Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Huawei Watch Fit Stia-B09 Akıllı Saat Turuncu

799 TL
6 x 133,17 TL = 799 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 189,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 259,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 359,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Huawei Watch Fit Stia-B09 Akıllı Saat Turuncu

1,64 inç canlı AMOLED ekranı, 10 günlük pil ömrü, egzersiz animasyonları, tüm gün SpO2 takibi ve diğer tüm özellikleriyle Huawei Watch Fit STIA-B09 orange karşınızda! Siz de tüm gün bileğinizde kalacak böyle bir akıllı saat arayışındaysanız, cihazı sayfamız üzerinden detaylıca inceleyebilir, birkaç tıkla anında satın alabilirsiniz.

Neden Huawei Watch Fit STIA-B09 Almalıyım?

Huawei Watch Fit STIA-B09 akıllı saati satın almak için pek çok sebebiniz var. Öncelikle bu ürün muhteşem bir 1,64 ""dikdörtgen AMOLED ekrana ve 280 x 456 HD çözünürlüğe sahip. Bu sayede ultra net ve geniş bir izleme deneyimi sunan saatin otomatik parlaklık ayarı güneş ışığında daha iyi görüntüleme sağlarken, her zaman açık saat yüzleri herhangi bir günde kişisel tarzınızı ve ruh halinizi ifade etmenize olanak tanıyor. ÜStelik cihazın ekranı 2,5 D kavisli olarak tasarlanmış. %70 ekran/gövde oranıyla kullanıcıları büyüleyen Huawei Watch Fit STIA-B09 akıllı saat turuncu rengiyle de göz kamaştırıyor. Cıvıl cıvıl tarzların baş elemanı olabilecek nitelikteki bu saat 280*456 HD çözünürlük vadediyor. Tüm bunlara ek olarak estetik anlamda da kullanıcıya pek çok katkı sunan bu ürün çeşitli ve renkli saat arayüzleriyle de ideal. O günkü ruh halinize uyacak ekran temasını ayarlayın ve akıllı saatinizi stilinize uyarlayın! Üstelik sadece tek hareketle. Resmi olanlara ek olarak, Watch Face Store'da aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çarpıcı saat yüzü bulmanız mümkün. Huawei Watch Fit STIA-B09 şimdi rahatınız için özelleştirildi. Artık saat yüzünde önemli olan işlevler kolayca özelleştirilebilir. Hava durumu, kalp atış hızı, adımlar, pil ömrü ve diğer en çok önem verdiğiniz şeyler, izleme alışkanlıklarınıza göre seçilmekte ve uygun bir konuma göre ayarlanabiliyor. Böylece tamamen size özel bilgilerle donatılmış bir akıllı asistan artık bileğinizde! Ürünün dolu ve mat çerçevesi, birinci sınıf ve sağlam bir tasarım için turuncu ve yumuşak kayışıyla mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Siz de böyle şık ve işlevsel bir akıllı saat isterseniz, Huawei Watch Fit STIA-B09 burada sizi bekliyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Huawei STIA-B09 akıllı saati kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı kısımlar bulunuyor. Bunlardan ilki ürünün fonksiyonlarıyla alakalı. Örneğin eğer başlangıç ekranına geri dönmek istiyorsanız, yan düğmeye basmalısınız. Ancak unutmamak gerekir ki antrenman sırasında olduğu gibi bu işlevin çalışmadığı bazı istisnai durumlar da söz konusu olabiliyor. Eğer tam tersi şekilde başlangıç ekranından çıkıp uygulama listesine girmeye çalışıyorsanız, bu aşamada yan düğmeye basmanız yeterli. Eğer bu düğmeye basılı tutarsanız cihazını açabilir, kapatabilir ya da yeniden başlatabilirsiniz. Huawei Watch Fit STIA-B09 akıllı saatinizle ekranlar arası geçiş yapmak da son derece kolay. Bunun için ekran üzerinde parmağınızı sağa veya sola kaydırmalısınız. Böylece istediğiniz ekrana kolayca gidebilirsiniz. Gelen mesajları mı kontrol etmek istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken başlangıç ekranından yukarı kaydırmak olacak. Düğme fonksiyonlarına ek olarak Huawei akıllı saatinizi telefonunuzla eşleştirirken de bazı adımlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun için öncelikle saatinizi açık konuma getirin. Cihazınız yalnızca Android 5.0 veya sonraki sürümlere ya da iOS 9.0 veya sonraki sürümlere sahip telefonlarla eşleştirilebilir. Eşleştirmeye başlamadan önce telefonunuzda Bluetooth'u etkinleştirdiğinizden emin olun. Lütfen Android 6.0 veya sonraki sürümlerde konum servislerini etkinleştirin. HwSynergy, EMUI 8.1 veya sonraki bir sürümü çalıştıran Huawei telefonlarında desteklenir. Huawei Sağlık uygulamasında EŞLEŞTİR öğesine dokunduktan sonra telefonun HwSynergy özelliğini desteklediğini belirten bir iletişim kutusu istemi alırsınız. Cihaz telefonla eşleştirildikten sonra telefonun durum çubuğundan aşağı kaydırın veya telefonunuzda Ayarlar > Bluetooth bölümüne gidin. Ardından cihazın Bluetooth adını göreceksiniz. Ayrıca cihazınızı ilk kez açtığınızda veya fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra telefonunuzla eşleştirdiğinizde, eşleştirmeden önce bir dil seçmeniz istenir. Her iki cihaz da eşleştirildikten sonra cihazınızdaki dil, telefondaki dille tutarlı olur. Son olarak cihazınızın kadranını değiştirmek istediğinizde, Huawei size 3 farklı yöntem sunuyor. İlk olarak cihazınız titreşene kadar başlangıç ekranını basılı tutun ve ön izlemeler arasında geçiş yapın. Uygulamak istediğiniz cihaz kadranına dokunun. İkinci yöntemde, cihaz üzerinde Ayarlar > Ekran > Saat kadranı bölümüne gidin, tercih ettiğiniz cihaz kadranına dokunun ve yükleyin. Üçüncü ve son yöntemde ise Huawei Sağlık uygulamasını açın ve Cihazlar > Saat kadranı > Daha fazla bölümüne giderek tercih ettiğiniz cihaz kadranının altındaki YÜKLE seçeneğine dokunun. Yüklenmesinin ardından cihaz kadranı otomatik olarak seçtiğiniz kadran ile değiştirilecektir.

Huawei Watch Fit STIA-B09 Kimler için Uygun?

Huawei Watch Fit STIA-B09 akıllı saat sürekli mobil olan ve işlerini bu yolla halletmek isteyen ya da fiziksel durumunu anlık olarak takip etmek durumunda olan herkes için son derece uygun bir cihaz. Özellikle sporcuların vazgeçilmezi olan bu cihazla 24 saatlik kalp atış hızı izlemesi ve oksijen doygunluğu tespiti yapmak mümkün. Ayrıca HUAWEI Watch Fit STIA-B09, tüm gün fitness ilerlemenizi izliyor ve uzun süre oturmanızı önlemek için arada bir ayağa kalkmanızı hatırlatıyor. Saat, günlük adımlarınızı kaydediyor, aktif saatler ve orta ila yüksek yoğunluklu faaliyet dönemlerini üç renkli daire içinde gösteriyor. Üstelik bunları tamamlarken size hissettirdiği başarı hissi de cabası.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Huawei Fit STIA-B09 akıllı saatin en çok öne çıkan özelliği elbette ki 96 egzersiz modu. Cihaz; koşu, yüzme ve bisiklete binme dahil 11 profesyonel spor modu için hassas ve gerçek zamanlı egzersiz ölçümleri sağlıyor. 85 özel egzersiz modu ise potansiyelinizi ortaya çıkarmanız için son derece uygun. İster yoga ister yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman yapıyor olun, saat aynı zamanda gerçek zamanlı kalp atış hızınızı, kalorilerinizi ve egzersiz sürenizi de takip ediyor. Ayrıca bu saatle istediğiniz zaman antrenmana başlamakta özgürsünüz. Üstelik antrenman tanıtım videolarını aramaktan da kurtulacaksınız. Zira bu saat İş Yerinde Egzersiz, Tüm Vücut Germe, Ab ripper gibi 12 çeşit animasyonlu egzersiz sağlar ve 44 standart hareket gösterimi içeriyor. Size düşen, sadece bu gösterimleri izleyip takip ederek kendi rutininizi oluşturmak. Tüm bunlara ek olarak inanılmaz derecede ince ve hafif HUAWEI Watch Fit STIA-B09 akıllı saat, yükseltilmiş pil performansını 21 grama sığdırmayı başarmış. Çift yonga seti mimarisine ve güç tasarrufu algoritmalarına sahip olan bu ürünün bataryası 10 gün dayanabilir. Hızlı şarj teknolojisi sayesinde, 5 dakikalık bir şarjla saatiniz tüm gün hizmetinizde!


1.64 inç Canlı AMOLED Ekran


Hızlı Egzersiz Animasyonları


10 Gün Pil Ömrü


96 Egzersiz Modu


Saatinizde Özel Eğitmen


Daha Hafif Tasarım, Daha Uzun Pil Ömrü


Akıllı Egzersiz Ortağı, Gelişmiş Metrikler


24 Saatlik Kalp Atış Hızı İzleme


Oksijen Doygunluğu Tespiti (SpO2)


Bileğinizde Daha Fazla Olanak Muhteşem bir 1,64 ""dikdörtgen AMOLED ekrana ve 280 x 456 HD çözünürlüğe sahiptir. HUAWEI WATCH FIT, ultra net ve geniş bir izleme deneyimi sunar. Otomatik parlaklık ayarı, güneş ışığında daha iyi görüntüleme sağlarken, her zaman açık saat yüzleri herhangi bir günde kişisel tarzınızı ve ruh halinizi ifade etmenize olanak tanır. Günlük Tarzınızı Yenileyin Çeşitli renkli saat yüzleriyle günlük görünümünüze uyacak şekilde temayı kişiselleştirin. Resmi olanlara ek olarak, Watch Face Store'da aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çarpıcı saat yüzü bulabilirsiniz. Rahatınız için Özelleştirildi Artık saat yüzünde önemli olan işlevler kolayca özelleştirilebilir. Hava durumu, kalp atış hızı, adımlar, pil ömrü ve diğer en çok önem verdiğiniz şeyler, izleme alışkanlıklarınıza göre seçilmekte ve uygun bir konuma göre ayarlanmakta. Daha Hafif Tasarım, Daha Uzun Pil Ömrü İnanılmaz derecede ince ve hafif HUAWEI WATCH FIT, yükseltilmiş pil performansını 21 grama sığdırıyor. Tüm gün boyunca mükemmel bir arkadaştır. Çift yonga seti mimarisine ve güç tasarrufu algoritmalarına sahip olan bu saat 10 gün dayanabilir. Hızlı şarj teknolojisi sayesinde, 5 dakikalık bir şarjla tüm gün size destek olabilir Saatinizde Özel Eğitmen HUAWEI WATCH FIT ile istediğiniz zaman antrenmana başlayın ve antrenman tanıtım videolarını aramaktan kurtulun. Bu saat İş Yerinde Egzersiz, Tüm Vücut Germe, Ab ripper gibi 12 çeşit animasyonlu egzersiz sağlar ve 44 standart hareket gösterimi içerir. 96 Egzersiz Modu HUAWEI WATCH FIT, koşu, yüzme ve bisiklete binme dahil 11 profesyonel spor modu için hassas ve gerçek zamanlı egzersiz ölçümleri sağlar. 85 özel egzersiz modu, potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza izin verir. İster yoga ister yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman yapıyor olun, saat aynı zamanda gerçek zamanlı kalp atış hızınızı, kalorilerinizi ve egzersiz sürenizi de takip eder. En İyi Ritiminizi Bulun HUAWEI WATCH FIT, egzersiz yaptığınız tüm yöntemler için üretilmiştir. Bu saat, gerçek zamanlı ölçümler, bilimsel eğitim etkisi değerlendirmeleri ve profesyonel rehberlik sağlayarak daha iyi antrenman yapmanıza yardımcı olur. Akıllı Egzersiz Ortağı, Gelişmiş Metrikler HUAWEI WATCH FIT, bir antrenmanın başlangıcını algılayabilir, antrenman türünü tanır ve izlemenizi hatırlatır. İster koşun ister yüzün, HUAWEI WATCH FIT tam ihtiyacınız olan antrenman ölçümlerini takip edebilir. Antrenmanızı bitirdikten sonra HUAWEI Sağlık Uygulamasında daha ayrıntılı ölçümler, profesyonel analiz ve bilimsel rehberlik görebilirsiniz. 24 Saatlik Kalp Atış Hızı İzleme HUAWEI TruSeen ™ 4.0 kalp atış hızı izleme teknolojisi sayesinde, Bu akıllı saat, siz uyurken bile gün içinde gerçek zamanlı olarak kalp atış hızınızı doğru bir şekilde izleyebilir. Ve kalp atış hızınızın normal aralığı aşıp aşmadığını zamanında tespit eder ve size tüm gün sağlık koruması sağlamak için bir hatırlatma gönderir. Oksijen Doygunluğu Tespiti Çok düşük kan oksijen satürasyonu (SpO2) seviyeleri sağlık sorunlarına neden olabilir. HUAWEI WATCH FIT'i takın ve basit bir dokunuşla SpO2'yi algılamaya başlayın. Saatiniz tespit verilerini doğru bir şekilde gösterecek ve sağlığınıza dikkat etmeniz için size referans verecektir.


Teknik Özellikler

Performans
Kalp frekans monitörü Evet
Paket içeriği
Şarj cihazı Evet
Kullanım kılavuzu Evet
Tasarım
Suya dayanıklı Evet
Enerji yönetimi
Pil performansı 180 mAh
Ağırlık & Boyutlar
Kalınlık 10.7 mm
Genişlik 46 mm
Derinlik 30 mm
Ekran
Ekran boyutu 1.64 ''
Ekran türü AMOLED
Dokunmatik ekran Evet
Piksel yoğunluğu 326 ppi
Ekran çözünürlüğü 456 x 280 Piksel
Bağlantı
USB bağlantı noktası Hayir
Hafıza
Uyumlu hafıza kartları Desteklenmez
Teknik detaylar
Hız ölçer Evet
Kullanım kılavuzu Evet
Otomatik standby Evet
Saat modu 12 saat/24 saat
Batarya
Şarj süresi 1, 6 Saat
Pil Ömrü (max) 240 Saat
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
6 133,10 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
5 159,80 TL 799 TL
6 133,10 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Huawei Watch Fit Stia-B09 Akıllı Saat Turuncu Yorumları