Ücretsiz Kargo 

LG F4r5vgw2t 9/5 KG 1400 Devir Buharlı Yıkama Kurutmalı Çamaşır Makinesi Metalik

8.999 TL

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi,ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

LG F4r5vgw2t 9/5 KG 1400 Devir Buharlı Yıkama Kurutmalı Çamaşır Makinesi Metalik

LG markasının sunmuş olduğu çamaşır makinesi, kurutma özelliğine de sahiptir. İkisi bir arada temizleme fonksiyonlarına sahip olan makine, kapsamlı bir şekilde tekstil grubunu yıkayıp kurutur. Özellikle kurutma faaliyetinin sınırlı olduğu yaşam alanları için LG F4R5VGW2T çamaşır makinesini tercih edebilirsiniz. Toplamda 9 kg yıkama ve 5 kg kurutma kapasitesine sahip olan makine, 1400 devir gücüyle faaliyetini sürdürür. Uzaktan kolay ve pratik bir şekilde yönlendirebileceğiniz çamaşır makinesi ekonomik ve avantajlı fiyat seçenekleri ile sunulur.

LG Çamaşır Makinesini Neden Almalıyım?

Yaşam alanlarında ekstra yer kaplamadan hem yıkama hemde kurutma faaliyetlerini sürdüren LG çamaşır makinesi, her türlü mikrobu ve tozu yok eder. Pratik kullanımı ve kolay okunan kontrol paneli sayesinde istediğiniz yıkama faaliyetini kolayca oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bu çamaşır makinesi ile kişisel yıkama ve kurutma fonksiyonlarınızı pratik bir şekilde yapabilirsiniz. LG markası, kullanıcıların enerji tasarrufu sağlayarak yıkama ve kurutma faaliyetlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Hem yıkama hem de kurutma fonksiyonları ile zaman ve yer tasarrufu sağlayan LG çamaşır makinesi, metalik gövde rengi ile evinize uyum sağlar. Cam kapak haznesine sahip olan makine, dayanıklı ve zarif formu ile dikkat çeker. Ürünün yıkama haznesinde soğuk su besleme bölümü vardır. Sıfır bekletme gücüyle çalışan çamaşır makinesi, başlatma ve duraklatma tuşunu bulundurur. Makinenin ön üst panelinde beyaz LED ekran mevcuttur. Bu ekranın yanında kolay okunabilen döner tuş mekanizması bulunur. Böylelikle kolay ve hızlı bir şekilde çalışma ve durma eylemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yaklaşık olarak 150 dereceye kadar açılabilen cam kapak, kilit göstergesine sahiptir. Aynı zamanda makinenin kapağı otomatik bir şekilde açılır.

Kapsamlı Donanıma Sahip LG Çamaşır Makinesini Nasıl Kullanırım?

LG çamaşır makinesinin üst ön panelinde yer alan kurutma ve yıkama fonksiyonlarını kolay bir şekilde aktifleştirebilirsiniz. Aynı şekilde çamaşır makinesinin ön üst köşesinde deterjan ve yumuşatıcı koymak için hazneler mevcuttur. Bu haznelerin içerisine yıkanacak ürünün renk ve kumaş materyaline göre deterjan ekleyebilirsiniz. Ayrı olarak kurutma fonksiyonu aktifleştiğinde makinenin içerisine herhangi bir deterjan eklemenize gerek kalmaz. Enerji tasarrufu sağlayan ürün, maksimum hız performansında kıyafetlerinizi yıkar ve kurutur. Modern tasarımı ile dikkat çeken LG çamaşır makinesi, sahip olduğu teknik ve estetik özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Söz konusu çamaşır makinesi yıkama ve kurutma faaliyetini altı farklı hareket yörüngesi ile sürdürür. Aynı zamanda öge ekleme moduna sahip olan çamaşır makinesi aktif olarak çalışırken içerisine kıyafet eklemesi yapılabilir. Uzaktan internet bağlantısı ile yönlendirilebilen makine, yıkamanın kapsamlı bir şekilde gerçekleşmesi için çok sayıda hijyen fonksiyonu bulundurur. E enerji verimliliği sınıfına sahip olan LG çamaşır makinesi, Smart Diagnosis’e sahiptir. Akıllı yönlendirme sistemi sayesinde yıkama ve kurutma faaliyetlerini düzenler.

LG Çamaşır Makinesi Kimler İçin Uygun?

Günlük hayatı pratikleştiren LG çamaşır makinesi, içerisinde bulunan hem yıkama hem de kurutma faaliyeti dolayısıyla iş yükünü azaltır. Herkesin kendi yaşam alanında kolayca kullanabileceği çamaşır makinesi, ekstra yer kaplamadan faaliyetini sürdürür. Özellikle ev içerisinde çamaşır kurutma alanları bulunmuyorsa LG markasının sunmuş olduğu kurutmalı çamaşır makinesini tercih edebilirsiniz. Toplamda 69 kg ağırlığa sahip olan LG çamaşır makinesinin boyutları; 60 cm genişlik, 85 cm yükseklik ve 62 cm derinlik olarak yer alır. Makinenin içerisinde bulunan dayanıklı kaldıraç sistemi yıkama faaliyetinin aksamadan devam etmesine yardımcı olur. Söz konusu ürünün yıkama sıcaklık değişkenleri 20, 30, 40, 60 ve 95 derecedir. Aynı zamanda otomatik olarak yeniden başlatma özelliği bulunduran makine, erteleme fonksiyonuna da sahiptir. LG çamaşır makinesini 3 ile 19 saat aralığında erteleyebilirsiniz. Üründe bulunan yıkama ve kurutma ses seviyeleri ise 52 ve 56 desibel arasındadır. Çamaşır makinesinde pamuklu, yün, karışık kumaş ve çocuk kıyafeti başta olmak üzere 14 farklı yıkama programı mevcuttur.

