Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Hyperx Alloy Core RGB Membrane Türkçe Gaming Klavye

479 TL
3 x 159,67 TL = 479 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Hyperx Alloy Core RGB Membrane Türkçe Gaming Klavye

HyperX Alloy Core RGB Membran klavye TR HX-KB5ME2-TU esaslı oyuncular için tasarlanmış. Şık RGB aydınlatma efektleri, yanlış tuş algılama özelliği, dayanıklı kasası ve sıvı dökülmelerine karşı korumalı yapısı sayesinde bu klavyeyle oyunların galibi olmaya hazır olun. Siz de böyle bir oyuncu ekipmanı istiyorsanız, HyperX Alloy Core RGB Membran klavye bu sayfada sizi bekliyor.

Neden HyperX Alloy Core RGB Membran Klavye Almalıyım?

HyperX Alloy Core RGB Membran gaming klavyeyi satın almak için birden çok sebebiniz var. Öncelikle bu ürün profesyonel oyuncularla birlikte tasarlanan gelişmiş özelliklere sahip. 6 farklı aydınlatma efekti ve 3 parlaklık seviyesiyle bu ürün parlaklığı da dengeliyor, bütçeyi de. Böylece loş ışıkta olduğunuz ortamlarda dahi oyundaki hareketlerinize konsantre olmak çok kolay! Sağlam, güçlendirilmiş plastik kasadan üretilmiş Alloy Core RGB, dayanıklı bir klavye isteyen oyuncular için stabilite ve güvenilirlik sunacak şekilde geliştirilmiş. Yumuşak tuşları dokunsal bir his vermekle birlikte oldukça da sessiz. Ayrıca, oyun sınıfı kalitesinde yanlış tuş algılamayı önleme ve aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama özelliklerine de sahip. Tüm bunların yanı sıra HyperX Alloy Core RGB Membran oyuncu klavyesi su dökülmelerine karşı dayanıklı olarak geliyor. Dolayısıyla artık içecek kazaları oyununuzu bölemeyecek. Diğer yandan bu ürünün kendi kilidi mevcut. Klavye kilidi, sizi tüm sistemi bekleme moduna almaktan kurtararak klavyenizi kilitliyor. Son olarak bu klavyenin özel medya kontrolleri sayesinde Oyun Modu için hızlı erişim tuşlarıyla, kontrol parmaklarınızın ucunda. Kısacası şık ve dayanıklı tasarımı ve işlevsel özellikleriyle bu oyuncu klavyesi, satın alma kararınızı olumlu yönde etkilemek için buradaki yerini alıyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

HyperX Alloy Core RGB Membran oyuncu klavye hx-kb5me2-tu modelini kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunuyor. Öncelikle bu ürün su dökülmelerine karşı dayanıklı olarak üretilmiş. Yapılan testlerde ürünün su dayanıklılığının 120 ml sıvıya karşı dayanıklı olduğu belirtiliyor. Dolayısıyla klavyenizi bu miktardan fazla sıvılarla temas ettirmekten kaçınmanızda fayda var. Aksi halde cihazın işlevsel özelliklerini kaybetmesine yol açabilirsiniz. Bunun yanı sıra LED parlaklığını ayarlamak için klavye üzerindeki tuşları kullanabilirsiniz. Bunun için "F" ile birlikte Yukarı ve Aşağı tuşlarını kullanmanız yeterli. Yukarı tuşuyla parlaklığı artırırken, aşağı tuşuyla azaltmanız mümkün. Ayrıca klavyenin kurulumunu yapmak da son derece pratik. Öncelikle mini USB bağlantısını klavyedeki ilgili bölüme bağladıktan sonra her iki USB konektörünü de bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Bu şekilde klavyenizin kurulumunu başarıyla tamamlamış olursunuz. Son olarak eğer HyperX Alloy Core RGB Membran oyuncu klavyesiyle ilgili sorun yaşıyorsanız, ürünü fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekecek. Bu işlem için FN ve Esc tuşlarına, klavye arka ışığı yanıp sönene kadar 5 saniye boyunca basmalısınız. Böylece HyperX Alloy Core RGB klavyenizdeki özel LED profili de silebilir, klavyenizi ilk günkü formatına geri döndürebilirsiniz. Son olarak, oyuna ara verdiğiniz zamanlarda sistemi tümden kapatmak yerine sadece klavyenizi kilitlemeniz bu cihazla mümkün. Zira HyperX Alloy Core RGB Türkçe klavye, kendi kilidiyle birlikte geliyor. Böylece eğer klavyenize sizden başkası dokunsun istemiyorsanız, klavye kilidini kullanarak cihazı erişilmez yapabilirsiniz. Tüm bu hususları göz önünde bulundurarak cihazı uzun süre güvenle kullanmanız mümkün.

HyperX Alloy Core RGB Membran Kimler için Uygun?

