Philips TAST702 TWS Spor Kulaklık Siyah

Ürün Kodu: 145058773
 • En geç 02 Haziran Cuma günü kargoda
Satıcı Decide
2.999 TL
2.999 TL

Ürün Açıklaması

Philips TAST702 modeli, aktif bir yaşam tarzına sahip olan kişiler için özel olarak üretilir. Oval olarak tasarlanmış şarj kutusu, dilenilen yere rahatlıkla sığdırılabilir. Dışarıda günlük işlerinizi hallederken ya da antrenman yaparken yanınızda taşıyabileceğiniz kompakt bir ürün arıyorsanız Philips TAST702 sizin için uygun hale gelebilir. Ayrıca geleneksel TWS kulaklıklarla kıyaslandığında farklı bir kutu tasarımına sahip olması da ürünün öne çıkan detayları arasında yer alır. True Wireless Stereo tipinde olan kulaklık, aynı zamanda mono olarak da kullanılabilir. Böylece ürünü kişisel gereksinimlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Günlük hayatın her alanında kullanabileceğiniz işlevsel bir Bluetooth kulaklık arıyorsanız Philips TAST702 modelinde istediğiniz çoğu özelliği bulabilirsiniz.

Philips TAST702 TWS Kulaklık Modelini Neden Almalıyım?

Philips TAST702, gerçek kablosuz kulaklık arayışında olan kullanıcılara hitap eder. Kulaklıklar bir kablo aracılığıyla birbirine bağlı olmadığı için günlük hayatta pratik bir kullanım elde edilmesini sağlar. Kulak içi tipindeki kulaklıklar, üst tarafında bulunan ekstra parça sayesinde kulaklarınıza iyi bir şekilde oturur. Böylece spor yaparken düşme benzeri istenmeyen durumların yaşanma olasılığını azaltır. Kutu içerisinden değiştirilebilir iki adet kauçuk kulaklık ucu bulunur. Yedek kulaklık ucu, ürünün kullanım süresini uzatır. Ayrıca kutu içerisinden sadece şarj işlemi için USB kablosu çıktığı için ek olarak kablo satın almanızı gereksiz kılar.

Philips TAST702 Kablosuz Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Philips TAST702, pratikliğiyle herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. En iyi pil ömrünü elde etmek için ilk kullanımdan önce kulaklığı 3 saat boyunca şarj etmeniz önerilir. USB kablosunun ilgili ucunu şarj kutusuna diğer tarafını güç kaynağına bağlayarak şarj etme işlemini pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kulaklığı şarj kapsülünün içerisinden çıkarttığınız anda otomatik olarak eşleştirme moduna geçiş yapar. Üzerinde yer alan LED gösterge paneli mavi renkte yanmaya başladığında kulaklığı dilediğiniz cihaza bağlayabilirsiniz. Bağlamak istediğiniz cihazın Bluetooth ayarlarından Philips ST702 ismine tıkladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazınızın Bluetooth versiyonu 3.0’ın altındaysa ek olarak parola girmeniz istenebilir. Parola bölümüne 0000 (4 tane sıfır) yazdıktan sonra senkronizasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. UV sterilizasyon işlevine sahip olan ürün, kulaklıkları şarj kutusuna koyduktan ve kapağını kapattıktan sonra ultraviyole ışınlar aracılığıyla ürününüzü temizler. Kutunun üzerinde yer alan LED ışık 20 saniye boyunca beyaz renkte yandığında sterilizasyon işlemi gerçekleşir. Ayrıca kulaklıkların üzerinde birtakım işlemleri yapmanıza yardımcı olan bir çoklu işlev düğmesi bulunur. İki kulaklıktan herhangi birine iki kere basarsanız müzik durdurulur ya da başlatılır. Sağ kulaklığa 2 saniye boyunca basılı tutulduğunda sonraki şarkıya geçiş yaparken sol kulaklığa 2 saniye basınca önceki parçaya geçer. Çok işlev düğmesi sayesinde çağrılarınızı da kontrol altına alabilirsiniz. İki kulaklıktan birisine iki kez basarak aramayı cevaplayabilir, 2 saniye basılı tutarak da çağrıyı reddedebilirsiniz. Ayrıca çoklu işlev düğmelerine üç kere basıldığında sesli asistanları aktif hale getirir. Hem Siri hem de Google Asistanı destekleyen kulaklık, sesli olarak telefonunuza direktifler vermenize imkan tanır. Philips Actionfit TAST702 modeli işlevselliğiyle kullanıcılarının günlük yaşantısına pratiklik kazandırır. Philips kalitesinin hissedildiği TAST702 ile istediğiniz çoğu işlemi zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Philips TAST702 Bluetooth Kulaklık Kimler için Uygun?

