Kiwi Göğüs / Süt Pompası Fiyatları ve Modelleri

1 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
Kiwi Baby Kbaby 58 Elektrikli Göğüs Pompası

Kiwi Baby Kbaby 58 Elektrikli Göğüs Pompası

359 TL

Bebeğinizin beslenme düzenini desteklemek ve korumak istiyorsanız Kiwi göğüs pompası çeşitleri tam size göre. Hem anne sağlığına hem de bebeğin beslenme düzenine destek olan ürünler emzirme sürecinde kolaylık sağlıyor. Bebeğinizin anne sütünden mahrum kalmaması için bu ürünlerden destek alabilirsiniz. Bununla birlikte Kiwi süt pompası çeşitleri iş ve seyahat dönemlerinde büyük kolaylık sağlıyor. Bebeğinizin beslenme düzenini kusursuz bir şekilde ilerletmek için markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek diğer bebek beslenme aksesuarları için kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Kiwi Süt Pompası Modelleri

Doğum sonrası ilk dönemde bebeklerin anne sütüyle beslenmesi gerekiyor. Bunun için emzirme sürecinin sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesi önemli görülüyor. Fakat anne veya bebekte bu sürecin engellenmesine sebep olabilecek ufak pürüzler ortaya çıkabiliyor. Bebeğin beslenme düzenindeki belirsizlikler veya süt gelmeme gibi problemler beslenme düzenini olumsuz olarak etkileyebiliyor. Bu durumlara mahal vermemek için süt pompası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Fonksiyonel anne ve bebek ürünleriyle öne çıkan Kiwi markası, süt pompası seçenekleriyle kullanıcılardan tam not alıyor. Kiwi süt sağma pompası çeşitleri pratik tasarımlarıyla süt sağma işlemini kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlıyor. Ayrıca kullanışlı aparatları sayesinde konforunuzu koruyor. Bebeğinizin düzenli olarak anne sütüyle beslenmesi için ürünleri tercih edebilirsiniz. Markanın sunduğu seçenekler arasında elektrikli göğüs pompalar öne çıkıyor. Süt sağma işlemini pratik ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunların yanında ürünlerin çekim gücü gibi özellikleri de farklılık gösteriyor. İhtiyaçlarınıza hitap edecek seçeneği markada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kiwi Elektrikli Süt Pompası Özellikleri

Kiwi elektrikli süt pompası özellikleri üründen ürüne farklılık gösteriyor. Fakat markanın bu alanda popüler konuma yükselmesini sağlayan birçok genel özellik bulunuyor. Bu özellikler arasında ürünlerin sıradışı tasarımları öne çıkıyor. Ürünlerin tasarımı süt sağma sırasında hijyeni ve konforu beraberinde getiriyor. Harici hazneli olarak sunulan tasarımı sayesinde sağma işlemi sonrasında sütünüzü kolaylıkla depolayabilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerin pompa yapısı da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. BPA içermeyen yumuşak dolgulu ve yastıklı göğüs başlığı tasarımı kullanım sırasında maksimum konfor sunuyor. Ayrıca anne ve bebek sağlığını olumsuz durumlara karşı koruyor. Bebeğinizin beslenme düzeni için ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. Bunların yanında ürünlerde kademeli olarak sunulan çekiş gücü ayarı da bulunuyor. Bu özellik sağma sürecini konforlu ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için oldukça ideal. Göğsünüzü rahatsız etmeyecek düzeyde maksimum sağım ayarını seçebilirsiniz. Kiwi elektrikli süt pompası çeşitlerinde masaj özelliği de bulunabiliyor. Süt kesilmesi gibi problemlerle karşılaşıyorsanız bu özellik sizin için oldukça ideal. Seçtiğiniz Kiwi göğüs pompasının masaj özelliğini çalıştırarak göğsünüzün rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Markanın ürünleri pratik temizlenebilir yapısıyla da takdirleri topluyor. Modüler yapıyla sunulan Kiwi ürünlerini bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Kiwi Süt Pompası Fiyatları

Kiwi süt pompası fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürünlerin hazne yapısı gibi tasarımında yer alan detaylar da fiyatlara etki edebiliyor. Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı baz alarak markanın ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Kiwi süt pompaları çeşitlerinin yanında diğer markaların ürün seçenekleri de web sitemizde mevcut. Farklı süt pompası çeşitlerin göz atmak isterseniz Bebek Beslenme Aksesuarları kategorimize göz atabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza hitap edecek ürünü bulmak Teknosa ile oldukça pratik. Marka, Fiyat Aralığı ve Garanti Süresi gibi filtre seçeneklerini kullanarak ürün arayışınızda nokta atışı yapabilirsiniz. Bunun yanında üst kısımda bulunan Azalan Fiyat, Artan Fiyat ve İndirim gibi sıralama seçeneklerini kullanarak ürünleri belirli kriterlere göre değerlendirme şansı bulabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.