LG Çamaşır Makinesinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

LG Steam teknolojisine sahip olan LG çamaşır makinesi, buharlı yıkama fonksiyonu bulundurur. Buharlı yıkama özelliği sayesinde %99,9 oranına kadar kıyafetlerde yer alan alerjenler yok edilir. British Allergy Foundation onaylı Allergy Care programı, her türlü solunum rahatsızlığı ve alerjiye neden olacak toz akarları ve partikülleri yok eder. AI IDD teknolojisi sayesinde yıkama ve kurutma programlarından elde edilen günlük istatiksel veriler toplanır. Akıllı yıkama fonksiyonu ile dikkat çeken LG çamaşır makinesi, toplanan bu veriler doğrultusunda optimum yıkama ve kurutma fonksiyonu geliştirir. Yıkanacak ya da kurutulacak olan tekstil grubunun kumaş materyal cinsini, toplam ağırlığını ve yıkama şeklini otomatik olarak düzenler. Makine içerisindeki çamaşırların ağırlık ve kumaş türlerinin tespit edilmesi ise kıyafetlerin zarar görmeden yıkanmasını sağlar. Tüm çamaşırlar için farklı yıkama faaliyeti oluşturan LG çamaşır makinesi kullanıcıların beğenisine sunulur. Akıllı yönlendirme fonksiyonuna sahip olan LG çamaşır makinesi, ThinQ teknolojisi ile kullanıcıları cezbeder. Uzaktan yönlendirilebilen makine, Wi-Fi bağlantısı aracılığı ile çalışır. ThinQ teknolojisi çamaşırlarınızın yıkama programlarının yönlendirilmesi, yıkama işlemi biten çamaşırların kurutmaya geçmesi ve farklı materyale sahip çamaşırlar için yeni yıkama programlarının indirilmesi gibi fonksiyonları bulundurur. Kullanıcılar tarafından oluşturulan LG F4R5VGW2T yorum ve öneriler vardır. LG çamaşır makinesi kullananların yapmış olduğu öneriler doğrultusunda marka ürünü geliştirir.


AI DD™ 18% Daha Fazla Kumaş Koruma ile Akıllı Bakım AI DD™, yıkama deneyimine ilişkin toplanan büyük verilerden elde edilen bilgiler doğrultusunda, çamaşırlarınızı yıkamak için en uygun yıkama hareketini sunar. AI DD™ nedir? AI DD™, sadece ağırlığı algılamakla kalmaz, aynı zamanda kumaşın yumuşaklığını da algılar ve kumaş için en uygun hareketleri kendisi seçer. Hepsi Bir Arada Hem Çamaşır Hem Kurutma Makinesi Hepsi bir arada çamaşır ve kurutma makinesi, LG’nin bir başka sektör lideri beyaz eşya teknolojisidir. Evinizde alandan tasarruf edin ve ailenize daha çok yer açın. Steam™ Daha Hijyenik LG Steam™ teknolojisi, alerji veya solunum sorunlarına neden olabilecek toz akarları gibi alerjenlerin 99,9%’unu yok eder. Dayanıklılık Daha Dayanıklı ve Daha Hijyenik Güçlendirilmiş, dayanıklı ve zarif temperli dış cam kapı, geliştirilmiş hijyenik ve dayanıklı paslanmaz kaldıraç. Tasarım Daha Görünür ve Daha Şık Daha görünür bir ekran ve metalik bir yüzey ile büyüyen düğme boyutu. ThinQ™ Akıllı Ev Cihazları Çamaşır makineniz, ThinQ™ teknolojisi ile uzaktan çamaşır yıkamadan başka programlar indirmeye kadar birçok açıdan daha akıllı hale geldi. Kolayca cihazla iletişime geçin ve Wi-Fi bağlantısıyla en güncel yeniliklere ulaşın.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Yıllık enerji tüketimi yıkama 234 kWh
Yıllık enerji tüketimi yıkama & kurutma 1224 kWh
Yıllık su tüketimi yıkama 11400 ml
Yıllık su tüketimi yıkama & kurutma 28000 ml
Enerji verimlilik sınıfı A
Performans
Ayarlanabilir dönüş hızı Evet
Ek durulama function Evet
Gürültü seviyesi (kurutma) 56 dB
Gürültü seviyesi (yıkama) 52 dB
Kuruyan kapasite 5 kg
Maksimum dönüş hızı 1400 RPM
Yıkama kapasitesi 9 kg
Yıkama sınıfı A
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 850 mm
Genişlik 600 mm
Derinlik 560 mm
Yıkama programları
Alerji yıkama programı Evet
Bluz/gömlek yıkama programı Evet
Elde/yün yıkama programı Evet
Ön yıkama programı Evet
Hızlı yıkama programı Evet
Pamuk yıkama programı Evet
Yönetim özellikleri
Wi-Fi kontrollü Evet
Kurutma programları
Hızlı kurutma programı Evet
Tasarım
Yükleme tipi Önden yüklemeli
Davul hacmi 59 ml
Kapı menteşesi Sol
Çocuk kilidi Evet
Kontrol tipi düğmeler, Dokunmatik

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

LG F4r5vgw2t 9/5 KG 1400 Devir Buharlı Yıkama Kurutmalı Çamaşır Makinesi Metalik Yorumları