Lenovo Oyun Bilgisayarı Fiyatları ve Modelleri

Oyun Bilgisayarı / Gaming Notebook
FİYAT
Ekran Çözünürlüğü
Ekran Kartı
Depolama Kapasitesi
HDD Kapasitesi
Ram
Depolama ortamı
Ekran Boyutu
Yenileme Frekansı
İşletim sistemi
İşlemci
SSD Kapasitesi
STOK DURUMU

Oyun Bilgisayarı / Gaming Notebook

  için 3 ürün bulundu

Sürekli gelişen teknoloji, yeni gereksinimleri de beraberinde getiriyor. Hayatın her alanında kullanılan bilgisayarlar da bundan payına düşeni alıyor. Oyun tutkunları için standart gereksinimleri karşılayan masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar çoğu zaman yetersiz kalıyor. Bilgisayar teknolojileri alanında lider markalardan biri olan Lenovo'nun, oyun ve e-sporlar için özel olarak tasarladığı bilgisayar modelleri kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor. İnovasyon ve AR-GE çalışmalarını, üretim anlayışının merkezine yerleştiren Lenovo, kullanıcı deneyimini işlevsel kılan, üst seviyede performansa sahip oyun bilgisayarları tasarlıyor.

Güçlü performansları ve ergonomik tasarımlarıyla en ağır oyunları bile kesintisiz şekilde oynamanıza izin veren Lenovo oyun bilgisayarı, pratik kullanımlarıyla da oyun deneyiminize seviye atlatıyor. Gerçekçi oyun deneyimiyle kendinizi aksiyonunun içinde hissetmenizi sağlayan Lenovo oyun bilgisayarları, kesintisiz, akıcı ve rahat bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Lenovo Oyun Bilgisayarı

Lenovo gaming laptop olarak da bilinen cihazlar işlevselliği desteklemek amacıyla Lenovo oyun bilgisayarı laptop şeklinde tasarlanıyor. Üstün performans özellikleriyle donatılan cihazlar, yeni nesil oyunları sorun yaşamadan oynamanıza imkân tanıyor. İş ve günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, bilgisayarlarla ilgili tüm beklentilerinizi en üst seviyede karşılıyor.

Lenovo oyun bilgisayarı i7, i5 ve AMD Ryzen işlemci tipleriyle destekleniyor. Grafik ekran uygulamalarına dayanan oyunları tamamlayan en net ses deneyimi de Lenovo oyun laptop modellerinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Lenovo oyun bilgisayar modelleri farklı kullanıcı gereksinimlerine uygun olarak son teknoloji ekran kartı, anakart, işlemci, güçlü RAM kapasitesi gibi özelliklerle güçlendiriliyor. Kesintisiz kullanıcı deneyimi vadeden cihazlar, çoklu görevleri sorunsuz şekilde yerine getiriyor. Lenovo, oyuncu bilgisayarlarının en büyük sorunlarından biri olan ve oyun performansını düşüren ısınmaların da önüne geçiyor. Güçlü fan ve havalandırma sistemiyle birlikte gelişmiş ısı alıcılarla da donatılan soğutma teknolojisi, AAA oyunlarda bile ısınmayı engelliyor.Lenovo Gaming Laptop

Son teknoloji Lenovo bilgisayarlar ve Lenovo oyun bilgisayarları Teknosa'da yer alıyor. Üstün özelliklerle donatılan Lenovo oyuncu laptop modelleri, oyun keyfinizi üst seviyelere taşıyor.

Arındırılmış oyun oynama deneyimi sunan Lenovo Ideapad Gaming 3 81y400xrtx Intel Core İ510300h Oniks Notebook Siyah 8GB 512GB Ssd Nvidia Geforce Gtx 1650 4GB Gddr6 15.6"" W10 Oniks Notebook Siyah modeli, oyun tutkunlarından tam not alıyor. Masaüstü oyun performansını günlük hayat içerisinde hareket ederken de deneyimlemeniz için geliştirilen Lenovo Legion 5 81y600nptx Intel Core İ7-10750h Phantom Notebook Siyah, dizüstü bilgisayarda oyun performansını daha da iyileştiriyor.

Üstün performansıyla oyun deneyiminize yeni bir soluk kazandıran Lenovo Legion5 81Y600NQTX i7-10750H Gaming Notebook, aksiyonun içinde hissetmenizi sağlıyor.

Lenovo Legion Y540 serisinin bir başka modeli olan oyun bilgisayarı ise sahip olduğu i7 işlemciyle hızı ve verimliliği tek çatı altında bir araya getiriyor. Teşhir ürünleri arasında yer alan Lenovo Yoga Creator 7 82DS002LTX Intel Core i7-10750H Gaming Notebook ise bütçe dostu fiyatıyla kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Kaliteli ve üstün performanslı Lenovo oyuncu bilgisayarı modelleriyle alanın liderlerinden biri hâline gelen marka, benzersiz görüntü ve ses deneyimiyle oyun keyfinizi üst seviyelere çıkarıyor.

Lenovo Oyun Bilgisayarı Fiyat

Lenovo oyun bilgisayarı fiyat aralıkları Lenovo tarafından belirleniyor. Oyunseverler için özel olarak tasarlanan Lenovo oyuncu laptop modelleri, güçlü performansıyla sizi yarı yolda bırakmıyor. Lenovo oyun bilgisayarı fiyatları RAM kapasitesi, işlemci tipi, ekran boyutu gibi özelliklere göre değişiyor. Lenovo oyun bilgisayarı Teknosa güvencesiyle kullanıcılarla buluşuyor. En uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulan cihazlar, oyunlarda gücünüzü göstermenizi sağlıyor.

Teknolojiyle ilgili her ürünü bulabileceğiniz Teknosa, Lenovo oyun bilgisayarlarını da herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefliyor. Siz de Teknosa'daki Lenovo oyun bilgisayarı yorum ve tavsiyelerine göz atabilir, dilediğiniz Lenovo oyun bilgisayarı ucuz fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz.