Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Lg Gr-F802hlhu Sebilli No Frost Buzdolabı Gri

8.999 TL
9 x 999,89 TL = 8.999 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 879,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 1.119,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 1.599,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Lg Gr-F802hlhu Sebilli No Frost Buzdolabı Gri

Vazgeçilmez demirbaş beyaz eşyalar arasında yer alan buzdolapları, LG kalitesiyle mutfaklara konuk oluyor. LG’nin üstün teknolojik özelliklerle sunulan buzdolabı modelleri arasında yer alan GR-F802HLHU.APZPLTK A++ enerji sınıfı buzdolabı, gıdalarınızı daha uzun süre saklayabilmenize ve daha uzun süre taze tutabilmenize olanak sağlıyor. LG GR-F802HLHU.APZPLTK A++ 636 lt gri no frost buzdolabı, sınıfının en geniş hacimli buzdolapları arasında yer alıyor. Üstten donduruculu olmasıyla, dondurucu bölmenin kullanımında kullanıcı dostu bir tasarım sunan LG buzdolabı modeli inoks rengiyle de ilk bakışta etkilemeyi başarıyor. Şık ve estetik tasarım çizgileriyle mutfağınıza hoş bir hava katacak olan LG GR-F802HLHU.APZPLTK buzdolabı ile vakit kaybetmeden tanışın.

LG GR-F802HLHU.APZPLTK Buzdolabını Neden Almalıyım?

Yenilikçi özelliklere sahip bir buzdolabı arıyorsanız, üstün teknolojik özelliklerle donatılan LG GR-F802HLHU buzdolabı tam size göre olabilir. Geniş iç hacmi ve kullanıcı dostu gösterge menüsü ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran bu buzdolabı aynı zamanda yiyeceklerin çok daha uzun süre tazeliğini koruyarak muhafaza edilebilmesine olanak sağlıyor. Pratiklik ve konfor sunan iç tasarımı sayesinde her türlü gıdanın en sağlıklı koşullarda saklanabilmesini sağlayan LG GR-F802HLHU.APZPLTK, düzenli bir buzdolabı yerleşimi yapabilmek için de ideal. LG GR-F802HLHU ayrıca her zaman eşit soğutma, her yerde eşit ve hızlı soğutma gibi gelişmiş soğutma özelliklerine sahip bulunuyor. Her zaman eşit soğutma sağlayan LINEAR Cooling™ teknolojisi, tazeliği ön planda tutanları etkilemeyi başarıyor. Sıcaklık dalgalanmasını ±0,5℃ aralığında tutan LINEAR Cooling™ teknolojisi sayesinde yiyecekleriniz daha uzun süre sonra bile daha taze… LG DoorCooling+™ teknolojisi ise geleneksel soğutma sistemine göre iç sıcaklıklarda daha eşit serinlik ve daha hızlı soğutma sağlıyor. İç kısım ve bölmenin kapı tarafı arasındaki sıcaklık farkını önemli ölçüde azaltan bu teknoloji sayesinde her yerde eşit ve hızlı soğutma yapılabiliyor. Tazelik ve ferahlık sunması için üstün özelliklerle donatılan LG buzdolabı, dört aşamalı akıllı filtre sistemine sahip bulunuyor. Harici fanı ve ince tasarımıyla kötü kokuları gideren cihaz aynı zamanda yiyeceklerinizi daha temiz koşullarda muhafaza edebilmenize olanak tanıyor. Dört adımda tazelik ve ferahlık sunan Hygiene FRESH teknolojisi sayesinde buzdolabındaki kötü kokulara veda edebilir, uzun süren tazeliğe ise merhaba diyebilirsiniz.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Akıllı teknolojileri buzdolabı ile bir araya getiren LG, Smart ThinQ uygulaması ile uzaktan kontrol imkânı sunuyor. LG GR-F802HLHU.APZPLTK A++ 636 lt no frost buzdolabını kullanırken olası arıza durumlarından hemen haberdar olmak ve erken müdahale edebilmek için Smart ThinQ uygulamasını kullanmayı ihmal etmeyin. Hem iOS hem de Android desteği bulunan uygulama, arıza teşhisinden sıcaklık kontrolüne kadar birçok fonksiyonu uzaktan kontrol ve kumanda etmeye yarıyor. Hayatınızı kolaylaştıracak olan Smart ThinQ uygulaması ile Hygiene Fresh özelliğini bile uzaktan kontrol edebilirsiniz. Ne kadar uzağa giderseniz gidin buzdolabınızı kontrol altında tutabilmenize olanak sağlayan Smart ThinQ uygulamasını telefonunuza indirmeyi unutmayın. İşlevsellik ve kullanıcı dostu arayüzüyle beğeni kazanan uygulama, arızalara erken müdahaleyi mümkün kıldığından buzdolabı ömrünü uzatmaya da yardımcı oluyor.

