text.skipToContent text.skipToNavigation

Kampanyalar

Samsung Qled 8K Bundle Kampanyası

KAMPANYA KOŞULLARI

 • 01.2020 – 29.02.2020 tarihleri arasında kampanyalı Ürünler’i satın alan ve 15.03.2020 tarihine kadar kurulum yaptıran tüketiciler, satın almış olduğu kampanyaya katılan Ürün’e bağlı olarak Samsung Galaxy Note10+ model cep telefonunu kampanya şartlarını yerine getirmek koşuluyla herhangi bir ücret ödemeden almaya hak kazanacaktır.
 • Ürünler`i Kampanya koşullarına uygun olarak satın alan Katılımcılar`ın, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak Ürünler’in kurulumunu 15.03.2020 tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir. Belirtilen tarihlerde kurulum yaptırmayan Katılımcılar Kampanya`dan faydalanamazlar.
 • Ürün kurulumlarını gerçekleştiren Katılımcılar, ardından 31.03.2020 tarihine kadar shop.samsung.com/tr/evimde-cebimde-samsung-qled web-sitesi adresinde yer alan kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmalı ve ürün faturasının ve kurulum belgesinin renkli ve okunaklı fotoğrafını yine aynı forma yüklemelidirler. Kampanya`ya katılan Katılımcı`nın, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 • Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Kampanya Koşulları’na uygun olması durumunda, Kampanya’dan faydalanabilecektir.
 • Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin Kampanya kapsamındaki faydaların sağlanması amacıyla 3. kişiler ile paylaşılacağını kabul etmektedirler. Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.
 • İncelemenin tamamlanmasının ardından, tüm Kampanya Koşulları’nı yerine getirdiği tespit edilen Katılımcı`ya hediye cihazın Katılımcı adresine teslim edilmek üzere 60 iş günü içerisinde (onaylanan başvuru tarihinden itibaren) 3. kişi kargo şirketine teslim edileceğini’ belirten bir email gönderilecektir. Kampanya Koşulları’nı yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili hediye cihaz kampanyasından faydalanamadığı bilgisi email ile iletilecektir.
 • Hediye Samsung Galaxy Note10+ model cep telefonu, tüm Kampanya Koşulları’nı yerine getirdiği tespit edilen Katılımcılar’a teslim edilmek üzere, onaylanan başvuruya ilişkin tarih esas almak suretiyle 60 iş günü içinde 3. kişi kargo şirketine teslim edilecektir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya Katılımcı’dan kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlardan Samsung herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Hediye cihazın gönderileceğine ilişkin bildirimin email ile yapılmış olmasına rağmen, 60 iş günü içinde (onaylanan başvuru tarihinden itibaren) cihazı teslim edilmeyen Katılımcılar, Samsung’un çağrı merkezini (444 77 11) arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapmalılardır.
 • Kampanya`ya dahil olan Ürünler ve hediye cihazlarda iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunu’ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda Katılımcı`ya hediye verilen cihazın da iade edilmesi gerekmektedir. Katılımcı`nın hediye ürünün parasal karşılığını veya farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.
 • Her Katılımcı Kampanya’ya en fazla 1(bir) kez katılabilir. Samsung, Kampanya Koşulları`nda istedigi zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Ürün ve Hediye ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır.
 • Detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve samsung.com/tr/evimde-cebimde-samsung-qled adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

TV Model

Samsung Galaxy Note10+ Duman Siyahı 256 GB

2019

QE65Q900RBTXTK

Ücretsiz

2019

QE75Q900RBTXTK

Ücretsiz

2019

QE82Q900RBTXTK

Ücretsiz

2019

QE98Q900RBTXTK

Ücretsiz

 

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

03.01.2020 - 31.03.2020