Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Lg Gr-Q31fmkhl 4 Kapılı Gardırop Buzdolabı Metalik

28.999 TL
9 x 3.222,11 TL = 28.999 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 1.799,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 2.399,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 3.299,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Lg Gr-Q31fmkhl 4 Kapılı Gardırop Buzdolabı Metalik

LG GR-Q31FMKHL.ASBPLTK A+ Enerji Sınıfı 889 Lt Transparan Gardrop Tipi No Frost Buzdolabı, teknolojinin en yeni ve en somut örnekleri arasında yer alır. Buzdolabı teknolojisini birkaç basamak üste taşıyan LG GR-Q31FMKHL, cam paneli, Door-in-Door özelliği, üstün soğutma teknolojileri ve daha fazlasıyla beklentilerinizi karşılar. Tasarım harikası LG GR-Q31FMKHL Buzdolabı, kullanışlılığıyla da dikkatleri üzerine toplar.

LG GR-Q31FMKHL Gardırop Tipi Buzdolabını Neden Almalıyım?

Üstün soğutma sistemlerine sahip buzdolabına gelişmiş teknolojik özellikler, modern ve yenilikçi tasarımla sahip olmak istiyorsanız LG Transparan Gardrop Tipi No Frost Buzdolabı ürününü tercih edebilirsiniz. Bu ürün, Door-in-Door modeliyle tasarlanmıştır. LG’ye özgü bu tasarım şekli, kapıya iki kez tıklatmanızla devreye girer. Şık, transparan cam panele iki kez tıkladığınızda sevdiğiniz yiyeceklerin ve atıştırmakların yer aldığı bölümü buzdolabı kapağını açmadan görebilirsiniz. Buzdolabı kapağını açmanıza gerek kalmadığından içeride soğuk hava kaybı da meydana gelmez. Böylece yiyeceklerin uzun süreler boyunca taze kalabilir. Sevdiğiniz gıdalara hızlıca ulaşabilmenize yardımcı olan Door-in-Door özelliğinin yanı sıra LG No Frost Buzdolabı, yüksek seviyede kullanışlılık da sağlar. Açıkta duran, diğerlerine göre daha küçük ve az yer kaplayan ürünler için X-tra Duo alanı sunan bu buzdolabı, mutfağınıza düzeni getirir. Daha uzun ve daha büyük ürünler için ise özel olarak tasarlanmış geri çekilebilir raf bulunur. Bunların yanı sıra sürgülü üst raf, dondurucu kapı sepetleri ve diğer tüm iç tasarım ögeleri, buzdolabınızın içinin düzenli olmasına yardımcı olur. Ekstra alanlarla buzdolabınızın iç hacmini genişletebilir ve daha fazla ürüne dolabınızda yer verebilirsiniz. Misafirlerinizi dolabınızdaki onlarca farklı çeşit ürünle en iyi şekilde ağırlayabilir; ürünlerinizin tazeliğiyle onları şımartabilirsiniz.

LG Gardrop Tipi No Frost Buzdolabını Nasıl Kullanırım?

LG GR-Q31FMKHL Transparan Buzdolabını kullanmak son derece kolay ve pratiktir. Ürünün gerekli kurulumları tamamlandığında kullanıma hemen başlayabilirsiniz. Ürünü kullanırken onun sizlere sağladığı tüm özelliklerden ve faydalardan yararlanabilirsiniz. Ürünlerinizi, hazırladığınız yemekleri, tatlıları, atıştırmalıklarınızı, sebze ve meyvelerinizi ürünün ilgili bölümlerine yerleştirerek mutfağınıza düzeni dahil ettikten sonra üstün soğutma sistemleriyle tanışabilirsiniz. LG Buzdolabı, 5 aşamalı akıllı filtre sistemiyle soğutma teknolojilerini hizmetinize sunar. Bu akıllı filtre sistemi, yiyeceklerinizi daha temiz koşullarda saklayabilmenize olanak tanır. İçerideki hava sirkülasyonunu artıran filtre teknolojisi, oluşabilecek kötü kokuların da önüne geçer. Harici fanı ve ince tasarımıyla kokuları gideren 5 aşamalı filtre sisteminin yanı sıra ürün, 2 kademeli katmanlı filtreleme özelliğiyle de öne çıkar. Bu filtreleme teknolojisi, yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını engeller ve daha ferah bir havayla yiyeceklerinizi taze tutar. LG Gardrop Tipi No Frost Buzdolabınızı uyumlu akıllı telefonlarla da kullanabilirsiniz. Akıllı telefon uygulamalası LG ThinQ üzerinden buzdolabınızın sıcaklık ayarını yapabilirsiniz. Böylece siz marketteyken buzdolabınız aldığınız gıdalar için havayı ideal koşullara getirir. Büyük market alışverişiniz için hazır hâle gelen LG Buzdolabı ile yiyeceklerinizi uzun süreler boyunca taze şekilde saklayabilirsiniz.

LG No Frost Buzdolabı Kimler İçin Uygun?

Yiyeceklerinin uzun süre taze kalmasını önemseyen, mutfağında ve buzdolabının içinde düzene önem veren, buzdolabının yenilikçi teknolojilerle donanmış ve onlarca farklı fonksiyona sahip olmasını isteyen herkes için LG No Frost Buzdolabı uygundur. Kullanıcılarının yararını her an düşünen LG Buzdolabı, sunduğu fonksiyonlarla da dikkat çeker. Ürünün öne çıkan teknolojilerinden biri olan Hızlı Dondurma ile serin bir içeceğe, leziz bir dondurmaya ihtiyaç duyduğunuzda buzdolabınız devreye girer. Fonksiyonu çalıştırdığınızda ihtiyaç duyduğunuz serinlikteki yiyecek veya içeceğe birkaç dakika içinde sahip olabilirsiniz. Üründe bulunan Kapı Alarmı özelliği, kapının belli bir süre açık kalması durumunda aktifleşir ve sizi uyarır. Bu sayede içerideki ısı kaybının önüne geçilir. Yiyecekleriniz, soğutma performansı düşmeden, ideal koşullar altında taze bir şekilde bekletilir. Buzdolabından enerji verimliliği sağlamasını isteyenler için de bu ürün son derece uygundur. LG Buzdolabı, A++ enerji tüketimi sayesinde hem doğaya hem de faturalarınıza olumlu katkılar sunar.

LG Buzdolabının En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

LG GR-Q31FMKHL Buzdolabı, 10 yıl parça garantisi sunan Lineer Kompresör özelliğiyle öne çıkar. Standart kompresör sistemine göre daha az titreşim, daha az hareketli parça ve daha az gürültü sağlayan bu kompresör, buzdolabının ömrünü uzatır. Böylece daha sessiz ve daha dayanıklı bir buzdolabı hayatınıza dahil olur. Özel tasarım özelliğiyle de öne çıkan LG Buzdolabı hem iç hem de dış görünüm açısından beğeni kazanır. Her bir kap boyutu için farklı saklama bölgesi sağlayan, kapaklarda ve alt kısımlarda ayrı alanlarla hacmi genişleten LG Buzdolabı, oldukça kullanışlıdır. Mutfağınıza yenilikçi, modern ve şık bir görünüm kazandıran bu ürün, Wi-Fi bağlantısına da sahiptir. Wi-Fi bağlantısı ile buzdolabınızı uzaktan kontrol edebilir; teknolojinin en üst seviyesinden faydalanabilirsiniz. Kapı soğutma özelliği sayesinde kapı bölümündeki raflarda yer alan gıdaların da tazeliğini garanti eden LG Buzdolabı, Hygiene Fresh+, Bio Shield, Çoklu Hava Akışı gibi özellikleriyle kullanımını kolaylaştırır. Aynı zamanda ürünün iç kısmında yer alan LED’ler, yerleştirdiğiniz ürünleri kolayca bulmanıza yardımcı olur. Bu sayede aradığınız her şeye kısa bir süre içerisinde ulaşabilir; zaman ve enerji kayıplarının önüne geçebilirsiniz. Tüm teknolojik özellikleri, tasarımı, kullanışlılığı ve daha fazlasıyla dikkat çeken LG Buzdolabına size özel avantajlarla sahip olabilirsiniz.