LG GR-F802HLHU.APZPLTK Buzdolabı Kimler için Uygun?

LG GR-F802HLHU.APZPLTK buzdolabı, geniş hacimli ve üstün teknoloji donanımlı bir buzdolabı arayan herkes için uygun. 636 litrelik geniş iç hacmiyle tüm yiyecek ve içeceklerinize yer açan LG buzdolabı, kalabalık aileleri memnun etmeyi başarıyor. Dört aşamalı filtreleme, eşit ve hızlı soğutma gibi özellikleri sayesinde yiyeceklerin çok daha uzun süre çok daha taze kalmasını sağlayan cihaz, ileri soğutma teknolojileriyle de beğeni kazanıyor. Multi Air Flow teknolojisiyle soğutma havası, buzdolabının her köşesinde bulunan çoklu soğutma havası kanalı vasıtasıyla iletiliyor. Bu özellik, eşit soğutmayı desteklediğinden yiyecekler uzun zaman sonra bile ilk günkü tazeliğini koruyor. Fresh 0 Zone teknolojisiyle gelen buzdolabı, zamanını verimli kullanmak isteyenleri cezbediyor. Fresh 0 Zone, 0°C civarında bir sıcaklıkta kontrol ediliyor ve pişirme öncesinde zaman alan buz çözme süresini tamamen ortadan kaldırıyor. Böylece dondurucudan çıkardığınız bir yiyeceğin buzunun çözünmesini beklemeden yemek hazırlıklarına başlayabiliyorsunuz.

LG GR-F802HLHU.APZPLTK A++ Enerji Sınıfı 636 Lt Gri Buzdolabının En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

LG GR-F802HLHU.APZPLTK A++ 636 lt gri no frost buzdolabı, etkileyici pek çok özelliğe sahip bulunuyor. Bunlardan en çok öne çıkanı ürünün tasarruflu bir kullanım vadediyor olması. A++ enerji sınıfı verimliliği ile cebinizin dostu olan buzdolabı aynı zamanda Inverter Lineer kompresör ile %32’ye kadar enerji tasarrufu sağlıyor. LG'nin Inverter Lineer kompresörüne sahip bu buzdolabı, geleneksel kompresörlere göre daha az bileşen kullanarak verimlilik konusunda öne sıyrılmayı başarıyor. Ayrıca Inverter Lineer kompresörde daha az sürtünme noktası bulunması, daha az gürültü performansı anlamına geliyor. Böylece mutfağınızda her an sessizlik hâkim oluyor. Cihazın sahip olduğu LED panel aydınlatması da daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor ve geleneksel ampullü aydınlatmaya göre daha uzun ömürlü olmasıyla öne çıkıyor. LG GR-F802HLHU.APZPLTK A++ 636 lt sebilli no frost buzdolabı gri rengiyle mutfaklara hoş bir hava katıyor. Ayrıca buzdolabının üzerinde yer alan LED ekran hem kolay kullanım hem de şıklık ve zarafet sunuyor.


