text.skipToContent text.skipToNavigation

Remington SF4880 Islak Kuru Tıraş Makinesi

  • Ürün iadelerini ister mağazalarımızdan isterseniz depomuza kargolayarak yapabilirsiniz!
  • Faturanız ile birlikte paketinizi en yakın Teknosa mağazasına teslim edebilir veya
  • UPS Kargo ile EY6521 kargo kodunu kullanarak bize ücretsiz gönderebilirsiniz .

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Remington SF4880 Islak Kuru Tıraş Makinesi

Özellikle hassas cilde sahip olanlar için geliştirilen Sensitive Elek Başlıklı Tıraş Makinesi, tıraş sırasında tahriş veya rahatsızlık yaşayan tüm erkekler için tasarlandı. ComfortHybrid Cutters teknolojisinde kullanılan keskin mühendislik sayesinde tahriş artık geçmişte bir anı olacak! Özellikle hassas ciltlerle teması en aza indirmek için tasarlanan ComfortHybrid Cutters, sakalların tam olarak cilt yüzeyinde veya üstünde kesildiğinden emin olur ve yakın tıraş sebebiyle oluşan tahrişler, kızarmalar veya bıçak kesikleri oluşmadan temiz bir bitiriş sunar. Bu gelişmiş teknoloji, cilt seviyesinde tıraş yapan diğer alışılagelmiş folyo makinelerden farklıdır. Genelde hassas erkek cildindeki tahrişe, bu yakın temas sebep olur. Karmaşık Kaldırma ve Kılavuz Tarak teknolojileri, etkili bir şekilde kıvırcık ve kısa sakalları kaldırmak için tasarlandı. Bu sayede en kıvırcık sakallar dahi Kaldırma ve Kılavuz Tarak yardımıyla yakalanır ve kıl dönmesi oluşumu önlenir. Tamamı yıkanabilir olan bu ürün ile duşta veya kuru turaş olabilirsiniz. Tercihinize göre tıraş jeli/köpüğü kullanabilir ve tıraş makinenizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. 45 dakikaya kadar süren batarya ömrü, kısa şarj süresi ve dünya genelindeki sistemlere göre ayarlanmış voltaj ayarları ile seyahatleriniz için idealdir.

TAHRİŞSİZ PÜRÜZSÜZ SONUÇLAR
Keskinlik için tasarlanan ComfortHybrid bıçaklar, sakalları cilt veya cilt üstü seviyesinde keserek cildinizle teması en aza indirir, tahrişi önler ve size konforlu bir tıraş tecrübesi sunar.

HASSAS CİLTLERİ RAHATLATIR VE BESLER
Aloe vera koşullama barı sayesinde, tıraş olurken cildiniz beslenir ve rahatlar. Cildinizdeki nemli hisle, güne başlamaya hazırsınız!


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Güç kaynağı Pil
Şarj edilebilir Evet
Faaliyet zamanı 45 dakika
Şarj süresi 2 Saat
Tasarım
Güç kaynağı Pil
Yıkanabilir Evet
Ürün rengi Siyah, Mavi
Performans
Tıraş sistemi Döner başlıklı tıraş makinesi
Makas Evet

Taksitli Satış Detayları

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Cep telefonu ve elektronik ürün satışlarında ticari kartlar için,

Bonus kart ile 12,
Maximum, Axess ve Word kart ile 4,
Cardfinans ve Advantage kart ile en fazla 3 taksit

yapılabilmektedir.

Yorumlar (8)

Remington SF4880 Islak Kuru Tıraş Makinesi Yorumları

0 0 Yorum Yapıldı
5
4
3
2
1