Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Samsung Rf85k90127f Inox Gardrop Tipi No Frost Buzdolabı

%16
İNDİRİM
20.159 TL
16.999 TL
9 x 1.888,78 TL = 16.999 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 1.399,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 1.599,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 2.399,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Samsung Rf85k90127f Inox Gardrop Tipi No Frost Buzdolabı

Yiyecek ve içeceklerin ilk günkü tazeliğini koruyan Samsung RF85K90127F A++ 795 Lt Inox gardrop tipi No Frost buzdolabı, benzersiz teknik özellikleri ve kusursuz tasarımı ile fark yaratır. Yüksek soğutma performansıyla ihtiyaçlarınızı tamamiyle karşılayan RF85K90127F buzdolabı kaliteli yapısıyla da kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Samsung RF85K90127F A++ No Frost Buzdolabını Neden Almalıyım?

Üstün teknik özellikleriyle mutfaktaki ihtiyaçlarınızı her anlamda karşılayacak olan Samsung RF85K90127F buzdolabı yiyeceklerinizin çok uzun süre taze kalmasını sağlar. İdeal boyutu ve estetik tasarımıyla mutfağınıza son derece yakışacak olan bu buzdolabı, soğutma performansıyla da kullanıcılarını fazlasıyla memnun eder. Eğer mutfağınızda hem sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz hem de performansıyla yiyeceklerinizin uzun süre taze kalmasını sağlayacak bir buzdolabına ihtiyaç duyuyorsanız bu buzdolabı sizin için oldukça ideal bir seçenektir. Kompakt tasarımıyla size her anlamda kolaylık sağlayan bu ürün, avantajlı fiyat aralığıyla da kullanıcılarından tam not alır. Piyasada fazlasıyla ideal bir fiyata satışa sunulan Samsung buzdolabını satın alarak, kaliteyi oldukça makul bir fiyata mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerin hem tazeliğini hem de lezzetini koruyan bu benzersiz ürün bütçenizi zorlamayan fiyat aralığıyla tercih sebebidir.

Samsung Buzdolabını Nasıl Kullanırım?

Mutfakların yıldızı Samsung RF85K90127F A++ 795 Lt Inox gardrop tipi No Frost buzdolabı, oldukça zahmetsiz bir kullanıma sahiptir. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra fişini prize takarak kullanabileceğiniz bu ürün hemen aktif hale gelir. Yiyeceklerinizi sahip olduğu üst düzey soğutma sistemi ile koruyan bu buzdolabı, mutfağınızın vazgeçilmezi haline gelir. Teknik özellikleri sayesinde bir buzdolabından beklenilen performansın çok daha fazlasını ortaya koyan buzdolabı gıdalarınızı oldukça ideal bir şekilde korur. Kullanıcılarını her anlamda memnun eden bu buzdolabının iç kısmı da oldukça kullanışlı bir şekilde tasarlanır. Modern tasarımıyla size zahmetsiz bir kullanım sağlayan buzdolabını mutfağınız için hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda senelerce kullanabileceğiniz yüksek performans sahibi buzdolabı içerisinde istediğiniz gıdayı günlerce saklayabilirsiniz. Kaliteli yapısıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürün yiyeceklerin ilk günkü tazeliğini uzun süre korumak isteyenler için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

Ürün Kimler İçin Uygun?