Tarz Sahibi Geniş Alan


Enerji Tasarruflu Inverter Kompresör


Fresh 0 Zone


LED Aydınlatma


Taşınabilir Buz Tepsisi


Smart Diagnosis™


Nature Fresh “Gıdalarımızı nasıl daha uzun süre saklayabilir ve daha taze tutabiliriz?” "Çözüm, hassas sıcaklık kontrolü." Her Zaman Eşit Soğutma Her zaman sabit ve eşit soğutma, tazeliğin temel göstergesidir. LINEAR Cooling™ sıcaklık dalgalanmasını ±0,5℃ aralığında tutar. Her Yerde Eşit ve Hızlı Soğutma LG DoorCooling+™, geleneksel soğutma sistemine göre iç sıcaklıklarda daha eşit serinlik ve daha hızlı soğutma sağlar. İç kısım ve bölmenin kapı tarafı arasındaki sıcaklık farkını önemli ölçüde azaltır. Hygiene FRESH+TM 4 Adımda Tazelik ve Ferahlık Dört aşamalı akıllı filtre sistemi, harici fanı ve ince tasarımıyla kötü kokuları giderir. Ayrıca, yiyeceklerinizi daha temiz koşullarda daha taze tutabilirsiniz. Fresh 0 Zone Zamanınızı Buz Çözmek İçin Harcamayın Fresh 0 Zone, 0°C civarında bir sıcaklıkta kontrol edilir ve pişirme öncesinde zaman alan buz çözme süresini ortadan kaldırır. Multi Air Flow Hızlı ve Eşit Soğutma Soğutma havası, buzdolabının her köşesinde bulunan çoklu soğutma havası kanalı vasıtasıyla iletilir. Inverter Lineer Kompresör Verimli Enerji Tasarrufu LG’nin Inverter Lineer Kompresörü sayesinde, geleneksel kompresörlere göre daha az bileşen kullanarak verimlilik konusunda pazar lideridir. Bu nedenle, Inverter Lineer Kompresörde daha az sürtünme noktası bulunur ve dolayısıyla daha az gürültü söz konusudur. Dokunmatik LED Ekran Kolay Kontrol Dokunmatik LED Ekran, kullanımı zevkli hale getirir ve buzdolabınızın zarafetini geliştirir. LED Panel Aydınlatması Enerji Verimli ve Daha Uzun Ömürlü LED Panel Aydınlatması, daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve geleneksel ampullü aydınlatmaya göre daha uzun ömürlüdür. Moving Ice Maker Kolay Depolama Daha fazla dondurucu alanına ihtiyaç duyduğunuzda buz tepsisini kolayca çıkarıp taşıyabilirsiniz. Hızlı ve Kullanışlı Kontrol Smart ThinQ™ ile, evde değilken bile akıllı telefonunuzla buzdolabınızı kontrol edebilir ve arıza teşhisi yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda basit bir dokunuşla buzdolabı sıcaklığını kolayca ayarlayın, HygieneFresh+™’ı kontrol edin ve buzdolabınızda arıza teşhisi yapın.


Teknik Özellikler

Dondurucu
Dondurucu net kapasitesi 201 l
Dondurucu brüt kapasitesi 202 l
Buzdolabı yeri üste yerleşmiş
Enerji yönetimi
Güç kaynağı Elektrik
Yıllık enerji tüketimi 363 kWh
Performans
Enerji kesintisinde depolama süresi 10, 3 Saat
İklim sınıfı T
Toplam brüt kapasite 631 l
Toplam net kapasite 596 l
Buzdolabı
Buzdolabı net kapasitesi 422 l
Buzdolabı brüt kapasitesi 430 l
Buzdolabı raf sayısı 2
No Frost (buzdolabı) Evet
Sebze çekmecesi sayısı 1
Yumurtalık Evet
Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı) Evet
Buzdolabı iç ışığı Evet
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 1840 mm
Genişlik 860 mm
Derinlik 730 mm
Tasarım
Dondurucu raf sayısı 1
Kapı menteşesi Sağ
Çocuk kilidi Evet
Raf malzemesi Temperli cam
Kasa dizaynı Ayrı duran
Taze besin bölümü
Taze alan bölümü Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.999 TL 8.999 TL
2 4.499,50 TL 8.999 TL
3 2.999,60 TL 8.999 TL
4 2.249,70 TL 8.999 TL
6 1.499,80 TL 8.999 TL
8 1.124,80 TL 8.999 TL
9 999,80 TL 8.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.999 TL 8.999 TL
2 4.499,50 TL 8.999 TL
3 2.999,60 TL 8.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.999 TL 8.999 TL
2 4.499,50 TL 8.999 TL
3 2.999,60 TL 8.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.999 TL 8.999 TL
2 4.499,50 TL 8.999 TL
3 2.999,60 TL 8.999 TL
4 2.249,70 TL 8.999 TL
5 1.799,80 TL 8.999 TL
6 1.499,80 TL 8.999 TL
7 1.285,50 TL 8.999 TL
8 1.124,80 TL 8.999 TL
9 999,80 TL 8.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.999 TL 8.999 TL
2 4.499,50 TL 8.999 TL
3 2.999,60 TL 8.999 TL
4 2.249,70 TL 8.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.999 TL 8.999 TL
2 4.499,50 TL 8.999 TL
3 2.999,60 TL 8.999 TL
4 2.249,70 TL 8.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.999 TL 8.999 TL
2 4.499,50 TL 8.999 TL
3 2.999,60 TL 8.999 TL
4 2.249,70 TL 8.999 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Lg Gr-F802hlhu Sebilli No Frost Buzdolabı Gri Yorumları