HyperX'in parlak ışık çubuğuna ve düzgün çalışan, dinamik aydınlatma efektlerine sahip HyperX Alloy Core RGB Membrane, bütçelerini zorlamadan klavyelerinin tarzını ve performansını geliştirmek isteyen oyuncular için ideal. Renk döngüsü, spektrum dalga, nefes, düz, 5 bölge ve aurora özelliklerine sahip bu cihazla her oyunda avantaj sizde. Üstelik bu cihazın kasası da son derece sağlam. İster profesyonel olun ister amatör, HyperX Alloy Core RGB oyuncu klavyesi sizi tatmin edecek nitelikleriyle burada sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken ürünü bir tıkla sepetinize eklemek. Alışverişinizi tamamladıktan sonra HyperX Alloy Core RGB klavye adresinize geliyor. Siz de zahmetsiz online alışveriş deneyimi yaşayarak bu aydınlatmalı oyuncu klavyesine sahip olmak isterseniz Teknosa'yı tercih edin, kazançlı çıkın.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

HyperX Alloy Core RGB aydınlatmalı Türkçe gaming klavyesinin en çok öne çıkan özelliği ürünün RGB teknolojisi. Işık çubuğu ve dinamik RGB aydınlatma efektleriyle donatılmış bu oyuncu klavyesi, oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Ayrıca HyperX Alloy Core HX-KB5ME2-TU klavyenin yanlış tuş algılama gibi akıllı bir özelliği de mevcut. Böylece klavye, oyun esnasında basılan tüm tuşları doğru olarak algılayıp rakipleriniz arasında size avantaj sağlıyor. Üstelik sıvı dökülmeleri de bu ürünle dert değil. Oyun sırasında yanınızda duran içeceklerle enerjinizi tazelerken, klavyeniz için endişelenmenize artık gerek yok. Zira HyperX Alloy Core RGB klavye su dökülmelerine karşı dayanıklı olarak üretilmiş. Cihaz yaklaşık 44 cm genişliğe, 18 cm derinliğe ve 3,5 cm yüksekliğe sahip. Windows® 10, 8.1, 8, 7 işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışabilen HyperX Alloy Core RGB klavyede Medya Kontrolü ve Oyun Modu niteliklerini de görmek mümkün. Diğer yandan, oyuncular için son derece önemli olan sessiz tuşlar bu cihazın en belirgin özellikleri arasında yer alıyor. Dokunsal his veren bu tuşlarla her oyun son derece akıcı ve zevkli. Kısacası HyperX Alloy Core RGB oyuncu klavyesinin bu üstün özellikleri sayesinde bilgisayarınızın başından ayrılmak istemeyeceksiniz.


Işık çubuğu ve dinamik RGB aydınlatma efektleri


Dayanıklı, sağlam kasa


Yanlış tuş algılamayı önleme özelliğine sahip sessiz, hızlı yanıt veren tuşlar


Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklılık1


Özel medya kontrolleri


Parlaklık, aydınlatma modları ve Oyun Modu için hızlı erişim düğmeleri


Klavye Kilidi Modu


HyperX'in parlak ışık çubuğuna ve düzgün çalışan, dinamik aydınlatma efektlerine sahip HyperX Alloy Core RGB™, bütçelerini zorlamadan klavyelerinin tarzını ve performansını geliştirmek isteyen oyuncular için idealdir. 6 farklı aydınlatma efekti ve 3 parlaklık seviyesiyle parlaklığı da dengeler, bütçeyi de. Sağlam, güçlendirilmiş plastik kasadan üretilmiş Alloy Core RGB, dayanıklı bir klavye isteyen oyuncular için stabilite ve güvenilirlik sunacak şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak tuşları dokunsal bir his vermekle birlikte sessiz olacak şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca, oyun sınıfı kalitesinde yanlış tuş algılamayı önleme ve aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama özelliklerine sahiptir. Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklıdır; 120 ml sıvıya karşı dayanıklı olduğu test edilmiştir. Artık içecek kazaları, oyununuzu bölemeyecek. Özel medya kontrolleri ile aydınlatma ve Oyun Modu için hızlı erişim tuşlarıyla kontrol, parmaklarınızın ucunda. Klavye Kilidi, sizi tüm sistemi bekleme moduna almaktan kurtararak klavyenizi kilitler. Şık, dayanıklı ve güzel özelliklere sahip Alloy Core RGB, oyuncular için çok yönlü, muhteşem bir multimedya klavyedir.


Teknik Özellikler

Teknik detaylar
Menşe ülkesi Çin
Oyun modu Evet
Klavye
Klavye dili Türkçe
Klavye düzeni QWERTY
Klavye şekli faktörü Full-size (100%)
Klavye türü Düz
Klavye tuşu anahtarı Zar anahtarlı tuş
Sayısal tuş takımı Evet
Windows tuşları Evet
İşaret aygıtı Hayir
Özellikler
Menşe ülkesi Çin
Yüzey renklendirme Monoton
Ergonomi
Bilek istirahati Hayir
Ağırlık & Boyutlar
Klavye ağırlığı 1121 g
Klavye boyutları (E x D x Y) 443, 2 x 175, 3 x 35, 7 mm
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 479 TL 479 TL
2 239,50 TL 479 TL
3 159,60 TL 479 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 479 TL 479 TL
2 239,50 TL 479 TL
3 159,60 TL 479 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 479 TL 479 TL
2 239,50 TL 479 TL
3 159,60 TL 479 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 479 TL 479 TL
2 239,50 TL 479 TL
3 159,60 TL 479 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 479 TL 479 TL
2 239,50 TL 479 TL
3 159,60 TL 479 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 479 TL 479 TL
2 239,50 TL 479 TL
3 159,60 TL 479 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 479 TL 479 TL
2 239,50 TL 479 TL
3 159,60 TL 479 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Hyperx Alloy Core RGB Membrane Türkçe Gaming Klavye Yorumları