Huawei P40 Lite Fiyatları ve Modelleri

Huawei P40 Lite
MARKALAR
FİYAT
Ön Kamera Çözünürlüğü
Ön Kamera
İşletim Sistemi Yazılımı
Arka Kamera
Dahili Hafıza
İşlemci ailesi
RAM
Renk
STOK KONUMU
Ekran Boyutu
STOK DURUMU

Huawei P40 Lite için 2 ürün bulundu

Web'e Özel
Fiyat
%6 2.649 TL 2.499 TL
Web'e Özel
Fiyat
%6 2.649 TL 2.499 TL

Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite, sahip olduğu özelliklerle ve fiyatıyla Huawei markasının en çok dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. Huawei P30 şuanda piyasada yer alan yüksek performans sunan telefonların başında gelmektedir. Huawei P30 Lite özellikleri bakımından incelendiğinde 32 MP ön kamerasına ek olarak yüksek çözünürlükte iki arka kamerası olması ile sıklıkla fotoğraf çekenlerin ilgisini çekiyor. Huawei P30 Lite modelleri 128 GB depolama alanı ve beyaz, mavi, siyah renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

P30 Lite

P30 Lite özellikleri arasında çift SIM kart kullanımı olması öne çıkıyor. Bu telefon hem kişisel hem ofis telefonu kullanmak zorunda olanların ihtiyacına göre. Tek telefonla iki ihtiyacı birden karşılayabilme imkanı sunar. Bu özelliği ile hayat kolaylaştıran telefonun depolama alanını 128 GB'dan 512 GB'a kadar yükseltilebilir. Huawei P30 Lite Android 9.0 Pie işletim sisteminden destek alıyor. P30'u ön plana çıkaran en önemli özelliği ise yapay zeka teknolojilerini etkin şekilde kullanması. Huawei markası geliştirdiği AI-powered HiVision teknolojisi ile cebinizdeki bir asistan görevini alıyor.

Huawei P30 Lite Fiyatı

Huawei P30 Lite fiyatları, sahip olduğu özellikleri, tasarımı ve kullanım kolaylığıyla fiyat/performans oranı yüksek cihazların arasına girmeyi başardır. Uygun fiyatlı bir model arayan herkesin tercih edebileceği modeller arasında yer alan telefon, Huawei markasını bu alanda öne çıkarıyor.