolabı, ekonomik ve avantajlı fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunulur.

Samsung A+ Enerji Sınıfı No Frost Buzdolabını Neden Almalıyım?

Sahip olduğu fonksiyonel özellikleri ve optimum dolap içi ısı dengesi sağlamasından dolayı dört mevsim rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Saklamada geniş esneklik payı bırakan Samsung buzdolabı, dört dönüşümlü dondurma ve soğutma özelliklerine sahiptir. Bu dörtlü dönüşüm özelliği sayesinde buzdolabının dondurma bölümünü soğutma olarak değiştirerek kullanabilirsiniz. Geniş kullanım opsiyonları sunan buzdolabında süreli ısı koruma fonksiyonu gibi özelliklerde bulunur. Bu buzdolabının maksimum soğutma kapasitesi 343 litre ve maksimum dondurma kapasitesi 113 litre olarak yer alır. F enerji kategorisi ile dikkat çeken Samsung buzdolabı, soğutma bölümünde koku giderici özelliğe sahiptir. Bu koku giderme özelliği sayesinde dolap içerisindeki yiyeceklerin kokuları ve tatları değişmez. Homojen ısı ve koku dengesi yayan buzdolabında 4 adet temperli cam materyalinden oluşan raf bulunur. Dolap içerisinde geniş ebatlı yiyecekleri muhafaza etmek için oluşturulan büyük bölmeler, sebze ve meyve çekmeceleri, kahvaltılık/şarküteri bölmeleri mevcuttur. Aynı zamanda buzdolabının kapağında yer alan raflar toplamda beş adettir. Sos ve içecek gibi ürünlerin muhafaza edilmesine olanak tanır. Ayrıca buzdolabındaki soğutma bölümü kaydırılabilir raf bulundurur. Bu kayabilen raflar aracılığı ile buzdolabının arkasında kalan yiyecekleri kolayca alabilirsiniz.

Samsung A+ Enerji Sınıfı No Frost Buzdolabını Nasıl Kullanırım?

Samsung A+ enerji sınıfına sahip olan buzdolabını, mutfağınızda ya da iş yeri gibi yaşam alanlarında tercih edebilirsiniz. İçerisine konulan her ürünü büyük bir hassasiyetle muhafaza eden buzdolabı, çok sayıda fonksiyonel özelliği ile dikkat çeker. Tamamı homojen iç LED aydınlatma özelliğine sahip olan No Frost buzdolabı, çoklu akış sistemine sahiptir. Dijital inverter kompresör bulunduran Samsung buzdolabı, ergonomik özelliklere sahiptir. Serisinin dikkat çekici özelliklerine sahip olan buzdolabı, 695 mm genişlik, 1825 mm yükseklik ve 726 mm derinlik boyutları ile kullanıcılara sunulur. Toplam ağırlığı 72,5 kg olan buzdolabı, farklı dondurma özelliklerine sahiptir. Ürünün üst bölümünde yer alan dondurma haznesi buz yapma tepsisi bulundurur. Bu buz yapma fonksiyonunu tercihinize göre aktifleştirebilir ve duraklatabilirsiniz. Dondurma haznesinde toplamda iki adet plastik materyalli raf mevcuttur. Buzdolabındaki raflar çıkıp takılabilir özellikleri ile dikkat çeker. Yaklaşık olarak 41 desibel ses seviyesinde çalışan ürün, solo kullanım seçeneği sunar. Yıllık enerji tüketimi 298 kWh seviyesindedir. Çift kapılı Samsung buzdolabında No Frost fonksiyonu mevcuttur. Bu özellik sayesinde buzdolabının içinde ve dondurma haznesinde herhangi bir buzlanma faaliyeti gerçekleşmez. Üründe Power Cool, Power Freze ve Fresh Room fonksiyonları bulunur. Bu soğutma ve dondurma fonksiyonları buzdolabındaki ürünlerin taze ve lezzetli kalmasına yardımcı olur. Power Cool fonksiyonu ile buzdolabı içerisinde yer alan ve hızlı bir şekilde soğuması gereken yiyecekler dondurulur.

Samsung A+ Enerji Sınıfı No Frost Buzdolabı Kimler İçin Uygun?

Yeni eve taşınanlar, ofisini yenileyenler ya da çeyiz hazırlığı yapan kullanıcıların öncelikli tercih olan Samsung RT46K6000S8 A+ enerji sınıfına sahip buzdolabı, herkes tarafından kullanılabilir. Oldukça basit çalışma prensibi sunan buzdolabı, kullanım sırasında yiyeceklerin ısı dengelerine göre sıcaklık koruması yapar. Farklı çalışma özelliklerine sahip olan buzdolabını dört mevsime uyum sağlayacak şekilde kontrol edebilirsiniz. Toplamda beş farklı soğutma modu ile aktifleşebilen ürün, sessizce çalışarak optimum standartlarda enerji tüketimi sağlar. Deodorize fonksiyonu bulunan Samsung buzdolabı, aktif karbon filtre bulundurur. Bu karbon filtre ile buzdolabının içi temiz kalır. Özellikle zararlı bakterilerin açığa çıkması önlenerek yiyeceklerin bozulması önlenmiş olur. Buzdolabının dondurma haznesinde yer alan Power Freze teknolojisi, buzdolabına eklenen yiyeceklerin hızlı bir şekilde donmasına olanak tanır. Aynı zamanda buzdolabında Fresh Room fonksiyonu mevcuttur. Bu fonksiyon, buzdolabındaki et ve sebze alanlarında yiyeceklerin optimum nemde taze kalmasına yardımcı olur.

