Laptop Fiyatları ve Modelleri

Notebook / Laptop
FİYAT
Ekran Kartı
Depolama Kapasitesi
HDD Kapasitesi
Ekran Çözünürlüğü
Depolama ortamı
Yenileme Frekansı
SSD Kapasitesi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Notebook / Laptop için 84 ürün bulundu

Tükenmek Üzere
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Sepette %4 İndirimle
13.149 TL

Laptop ve Notebook Modelleri

Gelişen teknolojiyle birlikte kullanıcı ihtiyaçlarının da farklılaşması notebook ve laptop firmalarını sürekli yeni ürünler piyasaya sürmeye itiyor. Her geçen gün bilgisayarın özellikleri gelişirken, kullanımı kolaylaşmaya ama fiyatları da yükselmeye devam ediyor. Değişen ihtiyaçlar yeni özellikleri de ürünlere eklemeyi gerektiriyor. Laptop almak isteyen her kullanıcının merak ettiği bazı sorular var siz de önerilerimizi inceleyerek notebook tercihinizi yapabilirsiniz.

Laptop modelleri

Uygun Fiyatlı Laptop Modelleri Hangileridir?

Günümüzde pek çok marka laptop üretmekte ve kullanıcılar sahip oldukları laptopların en iyisi olmasını isterken bütçeyi aşabilmektedirler. Teknosa mağazaları ve teknosa.com'da her bütçeye uygun laptop bulunmaktadır. Intel Dual-Core Celeron işlemciye sahip modellerden Intel i7 işlemciye sahip modellere kadar her bütçeye uygun dizüstü bilgisayarı Teknosa'da bulmak mümkün. Giriş seviyesi özelliklere sahip cihazlar olduğu gibi profesyonel kullanım için dizayn edilmiş üst modelleri de bulabilirsiniz. Notebook fiyatlarını belirleyen en önemli değişkenlerden birisi de markasıdır. Seçeceğiniz Notebook markası ayırmanız gereken bütçeyi de doğrudan etkileyecektir. En iyi Notebook markaları kullanıcıların tercihlerine göre belirlenir. Bir markanın iyi veya daha iyi olarak adlandırılması müşterinin talebini karşılayıp karşılamaması ile de doğrudan ilgilidir. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen notebook markaları Teknosa tarafından beğeniye sunulmaktadır. Notebook markaları her seviyeden kullanıcıya göre notebooklar üretmektedirler.

Bilgisayar Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle bilgisayar seçimi yaparken hangi kullanım amacıyla alacağınıza karar vermelisiniz. İhtiyacımıza en uygun bilgisayarı alabilmek için ilk adım bilgisayarı ne için kullanacağımız olmalı. Çünkü bu durum tercih edeceğimiz bilgisayar modelini değiştirecek en önemli etkenlerden birisidir.Kullanım amacına göre laptop modelleri farklılık göstermektedir.

Notebook

İş Bilgisayarı

Eğer iş için kullanmak üzere bir bilgisayar arıyorsanız hangi bilgisayar programlarını kullandığınız önemli. Büyük dosyaları açmak ya da tasarım programlarını kullanmak için güçlü işletim sistemine sahip olan bilgisayarlardan tercih edebilirsiniz. İş bilgisayarınızı seçerken bir diğer önemli detay ise taşınabilir olması. Yanınızda taşımanız gerekliliğini de göz önünde bulundurarak hafif bilgisayarlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Oyun Bilgisayarı

Genellikle oyuncuların tek parça olarak aldığı ya da parçalarını topladıkları bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlar normal bilgisayarlara oranda daha güçlü ekran kartlarına, daha yüksek RAM'e, daha geniş depolama alanına ve daha iyi bir işlemciye sahip olmaktadırlar. Daha çok NVIDIA GeForce ekran kartı ve Intel İşlemci tercih edilerek üretilen oyuncu bilgisayarları yüksek hız ve performans bekleyen kullanıcılara hitap etmektedir.

Günlük Kullanım

Profesyonel bir kullanım yerine daha çok günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir bilgisayar almak istiyorsanız en gelişmiş özelliklere sahip cihazları tercih etmenize gerek olmayabilir. Eğlence ve Multimedia Kullanımı amacıyla alacağınız bir bilgisayarın ortalama hız ve ekran özelliklerine sahip olması ihtiyacınızı karşılamak için yeterli olacaktır.