Sepet
TÜM ÜRÜNLER
LG Nano Cell TV

LG TV

LG Nano CellTM TV, Renk Doğruluğunda Devrim

TV'deki Renklerle İlgili Gerçeği Açığa Çıkarıyor

Yaşayan Efsaneler TV'nin Sırrını
Ortaya Çıkarıyor

Kazanmanın Anahtarı Nano CellTM Teknolojisi

* Kırmızı alan, renk skalası alanının %100'de kaldığı ölçüyü göstermektedir. (LG'nin kendi test metodolojisini kullanarak gerçekleştirdiği kurumsal ölçümler esas alınmıştr)

TV'yi Böyle İzliyorsunuz

Araştırmaya göre, insanların yaklaşık %60'ı TV'yi düz değil, belirli bir açıyla izliyor. Geniş izleme açısına sahip LG Nano Cell TV, 60 derecelik açıyla bakıldığında bile doğru renkleri sunuyor.

* Kırmızı alan, renk skalası alanının %100'de kaldığı ölçüyü göstermektedir. (LG'nin kendi test metodolojisini kullanarak gerçekleştirdiği kurumsal ölçümler esas alınmıştr)

Nano Cell TV, Bir Daha Asla Tek Bir Açıdan Doğru Görüntü Sunan Eski Bir TV'ye Dönmek İstemeyeceksiniz

TV'leriniz ön taraftan bakıldığında doğru renkleri gösterebilir ancak yan taraftan bakıldığında renkler bozulur ve eski bir TV gibi görünebilir. Yanlış renkler nedeniyle, bilgileri yanlış bile okuyabilirsiniz. Oysa ki LG Nano Cell TV her açıdan doğru renkleri gösterir.

Nano Cell TV doğru renk kontrolünü nasıl sağlıyor? Panele entegre 1nm nano parçacıklardan oluşan Nano Cell TV her türlü ışık girişini emer ve ekranda görüntülenen renk saflığın büyük ölçüde geliştirir. Nano Cell TV, geleneksel TV'lerden daha ayrıntılı renkler üretir.

Nano Cell Süper Maç Kamera
Arkası

Efsanevi Oyuncuların Paylaştığı
Hikayeler

YouTube Yıldızlarıyla Özel Maç

LG Nano CellTM TV Hep Birlikte Eğlenmenizi Sağlıyor


Televizyon, mobil iletişim, beyaz eşya ve bilgisayar ürünlerimizle hayatınızın her köşesinde bulunan LG Electronics olarak, tutkumuzun başlangıç noktası her zaman: "Hayatı güzelleştiren yenilikler" olmuştur. Kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmaya, onların yaşamlarını daha pratik ve eğlenceli bir hale getirmeye yönelik ürünlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

LG Electronics olarak tüketici elektroniğinde dünya lideri bir marka olarak, "Senden Öğreniyorum" ilkesi ile daha kaliteli ve insan hayatına fayda sağlayacak ürünler için tüm gücümüzle Ar-Ge çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

Muazzam ve pürüzsüz stile sahip LG televizyonlar, her odanın odak noktasıdır. LG televizyonlar, sonsuz detaylı görüntü kalitesi vadediyor. LG, ev sinema sistemleri standardınızı aşacak gelişmiş ses ve video ekipmanlarını televizyonunuz için sağlıyor.