Oyuncu Mouse ve Mousepad

  için 8 ürün bulundu
%30 129 TL 89,90 TL
%30 129 TL 89,90 TL
%30 129 TL 89,90 TL

Bilgisayar oyuncuları için geliştirdiği kaliteli aksesuar ve ekipmanlarla bilinen Preo, My Game serisinde ürettiği oyuncu mouse ve oyuncu klavyeleriyle oyun tutkunlarına ergonomik ve işlevsel kullanım deneyimi sunuyor. Özgün tasarım anlayışıyla oyuncuların beğenisini toplayan Preo My Game modelleri, oyun alanlarındaki diğer oyuncu aksesuarlarıyla hoş bir uyum yakalıyor. Ergonomi ve konfor yaratan tasarım detaylarının yanı sıra oyuncu mouse ve mousepad teknik özellikleri de dikkat çekiyor. Hızlı tepki süreleriyle oyunlar sırasında oyuncuların avantaj kazanmasına yardımcı olan modeller, günlük bilgisayar kullanımı için de pratik donanım ekipmanları olarak değerlendiriliyor. Oyuncuların ihtiyaçları düşünülerek klavye ve mouselara yerleştirilen kişiselleştirilebilir tuşlar, bilgisayar kullanımını daha kolay, hızlı ve keyifli bir hâle getiriyor. Teknik ve tasarım özellikleriyle birbirinden ayrılan Preo My Game ekipmanları arasında size beğendiğiniz ürünü seçmek kalıyor.

Preo Gaming Mouse ve Mousepad

Oyun tutkunlarının kaliteli bir oyun tecrübesi yaşayabilmeleri için gaming mouselar en önemli oyuncu ekipmanları arasında yer alıyor. Her iki el ile de kullanıma uygun, simetrik tasarıma sahip Preo My Game MG16 RGB Makro Gaming Mouse, düşük gecikme süresi sayesinde oyuncuların reflekslerini oyun üzerinde hızlı biçimde yansıtmalarına olanak tanıyor. Harici bir ayar gerektirmeden 4 farklı mouse hassasiyetini anlık olarak değiştirmeye yarayan DPI (Dots Per Inch) tuşu ile oyun içerisinde bile kendinize en uygun hassasiyet ayarını yapabilirsiniz. Modelde DPI tuşunun yanı sıra çok yönlü kullanım için ekstra tuşlar da yer alıyor. Mouse'da yer alan ekstra tuşlara istediğiniz komut atamalarını yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oyun oynarken kablolu mouse'dan vazgeçemeyenler için ekonomik bir alternatif olarak değerlendirilen mouse'un 1.5 metre uzunluğundaki USB kablosu, dokuma kumaş ile kaplanarak dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün hâline getiriliyor. Oyun alanlarının ambiyansı için LED aydınlatmalı ışık ile desteklenen mouse Windows işletim sistemlerinde rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Oyuncu mouselarının efektif bir biçimde kullanılabilmesi için mouse'un kullanıldığı zemin de önemli unsurlar arasında yer alıyor. Oyuncuların mouse'un özelliklerinden ideal düzeyde faydalanabilmesi için model, Preo My Game mouse pad ile beraber kullanıcılara sunuyor. Geniş kullanım yaratan 35*25 -3,5 mm ölçüleriyle Preo mousepad, LED ışıklarıyla hoş bir oyun ambiyansı yaratıyor.

Preo My Game Mouse

Preo, My Game serisindeki mouse modelleriyle farklı renk ve tasarım özelliklerinde oyuncu mouselarını oyuncuların beğenisine sunuyor. El ve parmakların doğal duruşuna uygun biçimde tasarlanan Preo My Game MG15 Rgb Led Kablolu Gaming Mouse modeli, 6400 DPI'ya kadar hassasiyet ayarı yapmaya yarayan DPI tuşuyla öne çıkıyor. Modelin üzerinde yer alan turbo fire tuşu, tek tıklama ile çoklu tıklama komutları gerçekleştirebiliyor. Başparmak hizasında yer alan 2 adet ileri ve geri tuşu ise farklı oyunlara göre kişiselleştirilebiliyor. Mouse'un kablosunun dokuma kumaşla kaplanması uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlarken, modelin kablolu olması tepki süresini ideal düzeyde tutmaya yardımcı oluyor. Oyunculara özel olarak tasarlanan şık Preo mouse pad ile beraber kullanıcılara ulaşan modeli, oyunların yanı sıra günlük bilgisayar kullanımı için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hassasiyet oranı ve çok yönlü kullanım deneyimi için tasarlanan tuşlarıyla Preo My Game mouse mg15 modeliyle aynı özelliklerde üretilen Preo My Game MG09 Kablolu Gaming Mouse Gümüş Siyah + Mouse Pad Siyah modeli, kullanıcılara turuncu renk seçeneğiyle sunuluyor. Kişisel tercihlerinize göre yeşil ya da turuncu renk arasında bir seçim yapabilirsiniz.

