LG F2K2CHK2T A+++ Enerji Sınıfı 17 Kg Yıkama/ 10 Kg Kurutmalı 1000 Devir Gri Çamaşır Makinesi

9.729 TL

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

LG F2K2CHK2T A+++ Enerji Sınıfı 17 Kg Yıkama/ 10 Kg Kurutmalı 1000 Devir Gri Çamaşır Makinesi

LG F2K2CHK2T A+++ Enerji Sınıfı 17 Kg Yıkama/ 10 Kg kurutmalı 1000 devir gri çamaşır makinesi; Direct Drive Motor özelliği, Smart Diagnosis teknolojisi ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan A+++ enerji sınıfıyla buradaki yerini alıyor. Siz de böyle akıllı bir çamaşır makinesine sahip olmak isterseniz, ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla hemen şimdi satın alabilirsiniz.

LG F2K2CHK2T Çamaşır Makinesini Neden Almalıyım?

Ürettiği akıllı telefon, televizyon gibi ürünlerin yanı sıra beyaz eşya ürünleri ile de adından sıkça söz ettiren LG, A+++ enerji sınıfı çamaşır makinesi ile çevre dostu olduğunu kanıtlıyor. LG F2K2CHK2T A+++ enerji sınıfı 17 kg yıkama/ 10 kg kurutmalı 1000 devir gri çamaşır makinesi iki işi bir arada yaparak kullanıcılarına profesyonel bir performans sunuyor. Yeni nesil LG teknolojileri ile üretilen çamaşır makinesi modeli kalabalık ailelerin yanı sıra otel, restoran ve yurt gibi işletmelerin ihtiyaçlarını da kolaylıkla karşılayabiliyor. 17 kg çamaşır yıkama ve 10 kg kurutma kapasitesine sahip olan LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi modeli, kullanıcıların kapasite beklentilerini karşılıyor. LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi gri rengi ile bulunduğu ortama farklı bir hava katıyor. Kolaylıkla diğer eşyalar ile uyum sağlayan bu ürünü ister banyoda ister mutfakta konumlandırabilirsiniz. Ayrıca LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi modelinde Inverter Direct Drive motoru yer alıyor. Inverter Direct Drive motoru sayesinde yüksek yıkama ve kurutma kapasitesine sahip olan çamaşır makinesi modeli son derece hızlı ve güçlü özelliklerle tasarlanıyor. Yenilikçi 6 Motion Direct Drive teknolojisi ile optimal yıkama yapan LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi, buhar teknolojilerini kullanan yeni anti alerjen çamaşır makinelerine göre daha yüksek kapasite ile daha az enerji harcayarak tasarruf etmeyi sağlıyor. LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi, standartların üzerinde bir yıkama işlemi yaparken aynı zamanda hijyenik bir temizleme de sağlıyor. Çamaşırların güvenli ve hijyenik bir şekilde yıkanmasına yardımcı olan 6 Motion Direct Drive teknolojisi, kumaşları da yıpratmadan yıkama yapıyor. 6 farklı döndürme fonksiyonuna sahip olan çamaşır makinesinin kazan yapısı da farklı olarak tasarlanıyor. Bu sayede sık yıkama yapan işletmelerin profesyonel ihtiyaçları doğrultusunda LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi kumaşlara zarar vermeden yapılarının korunmasını sağlıyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

LG F2K2CHK2T 17/10 yıkama gri kurutmalı çamaşır makinesi kullanımında 17 kilogramı aşan miktarda çamaşırı, makineye yüklememeniz gerekiyor. Taşıyabileceğinden fazla yük bindirilmesi uzun ömürlü bir çamaşır makinesi kullanımı için uygun olmuyor. Bu durumun yanı sıra LG F2K2CHK2T A+++ enerji sınıfı içerisinde yer alan çamaşır makinesinin çeşitli program ayarları da bulunuyor. Bu ayarlar üzerinden yıkayacağınız kumaşlara uygun programı seçerek daha güvenli bir yıkama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca çamaşırları renklerine göre ayırarak yıkamanız büyük önem taşıyor. LG F2K2CHK2T çamaşır makinesinin güçlü yıkama fonksiyonları içerisinde dövme, filtreleme ve çalkalama ayarları yer alıyor. LG F2K2CHK2T çamaşır makinesinin hassas ayalarında ise döndürme, hassas çevirme ve çitileme fonksiyonları yer alıyor. LG çamaşır makinesinin farklı ayar seçenekleri sayesinde kıyafetlerinizi güvenle yıkayabilirsiniz. LG F2K2CHK2T çamaşır makinesine güç veren motor, direkt olarak kazana monte ediliyor. Kayış ve kasnak düzeneği olmadığı için herhangi bir sarsıntı ya da yüksek ses büyük ölçüde önleniyor.

