Ücretsiz Kargo 

Samsung Dw60m5042fs/Tr 4 4 Programlı Bulaşık Makinesi

5.199 TL

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi,ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Samsung Dw60m5042fs/Tr 4 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Mutfaktaki günlük temizlik ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olan Samsung bulaşık makinesi, teknik ve görsel özellikleri ile dikkat çeker. Kullanıcıların bulaşık makinesinden tam verim alabilmesi için çok sayıda teknik donanım bulunur. Samsung markası, bulaşık makinesinde büyük LED ekran, ayarlanabilir yükseklik platformu ve yarım yük kapasitesi ile daha iyi bir bulaşık yıkama deneyimi sağlar. Siz de Samsung DW60M5042FS/TR A+ enerji sınıfı 4 programlı bulaşık makinesi inox ile pratik ve kolay bir şekilde bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.

Samsung Bulaşık Makinesini Neden Almalıyım?

A+ enerji sınıfına sahip olan Samsung bulaşık makinesi, günlük, aylık ve yıllık olmak üzere su tüketimini minimum seviyede tutar. Bulaşık makinesinde yer alan yıkama fonksiyonları sayesinde zaman ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Solo çalışma prensibine sahip olan Samsung bulaşık makinesinin yıllık su tüketimi 3360 litre civarındadır. Çalışma sırasında ortama yaymış olduğu 52 dBA miktarındaki ses seviyesi ortalama standartlarındadır. Bulaşık makinesinin yıllık enerji tüketimi 295.00 kWh olarak yer alır. Makinede bulunan enerji tüketim döngüsü ise 104 kWh seviyesindedir. Samsung bulaşık makinesi yıkama ve kurutma faaliyetlerini eş zamanlı olarak yürütür. Üründe yer alan yıkama performansı 1.130, kurutma performansı ise 1.070 seviyesindedir. Kullanım sırasında her bir devir için su tüketimi 12 litre civarındadır. Aynı zamanda makinedeki bulaşık miktarı ve kirlilik derecesi doğrultusunda yıkama programlarını yönlendirebilirsiniz. Samsung bulaşık makinesinde bulunan ECO program süresi 3 saat 15 dakikadır. Su tüketimin minimum seviyede tutan bulaşık makinesi, ön yüzeyinde büyük LED ekran bulundurur. Bu LED ekran aracılığıyla makinenin çalışma ve yönlendirme faaliyetlerini yürütebilirsiniz. Oldukça geniş bir ekran yapısına sahip olan kontrol paneli sayesinde makinenin güncel durumunu rahatça okumak mümkündür. Bu gösterge paneli üzerinden makineyi duraklatabilir, makineye kirli bulaşık eklemesi yapabilir, makineyi çalıştırabilir ve benzeri fonksiyonları kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dokunmatik özelliğe sahip olan ekranda güvenlik ayarları da mevcuttur.

Samsung Bulaşık Makinesini Nasıl Kullanırım?

Gelişmiş teknolojisi ile kullanıcıların dikkatini çeken Samsung A+ bulaşık makinesi, basit kullanım talimatları sonucunda aktif hale gelir. Kullanım sırasında enerji tüketimine özen gösteren makine, minimum seviyede su tüketimi harcar. Makinenin içerisinde yer alan bulaşıkların miktarı ve kirlilik derecesi dolayısıyla ürünün ayar panelinden sıcaklık ve süre değerlerini değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu yıkama değerleri dolayısıyla makinenin ne kadar sürede çalışacağını gösterge panelinden kolayca görebilirsiniz. Net ağırlığı 41,5 kg olan Samsung bulaşık makinesinin boyutları; genişlik 598 mm, yükseklik 845 mm ve derinlik 600 mm şeklindedir. İç ve dış yüzeyi paslanmaz çelik materyalinden üretilen bulaşık makinesi, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Makinenin aktif bir şekilde uzun süre faaliyet gösterebilmesi için belirli periyotlarda temizlik ve bakım işlemlerinin yapılması tavsiye edilir. Kullanımı oldukça pratik olan bulaşık makinesinin toplamda dört farklı temizleme programı mevcuttur. Temizlenecek bulaşıkların miktarına göre makinenin iç hacmini ayarlayabilirsiniz. Depolama ve bulaşıkları makinede konumlandırma faaliyetlerini tercihiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz.

Samsung Bulaşık Makinesi Kimler İçin Uygun?

Herkes tarafından kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilen Samsung bulaşık makinesi, genel yönlendirme fonksiyonlarına sahiptir. Çeyiz hazırlığı yapan ya da yeni eve taşınan kullanıcılar için benzersiz bir seçenek olarak yer alan Samsung bulaşık makinesi, çok sayıda temizleme programına sahiptir. Bu programları ve makine yönlendirme ayarlarını ürünün önündeki LED ekran panelinden kolayca kontrol edebilirsiniz. Hassas, normal, yoğun ve eko modlarında çalışarak yıkama faaliyetini geliştiren makine, kullanıcıların beğenisine sunulur. Güvenliği sağlama amacıyla bulaşık makinesinde çocuk kilidi fonksiyonu mevcuttur. Bu güvenlik ayarı, kullanıcı kontrolü doğrultusunda aktifleşir. Böylelikle oluşabilecek herhangi bir kaza durumu ortadan kalkar. Toplamda 14 kişilik yemek takımı kapasitesine sahip olan makine, ön yıkama fonksiyonuna sahiptir. Bu ön yıkama programı, bulaşıkların üzerindeki kalıntıların giderilmesine yardımcı olur. Akabinde bulaşıkların deterjan aracılığı ile temizlenmesi sağlanır. Sızıntı önleme özelliğine sahip olan Samsung bulaşık makinesi, su taşması ve benzeri durumların oluşmasına sebebiyet vermez. Makinenin yıkama ve kurutma fonksiyonları maksimum 60 dakikada gerçekleşir. Zaman tasarrufuna öncelik veren Samsung markası, süre göstergesine sahiptir. Makinenin kalan süresini, duraklatma miktarlarını bu LED ekran aracılığıyla takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bulaşık makinesinde parlatma fonksiyonu vardır. Bu parlatma özelliği aracılığı ile ürünlerin parlak ve temiz bir şekilde cilalanması sağlanmış olur.

Samsung Bulaşık Makinesinin En Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Samsung markasının sunmuş olduğu A+ enerji sınıfındaki bulaşık makinesi, minimum seviyede enerji harcaması ve bu doğrultuda yıkama programları geliştirmesiyle dolayısıyla dikkat çeker. Yıkama erteleme özelliğine sahip olan Samsung bulaşık makinesini, LED gösterge panelinden kontrol edebilirsiniz. Söz konusu yıkama erteleme fonksiyonu, makinedeki bulaşıklara ekleme yapılacağı zaman tercih edilebilir. Aynı şekilde gösterge paneli üzerinden makinenin erteleme süresini ve ne zaman çalışması gerektiğine dair zaman çizelgesini oluşturabilirsiniz. Bulaşık makinesinin içerisinde ayarlanabilir yük sepeti mevcuttur. Yük sepetinin içerisine konulacak ürünlerin büyüklükleri doğrultusunda makine içi düzeni yönlendirebilirsiniz. Ayrıca Samsung bulaşık makinesinde yarım yük yıkama özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde az miktarda bulunan bulaşıkların minimum enerji ve su tüketimi harcanarak temizlenmesine yardımcı olunur. Yarım yük ayarı aktifleştirilmeden önce makinenin alt ya da üst bölümüne bulaşıkların yerleştirilmesi gerekir. Yarım yük fonksiyonu zaman tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda makinenin içerisinde sterilizasyon fonksiyonu bulunur. Bu fonksiyon makinenin iç hijyenin optimum seviyede tutulmasına yardımcı olur.


eçikmeli Başlat,Yarım Yük ( Yarım Yük ayarı, bulaşıkları sadece alt kısım veya sadece üst kısma yerleştirme ve temizleme esnekliği sağlar. Böylece daha az miktardaki bulaşıklarınızı yıkarken zaman ve enerji tasarrufu sağlarsınız.), Sterilizasyon (Hijyen seçeneği, her şeyin hijyenik olarak temizlenmesi için belirli programlarla etkinleştirilebilir. Su sıcaklığını 70°C 'ye çıkartarak daha derin temizlik sağlar. Özellikle çocuklu aileler için ekstra temizlik seçeneği sunar.) ,Çocuk kilidi, Sızıntı Sensörü, Çatal-bıçak-kaşık sistemi: Çatal, bıçak ve kaşık sepeti


Samsung DW60M5052FS 4 Programlı Inox Bulaşık Makinesi


Teknik Özellikler

Performans
Isı maksimum) 70 °C
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 845 mm
Genişlik 598 mm
Derinlik 600 mm
Enerji yönetimi
Yıllık enerji tüketimi 295 kWh
Yıllık su tüketimi 3360 ml
Enerji verimlilik sınıfı F
Çevrim başına enerji tüketimi 295 kWh
Tasarım
Çocuk kilidi Evet

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Samsung Dw60m5042fs/Tr 4 4 Programlı Bulaşık Makinesi Yorumları