InstaView Door-in-Door™ Kapıyı İki Kere Tıklatın ve Favorilerinize Kolayca Erişin Door-in-Door® modeli, InstaView Door-in-Door® ile yeni özellikler kazanıyor. Buzdolabınızın serinliğini kaybetmeden içini aydınlatmak için şık cam panele iki kez vurmanız yeterlidir. InstaView Door-in-Door™ Şık aynalı cam panele iki hızlı vuruş ile kapağı açmadan ve yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlayan soğuk havayı kaybetmeden sevdiğiniz atıştırmalıklarınızın ve içeceklerinizin bulunduğu bölümü hızlı ve kolay bir şekilde görün ve ulaşın. Hygiene FRESH+™ 5 Adımda Tazelik ve Ferahlık Beş aşamalı akıllı filtre sistemi, harici fanı ve ince tasarımıyla kötü kokuları giderir. Ayrıca, yiyeceklerinizi daha temiz koşullarda daha taze tutabilirsiniz. 2 Kademeli Katmanlı Filtreleme 2 kademeli hava filtresi, hava sirkülasyonu sağlayan ve buzdolabındaki kokuları azaltarak gideren bir hava filtreleme sistemi işlevi görür. Inverter Lineer Kompresör Lineer Kompresörde 10 Yıl Parça Garantisi Standart bir LG kompresör sisteminden daha az titreşim, hareketli parça ve gürültü sunan LG Inverter Lineer Kompresör daha sessiz ve daha dayanıklıdır. LG 10 Yıl Parça Garantisi: Buzdolabınızın kalbi olan Inverter Lineer Kompresör için 10 yıl parça garantisi sunuyoruz. Akıllı Saklama Alanı Mutfağınızda En Yüksek Seviyede Kullanışlılık Bu çift kapılı modern ve pratik buzdolabı, küçük veya açıkta duran ürünlere özel X-tra Duo alanı, daha uzun ürünlere özel geri çekilebilir raf, ürünlere hızlı ve kolay şekilde erişmenizi sağlayan sürgülü üst raf ve dondurucu kapı sepetleri gibi depolama seçenekleri ile konuk ağırlamayı sevenler için idealdir. Uzun Ürünleri Saklamak İçin Katlanır Raf Uzun ve büyük şişeleri veya kapları saklarken, rafınızı katlayarak ayarlayabilirsiniz. Ekstra Alan Yumurta, peynir veya jambon dilimleri gibi ürünler için ek alan. Buzdolabı Ayarlarınızı Uzaktan Yapın Uyumlu bir akıllı telefon ve LG SmartThinQ™ uygulamasıyla sıcaklık ayarlarını uzaktan yapabilir, böylece buzdolabınızı büyük market alışverişlerine hazır hale getirebilirsiniz Kare Cepli Kol ve Pınar Ekranı Şık ve Kaliteli Tasarım Cihazınız ne kadar gelişmiş bir teknolojiye sahip olursa olsun, mutfakta da mutlaka güzel görünmelidir. LG, teknolojik gelişmelere olduğu kadar tasarıma da büyük önem verir.


Teknik Özellikler

Dondurucu
No Frost (dondurucu) Evet
Dondurucu net kapasitesi 252 ml
Dondurucu brüt kapasitesi 369 ml
Buzdolabı yeri Tabana yerleştirilmiş
Enerji yönetimi
Yıllık enerji tüketimi 415 kWh
Enerji verimlilik sınıfı E
Energy Star onaylı Evet
Performans
İklim sınıfı T
Toplam brüt kapasite 877 ml
Buzdolabı
Buzdolabı net kapasitesi 503 ml
Buzdolabı brüt kapasitesi 508 ml
Buzdolabı raf sayısı 4
No Frost (buzdolabı) Evet
Sebze çekmecesi sayısı 2
Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı) Evet
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 1787 mm
Genişlik 912 mm
Derinlik 928 mm
Tasarım
Dondurucu raf sayısı 6
Çocuk kilidi Evet
Raf malzemesi Temperli cam
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 28.999 TL 28.999 TL
2 14.499,50 TL 28.999 TL
3 9.666,30 TL 28.999 TL
4 7.249,70 TL 28.999 TL
6 4.833,10 TL 28.999 TL
8 3.624,80 TL 28.999 TL
9 3.222,10 TL 28.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 28.999 TL 28.999 TL
2 14.499,50 TL 28.999 TL
3 9.666,30 TL 28.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 28.999 TL 28.999 TL
2 14.499,50 TL 28.999 TL
3 9.666,30 TL 28.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 28.999 TL 28.999 TL
2 14.499,50 TL 28.999 TL
3 9.666,30 TL 28.999 TL
4 7.249,70 TL 28.999 TL
5 5.799,80 TL 28.999 TL
6 4.833,10 TL 28.999 TL
7 4.142,70 TL 28.999 TL
8 3.624,80 TL 28.999 TL
9 3.222,10 TL 28.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 28.999 TL 28.999 TL
2 14.499,50 TL 28.999 TL
3 9.666,30 TL 28.999 TL
4 7.249,70 TL 28.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 28.999 TL 28.999 TL
2 14.499,50 TL 28.999 TL
3 9.666,30 TL 28.999 TL
4 7.249,70 TL 28.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 28.999 TL 28.999 TL
2 14.499,50 TL 28.999 TL
3 9.666,30 TL 28.999 TL
4 7.249,70 TL 28.999 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Lg Gr-Q31fmkhl 4 Kapılı Gardırop Buzdolabı Metalik Yorumları