Samsung A+ Enerji Sınıfı No Frost Buzdolabının En Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Serisinin en dikkat çekici özelliklerine sahip olan Samsung A+ enerji sınıfı No Frost buzdolabı, Twin Cooling Plus teknolojisi ile öne çıkar. Söz konusu Twin Cooling Plus teknolojisi, yiyeceklerin kurumadan optimum nem koşullarında kalmasına yardımcı olur. Üstten dondurucu özellikli buzdolabında %70 nem ve %30 oranında donma – soğutma fonksiyonları bulunur. Samsung No Frost buzdolabında bulunan Twin Cooling Plus teknolojisi, ürünün içerisinde yörüngesel hareketler yaparak homojen bir hava sağlar. Ayrıca dolap içerisindeki hava sirkülasyonunu kontrol eder. Buzdolabındaki kötü kokunun donuk ve sıvı yiyeceklere aktarılmasına imkân vermez. Aynı zamanda buzdolabının içerisindeki raflar, farklı hava sirkülasyonu oluşturur. Bu raflarda yer alan yiyeceklerin türüne göre çeşitli ısı ve nem dengeleri açığa çıkar. Samsung No Frost buzdolabı, her raf için değişiklik gösteren sıcaklık ve nem dengesini kontrol ederek korur. Genel performans özellikleri olarak Samsung buzdolabı günde 5 kg seviyesinde dondurma kapasitesi bulundurur.


Buzdolabının her tarafında Nem Dolu Tazelik Yalnız Twin Cooling Plus™ geleneksel bir TMF'de 30% olan nemliliği 70% oranıyla sağlayarak buzdolabındaki yiyeceklerin tazeliğini korumak adına elverişli bir ortam yaratır. Böylece içindeki malzemeleri kurumadan, daha uzun süre taze tutar. Lezzetli, kokusuz donmuş yiyecekler Twin Cooling Plus™ sistemi beklenmedik kokuların buzdolabından dondurucu bölmesine yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutur. Böylece donmuş yiyeceklerin orijinal tadı daha uzun süre korunur. Talep üzerine 5 Dönüşüm Modu Saklamada üstün esneklik sağlar. Farklı sebeplerden veya özel durumlardan dolayı taze tutmanız gereken tüm yiyecekler için dondurucunuzu bir buzdolabına dönüştürün. Ya da özelliklere bağlı olarak enerji tasarrufu için kapalı* moduna alın. Buz oluşturur ve içecekleri soğutur Hızlı dondurma veya soğutma için güçlü soğuk havayı hızlı bir şekilde iletir. Tek bir dokunuşla Power Cool (Güçlü Soğutma) özelliği yiyecek ve içecekleri çabucak soğuturken Power Freeze (Güçlü Dondurma) özelliği dondurma veya donmuş yiyeceği katılaştırmak ve buz yapmak için mükemmeldir. Arkadaki yiyeceklere kolaylıkla erişme Buzdolabının içine erişirken genellikle engellere takılırsınız. Kolay Kayan raf yiyeceklerinizi etkili bir biçimde saklamanızı, düzenlemenizi ve bunlara erişmenizi sağlar - arkada ve köşele kalanlara kolaylıkla erişebilirsiniz. Daha sessiz ve az enerjiyle daha uzun süre çalışır Dijital İnverter Teknolojisi soğutma talebine karşılık kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlar. Daha az enerji tüketir, sesi azaltır ve uzun ömürlü performans için eskime ve yıpranma oranını düşürür. İçindeki her şeyi net olarak görün Yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince, daha şık ve daha tasarrufludur. Üst ve yan taraflarda yerleştirilen lambalar her köşeyi güzel ve parlak bir şekilde aydınlatarak daha iyi görünürlük sağlar.


Teknik Özellikler

Dondurucu
Dondurma kapasitesi 6 kg/24saat
No Frost (dondurucu) Evet
Dondurucu net kapasitesi 111 l
Dondurucu brüt kapasitesi 123 l
Buzdolabı yeri üste yerleşmiş
Yıldız reytingi 4*
Enerji yönetimi
Güç kaynağı Elektrik
Yıllık enerji tüketimi 300 kWh
Enerji verimlilik sınıfı F
Enerji kullanımı 0, 822 kWh/24saat
Performans
Dondurma kapasitesi 6 kg/24saat
Enerji kesintisinde depolama süresi 16 Saat
Yıldız reytingi 4*
Hava filtresi Evet
İklim sınıfı SN-T
Soğutma ortamı R600a
Toplam brüt kapasite 468 l
Toplam net kapasite 453 l
Buzdolabı
Buzdolabı net kapasitesi 342 l
Buzdolabı brüt kapasitesi 345 l
Buzdolabı raf sayısı 4
No Frost (buzdolabı) Evet
Sebze çekmecesi sayısı 1
Yumurtalık Evet
Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı) Evet
Buzdolabı iç ışığı Evet
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 1825 mm
Genişlik 700 mm
Derinlik 726 mm
Tasarım
Dondurucu raf sayısı 2
Kapı menteşesi Sağ
Raf malzemesi Temperli cam/Plastik
Kasa dizaynı Ayrı duran
Kontrol tipi Rotary
Taze besin bölümü
Taze alan bölümü Evet

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Samsung Rt46k6000s8 Inox No Frost Buzdolabı Yorumları