Philips TAST702, sunduğu özelliklerle herkes için uygun bir ürün olma özelliği gösterir. Sağlam yapısı sayesinde dış mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz. IPX5 sertifikası, ürünün su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğu anlamına gelir. Böylece yağmurda yürürken kulaklığı güvenle kullanabilirsiniz. Sahip olduğu Bluetooth profilleri sayesinde de kullanıcılarına geniş bir kullanım alanı sunar. Eller serbest profili olarak da bilinen HSP, kulaklık üzerinden sesli olarak çeşitli komutlar vermenize imkan tanır. Gelişmiş ses dağıtımı profili olan A2DP, sesle görüntü arasındaki senkronizasyonu başarılı bir şekilde sağlar. Bu sayede film ya da dizi izlerken ses kaymaları yaşanmasının önüne geçer. AVRCP şeklinde nitelendirilen ses video uzaktan kumanda profili de ürünün işlevselliğini artırır. SBC ses kodeğine sahip olan model, cihazlarla hızlı bir şekilde bağlantı kurabilmesiyle de öne çıkar. Böylece eşleştirme sırasında vakit kaybetmeden cihazlarınızla senkronizasyonu tamamlar. Yolda giderken, spor yaparken ya da film izlerken kullanabileceğiniz bir kulaklık arıyorsanız Philips TAST702’nin sunduğu özelliklerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Philips TAST702 En Çok Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Philips TAST702, mobilitesi yüksek oval kutu tasarımının yanı sıra teknik detaylarıyla da öne çıkar. Kulaklıklarda bulunan 105 mAh kapasiteye sahip olan şarj edilebilir lityum iyon pilleri, tamamen doldurulduğunda 6 saatlik bir kullanım ömrü sağlar. Şarj kutusunun pil kapasitesi ise 450 mAh’tır. Şarj kutusuyla beraber 18 saate kadar oynatma süresi elde edebilirsiniz. Tamamen bitmiş bataryanın ise doldurulması 2 saat sürer. Kulaklığı kutudan çıkardıktan sonra 3 dakika boyunca herhangi bir cihazla eşleştirilmezse otomatik olarak kapanır. Böylece gereksiz güç tüketiminin önüne geçerek daha uzun süreli bir kullanım elde edilmesini mümkün kılar. Hızlı şarjı destekleyen model, 15 dakika şarj edildiğinde 1.5 saatlik bir kullanım sunar. Acil olarak kulaklığınıza ihtiyacınız olduğunda bu özellik sayesinde kısa süre içinde gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Ayrıca 10 metrelik bir kullanım ömrü sağlamasıyla kullanıcılarına hareket alanı sunar. Egzersiz yaparken kulaklık kullanmayı tercih eden kişiler için bu geniş hareket alanı oldukça kullanışlı hale gelir. Philips TAST702 Actionfit spor yapan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği bir yapıdadır. Kompakt boyutları, geniş kullanım mesafesi ve ter geçirmeme özellikleri sayesinde spor yaparken dilediğinizi dinlemenize imkan tanır.


True wireless


Battery life: up to 6 hours


iOS / Android compatible


Microphone / remote / volume control


Waterproof


Ağırlık Bluetooth Versiyonu Genişlik Bağlantı Teknolojisi
64 5 38 True Wireless Stereo (TWS)
Bekleme Süresi Bluetooth Kablo Uzunluğu Konuşma Süresi
100 Evet 0, 0800 6
Gürültü Yok Etme Etkisi Kulaklık Hassasiyeti
Evet 94

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips TAST702 TWS Spor Kulaklık Siyah
5.0
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizin İçin Seçtiklerimiz
Preo MS36 Dokunmatik Kontrol Led Güç Göstergeli Bluetooth 5.1 Tws Gerçek Kablosuz Kulaklık Siyah
Reklam
Preo MS36 Dokunmatik Kontrol Led Güç Göstergeli Bluetooth 5.1 Tws Gerçek Kablosuz Kulaklık Siyah
379,99 TL
Preo MS36 Dokunmatik Kontrol Led Güç Göstergeli Bluetooth 5.1 Tws Gerçek Kablosuz Kulaklık Beyaz
Reklam
Preo MS36 Dokunmatik Kontrol Led Güç Göstergeli Bluetooth 5.1 Tws Gerçek Kablosuz Kulaklık Beyaz
379,99 TL
Shaza Air 7 Gürültü Azaltma ENC 4 Mikrofonlu TWS Siyah Bluetooth Kulaklık
Reklam
Shaza Air 7 Gürültü Azaltma ENC 4 Mikrofonlu TWS Siyah Bluetooth Kulaklık
%44
782,00 TL
437,00 TL
Shaza Air 7 Gürültü Azaltma ENC 4 Mikrofonlu TWS Beyaz Bluetooth Kulaklık
Reklam
Shaza Air 7 Gürültü Azaltma ENC 4 Mikrofonlu TWS Beyaz Bluetooth Kulaklık
%44
782,00 TL
437,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek