Ücretsiz Kargo 

LG GR-F802HLHU No Frost Buzdolabı

Ürün Kodu: 115080217
Paylaş Kazan
Yeni
  • En geç 28 Eylül Çarşamba günü kargoda
19.649 TL
19.649 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
Satıcı doludepo
Satıcı TEKNOSA
Ürün Açıklaması

LG GR-F802HLHU No Frost Buzdolabı

Vazgeçilmez demirbaş beyaz eşyalar arasında yer alan buzdolapları, LG kalitesiyle mutfaklara konuk oluyor. LG’nin üstün teknolojik özelliklerle sunulan buzdolabı modelleri arasında yer alan GR-F802HLHU.APZPLTK A++ enerji sınıfı buzdolabı, gıdalarınızı daha uzun süre saklayabilmenize ve daha uzun süre taze tutabilmenize olanak sağlıyor. LG GR-F802HLHU.APZPLTK A++ 636 lt gri no frost buzdolabı, sınıfının en geniş hacimli buzdolapları arasında yer alıyor. Üstten donduruculu olmasıyla, dondurucu bölmenin kullanımında kullanıcı dostu bir tasarım sunan LG buzdolabı modeli inoks rengiyle de ilk bakışta etkilemeyi başarıyor. Şık ve estetik tasarım çizgileriyle mutfağınıza hoş bir hava katacak olan LG GR-F802HLHU.APZPLTK buzdolabı ile vakit kaybetmeden tanışın.

LG GR-F802HLHU.APZPLTK Buzdolabını Neden Almalıyım?

Yenilikçi özelliklere sahip bir buzdolabı arıyorsanız, üstün teknolojik özelliklerle donatılan LG GR-F802HLHU buzdolabı tam size göre olabilir. Geniş iç hacmi ve kullanıcı dostu gösterge menüsü ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran bu buzdolabı aynı zamanda yiyeceklerin çok daha uzun süre tazeliğini koruyarak muhafaza edilebilmesine olanak sağlıyor. Pratiklik ve konfor sunan iç tasarımı sayesinde her türlü gıdanın en sağlıklı koşullarda saklanabilmesini sağlayan LG GR-F802HLHU.APZPLTK, düzenli bir buzdolabı yerleşimi yapabilmek için de ideal. LG GR-F802HLHU ayrıca her zaman eşit soğutma, her yerde eşit ve hızlı soğutma gibi gelişmiş soğutma özelliklerine sahip bulunuyor. Her zaman eşit soğutma sağlayan LINEAR Cooling™ teknolojisi, tazeliği ön planda tutanları etkilemeyi başarıyor. Sıcaklık dalgalanmasını ±0,5℃ aralığında tutan LINEAR Cooling™ teknolojisi sayesinde yiyecekleriniz daha uzun süre sonra bile daha taze… LG DoorCooling+™ teknolojisi ise geleneksel soğutma sistemine göre iç sıcaklıklarda daha eşit serinlik ve daha hızlı soğutma sağlıyor. İç kısım ve bölmenin kapı tarafı arasındaki sıcaklık farkını önemli ölçüde azaltan bu teknoloji sayesinde her yerde eşit ve hızlı soğutma yapılabiliyor. Tazelik ve ferahlık sunması için üstün özelliklerle donatılan LG buzdolabı, dört aşamalı akıllı filtre sistemine sahip bulunuyor. Harici fanı ve ince tasarımıyla kötü kokuları gideren cihaz aynı zamanda yiyeceklerinizi daha temiz koşullarda muhafaza edebilmenize olanak tanıyor. Dört adımda tazelik ve ferahlık sunan Hygiene FRESH teknolojisi sayesinde buzdolabındaki kötü kokulara veda edebilir, uzun süren tazeliğe ise merhaba diyebilirsiniz.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Akıllı teknolojileri buzdolabı ile bir araya getiren LG, Smart ThinQ uygulaması ile uzaktan kontrol imkânı sunuyor. LG GR-F802HLHU.APZPLTK A++ 636 lt no frost buzdolabını kullanırken olası arıza durumlarından hemen haberdar olmak ve erken müdahale edebilmek için Smart ThinQ uygulamasını kullanmayı ihmal etmeyin. Hem iOS hem de Android desteği bulunan uygulama, arıza teşhisinden sıcaklık kontrolüne kadar birçok fonksiyonu uzaktan kontrol ve kumanda etmeye yarıyor. Hayatınızı kolaylaştıracak olan Smart ThinQ uygulaması ile Hygiene Fresh özelliğini bile uzaktan kontrol edebilirsiniz. Ne kadar uzağa giderseniz gidin buzdolabınızı kontrol altında tutabilmenize olanak sağlayan Smart ThinQ uygulamasını telefonunuza indirmeyi unutmayın. İşlevsellik ve kullanıcı dostu arayüzüyle beğeni kazanan uygulama, arızalara erken müdahaleyi mümkün kıldığından buzdolabı ömrünü uzatmaya da yardımcı oluyor.

LG GR-F802HLHU.APZPLTK Buzdolabı Kimler için Uygun?

LG GR-F802HLHU.APZPLTK buzdolabı, geniş hacimli ve üstün teknoloji donanımlı bir buzdolabı arayan herkes için uygun. 636 litrelik geniş iç hacmiyle tüm yiyecek ve içeceklerinize yer açan LG buzdolabı, kalabalık aileleri memnun etmeyi başarıyor. Dört aşamalı filtreleme, eşit ve hızlı soğutma gibi özellikleri sayesinde yiyeceklerin çok daha uzun süre çok daha taze kalmasını sağlayan cihaz, ileri soğutma teknolojileriyle de beğeni kazanıyor. Multi Air Flow teknolojisiyle soğutma havası, buzdolabının her köşesinde bulunan çoklu soğutma havası kanalı vasıtasıyla iletiliyor. Bu özellik, eşit soğutmayı desteklediğinden yiyecekler uzun zaman sonra bile ilk günkü tazeliğini koruyor. Fresh 0 Zone teknolojisiyle gelen buzdolabı, zamanını verimli kullanmak isteyenleri cezbediyor. Fresh 0 Zone, 0°C civarında bir sıcaklıkta kontrol ediliyor ve pişirme öncesinde zaman alan buz çözme süresini tamamen ortadan kaldırıyor. Böylece dondurucudan çıkardığınız bir yiyeceğin buzunun çözünmesini beklemeden yemek hazırlıklarına başlayabiliyorsunuz.

LG GR-F802HLHU.APZPLTK A++ Enerji Sınıfı 636 Lt Gri Buzdolabının En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

LG GR-F802HLHU.APZPLTK A++ 636 lt gri no frost buzdolabı, etkileyici pek çok özelliğe sahip bulunuyor. Bunlardan en çok öne çıkanı ürünün tasarruflu bir kullanım vadediyor olması. A++ enerji sınıfı verimliliği ile cebinizin dostu olan buzdolabı aynı zamanda Inverter Lineer kompresör ile %32’ye kadar enerji tasarrufu sağlıyor. LG'nin Inverter Lineer kompresörüne sahip bu buzdolabı, geleneksel kompresörlere göre daha az bileşen kullanarak verimlilik konusunda öne sıyrılmayı başarıyor. Ayrıca Inverter Lineer kompresörde daha az sürtünme noktası bulunması, daha az gürültü performansı anlamına geliyor. Böylece mutfağınızda her an sessizlik hâkim oluyor. Cihazın sahip olduğu LED panel aydınlatması da daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor ve geleneksel ampullü aydınlatmaya göre daha uzun ömürlü olmasıyla öne çıkıyor. LG GR-F802HLHU.APZPLTK A++ 636 lt sebilli no frost buzdolabı gri rengiyle mutfaklara hoş bir hava katıyor. Ayrıca buzdolabının üzerinde yer alan LED ekran hem kolay kullanım hem de şıklık ve zarafet sunuyor.


Tarz Sahibi Geniş Alan


Enerji Tasarruflu Inverter Kompresör


Fresh 0 Zone


LED Aydınlatma


Taşınabilir Buz Tepsisi


Smart Diagnosis™


Nature Fresh “Gıdalarımızı nasıl daha uzun süre saklayabilir ve daha taze tutabiliriz?” "Çözüm, hassas sıcaklık kontrolü." Her Zaman Eşit Soğutma Her zaman sabit ve eşit soğutma, tazeliğin temel göstergesidir. LINEAR Cooling™ sıcaklık dalgalanmasını ±0,5℃ aralığında tutar. Her Yerde Eşit ve Hızlı Soğutma LG DoorCooling+™, geleneksel soğutma sistemine göre iç sıcaklıklarda daha eşit serinlik ve daha hızlı soğutma sağlar. İç kısım ve bölmenin kapı tarafı arasındaki sıcaklık farkını önemli ölçüde azaltır. Hygiene FRESH+TM 4 Adımda Tazelik ve Ferahlık Dört aşamalı akıllı filtre sistemi, harici fanı ve ince tasarımıyla kötü kokuları giderir. Ayrıca, yiyeceklerinizi daha temiz koşullarda daha taze tutabilirsiniz. Fresh 0 Zone Zamanınızı Buz Çözmek İçin Harcamayın Fresh 0 Zone, 0°C civarında bir sıcaklıkta kontrol edilir ve pişirme öncesinde zaman alan buz çözme süresini ortadan kaldırır. Multi Air Flow Hızlı ve Eşit Soğutma Soğutma havası, buzdolabının her köşesinde bulunan çoklu soğutma havası kanalı vasıtasıyla iletilir. Inverter Lineer Kompresör Verimli Enerji Tasarrufu LG’nin Inverter Lineer Kompresörü sayesinde, geleneksel kompresörlere göre daha az bileşen kullanarak verimlilik konusunda pazar lideridir. Bu nedenle, Inverter Lineer Kompresörde daha az sürtünme noktası bulunur ve dolayısıyla daha az gürültü söz konusudur. Dokunmatik LED Ekran Kolay Kontrol Dokunmatik LED Ekran, kullanımı zevkli hale getirir ve buzdolabınızın zarafetini geliştirir. LED Panel Aydınlatması Enerji Verimli ve Daha Uzun Ömürlü LED Panel Aydınlatması, daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve geleneksel ampullü aydınlatmaya göre daha uzun ömürlüdür. Moving Ice Maker Kolay Depolama Daha fazla dondurucu alanına ihtiyaç duyduğunuzda buz tepsisini kolayca çıkarıp taşıyabilirsiniz. Hızlı ve Kullanışlı Kontrol Smart ThinQ™ ile, evde değilken bile akıllı telefonunuzla buzdolabınızı kontrol edebilir ve arıza teşhisi yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda basit bir dokunuşla buzdolabı sıcaklığını kolayca ayarlayın, HygieneFresh+™’ı kontrol edin ve buzdolabınızda arıza teşhisi yapın.


Derinlik Genişlik Gürültü Seviyesi Yıllık Enerji Tüketimi
730 860 38 323
Yükseklik Dondurucu Raf Sayısı Buzdolabı Raf Sayısı Raf Malzemesi
1840 1 2 Temperli cam
Yumurtalık
Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 40.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,39% 0 TL 3,3667% 40,4000% 1.763,17 TL 5.289,51 TL
5.000 TL 6 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3970% 918,95 TL 5.513,70 TL
5.000 TL 9 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3975% 638,22 TL 5.743,98 TL
5.000 TL 12 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 498,36 TL 5.980,32 TL
5.000 TL 24 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3963% 291,05 TL 6.985,20 TL
5.000 TL 36 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 224,53 TL 8.083,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

  • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
  • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
  • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz Havale Ödeme yöntemi ile almak çok kolay!
  • 1Akbank Direkt Ödeme - Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır. Anlaşmalı bankanın müşterisi değilseniz, diğer seçenekle devam edebilirsiniz.
  • 2Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
2+3 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.