text.skipToContent text.skipToNavigation

Kampanyalar

Philips Sepetimdeki Ses Kampanyası

PHILIPS SEPETİMDEKİ SES KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI

 

  • Kampanya 14 Şubat 2020 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • SHQ6500CL/00, TAUN102BK/00, TAUH202WT/00, TAUH202BK/00, SHB3075BK/00, SHB3075BL/00, SHB3075RD/00, SHB3075WT/00, TAUT102BK/00, SHB3175BK/00,  SHB3175WT/00, SHC5200/10, TASH402BK/00, TABH305BK/00, SHB2515BK/10, TAPH802BK/00 ve TAPH805BK/00 ürünlerinden birini satın alan, Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler, www.sepetimdekises.com adresinde yer alan kampanya web sitesindeki iş bu Kampanya Katılım Koşullarına uygun olarak kampanya katılım başvurusunda bulunmaları halinde, Türkiye genelindeki Migros T.A.Ş. Mağazaları’nda (Migros Sanal Market ve Cash&Carry hariç olmak üzere) geçerli olup ve tek seferde kullanılabilecek olan KDV dahil 50,00-TL (Elli Türk Lirası) değerindeki hediye hakkı promosyonundan faydalanma hakkı elde edeceklerdir.
  • Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilirler. Bu halde, Tüketiciler, kampanyaya katılım başvurusunda bulunmak ile birlikte aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılırlar.
  • Tüketicilerin kampanyadan ve ilgili promosyonlardan faydalanabilmeleri için, alışveriş faturası adına düzenlenen gerçek kişinin, kampanya katılım başvurusunda bulunan kişi ile aynı olması gerekmektedir. Kısacası, kampanya konusu ürün alışveriş fiş/faturasında yer alan isim ile kampanya katılım başvurusunda bulunan kişiye ait ismin aynı olması gerekmekte olup, aksi halde tüketiciler kampanyadan faydalanamazlar ve bu yönde yapmış oldukları kampanya katılım başvuruları da, ilave hak verilmeksizin geçersiz sayılır.
  • Tüketicilerin, Kampanya’dan faydalanabilmeleri için, satın aldıkları ürünlerin alışveriş faturalarının tarihi itibari ile 15 (onbeş) gün içerisinde (alışveriş fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile)sepetimdekises.com adresinde bulunan kampanya web sitesine giriş yaparak, kampanya başvuru formuna ulaşmaları, kendilerinden istenilen bilgileri eksiksiz ve gerçeğine uygun olarak doldurmaları, “Kampanya Katılım Koşulları” ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme ve Onay metni”ni okumaları ve alışveriş faturalarının fotoğrafını çekerek sisteme yükleyerek online olarak kampanya katılım başvurusunda bulunmaları gerekir. Başvuru sonrası 5(beş) iş günü içerisinde başvuru değerlendirilir tüketiceye bilgilendirme yapılır. Başvurusu başarılı olan tüketicilere alışveriş fatura tarihinden 30 (otuz) günlük süre bitimi sonrası 5 iş günü içerisinde hediye kodu iletilir.
  • Ürün alışveriş fiş/fatura tarihi itibariyle 30 gün içerisinde ürün iadesi yapılması durumunda başvurular geçersiz sayılacaktır.
  • Tüketiciler, kampanyadan ve neticeten kampanya çerçevesindeki hediye hakkı promosyonundan sadece 1 (bir) defa faydalanabilecektir. Ancak; tüketicinin, aynı alışveriş faturası/fişi içeriğinde olmak kaydı ile tek seferde birden çok kampanyaya dahil ürün alışverişinde bulunmuş olması halinde, aynı alışveriş faturası/fiş içeriğindeki ürün adedi kadar hediye hakkı promosyonu tüketiciye verilecektir. Bu durumda tüketicilerin elde edecekleri her bir 50,00-TL tutarındaki hediye hakkı promosyonları, Migroslar’da tek bir alışveriş içeriğinde birleştirilerek kullanılamaz. Değeri 50,00-TL olan her bir hediye hakkı promosyonunun ayrı ayrı alışverişlerde kullanılması mümkündür. Tüketiciler, ellerinde bulunan birden fazla hediye hakkı promosyonunu, farklı alışverişlerde kullanmak kaydı ile, aynı gün içerisinde kullanabilir.
  • Tüketiciler, Migros hediye çeki hakkı promosyonu bilgilerine kampanya web sitesi sepetimdekises.com ve BA Life tüketici danışma hattından ulaşabileceklerdir.

 

 

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

14.02.2020 - 30.06.2020