Gelişen teknolojiyle birlikte mutfaklarda temel bir ihtiyaç haline gelen buzdolabı, iç kısmını soğuk tutarak yiyeceklerin tazeliğini korurken lezzetli kalmasını da sağlar. Samsung RF85K90127F A++ No Frost buzdolabı, üstün soğutma performansıyla gıdaların tazeliğini ve lezzetini günlerce korumak isteyen kullanıcılar için oldukça ideal bir seçenektir. Dikkat çeken teknik özellikleri, soğutma performansı ve estetik tasarımıyla mutfağınızda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu buzdolabı göz alıcı rengiyle de öne çıkmayı başarır. Senelerce aynı soğutma performansıyla kullanabileceğiniz Samsung No Frost buzdolabı, geniş iç hacmiyle de fark yaratır. Bu ürün, etkili soğutma performansıyla yiyeceklerinizin taze kalmasını sağlarken kaliteli yapısıyla da mutfağınızdaki değişmez yerini korur. Eviniz için son derece ideal bir seçenek olan bu buzdolabı cep yakmayan fiyat aralığıyla da bütçenizi zorlamaz. Geniş ürün kapasitesiyle kalabalık aileler için son derece ideal bir seçenek olan Samsung buzdolabının iç tasarımı sayesinde aradığınız herhangi bir gıdayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca İki kapaklı bir yapıya sahip olan bu ürün sağladığı enerji verimliliği ile de farkını ortaya koyar. Eğer mutfağınızda geniş hacimli, kaliteli ve üstün performanslı bir buzdolabına ihtiyaç duyuyorsanız Samsung’un No Frost buzdolabı sizin için son derece ideal bir seçenektir. Dayanıklı yapısı ve benzersiz tasarımıyla kullanıcılarının beğenisini kazanan bu ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Dilerseniz Samsung RF85K90127F A++ 795 Lt Inox gardrop tipi No Frost buzdolabı kullanıcı yorumlarına göz atarak ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

RF85K90127F Buzdolabının Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Samsung RF85K90127F A++ 795 Lt Inox Gardrop Tipi No Frost buzdolabı, sahip olduğu farklı ve yenilikçi özellikleriyle öne çıkmayı başarır. Mutfağınızın parlayan yıldızı olmaya aday olan bu ürün gıda saklama konusunda beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Sahip olduğu benzersiz özellikler sayesinde bu buzdolabını tek dokunuşla dört adet ön ayarlı sıcaklık ayarlarını kullanarak dondurucuya çevirmek mümkündür. Ayrıca mevcut Precise Chef teknolojisi yiyecek ve içeceklerin orijinal tazeliğini korur. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan buzdolabı mutfağınıza son derece yakışır. Geniş iç hacmi sayesinde bu buzdolabının içerisinde satın aldığınız bütün ürünleri rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. No frost buzdolabının mevcut Triple Cooling System sıcaklık ve nemi uygun hale getirerek kokuların birbirine karışmasına engel olur. Samsung buzdolabının öne çıkan bir diğer özelliği ise kullanıcılarına sağladığı yüksek enerji verimliliğidir. Daha az elektrik kullanarak üstün bir soğutma performansı ortaya koyan buzdolabı, size her anlamda tasarruf sağlar. Konturlu metal gövdesi ve girintili tutma yeriyle oldukça kompakt bir tasarıma sahip olan bu ürün, kullanım kolaylığıyla da tercih sebebidir. Mevcut özel tasarımlı soğutuculara sahip olan Samsung buzdolabı, içerisindeki bütün bölümlere ayrı ayrı soğuk hava iletir. 795 litrelik kapasitesiyle kullanıcılarına tek seferde oldukça fazla ürünü saklama imkanı sunan bu ürünü hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Kalitesiyle mutfağınızda uzun süre kullanabileceğiniz bu benzersiz ürün, sahip olduğu teknik özelliklerle gıdalarınızı yüksek oranda korur. Eğer mutfağınız için hem ideal boyutuyla size her anlamda yetecek hem de soğutma performansıyla gıdaları koruyacak bir buzdolabı arayışındaysanız bu ürün sizin için son derece makul bir seçenektir.