Üst düzey bir oyun deneyimi için işlevsel özelliklerle zenginleştirilen Preo My Game MG18 Rgb Led FPS Kablolu Gaming Mouse, tuş yerleşimleri ve boyutları ile tasarım anlamında oyuncu mouseları arasında başarılı bir seçenek olarak değerlendiriliyor. Anında değiştirilebilen 4 farklı DPI ayarı bulunan Preo My Game mouse mg18, oyunların yanı sıra grafik tasarım işleri sırasında büyük kolaylık sağlıyor. DPI tuşu ile farklı hassasiyet ayarlarını tek tık ile hızlıca değiştirebilirsiniz. Model ayrıca ağırlık optimizasyonu sayesinde her kullanıcı için uygun hâle getirilebiliyor. Mouse'un ağırlığını artırıp azaltmayı sağlayan 5 gramlık metal plakalar, Preo mouse kontrolünü istediğiniz gibi ayarlayabilmenizi sağlıyor. Karanlık ortamlarda mouse hakimiyetini kolaylaştıran ambiyans aydınlatması ile Preo oyuncu mouse, oyun ve çalışma alanlarında hoş bir atmosfer oluşturuyor. Kablo kırılmalarına karşı koruma sağlayan ince kumaş dokuması modelin uzun süreler boyunca kullanılmasını sağlarken, kablonun hafifliği ise hakimiyeti artırıyor. Ayrıca modele özel olarak hazırlanan özel yazılımı kullanarak Preo My Game mouse ayarlarını mouse üzerinde yer alan 8 adet tuşla beraber kolaylıkla yapabilirsiniz. Modelin tıklamaları saliseler içerisinde algılayan yüksek aktarım hızı oyuncuların gerçek performanslarını bilgisayar ekranına olduğu gibi aktarmalarını mümkün kılıyor. Uzun süreli kullanımlarda eli rahat ettiren ergonomik tasarımıyla farklı bir oyuncu mouse deneyimi yaratan modeli, günlük kullanımlar için de düşünebilirsiniz.

Preo oyuncu mouselarının yüksek aktarım hızı ve tasarım detaylarıyla uyumlu biçimde üretilen Preo My Game MG51 Rainbow Aydınlatma Kablolu Türkçe Q Gaming Klavye Siyah, mekanik hissi uyandıran ergonomik tuş takımları ve LED gökkuşağı aydınlatma özellikleriyle oyun deneyimini tamamlıyor. Modelin özel olarak ayarlanmış tuş mesafeleri rahat kullanım imkânı tanırken, klavyede yer alan tuşlar istendiği zaman çıkarılabiliyor. Bu sayede klavye temizliğini güvenli ve kolay bir yolla gerçekleştirebilirsiniz. Darbelere dayanıklı olarak tasarlanan model, USB 2.0 teknolojisi sayesinde tak - çalıştır şeklinde kullanılabiliyor. Preo gaming mouse ve mousepad modelleriyle beraber Preo My Game oyuncu klavyesini oyunlar sırasında kullanabilirsiniz. Oyuncu klavyesiyle beraber Preo My Game mouse m06 ve Preo My Game mouse mg08 modellerini de tercih edebilirsiniz.

Preo My Game Mouse Fiyatları

Preo My Game mouse fiyatları, seride yer alan mouse modellerinin teknik ve tasarım özelliklerine göre geniş bir aralıkta değişiklik gösteriyor. Mouselarda yer alan hassasiyet oranları ve tuş sayıları modellerin farklı fiyatlarda olmasını sağlıyor. Bununla beraber ağırlık optimizasyonu ya da aydınlatma gibi ekstra özellikler de model fiyatlarını değiştirebiliyor. Fiyat çeşitliliği Preo My Game mouse modelleri arasında her kullanıcının kendi bütçe ve ihtiyaçlarına yönelik uygun bir modeli bulmasına da yardımcı oluyor. Siz de gerçek performansınızı oyun sırasında yansıtmak için Preo My Game mouse modellerini Teknosa güvencesiyle tercih edebilir, ergonomik ve işlevsel oyuncu ekipman deneyimini hemen yaşamaya başlayabilirsiniz. Preo My Game mouse Teknosa üzerinde keşfedilmek üzere sizleri bekliyor.