LG F2K2CHK2T A+++ Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi Kimler için Uygun?

LG F2K2CHK2T A+++ enerji sınıfı içerisinde yer aldığından hem bütçesini hem de çevreyi korumak isteyen kullanıcıların ilgisini çekiyor. Ayrıca LG F2K2CHK2T 17 kg kapasitesi ile geniş ailelere hitap etmenin yanı sıra otel, restoran gibi büyük işletme sahiplerine de avantaj sağlıyor. Bunların yanı sıra LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi True Steam teknolojisi ile donatılıyor. True Steam teknolojisi, buhar teknolojisi anlamını taşıyor. Bu teknoloji sayesinde anti-alerjik yıkama yapabilirsiniz. En uygun sıcaklık kontrolü ile giysilerdeki alerjen maddeleri uzaklaştırarak hijyenik bir temizlik sağlıyor. LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi bu teknolojik özelliği sayesinde alerjik hastalığı olan kullanıcılara da hitap ediyor. Steam Fresh teknolojisi buharla tazeleme yaparak kıyafetlerinizi deterjan kullanmadan 20 dakika içerisinde tazeleyebiliyor. Kırışıkları ve kokuları yok eden teknolojinin yanı sıra çamaşır makinesi içerisinde Steam Softener buharla yumuşatma teknolojisi de bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde ise yumuşatıcı kullanmanıza gerek kalmadan True Steam suyunu kullanarak çamaşırlarınızı yumuşacık yapıyor. Ütü yapmaktan hoşlanmayan kullanıcılar için bu özellik ideal oluyor.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

LG F2K2CHK2T A+++ çevre dostu olması ve 17 kilograma kadar yıkayabilmesi ile ön plana çıkıyor. Art arda durmadan yıkama ve kurutma yapabilen özel tasarımlı kazanı ile LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi kullanıcılarına büyük avantajlar sağlıyor. LG F2K2CHK2T yorumlarına bakıldığında kullanıcıların memnuniyetini görebilirsiniz. Döndürme, dövme, filtreleme, hassas çevirme, çalkalama ve çitileme olarak tasarlanan 6 adımlı hareket teknolojisi, Inverter Direct Drive motor ile bir araya gelerek daha hızlı ve daha güçlü bir çalışma performansı sergiliyor. LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi, standart programların sürelerini büyük işletmelerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde azaltmaya yarayan Turbo Wash özelliğini de Inverter motor teknolojisi ile kullanıyor. LG F2K2CHK2T çamaşır makinesi modelinde kayış ve kasnak bağlantısı bulunmuyor. Bu sayede sürtünme azalırken ses ve titreşim de azalıyor. 1000 devir hızı ile çalışan LG F2K2CHK2T çamaşır makinesinin güçlü kontrol yeteneği de bulunuyor. Bu sayede çamaşır makinesi çalışırken durdurabilir ve ilave çamaşır koyabilirsiniz. Ayrıca LG F2K2CHK2T fiyat performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.