Talebe göre daha fazla buzdolabı veya dondurucu alanı FlexZone™ gıda saklama konusunda esnekliği en üst düzeyde sunarak her şeyin taze kalmasını sağlar. Tek dokunuşla, dört adet ön ayarlı sıcaklık ayarlarını kullanarak bölmeyi kolaylıkla buzdolabından dondurucuya dönüştürebilirsiniz. Orijinal tazeliği kusursuzca korur Precise Chef Cooling teknolojisi buzdolabının sıcaklığını ±0,5 °C aralığında tutar, gıdaların "hasat zamanındaki" lezzetini ve dokusunu korur ve dondurucudaki sadece 3 °C 'lik dalgalanma ile dondurucunun yanmasını önler. Ekstra tazelik için inovatif soğutma Triple Cooling System sıcaklık ve nemi en uygun hale getirir ve tazelik ile lezzeti en üst düzeyde tutmak için kokuların birbirine karışmasını önler. Özel tasarımlı soğutucular, buzdolabı ve dondurucudaki 3 bölmeye ayrı ayrı soğuk hava iletir. Şık Tasarım Şık tasarımının yanı sıra zarif görünümü ve verdiği his ile hızlı değişen trendlere karşı istikrarını korur. Konturlu metal gövdesi ve girintili tutma yeriyle mutfağınıza uzun yıllar boyunca profesyonel bir dokunuş katacaktır. Daha fazla gıda saklamak ve bulmak için daha fazla alan 28 litrelik kapasiteli muazzam iç kısım haftalık market alışverişinizi saklamanız için geniş bir alan sağlar. Ve her şeyi iyi organize edilmiş şekilde tutmak daha kolay olduğu için ihtiyacınız olanları çabucak bulabilirsiniz. ENERGY STAR® sertifikalı enerji verimliliği Güç tüketim değerlerini karşıladığı ENERGY STAR® tarafından onaylanmıştır ve yüksek enerji verimliliğine sahiptir. Bu sayede daha az elektrik kullanarak ve soğutma performansından ödün vermeden paranızdan tasarruf edebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Dondurucu
Dondurma kapasitesi 1, 1 kg/24saat
No Frost (dondurucu) Evet
Dondurucu net kapasitesi 274 l
Buzdolabı yeri Tabana yerleştirilmiş
Yıldız reytingi 4*
Enerji yönetimi
Yıllık enerji tüketimi 430 kWh
Enerji verimlilik sınıfı F
Enerji kullanımı 1, 178 kWh/24saat
Energy Star onaylı Evet
Performans
Dondurma kapasitesi 1, 1 kg/24saat
Enerji kesintisinde depolama süresi 20 Saat
Yıldız reytingi 4*
Toplam brüt kapasite 850 l
Toplam net kapasite 795 l
Buzdolabı
Buzdolabı net kapasitesi 521 l
Buzdolabı raf sayısı 3
No Frost (buzdolabı) Evet
Sebze çekmecesi sayısı 2
Yumurtalık Evet
Buzdolabı iç ışığı Evet
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 1825 mm
Genişlik 908 mm
Derinlik 908 mm
Tasarım
Dondurucu raf sayısı 6
Kasa dizaynı Ayrı duran
Kontrol tipi Dokunmatik
Taze besin bölümü
Taze alan bölümü Hayir
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 16.999 TL 16.999 TL
2 8.499,50 TL 16.999 TL
3 5.666,30 TL 16.999 TL
4 4.249,70 TL 16.999 TL
6 2.833,10 TL 16.999 TL
8 2.124,80 TL 16.999 TL
9 1.888,70 TL 16.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 16.999 TL 16.999 TL
2 8.499,50 TL 16.999 TL
3 5.666,30 TL 16.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 16.999 TL 16.999 TL
2 8.499,50 TL 16.999 TL
3 5.666,30 TL 16.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 16.999 TL 16.999 TL
2 8.499,50 TL 16.999 TL
3 5.666,30 TL 16.999 TL
4 4.249,70 TL 16.999 TL
5 3.399,80 TL 16.999 TL
6 2.833,10 TL 16.999 TL
7 2.428,40 TL 16.999 TL
8 2.124,80 TL 16.999 TL
9 1.888,70 TL 16.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 16.999 TL 16.999 TL
2 8.499,50 TL 16.999 TL
3 5.666,30 TL 16.999 TL
4 4.249,70 TL 16.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 16.999 TL 16.999 TL
2 8.499,50 TL 16.999 TL
3 5.666,30 TL 16.999 TL
4 4.249,70 TL 16.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 16.999 TL 16.999 TL
2 8.499,50 TL 16.999 TL
3 5.666,30 TL 16.999 TL
4 4.249,70 TL 16.999 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Samsung Rf85k90127f Inox Gardrop Tipi No Frost Buzdolabı Yorumları