Sepet
TÜM ÜRÜNLER17-18 HAZİRAN TARİHLERİNDE BONUS'A ÖZEL %10 BONUS!

Kampanya 17-18 Haziran 2013 tarihinde kampanyaya dahil olan teknosa.com’dan Bonus ile tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri 11 taksitli işlemler için geçerlidir.


www.teknosa.com adresi dışındaki Teknosa mağazaları kampanyaya dahil olmayacaktır. Kampanyanın geçerli olacağı üye işyeri numaraları 3438024, 3435531’dir. Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir. Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 21 Haziran tarihinden itibaren aynı kart ile kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus geri alınmayacaktır. Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, Sanal Kartlar, PTT Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Deniz Bonus, TFKB Happy Card, Tekstilbank, Burgan Bonus ve Abank Bonus kampanyaya dahildir. Amex, Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles ticari kartlar,debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir. FLEXI müşterilerinın kampanyaya katılması için EVET TEKNOSA yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde teknosa.com hediye çeki kampanyası geçerli değildir. Kampanya Tekno fırsat ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya dışı ürünler için tıklayınız.