6 Motion


Direct Drive Motor


Smart Diagnosis


A+++ Enerji Sınıfı


HIZLI VE TEMİZ YIKAMA Turbowash™ yıkama sürelerini önemli ölçüde kısaltır, enerji tasarrufu sağlar ve çamaşırları daha iyi temizler. Suyu yaklaşık 120 saniye boyunca kumaşın üzerine doğrudan püskürtür ve halihazırda iyi performansa sahip olan durulama programlarını daha da verimli hale getirir. TURBOWASH™ Verimliliği LG TurboWash™ normal bir yıkama programını yalnızca 59 dakikaya indirmektedir. Artı olarak, TurboWash™ enerji maliyetlerini keserek, elektrik tüketimini %15'e kadar ve su tüketimini % 40'a kadar azaltmaktadır. Çamaşırlarınızı daha kısa sürede yıkayın ve su ve elektrikten tasarruf edin. True Steam ile Alerjenlerden Kurtulun TrueSteam buhar teknolojisi; Anti-alerjik, en uygun sıcaklık; kontrolü ile giysilerdeki alerjenleri uzaklaştırır. Steam Refresh buharla tazeleme; deterjan kullanmadan 20 dk içerisinde tazeler. Kırışıklıkları azaltarak kokuları yokeder. Steam Softener buharla yumuşatma; yumuşatıcı kullanımına gerek kalmadan TrueSteam suyunu kullanır. 6 Motion DD ile Kumaşlar için Optimal Yıkama Bir yıkama programı seçin ve 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin kazanını 6 farklı hareketle döndürerek yıkasın. Giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşlara gereken özeni gösterir. Inverter Direct Drive ile Daha Az Titreşim ve Ses Çamaşır makinemize güç veren motor, direkt olarak kazana monte edilmiştir. Kayış ve kasnak düzeneği olmadığı için sarsıntı ve ses büyük ölçüde önlenmiştir. Teknolojimize güveniyoruz ve standart 10 yıl motor ve parça garantisi sunuyoruz. Smart Diagnosis™ LG'nin Smart Diagnosis™ sistemi bir teknisyen aramak zorunda kalmadan sorun çözme konusunda hızlı ve kolay bir yoldur. Sadece LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattını arayın ve telefonu cihazın yanına götürün. Ardından cihazınız sorunları birkaç saniye içinde tespit edip çözüm önerecek olan bilgisayarla bağlantı kuracaktır. Durdurma ve Çamaşır Ekleme Yıkama sırasında çamaşır koymayı unuttuğunuz takdirde, sadece "Pause" düğmesine basın ve küçük çoraplardan büyük ceketlere kadar her türlü çamaşırı ekleyin. Pamuklu, Karışık, Hassas, Hızlı14'ten hangisini seçerseniz seçin, yıkama sırasında kapak hemen (yaklaşık 3 saniye içinde)** açılır*.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Enerji verimlilik sınıfı A+++-40%
Enerji tüketimli yıkama 2, 6 kWh
Performans
Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısı Evet
Çocuk kilidi Evet
Dahili ekran Evet
Kurutma sınıfı C
Kuruyan kapasite 10 kg
Maksimum dönüş hızı 1000 RPM
Yıkama kapasitesi 17 kg
Yıkama sınıfı A
Özellikler
Ekran türü LED
Çocuk kilidi Evet
Dahili ekran Evet
Kasa dizaynı Ayrı duran
Kontrol tipi Rotary
Redresör teknolojisi Evet
Ürün rengi Grafit
Teknik detaylar
Ekran türü LED
Çocuk kilidi Evet
Dahili ekran Evet
Kasa dizaynı Ayrı duran
Kontrol tipi Rotary
Ürün rengi Grafit
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 990 mm
Genişlik 700 mm
Derinlik 770 mm
Yıkama programları
Alerji yıkama programı Evet
Hızlı yıkama programı Evet
Pamuk yıkama programı Evet
Yönetim özellikleri
Wi-Fi kontrollü Evet
Ergonomi
Ayarlı çalıştırma zamanlayıcısı Evet
Çocuk kilidi Evet
Dahili ekran Evet
Kontrol tipi Rotary
Ürün rengi Grafit
Tasarım
Ekran türü LED
Yükleme tipi Önden yüklemeli
Kapı menteşesi Sol
Çocuk kilidi Evet
Dahili ekran Evet
Kasa dizaynı Ayrı duran
Kontrol tipi Rotary
Ürün rengi Grafit

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

LG F2K2CHK2T A+++ Enerji Sınıfı 17 Kg Yıkama/ 10 Kg Kurutmalı 1000 Devir Gri Çamaşır Makinesi Yorumları